Подать объявление

Позняки - 4а ( ул. Елены Пчилки, Драгоманова ) - "Киевгорстрой"

ЗастройщикPerfect Group, Киевгорстрой
Сдача ЖК2015 - 2016 г.
Планировки
Карточка Домик
ЖК сдан
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 296.
52/18%
21/7%
82/28%
101/34%
40/14%
1. . .273275. . .290
07 апр 2016 08:35
Звонила сегодня в районо, на счет нового садика, спросила введут ли его в эксплуатацию к сентябрю, сказали, номера садика еще нет, позвоните через месяц. Может кто рядом часто бывает и кто тоже заинтересован в этом садике, спросит у охраны или у строителей на стройке может они знают какую то информация о окончании стройке.
07 апр 2016 09:25
Цитата "Karapuz2014":

Я не девочка, но могу сказать, что строят его очень активно. К маю не успеют 100%. А к 1 сентября, я бы дал процентов 30 что успеют. Т.к. никаких внутренних работа пока не ведут. Пока только стены и крышу строят.
Если очень интересно, то на выходных могу фотки вылодить.


А какой у него номер? Записаться в него можно тоже по эл. очереди или подходить непосредственно туда?
07 апр 2016 11:15
Пчилки
07 апр 2016 11:16
Цитата "202_":


А какой у него номер? Записаться в него можно тоже по эл. очереди или подходить непосредственно туда?


Я думаю что этого садика в очереди нету, сторойка там. Так что пока и обсуждать нечего. Как только закончат хотя бы внешние работы, тогда и поговорить можно
07 апр 2016 13:44
Цитата "Афончик":
До уваги мешканців будинків
Драгоманова 6/1, Драгоманова 6а,
О.Пчілки 5, О.Пчілки 6, О. Пчілки 3,
Захистити наше право на парки і сквери можемо тільки ми самі

Шановні сусіди!
Як вам відомо, земельна ділянка з кадастровим номером 8000000000:63:245:0145 відведена ТОВ "Торговий дім "Оріон-експорт", рішення Київради від 2011 року.
Це – незабудована ділянка між будинками по вул. Драгоманова 6а, Драгоманова 6/1 і Пчілки 5. Ідентифікувати цю ділянку на терені нашого мікрорайону можна за кадастровим номером на сайті map.land.gov.ua/
Відповідно до детального плану території, розміщеного на сайті Департаменту містобудування і архітектури, на даній ділянці заплановано зведення двохсекційного 22-поверхових будинку, і поряд з ним – ще одного 25-поверхового будинку. Наразі Київархітектура вже видала містобудівні умови і обмеження на цю ділянку, виходячи з цього детального плану територій. Проведено геологічні роботи. Скоро почнуть бити палі.
Зайве казати, що інтересам місцевої громади ця будова не відповідає. Мова йде не тільки про брак паркомісць, про відсутність шкіл і дитячих садків.
Ми, мешканці мікрорайону Позняки-4, можемо стикнутись із проблемами недостатнього тиску в мережі водопостачання, а також ерозії ґрунтів і забруднення озера Сонячне через відсутність системи відведення стічних вод. Про це відкрито зазначається у детальному плані територій.
Європейські підходи до організації міського середовища передбачають озеленення територій, наявність доступних мешканцям існуючої висотної забудови скверів і парків. Зайве казати, що розміщення скверу на вказаній ділянці призведе до зростання вартості житла у мікрорайоні, а розміщення нових 69 поверхів – до його знецінення.
Ділянка з кадастровим номером 8000000000:63:245:0145 була відведена в оренду ТОВ "Торговий дім "Оріон-експорт" незаконно, і наявні підстави для вилучення цієї ділянки у забудовника в судовому порядку.
Більше того, існують підстави для передачі Київською міською радою громадянам – мешканцям прилеглих будинків В ОРЕНДУ для створення там СКВЕРУ (поки закон це дозволяє!).
Ми не хочемо сподіватись на політиків, депутатів, активістів і тітушок. Нам потрібен не піар а результат. Натомість, для вирішення цих двох пов’язаних одне з одним завдань запрошуємо вас на зустріч із ініціативною групою мешканців будинків та спеціалізованою юридичною компанією, яка готова провести даний судовий процес від імені мешканців і під їхнім контролем, і супроводжувати оформлення ділянки під сквер.
Зустріч відбудеться 09.04.2016 о 13-00 на спірній ділянці.
Фото Дмитра Калька

Пане Дмитро Калько, я був би дуже радий, коли Ви б прийшли.


Підтримаємо
07 апр 2016 16:48
Уже полностью закатали
08 апр 2016 10:41
Цитата "Karapuz2014":

Я не девочка, но могу сказать, что строят его очень активно. К маю не успеют 100%. А к 1 сентября, я бы дал процентов 30 что успеют. Т.к. никаких внутренних работа пока не ведут. Пока только стены и крышу строят.
Если очень интересно, то на выходных могу фотки вылодить.

Якщо Вам не важко, сфотографуйте його будь ласка
08 апр 2016 11:52
Цитата "nikolaii.kovalchuk":

Якщо Вам не важко, сфотографуйте його будь ласка

Даже окна начали ставить
09 апр 2016 07:32
Цитата "_Marina_":
Звонила сегодня в районо, на счет нового садика, спросила введут ли его в эксплуатацию к сентябрю, сказали, номера садика еще нет, позвоните через месяц. Может кто рядом часто бывает и кто тоже заинтересован в этом садике, спросит у охраны или у строителей на стройке может они знают какую то информация о окончании стройке.

К сожалению, чаще бывает что охрана и обычные строители не в курсе. Возможно, удастся прораба выцепить?
12 апр 2016 19:38
Чи є якісь результати зустрічі по скверу? Дякую!
13 апр 2016 08:39

14 апр 2016 10:31
:up:
14 апр 2016 17:04
Цитата "nikolaii.kovalchuk":

Якщо Вам не важко, сфотографуйте його будь ласка

Уже и кран начали разбирать
14 апр 2016 18:39
По поводу присвоения адреса.
Сегодня получил ответ от Дарницкой РГА.
По домам 4 и 5 они получили отказ от Департамента градостроительства и архитектуры КГГА.
Причина отказа - отсутствие какой-то "копії виконавчого (контрольно-геодезичного) знімання, зареєстрованого у містобудівному кадастрі м. Києва".
Какие-то шуры-муры со стороны Киевгорстроя.
Я же не думаю, что Киевгорстрой первый раз получает адрес и вдруг на целых 2 дома забыл предоставить какую-то бумажку.
Что-то они мутят..... 8-)
14 апр 2016 19:09
Спасибо за фото.
По поводу отказа, по секции Г был точно такой отказ в процессе присвоения адреса
14 апр 2016 20:42
Цитата "_Marina_":
Спасибо за фото.
По поводу отказа, по секции Г был точно такой отказ в процессе присвоения адреса


И с домом Д тоже был такой отказ.
Тянут время....
14 апр 2016 20:55
Вот уроды!! Голову людям морочат!!!!
15 апр 2016 09:06
Цитата "ТетямотЯ":


И с домом Д тоже был такой отказ.
Тянут время....

Вы в этом уверены ? :@-:
16 апр 2016 09:35
Цитата "sosed 4a D":

Вы в этом уверены ? :@-:

СОРИ.
Было затягивания проплат пая , затягивания сроков присвоения адреса и передачи прав собственности.
:bye:
16 апр 2016 13:35
Цитата "_Marina_":
Спасибо за фото.
По поводу отказа, по секции Г был точно такой отказ в процессе присвоения адреса

це вони тянуть час, пізніше будинок здати, чи ви не в курсі?
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее
1. . .273275. . .290
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее