Подать объявление

ЖК "Енисейская усадьба", ул. Иртышская, ул. Писаржевского

ЗастройщикОК ЖСК Енисейская усадьба
Сдача ЖК2014 - 2020 г.
Планировки
Карточка Домик
Индекс надёжности
-115из 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 172.
31/18%
20/12%
48/28%
41/24%
32/19%
1. . .385386387
28 апр 2021 18:45
Соседи несданного 5 дома, кто подавал в суд? Знаю,многие выигрывают, но получается ли денежки забрать? А то счета то заморожены? Или кто то знает какую то другую информаыию?
30 июнь 2021 16:21
Доброго дня!
Редакція порталу Domik.ua готує матеріал про те, в якому стані знаходяться столичні довгобуди. Мета даної статті: проінформувати читачів про поточну ситуацію на об'єктах, заспокоїти існуючих інвесторів та продемонструвати компаніям-забудовникам, що братися за завершення деяких довгобудів — рентабельно.

Для цього просимо вас відповісти на наступні питання та вказати прізвище, ім'я та посаду того, хто дає коментарі. Відповіді ви можете надіслати на nb3.domik@gmail.com.
Заздалегідь дякуємо за співпрацю!

1. Розкажіть, на якому етапі готовності знаходиться ваш житловий комплекс.
2. Чи проходила належна консервація об'єкту і якщо так, то як саме?
3. Чи працює охорона на будівельному майданчику і якщо так, то хто за неї платить?
4. Як планується вирішувати питання з добудовою вашого ЖК?
5. Чи проводив хтось технічний аудит об'єкта?
6. Який статус на даний момент у земельної ділянки?
7. Чи внесений ваш ЖК до складу ДПТ, що розробляється Департаментом містобудування? Якщо ні, то чи плануєте ви звертатися до Департаменту щодо внесення?
8. Ваш ЖК має технічні умови на підключення до міських інженерних мереж?
9. Попередній забудовник житлового комплексу передав об'єкт та документацію чи досі вважається офіційним забудовником проєкту?
10. Чи розраховуєте ви на допомогу держави та на яку саме?
11. Які судові справи ведуться (якщо ведуться) по вашому об'єкту, хто виступає відповідачем і хто представляє інтереси інвесторів в судах?
12. За інвесторами вашого ЖК визнано майнові права, а якщо ні, то чи плануєте ви звертатися до суду?
13. Чи маєте ви інформацію щодо кількості проданих та непроданих квартир у вашому ЖК?
14. Поки в новобудові є певний відсоток непроданих площ, вона залишається прибутковим проєктом. Розкажіть, за рахунок чого може бути досягнута рентабельність вашого ЖК — продажу квартир, надбудови додаткових поверхів та секцій, освоєння сусідніх ділянок землі тощо.
09 сен 2021 10:58
Соседи, кто что делает дом 5 и 6? Подавали в суд? или ждете сдачи? может есть смысл коллективный позов в суд сделать?
23 окт 2022 07:46

Я инвестор 6 дома. Подала в суд. Отпишитесь, кто живой.

06 фев 2024 04:43

Yuvrei

Я инвестор 6 дома. Подала в суд. Отпишитесь, кто живой.

Я інвестор 5 го будинку( до суду не подавала, бо знаю, що рахунок заморожено. Боюсь що толку буде 0. У кого інші дані? Хто виграв суд, це щось дало?

Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее
1. . .385386387
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее