Подать объявление

Івано-Франківськ, вул. Бельведерська, 35-37

03 июль 2017 11:11
Відгуки про житловий комплекс



Івано-Франківськ, вул. Бельведерська, 35-37
Термін здачі: 4 квартал 2017
03 ноя 2017 07:54
Будинок зводить - Спілка забудівників
https://fil-bud.if.ua/rozpochato-nove-budivnytstvo-po-vulytsi-belvederskij-35-37/
https://domik.ua/kompanii/firm-279301.html

Завершальна стадія.
Допродуєм - кiлька квартир залишилося.

Залишайте Ваші відгуки, пропозиції постараємся відслідковувати.

Оперативно відреагуєм
т. 0342-73-82-00, 050-848-15-58, 096-476-32-46
e-mail:
fil-bud@i.ua
spilkas@i.ua
28 ноя 2017 19:48
Шановні форумчане, категорично НЕ рекомендую будинки ТОВ "Спілка забудівників". Я є інвестором житлового будинку по вул. Національної Гвардії, 14в (в Домике не знайшла такого форуму, тому пишу тут) в Івано-Франківську, що будує ТОВ "Спілка Забудівників".

Після підписання Договору, я ще раз була на будівництві будинку по вул. Національної Гвардії, 14в та в ЖК по вул. Мельника, але вже зі спеціалістом в галузі будівництва та він виявив багаточисельні порушення ДБН України , які є небезпечними для життя власників квартир у подальшому. Я підготовила листи до ДАБК, прокуратури, меру міста, голові депутатської комісії по будівництву, депутатам округу та завтра я їх відправлю. Кому цікаво – звертайтесь в лічку – надам копію листів.

Дуже жалкую, що зв’язалась з тою Спілкою та жалію, що не поспілкувалась з мешканцями Франківська – всі про них погано відгукуються, як з'ясувалося, та беруть квартири не для життя, а на перепродаж(((
29 ноя 2017 09:15
RE: Mirra

Шановні друзі
Формулювання вкрай не конкртні - це означає що заяви голослівні. "Листи" це фейк, спрямований на довірливих читачів. Прокуратура після такого листа покличе шановну "Mirra" на розмову, зрозуміло що сказати нема чого.
І вона це розуміє.
Але скориставшись Вашою довірою, вона може вирішити свої інтереси.
Будьте пильні.

"Шановні форумчанЕ", "з мешканцями Франківська" - звідки ця людина? так не висловиться ні Франківчанин ні житель області, скажу що це не гличанка i не волинянка.
29 ноя 2017 09:36
Ми зіткнулися з аферистами.
З неділі ( 26.11.2017 ) незрозумілі SMS, вчора ( 28.11.2017 ) пряме вимагання грошей.
Як шантаж, нам вислали зразки паплюження.

Друзі, побачите десь на форумах - не ведіться, нас попередьте, будь-ласка.

Немала баба клопоту...
30 ноя 2017 07:30
Я дійсно є інвестором спілки забудівників (в мене є договір). Вся інформація про небезпечні будинки в мене є
і ІЇ Я ввечері ВИКЛАДУ на всіх інет ресурсах та на domik.ua.
Спілка платить деяким адмінам за чистку поганих про себе відгуків, але тут так не вийде.
спілка забудівників зі статутним капіталом 1000грн - це аферисти, які націлені на отримання свєрхприбутків, а не на якість та надійність будинків.
30 ноя 2017 18:51
cпілка забудІвників, ви звинуватили мене, що я не вірно висловлююсь? Це ви мене вчите??? -
ті хто в офіційній назві компаніі зробив помилку - нема слова забудІвників, є забудОвників - в українській мові;
ті хто досі не знає що житель ІФ - це іванофранківець, а ніяк не франківчанин;
ті хто видумав якусь гличанку...
Позор спілці забудІвників, не лише за їх будинки, а ще й за їх безграмотність.

Тепер по суті.
Обіцяні фото додаю.
Спілка Забудівників будує небезпечні для життя будинки
30 ноя 2017 18:54
Інформація
ТОВ "Спілка забудівників",
ТОВ "Спілка забудівників – ІФ",
ТОВ "Спілка забудівників – ІВ" ,
ТОВ «Філ Буд»
м. Івано – Франківськ


ТОВ "Спілка забудівників " зареєстровано: м.Івано-Франківськ, вул.Мельника, 11
Засновник 100% та керівник Филюк Микола Федорович, м. Івано-Франківськ, вул. Г. Хоткевича, буд. 67а, корп.. 3, кВ. 9
Розмір статутного фонду 1 000 грн

ТОВ "Спілка Забудівників – ІФ " зареєстровано: м.Івано-Франківськ, вул.Мельника, 11
Засновник 1: Светловський Віталій Васильович, 77701, Івано-Франківськая обл., Богородчанський район, СМТ Богородчани, віл. Шевченка, 20 кв.13
Розмір статутного фонду 50 грн
Засновник 2: м. Івано-Франківськ, вул.. Г. Хоткевича, буд. 67а, корп.. 3, кВ. 9
Розмір статутного фонду 950 грн
Керівник Лутчин Тарас Михайлович

ТОВ "Спілка Забудівників – ІВ" зареєстровано: м.Івано-Франківськ, вул.Мельника, 10, тел. +380508481558
Засновник та керівник : Стиранка Іван Іванович, 100%, Адреса засновника: Тернопільска обл., Монастирський район, село Високе
Розмір статутного капіталу 1 000 грн
27 дек 2017 12:24
Для людини яка пише "з мешканцями Франківська" очевидно "мешканці Франківська" є зовнішнім фактором. Якщо Ви живете в Франківську (чи області) ви так не скажете.
27 дек 2017 14:15
хід будівництва
03 янв 2018 11:22

В гілці форуму по ЖК Парковий, де нападки можуть видатися обґрунтованими, ми розмістили концептуальну відповідь яку підготував наш Головний інженер.

https://forum.domik.ua/zhk-parkovij-vanofrankvsk-vul-naconalno-gvard-t32664.html

02 авг 2018 08:07
Збудували.
Залишилися "паперові" роботи.
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Подробнее