Подать объявление

Вторая волна кризиса - реальная угроза для РЖН?

124. . .17
01 май 2011 16:48
Цитата "Greg":

Все лохотроньщики и аферисты мира привлекают своих жертв сладкими разговорами о халяве. :-B


Вибачайте, Greg, Вам теж "мінус". Давайте, будь-ласка, аргументи, а не емоції. Не будемо опускати цей гарний форум до рівня плінтусу. 8-)
01 май 2011 16:49
Цитата "AD2009":

Проте, навіть якщо розподіл 99/1, то це все одно не змінює ситуацію принципово. Це, наприклад, значило б, що в Києві всього 5 тис сімей з середнім депозитом в 100 млн грн - а всі інші бідняки...
Проте, ці 5 тис сімей все одно за кілька місяців можуть купити всі 5 тис київських квартир, виставлених на продаж зараз.... 6-)

Это все мечты и фантастика далёкая от реальности. Сразу же возникает вопрос: почему они не скупили хотя бы четверть сразу после обвала гривны и почему не скупают сейчас? И с чего вы взяли, что скупят в других обстоятельствах?
Им эти хаты не нужны, есть более приятные места на свете куда можно вложить деньги.
Например я бы купил домик лучше в Черногории, и знаете многие покупают был там лично.
01 май 2011 16:56
Цитата "Greg":
Сразу же возникает вопрос: почему они не скупили хотя бы четверть сразу после обвала гривны и почему не скупают сейчас?


Чесно, я не знаю. Я говорю про факти - депозити ростуть і їх багато в Києві.
Дивіться - в Києві 100-150 млрд грн депозитів. Вартість всього ринку нерухомості (5000 квартир по 75 кв по 1200 дол за метр) оцінюється всього-навсього в 4 млрд грн.
Депозити покривають його в 30 разів.... 6-) Я вже не говорю про золото та цінні папери. :@-: (до речі, хто знає, скільки в Києві вкладень в золото та папери? - Гоні?)

Це значить, є значно більша ймовірність перетікання цінностей з депозитів, золота та паперів в нерухомість, ніж навпаки :@-: . Тому, не можу зрозуміти зниження цін на метри. Навпаки, тільки гримне фінансовий грім - зразу нерухомість піде в рост (в наступних постах спробуємо порахувати на скільки відсотків) D-/ .
01 май 2011 17:10
Цитата:
Чесно, я не знаю. Я говорю про факти - депозити ростуть і їх багато в Києві.
Дивіться - в Києві 100-150 млрд грн депозитів. Вартість всього ринку нерухомості (5000 квартир по 75 кв по 1200 дол за метр) оцінюється всього-навсього в 4 млрд грн.
Депозити покривають його в 30 разів.... 6-) Я вже не говорю про золото та цінні папери. :@-:


Всё зависит от условий и обстоятельств.
Сразу скажу, что в 150 млрд. грн. депозитов с "киевской" пропиской я не поверю, пока не приведёте ссылку или вменяемые доказательства своего предположения.
Однако хочу заметить, что если будут созданы такие банковские условия, которые будут способствовать быстрому и массовому снятию депозитов, то часть их может попасть на рынок недвижимости.
На депозиты размещается в основном "гривневая" масса, поскольку гривна не матрасная валюта :-B .
Причины для бегства гривны из депозитов:
а) банкротства банков
б) обвал гривны
Направления бегства:
1. Обменный пункт
2. Авторынок
3. Рынок недвижимости
4. Потребительские рынки
5. Матрас (при случае а) без наступления случая б)
01 май 2011 18:43
Цитата "AD2009":

Звертаю увагу, що я порівнюю депозити з літом 2008 року, коли їх ще під матраси не ховали. Це перше.
Друге, нестійкість банків та ризик втратити гроші штовхатиме людей вкладати їх. Кудись. Варіантів небагато. Нерухомість може виглядати невигідно, але надійно. :super:

А третє. Ось математика: всього депозитів в Україні +/-300 млрд грн. З них в Києві десь половина (не можу знайти точну цифру). Далі, в Києві десь 1 млн домогосподарств. Враховуємо закон життєвої підлості 80/20 (в даному випадку 20% людей мають 80% грошей). Маємо, що 200 тис київських домогосподарств мають в середньому по 600 тис грн депозитів 6-) . Хіба це не реально? От і потенційний покупець нерухомості.... у випадку банківського шухеру чи гіперінфляції... 6-)
Це звичайно, дуууже вільна гра з цифрами. Але так наглядно видно, що гроші у киян є. Це точно... :)

П.С. Вказані 200 тис домогосподарств з середнім депозитом в 600 тис теж можна поділити по закону 80/20. Кілька разів. Після 3ї ітерації виявиться, що є 8 тис домогосподарств з середнім депозитами в сумі до 10 млн грн. І хіба це не реально? :) Дуже реально.

П.С-2 А тепер глянемо на пропозицію на ринку нерухомості. В Києві виставkено на продаж всього-навсього 4-5 тис якісних обєктів нерухомості. Приблизно, по 0.5 обєкта на багату сім'ю. То ж, коли гряне фінансовий грім, київські міліонери в кілька місяців проковтнуть весь київський ринок нерухомості :) Фантазії? Невідомо.... 6-)

Да, уважаемый АД2009, это все таки фантазии.
Во-первых, принцип 80\20 - усредненный, и в частных случаях имеет серьезные отклонения. Например, в нашей стране 92% нищие, 5% - средний класс, и 3% - богаты и очень богаты. Где принцип 80\20?

Во-вторых, в случае ажиотажа и панической скупки недвижимости, покупать будут все - и "хрущи", и монолиты, и коммерческую недвижимость.

В-третьих, на сколько выросла монетарная база в Украине с лета 2008 по сегодняшний день? Что-то мне подсказывает, что гораздо больше, чем 28%.

В-четвертых, в случае "финансовой грозы" никто никогда не покупает недвижимость. И в нашей стране, и в мире за последнее время произошло уже несколько кризисов. Можете указать, во время какого кризиса скупалась и росла в цене недвижимость?
Нет, во время кризисов недвижимость падает сильнее, чем другие основные фонды (акции и деньги например)!

Из указанных Иззетом направлений бегства денег поддержу лишь:
1. Обменный пункт
4. Потребительские рынки
5. Матрас (при случае а) без наступления случая б)

А вообще во время кризиса проигрывают все (деньги обесцениваются),кроме олигархов, к коим я причисляю также Бернанке, Януковича, США, Россию и многих других властьимущих.
Во время кризиса подобные монстры скупают бизнесы - заводы/параходы, розничные сети, долги и т.д. И становятся богаче. Еще богаче.
01 май 2011 19:09
Цитата:
Из указанных Иззетом направлений бегства денег поддержу лишь:
1. Обменный пункт
4. Потребительские рынки
5. Матрас (при случае а) без наступления случая б)


Трудно сказать, побегут ли сбежавшие депозиты на нынешний 13%-но падающий рынок недвижимости, а вот на авторынок некоторая часть непроконвертированной гривневой массы ринется обязательно.

Цитата:
А вообще во время кризиса проигрывают все (деньги обесцениваются),кроме олигархов, к коим я причисляю также Бернанке, Януковича, США, Россию и многих других властьимущих.
Во время кризиса подобные монстры скупают бизнесы - заводы/параходы, розничные сети, долги и т.д. И становятся богаче. Еще богаче.


Трудно сказать. Если кризис финансовый, то это как правило уже следствие чего-то, а причина была перед тем и её не было видно.
Чтобы в кризис стать богаче - нужно его как минимум предвидеть! (А большинство простых людей далеки от подобных забот. Поэтому они останутся в проигрыше всегда, потому что не осознают, где ими крутят).
01 май 2011 19:11
Сейчас можно на примере Беларуси понаблюдать, куда у них происходит бегство из рубля.
01 май 2011 19:29

Є статистика :
1) Депозитів в Києві - 35% від загальної кількості - 100 млрд грн (0.35*300) //www.bukovina.biz.ua/news/12303

2) Золота в країні продається близько 60 тон на рік (на 24 млрд грн)
//banker.ua/articles/64/2008/07/31/11804 31790/
При 35%-50% долі Києва, за кілька років тут накопичилось 50-70 млрд вкладень в метали.

Тобто маємо таку структуру вкладення заощаджень в Києві:
- нерухомість - невідомо. Але відомо, що продається активів на 4+/- млрд грн (див вище)
- гроші (депозити) - 100 млрд грн
- метали - близько 70 млрд грн.
- цінні папери - поки що не відомо. Повинно бути небагато - може, Гоні підкаже .

01 май 2011 19:37
Цитата "AD2009":
Є статистика :
1) Депозитів в Києві - 35% від загальної кількості - 100 млрд грн (0.35*300) //www.bukovina.biz.ua/news/12303

2) Золота в країні продається близько 60 тон на рік (на 24 млрд грн)
//banker.ua/articles/64/2008/07/31/11804 31790/
При 35% долі Києва, за кілька років тут накопичилось 50-70 млрд вкладень в метали.

Тобто маємо таку структуру вкладення заощаджень в Києві:
- нерухомість - невідомо. Але відомо, що продається активів на 4+/- млрд грн (див вище)
- гроші (депозити) - 100 млрд грн
- метали - близько 70 млрд грн.
- цінні папери - поки що не відомо. Повинно бути небагато - може, Гоні підкаже .

На сайте!
71 566 пользователей
количество зарегистрированных пользователей сайта
263 029 объявлений
от собственников и агентств недвижимости
103 795 057 кв.м.
общая площадь выставленной на продажу жилой и коммерческой недвижимости
111 043 824 077 USD
общая стоимость объектов
//agent.ua/
800 миллиардров гривен !!!И далеко не все выставляют на этом сайте
01 май 2011 19:40
По перше, на тому сайті - квартири з усієї України.
А по друге, всі квартири в Києві виставляються на продаж по кілька разів різними агенствами.

Тому, те що бачиш по базі, треба ділити на 3.

А ще я хочу сказати, що частина (може половина) виставлених квартир - то не реальні продавці. Коли їм запропонувати реальні гроші - то вони скоріше знімуть обєкт, ніж погодяться на угоду. :think: Зокрема, таке точно буде під час панік, коли кинуться купляти житло ті, хто не зміг купити валюту. :think:
01 май 2011 19:45
Цитата "AD2009":
По перше, на тому сайті - квартири з усієї України.
А по друге, всі квартири в Києві виставляються на продаж по кілька разів різними агенствами.

Тому, те що бачиш по базі, треба ділити на 3.

:notsure: і помножити на 5 :lol: Адже лише невелика частина пропозиції розміщена саме на цьому сайті :-)>А 900 млрд грн !!Куди там депозитам!
01 май 2011 19:56
01 май 2011 20:03
Цитата "trastin":

:notsure: і помножити на 5 :lol: Адже лише невелика частина пропозиції розміщена саме на цьому сайті :-)>А 900 млрд грн !!Куди там депозитам!
А я вже не говорю про те, що спекулянти полюбляють давати оголошення з приміткою, "можливо вибрати поверх". Іншими словами, продають декілька [десятків] квартир під одним огодлошенням. А є ж іще і ті,хто ще не дав оголошення, а надіються дати пізніше...
01 май 2011 20:25
Цитата "flyman":
тут про 60 гарбузів в матрасах населення
https://www.profinews.com.ua/get.php/4170/glava-natsbanka-arbuzov-zalez-k-ukraintsam-v-matras-chtobyi-vyiyasnit-skolko-tam-deneg


60 млрд доларів поза банками! Як про них забув?!
В Києві - третина, тобто 150 млрд грн - під матрасами!
Отже, маємо в Києві "живих", ліквідних грошей аж 250 млрд грн!!! І хтось казав, що у людей немає грошей?

По квартирах - в базі Доміка - 14 тис квартир на загальну суму 14 млрд грн. 2/3 з них -хрущоби та інший неліквід. От і маємо, якісного житла на ринку на 5 млрд грн.

Відкидаємо 80% дрібних вкладів. Ітого маємо десяти!кратне покриття великими заощадженнями всього ринку київської нерухомості....
02 май 2011 00:40
Цитата "AD2009":
Є статистика :
1) Депозитів в Києві - 35% від загальної кількості - 100 млрд грн (0.35*300) //www.bukovina.biz.ua/news/12303

2) Золота в країні продається близько 60 тон на рік (на 24 млрд грн)
//banker.ua/articles/64/2008/07/31/11804 31790/
При 35%-50% долі Києва, за кілька років тут накопичилось 50-70 млрд вкладень в метали.

Тобто маємо таку структуру вкладення заощаджень в Києві:
- нерухомість - невідомо. Але відомо, що продається активів на 4+/- млрд грн (див вище)
- гроші (депозити) - 100 млрд грн
- метали - близько 70 млрд грн.
- цінні папери - поки що не відомо. Повинно бути небагато - може, Гоні підкаже .

Все так, але....
Ви забуваєте, що у країни є не тільки заощадження, а і борги. Всіх депозитів (і фізиків, і юриків) в Україні налічується приблизно на 55 млрд долл. А валовий зовнішній борг на початок року складав 117 млрд долл, тобто вдвічі перевищував депозити. Думаю, зараз він уже перевищив 120 млрд долл.

От уявіть собі, банки завели в Україну 120 млрд кредитних доларів і видали ці гроші населенню, компаниям, муніципалітетам і т.д. З цих грошей 65 млрд знову пішло закордон на придбання шикарних авто, компів і різних товарів. А 55 млрд продовжило крутитися в країні, тобто потрапило на депо в банках. Ви говорите, що ми багаті, бо у нас є депо на 55 млрд долл. Але з іншого боку, зовнішньому світу ми винні значно більше. І все те багатство воно не наше, воно є результатом розпилу кредитного бабла.

Крім того, у нас від"ємне торгівельне сальдо і цей мінус зростає. В решті решт, це закінчиться новою девальвацією грн. А оскільки основні об"єми депо зроблені як раз в грн, то після чергового девала депо стане значно менше (в долларах), а зовнішній борг залишиться незмінним. Дивіться, зараз уряд приступив до штурму пенсійної реформи, буде усіма методами проштовхувати її через Раду. Чому? Думаєте реги не розуміють, що пенсійна реформа остаточно вб"є їхні рейтинги, на які і так не можна дивитися без сліз. Розуміють. Але без пенсійної реформи МВФ грошей не дасть. А жити без нових і нових запозичень країна вже не може. Якщо МВФ грошей не дасть, то те, що зараз відбувається в Білорусії, може здатися нам лише дитячою забавкою.

Висновок: не проблема зняти всі депо і накупити нерухомості по 1200 за кв м. Але не факт, що через 2 роки ви зможете продати її по 600 за кв м. Може просто не бути покупців.
02 май 2011 05:14
Что вы считаете? :ne figa sebe:

- В Киеве существует всего приблизительно 1 млн. квартир.
- Приблизительно 40-50тыс. из них выставлено на продажу.
- 80% квартир продаются с целью последующей покупки (обмен)
- 8-10 тысяч квартир, не считая недостроенной первички, выставлены на реальную продажу. (По количеству предлагаемой достроенной первички достоверных данных не имею)
02 май 2011 05:23
Цитата "flyman":
тут про 60 гарбузів в матрасах населення
https://www.profinews.com.ua/get.php/4170/glava-natsbanka-arbuzov-zalez-k-ukraintsam-v-matras-chtobyi-vyiyasnit-skolko-tam-deneg


Такое чувство, что в Нацбанке сидят одни идиоты!
Называть инструмент сбережения и взаиморассчёта "внутренними инвестициями" и подпоркой для отрицательного сальдо может только:
02 май 2011 05:33
Цитата:
- В Киеве существует всего приблизительно 1 млн. квартир.
- Приблизительно 40-50тыс. из них выставлено на продажу.
- 80% квартир продаются с целью последующей покупки (обмен)
- 8-10 тысяч квартир, не считая недостроенной первички, выставлены на реальную продажу. (По количеству предлагаемой достроенной первички достоверных данных не имею)


Скажу ещё один умный вещь:
Если в городе продаётся 50 тыс. квартир, 80% которых с целью обмена, и допустим что все обменщики являются разжимными со средним коэффициентом розжима 1.25 - то рынок схавает сам себя даже без помощи "чистых" покупателей с наличкой.
[IMG]//www.imageup.ru/img71/thumb/____64 6863.jpg" alt="[IMG]//www.imageup.ru/img71/thumb/____64 6863.jpg" />[/img]
02 май 2011 07:22
Цитата "Иззет Кизиларслан":

Такое чувство, что в Нацбанке сидят одни идиоты! :psih:
Называть инструмент сбережения и взаиморассчёта "внутренними инвестициями" и подпоркой для отрицательного сальдо может только: :psih:


Про 60 млрд дол під матрасами - це правда. Два роки назад мені на фірмі дали завдання оцінити заощадження поза банківською системою. Я два дні лопатив Інтернет та сайт Нацбанку і видав мемо (з усіма посиланнями), де і правда вийшла цифра десь 60 млрд баксів. Зацікавленим можу направити... :)
Зараз, мабуть, це вже 70+. :think:
02 май 2011 07:31
Какое отношение имеет подматрасная валюта к поддержанию платёжного баланса, а тем более к "внутреннему инвестированию"?

Подматрасной валютой пользуются слои экономики и общества, не признающие национальный дензнак в качестве обменного и накопительного средства. :umnik:
Это не инвесторы.
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Подробнее
+34624407828xxxx
124. . .17
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Подробнее
+34624407828xxxx