Подать объявление

ЖК в Гранд Виллас | Ворзель, с. Михайловка-Рубежовка

ЗастройщикОК ЖСК Гранд Виллас и Гранд Комфорт
Сдача ЖК2015 - 2024 г.
Планировки
от 11 000 Грн/м²
Карточка Домик
Индекс надёжности
172из 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 140.
5/4%
5/4%
25/18%
65/46%
40/29%
1. . .46. . .276
03 фев 2015 08:23
По поводу балконов- балконы в квартирах -будут застеклены. По мансардам- вопрос открыт. Как только уточню- сразу отвечу. :yes:
03 фев 2015 08:26
Разрез мансарда по Чубинского 10.
05 фев 2015 15:58
Був вчора, 04.02.2015. Що з новин:
1) Мансарди в Чуб.12 (а значить і в Чуб.1) не будуть заскляти! Це не тим погано, що буде заливати зверху всі інші, засклені, балкони. Це не тим погано, що кожен покупець мансарди втрачає суттєву корисну площу житла. Це не тим погано, що їх взагалі можуть заборонити склити, як в попередніх будинках. Це погано ТИМ, що менеджер з продажу впевнено і однозначно надала інформацію про 100% засклення балконів саме мансарди, потім інша спеціаліст цю інформацію підтвердила телефоном, а потім просто розвели руками зі словами: "Ну, пока что застєклять нє планіруєм..." А 4 дні назад чомусь "планіровалі" - не професійно.
2) Експеримент з електричкою пройшов непогано: Борщагівка-Ворзель - 45 хв. (Святошино - десь 38 хв.), від станції Ворзель до дальнього КП "Гранд-Вілас" через затишний санаторій і ліс - 20 хв. пішки. Хто хоче їздити весело, бюджетненько (5,91 грн. до Борщагівки) і без вірогідності пробок і тягнучок - досить непоганий результат. Від дому до метро - 1 година і 6 гривень - майже та сама Троєщина зранку.
3) Крани не працювали, але відповідні звуки будівництва долунали - БУДУЮТЬ. Радує.
05 фев 2015 18:25
Dombass, спасибо за информацию, а Вы у Марины спрашивали?
По договору застекление не предусмотрено, т.е. в технических характеристиках объекта про застекление ничего не сказано
05 фев 2015 18:46
Хотя вижу Марина уже ответила, я не обратила внимания. На Чубинского, 10, если я правильно обратила внимание, балконы треугольной формы и очень крохотные, на 12 - на плане квадратные, 2 квадрата
05 фев 2015 21:59
Цитата "natatella":
Dombass, спасибо за информацию, а Вы у Марины спрашивали?
По договору застекление не предусмотрено, т.е. в технических характеристиках объекта про застекление ничего не сказано


В "технічних" характеристиках так само не сказано, що засклені всі вікна, або, наприклад, що вихід на балкон також має бути засклений, а не відноситься до "внутрішніх дверей", які не встановлюються забудовником. Це все документи не суворої звітності і юридично неоднозначні - тут тільки під чесне слово забудовника.

До речі, Ваші 2 метри - це насправді (по факту) від 2,5 до 6,67 м2 - залежно від коефіцієнту (від 0,8 до 0,3 відповідно). Поправка 2011 року до статті 6 Житлового кодексу Української РСР (діюча) зазначає: "Площа лоджій, балконів, веранд і терас підраховується з урахуванням таких коефіцієнтів:
для балконів і терас – 0,3;
для лоджій – 0,5;
засклених балконів – 0,8;
веранд, засклених лоджій і холодних комор – 1,0"
06 фев 2015 09:49
Уважаемые инвесторы! Друзья! Спасибо за критику! (По поводу балконов). Честно говоря, не я общалась с уважаемым DomBass, и инфу по балконам не давала. И так, по Чубинского 10. В проекте не предусмотрено остекление по проекту! Но, правление не против! Но, все должны стеклить одинаково!!! Как уже писалось, сами жильцы не хотят превратить дом в урода. Поэтому, нельзя стеклить лиж бы как. Мы готовы рассмотреть Ваши пожелания, и выработать единый паспорт фасада! Или все стеклят, или никто!!!!!Я уверена, что только дай волю, и начнут ставить разные виды окон и рам. И будет что попало!
По Чубинского 12. Там другой проект. Стеклят балконы квартир!!! По мансардам возможность стекления будет после сдачи дома! Так как, нужно видеть скос крыши. Поэтому, все жильцы мансард могут стеклить свои балконы но:только одинаково и с учётом технических характеристик проекта. Нужно дождаться коробки и крыши, а потом делать выводы. Как только будет ясно с крышей, мы разработаем внешний вид остекленения мансард. А вы стеклите у любой фирмы! Но только одинаково. У нас всего 4 мансарды, я думаю мы найдем общий язык.
06 фев 2015 12:01
Марина, так может вы сами застеклите те 4 мансарды после сдачи дома? Потому что какой бы вы проект не разработали, каждый посчитает что он самый умный и особенный и сделает как захочет - мы же в Украине, не в Европе. И никаких рычагов влияния у вас на них не будет.
По дому 10 тоже вопрос. Это же кусок общего дома (6,8,10). Как можно чтобы кусок был застеклен, а остальные нет? И кондиционеры куда девать? По правильному их должны устанавливать на балконе. А если их позастекляют? Будут лепить на фасад как попало.
Я считаю, что если дом 10 по проекту был с открытыми балконами, то таким он и обязан остаться. Все покупатели знали это условие, и все платили деньги. Значит все согласны. Если начать поднимать вопрос остекления для 10го дома, то будет больше проблем, чем блага. Еще и жильцы переругаются, потому что я например против остеклений, и уверен: как минимум половина дома тоже :) Остекляйте новые дома, но этот оставьте по проекту.
Кстати выбрал я вас не в последнюю очередь из-за запрета на изменение фасада, потому что считаю что это правильно: европейские граждане уважают и охраняют внешний вид дома (при абсолютно любых метражах квартир), и украинцам пора учиться этому. Вашим конкурентом у меня были Чайка/Соцтаун: там тоже запрещают изменять фасад, причем следят за этим очень строго (хотя и там есть чуть колхозников, но с ними борются). И ниче, все живут и все довольны.
Ну а в свою очередь если в новых домах вы решили застеклять балконы - то следует запретить жителям снимать остекление :) Уж если заплатили за такое жилье-пусть живут застекленные :)
Кстати, а где в новых домах предусмотрены места для кондеров?
P.S. маленькое клевое видео "Если бы Европа выглядела как Киев" :)


Всем хорошего дня ;)
07 фев 2015 09:22
Добрый день, ещё раз всем! Итак, окончательно - Чубинского 6-8-10 никто не стеклит. Чубинского 12- застройщик сдаёт квартиры с застеклёнными балконами. Мансарды стеклят клиенты после сдачи дома в едином архитектурном стиле, согласованным с Правлением кооператива. Предлагаю тему с балконами закрыть и больше на форуме не поднимать.
07 фев 2015 10:55
Цитата "k_mari":
Добрый день, ещё раз всем! Итак, окончательно - Чубинского 6-8-10 никто не стеклит. Чубинского 12- застройщик сдаёт квартиры с застеклёнными балконами. Мансарды стеклят клиенты после сдачи дома в едином архитектурном стиле, согласованным с Правлением кооператива. Предлагаю тему с балконами закрыть и больше на форуме не поднимать.


Перш ніж "закривати цю тему", роз'ясніть наступне: коефіцієнт перераховувати будете згідно чинного Законодавства?
Для мене це 8937,5 грн. на фактичній площі балкону 3,25 м2 (2,6/0,8*0,3).
Для natatella це 6875 грн. на фактичній площі балкону 2,5 м2 (2/0,8*0,3).
За цю різницю ми й засклятимемось "в єдіном архітєктурном стілє" :winky:

Чи інвестори мансард мають платити за ту ж площу балкону, що й власники повноповерхових квартир, не маючи при цьому тих самих балконів? Може, тоді й цоколь нехай платить за балкони? :winky:

І це ж добре, що ми обговорюємо такі дрібниці, порівняно з іншими, набагато проблемнішими об'єктами!
07 фев 2015 11:36
K_mari, простите, несколько слов по балконам еще. Dombass, я не очень хорошо понимаю вопрос по расчету коэффициентов, но вроде бы мансарды сами по себе идут дешевле обычных квартир, можно предположить, что поэтому владельцы мансард будут стеклить сами по согласованию с Правлением ЖК, я так думаю :@-:
07 фев 2015 12:39
Цитата "natatella":
K_mari, простите, несколько слов по балконам еще. Dombass, я не очень хорошо понимаю вопрос по расчету коэффициентов, но вроде бы мансарды сами по себе идут дешевле обычных квартир, можно предположить, что поэтому владельцы мансард будут стеклить сами по согласованию с Правлением ЖК, я так думаю :@-:


1) Просити прощення за питання в забудовника - це зайве. Не підтримуйте гру в одні ворота. Форум існує для спілкування і вирішення проблем, а не дописів, які зручні тільки забудовнику.

2) Є чинне Законодавство, яке передбачає певні умови формування оплачуваної площі приміщення - я їх описав вище. Якщо для Вас мій допис не є вичерпним, спробуйте вчитатися в нього пізніше, адже що може бути вичерпнішим, ніж цілком однозначні і, очевидно, справедливі норми Закону.

3) Платимо менше ми не за балкон/безбалконня, а за
- останній поверх без ліфту;
- висоту стелі під вікнами лише 2,1 метри;
- максимальну тепловіддачу даху (а значить і додаткові витрати на опалення);
- відсутність стелі під чистове оздоблення - тільки пароізоляція і дерев'яне решетування.

4) В додатку світлина з офіційного сайту забудовника. Трактувати поняття "всі балкони" не можна ніяк інакше, ніж "всі балкони".
07 фев 2015 17:26
Dombass, Ваши доводы весьма убедительны, но, мне кажется, что на форуме такие вопросы вряд ли решаются. Действующее законодательство - аргумент, но есть еще договор, который заключается с ЖК. В моем случае, там про балкон ни слова ни сказано, а вот про окна, застекленные двухкамерным стеклопакетом - написано. Но может это только мой случай, а у Вас получится договориться с ЖК и внести поправки в договор.
По поводу просить прощения - вопрос философско-риторический, тем более в канун Великого Поста и Прощеного Воскресенья, а еще, если взять во внимание, что мы будущие соседи, согласитесь, привычка просить прощения не такая уже и плохая :winky: Да, в игры, тем более в одни ворота, я не играю, уже давно...
07 фев 2015 19:16
Цитата "natatella":
Dombass, Ваши доводы весьма убедительны, но, мне кажется, что на форуме такие вопросы вряд ли решаются. Действующее законодательство - аргумент, но есть еще договор, который заключается с ЖК. В моем случае, там про балкон ни слова ни сказано, а вот про окна, застекленные двухкамерным стеклопакетом - написано. Но может это только мой случай, а у Вас получится договориться с ЖК и внести поправки в договор.
По поводу просить прощения - вопрос философско-риторический, тем более в канун Великого Поста и Прощеного Воскресенья, а еще, если взять во внимание, что мы будущие соседи, согласитесь, привычка просить прощения не такая уже и плохая :winky: Да, в игры, тем более в одни ворота, я не играю, уже давно...


У Вас, як і в мене, договір - це лише багатозначна формальність - так що справа далеко не в договорі.

Питання в іншому: подивіться на план будинку на сайті - всі балкони мають однакову площу. Ця площа ВЖЕ перерахована з урахуванням коефіцієнтів, але вони не можуть бути однакові для різних типів балконів! Відповідно, якщо 4 поверхи мають засклений балкон з фактичною площею 2,5 м2 (як у Вас), то їх площа перераховується як 2 м2 (коефіцієнт 0,8). А якщо мансардний балкон не засклений і має фактичну площу 2,5 м2 (як у Вас), то він вже не може бути 2 м2 на плані будинку, а лише 0,75 м2 (коефіцієнт 0,3). Відповідно, площу 1,25 Ви не маєте оплачувати.

Просити прощення - це для мене взагалі щось неймовірне. Я живу так, щоб не доводилось не те, щоб прощення просити, а навіть вибачатись рідко. Тому не можу погодитися з Вами в питанні про цю "непогану звичку".
09 фев 2015 08:28
Уважаемый Домбасс! Прошу Вас, если у Вас есть личные вопросы по поводу нашего дома, позвоните пож по телефонам офиса, или Ольге. Не надо создавать раздутые темы . Давайте встретимся и обсудим все вопросы.
09 фев 2015 08:34
Чи інвестори мансард мають платити за ту ж площу балкону, що й власники повноповерхових квартир, не маючи при цьому тих самих балконів? Може, тоді й цоколь нехай платить за балкони? :winky:

И ещё! Квартиры в нашем доме на ХХХХХ дороже чем Ваша мансарда. Вы уже заплатили меньше за квадратный метр. С высотой в 430.... Если Вы не согласны с ценой, балконами, или ещё с чем то- прошу Вас написать заявление о выходе из кооператива , и я продам Вашу мансарду уже по другой цене. Вам вернут деньги. За всю историю нашего комплекса не было ситуаций с недовольными жильцами. Ждём Вас.
09 фев 2015 09:05
Цитата "k_mari":
Уважаемый Домбасс! Прошу Вас, если у Вас есть личные вопросы по поводу нашего дома, позвоните пож по телефонам офиса, или Ольге. Не надо создавать раздутые темы . Давайте встретимся и обсудим все вопросы.


Шановна К_марі, офіс - для офісних бесід, форум - для загального ознайомлення.
Якщо Ви намагаєтесь прикрити певні (нехай навіть і дрібні) проблеми, які Ви створюєте інвесторам, то забудьте про такий порядок ведення справ. Завжди буде представник громадськості, якому не все одно.

Або дійте згідно власних обіцянок (і не кажіть, що Ви особисто нічого не обіцяли, тому як Ви є представником одного забудовника, а значить це і Ваші обіцянки теж), або згідно чинного Законодавства. І якщо Ви намагатиметсь на чорне казати біле, то буде відповідна реакція.

Про всяк випадок, підкажу - зараз, з точки зору етики забудовника, прийнятною буде лише 2 варіанти відповіді:
- власники мансард засклятимуть балкони в єдиному архітектурному стилі за власний кошт, але коефіцієнти будуть перераховані і буде повернута частина коштів за площу, яка фактично не підлягає врахуванню згідно коефіцієнтів чинної норми Закону;
- з урахуванням фактичної геометрії покрівлі, після завершення всіх загальнобудівельних робіт, мансардні балкони будуть засклені забудовником за кошт забудовника, щоб коефіцієнт площі відповідного типу балкону відповідав проектному (оплаченому), але це буде зроблено в останню чергу і, скоріш за все, через кілька місяців після введення будинку в експулатацію.

І не намгайтеся побачити ворожість в моїх постах - я просто за справедливе і максимально прозоре відношення між забудовником, інвесторами і майбутніми інвесторами.
09 фев 2015 09:14
Цитата "k_mari":
Чи інвестори мансард мають платити за ту ж площу балкону, що й власники повноповерхових квартир, не маючи при цьому тих самих балконів? Може, тоді й цоколь нехай платить за балкони? :winky:

И ещё! Квартиры в нашем доме на ХХХХХ дороже чем Ваша мансарда. Вы уже заплатили меньше за квадратный метр. С высотой в 430.... Если Вы не согласны с ценой, балконами, или ещё с чем то- прошу Вас написать заявление о выходе из кооператива , и я продам Вашу мансарду уже по другой цене. Вам вернут деньги. За всю историю нашего комплекса не было ситуаций с недовольными жильцами. Ждём Вас.


Не розказуйте мені про те, що дорожче, а що дешевше. Я оплатив те, що мав оплатити.
Тим більше не розказуйте мені про "перший" чи "не перший" випадок.
Якщо Ви не згодні з тим, що інвестори висловлюють своє незадоволення порушенням норм чинного Законодавства, то, можливо, Вам краще взагалі не заходити на форум, а продавати, як продається.

Я не збираюсь чекати 3 роки (пункт 10.4 статуту в принципі будь-якого ЖБК) повернення своїх коштів тільки через те, що Вас дратують "пропозиції та зауваження", які Ви самі прописали в договорі. Ви виконаєте свої зобов'язання переді мною згідно договору, так само, як і я свої перед Вами. А якщо не виконаєте (виконаєте з недоліками) - відповідна інформація буде виставлена на широкий загал.
09 фев 2015 09:30
Уважаемый донбас! Не пытайтесь меня провоцировать! Вы правы, всегда найдётся недовольный инвестор. Да, раньше таких не было. В любом случае, я не хочу с Вами спорить, ругаться и т.д. Стараюсь быть позитивно настроенным человеком, впрочем как и все другие здесь форумчане. Ещё раз повторяю... Если есть вопросы, приезжайте в офис, и мы их обсудим. Зачем Вы уже купив квартиру махаете руками взад? Давайте будем вежливыми и культурными людьми! И, копируя уважаемую Нателлу, заранее прошу у Вас прощение.... Если что не так......По прежнему -ждём Вас.
П.С. Обратите внимание: я второй раз прошу Вас приехать в офис и конструктивно поговорить. А Вы всё пишите тексты.....Вам скучно?????? :yes: Ждём Вас для решения Вашей проблемы.
09 фев 2015 09:48
Цитата "k_mari":
Уважаемый донбас! Не пытайтесь меня провоцировать! Вы правы, всегда найдётся недовольный инвестор. Да, раньше таких не было. В любом случае, я не хочу с Вами спорить, ругаться и т.д. Стараюсь быть позитивно настроенным человеком, впрочем как и все другие здесь форумчане. Ещё раз повторяю... Если есть вопросы, приезжайте в офис, и мы их обсудим. Зачем Вы уже купив квартиру махаете руками взад? Давайте будем вежливыми и культурными людьми! И, копируя уважаемую Нателлу, заранее прошу у Вас прощение.... Если что не так......По прежнему -ждём Вас.
П.С. Обратите внимание: я второй раз прошу Вас приехать в офис и конструктивно поговорить. А Вы всё пишите тексты.....Вам скучно?????? :yes: Ждём Вас для решения Вашей проблемы.


Мені не сумно, я запізнююсь на важливу зустріч, але громадянська позиція, як на мене, важливіша за меркантильні справи.
Живемо в 21-му столітті... Щоб всі інвестори почули від Вас те, що зобов'язує Вас сказати чинне Законодавство, я зовсім не хочу долати відстань в 3-4 години зі "сватами" і урочистостями.
З приводу провокацій, перечитайте, будь-ласка, хто кому ставить безповоротні ультиматуми. Я намагаюся максимально коректно виправити ситуацію в загальноприйнятне русло, а Ви тільки погіршуєте ситуацію.
З приводу "махання руками", то я під чесне слово прийняв інформацію про засклений балкон: є відповідний скрін з офіційного сайту, є й інші докази (не хочу Вам казати, які саме, щоб не отримати ще більшу агресію на свою адресу). А обурило мене саме ТЕ, що зрештою - ані заскленого балкону, ані перерахунку коефіцієнтів, як того вимагає Закон і, очевидно, логіка.
Паралельно зі своїм дрібним інвестуванням я вів переговори з юрособою-нерезидентом про купівлю у Вас цілого будинку - саме тому я так ретельно вивчав Ваш статут у офісі. Можу навіть скинути в приват відповідні дописи зі Скайпу (якщо зрозумієте арабсько-французько-російський суржик транслитом). От тепер і поміркуйте, яка ціна слова забудовника.

Буду у Вас в офісі цього тижня (звісно ж, виключно з добрими намірами на подальшу співпрацю) - розкажу Вам особисто приклад, що таке "форум" і які дива він робить.
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Подробнее
+34624407828xxxx
1. . .46. . .276
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Подробнее
+34624407828xxxx