Подати оголошення

ЖК Крона Парк 2 | Cityconsult Development | Бровары, ул. Черновола

ЗабудовникАльянс Новобуд
Здача ЖК2021 - 2023 р.
Планування
від 21 166 Грн/м²
Карточка Домік
Індекс надійності
153з 218
Ваше загальне враження про об'єкт і компанію:
Можна вибрати 1 варіант відповіді. Можна міняти відповіді. Всього голосів: 18.
2/11%
4/22%
3/17%
4/22%
5/28%
1. . .9294. . .97
01 вер 2022 13:34

У мене питання до мешканців будинку 1.1: чи перерахували вам плату за конс'єржа в меншу сторону? Тому що з липня ваші конс'єржі обслуговують ще й будинок 1.2!!! З/п у них мінімальна, а от кількість платників за дану послугу зросла. 

Взагалі питання чи треба будинку 1.2 така послуга??? Фактично людина не сидить і не контролює обстановку в під'їзді. 

02 вер 2022 17:50

Цікаво, що поки не спостерігається порушення технічних вимог по встановленню кондиціонерів та склінню балконів та лоджий. У «першій кроні» мало не одразу «соплі» під кондиціонери звисали де попало.

03 вер 2022 05:31

Ujosnax

Цікаво, що поки не спостерігається порушення технічних вимог по встановленню кондиціонерів та склінню балконів та лоджий. У «першій кроні» мало не одразу «соплі» під кондиціонери звисали де попало.

А я б лоджію свою дуже хотілаб повністю засклити, але нажаль не знайшла однодумців... Бо якщо склити то треба щоб по чтояку все було чітко, будинок 2.1.

03 вер 2022 05:31

Ми за консьєржку 450 грн. платимо, що це за ціни? Говорили що буде охорона, а не літня жіночка сидіти... 

03 вер 2022 11:32

Ujosnax

Цікаво, що поки не спостерігається порушення технічних вимог по встановленню кондиціонерів та склінню балконів та лоджий. У «першій кроні» мало не одразу «соплі» під кондиціонери звисали де попало.

Вимушений Вас розчарувати, будинок 3.2. І повірте, в живу виглядає жахливіше чим на фото

03 вер 2022 12:17

Була написана скарга в ЖУС, відповіли що вручать припис на демонтаж. Але почався срач що припис нічого не дає і ніхто нічого демонтуватине буде (людина представилась юристом, але є підозри що власник квартири)

03 вер 2022 17:38

Васька Василек

Вимушений Вас розчарувати, будинок 3.2. І повірте, в живу виглядає жахливіше чим на фото

Ага, вже бачили... У технічних вимогах дуже мутно прописано як стеклити балкони та лоджії. Нам у відділі по роботі з клієнтами сказали, що можна стеклити без проблем, окрім технічної частини, де кондиціонер встановлюється, але навіть на такий крок потрібна згода мешканців будинку.

04 вер 2022 18:26

Щойно були на квартирі - порадувало те, що вікна всі відрегульовані нарешті )

04 вер 2022 18:26

yuli4ka.angel

Ми за консьєржку 450 грн. платимо, що це за ціни? Говорили що буде охорона, а не літня жіночка сидіти... 

Це в якому будинку такі ціни???

05 вер 2022 07:25

Ника_бро

Це в якому будинку такі ціни???

Це будинок 2.1. А у вас яка ціна? 

05 вер 2022 08:02

yuli4ka.angel

Це будинок 2.1. А у вас яка ціна? 

Виходить що така ж, бо я теж з будинку 2.1

Ще не отримувала документи. 

За такі гроші мені нафіг не потрібен консьєрж і той ЖУС разом взяті. Обдираловка.

Самостійно з мешканцями найняти на пряму охоронну компанію і то дешевше в рази.

05 вер 2022 08:03

Ника_бро

Виходить що така ж, бо я теж з будинку 2.1

Ще не отримувала документи. 

За такі гроші мені нафіг не потрібен консьєрж і той ЖУС разом взяті. Обдираловка.

Самостійно з мешканцями найняти на пряму охоронну компанію і то дешевше в рази.

А ми можемо відмовитись від цього? 

Я не згодна стільки платити.

05 вер 2022 08:07

yuli4ka.angel

Це будинок 2.1. А у вас яка ціна? 

У будинку 3.2 конс'єрж коштує 370грн.

05 вер 2022 09:12

Я не знаю як це назвати ))) Шматок плитки різко з'являється на 16му поверсі. А решта де? Прораб на дачі в себе поклав? Бляха, ну якесь мілке жлобство. "Бізнес клас" ага.

05 вер 2022 11:51

Ujosnax

У будинку 3.2 конс'єрж коштує 370грн.

А в Єдемі 150)))


05 вер 2022 11:52

Ujosnax

Я не знаю як це назвати ))) Шматок плитки різко з'являється на 16му поверсі. А решта де? Прораб на дачі в себе поклав? Бляха, ну якесь мілке жлобство. "Бізнес клас" ага.

Мабуть не тільки прораб, бо "Бізнес клас" рулить))))

06 вер 2022 06:12

Ника_бро

А в Єдемі 150)))


А в "Фамільному" - 130грн )

08 вер 2022 16:49

Добрый день.  По опыту вам скажу, так как жили в Кроне и Зеленом квартале - Жус не даст вам заменить на другую охрану, он может вас оставить либо совсем без охраны и без консьержа. Это уже проходили... ( Насколько я понимаю цена за консьержа зависит от количества этажей и квартир. Живу рядом со стройкой, скажу что работа кипит.

09 вер 2022 05:28

Alla_love

Добрый день.  По опыту вам скажу, так как жили в Кроне и Зеленом квартале - Жус не даст вам заменить на другую охрану, он может вас оставить либо совсем без охраны и без консьержа. Это уже проходили... ( Насколько я понимаю цена за консьержа зависит от количества этажей и квартир. Живу рядом со стройкой, скажу что работа кипит.

Треба замінити сам ЖУС. Я передбачаю із цим великі проблеми, бо ЖУС так просто не відпустить, але спробуємо.

09 вер 2022 05:29

Alla_love

Добрый день.  По опыту вам скажу, так как жили в Кроне и Зеленом квартале - Жус не даст вам заменить на другую охрану, он может вас оставить либо совсем без охраны и без консьержа. Это уже проходили... ( Насколько я понимаю цена за консьержа зависит от количества этажей и квартир. Живу рядом со стройкой, скажу что работа кипит.

Як на мене, то краще без конс'єржа, все одно по факту її там немає! Навіщо тоді платити? Уявімо ситуацію: сидить конс'єрж в сусідньому будинку, дивиться в маленьку камеру і бачить, що хтось заносить буд матеріали чи масивні дошки, пошарпали стіни чи оббили кути. Вона просто цього не побачить... Повірте, заходила сьогодні до конс'єржа по квитанції, реально в тій камері нічого не розгледіти. Чомусь в Едемі і Фамільному сидить жива людина в під'їзді і оплата в рази менша. 

Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Детальніше
1. . .9294. . .97
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Детальніше