Подати оголошення

ЖК Крона Парк 2 | Cityconsult Development | Бровары, ул. Черновола

ЗабудовникАльянс Новобуд
Здача ЖК2021 - 2023 р.
Планування
від 21 166 Грн/м²
Карточка Домік
Індекс надійності
153з 218
Ваше загальне враження про об'єкт і компанію:
Можна вибрати 1 варіант відповіді. Можна міняти відповіді. Всього голосів: 18.
2/11%
4/22%
3/17%
4/22%
5/28%
1. . .9395. . .97
09 вер 2022 06:17

Ujosnax

Треба замінити сам ЖУС. Я передбачаю із цим великі проблеми, бо ЖУС так просто не відпустить, але спробуємо.

Ми - ЗА!

09 вер 2022 06:32

Ujosnax

Треба замінити сам ЖУС. Я передбачаю із цим великі проблеми, бо ЖУС так просто не відпустить, але спробуємо.

Знайома працює в ЖУС, то казала, що в нас є декілька місяців (здається 3)після вводу будинку в експлуатацію час, щоб проголосувати за створення ОСББ, надалі на конкурсній основі все переходить в руки ЖУС, а там все спрямовано на викачку грошей, не на створення комфорту для людей. І тоді вже вирватись від них неможливо.

09 вер 2022 09:34
Таак... Начитався тут про вихід з "домоуправства". Страшненько. Ціла комунальна мафія той ЖУС. Ось, наприклад, з однієї статті:

Будь-які спроби провести нові збори, переобрати представника чи управителя, створити ОСББ, врешті-решт - жорстко блокуватимуться "управителями", які вже сіли на ресурс. Бунтарів тягатимуть по судах або просто фізично знищуватимуть. В Росії все це квітне пишним цвітом - ось і українська комунальна мафія мріє про аналогічне щастя.
Я так зрозумів, що часу для виходу з під ковпака ЖУСа дійсно мало. А чи є хто тут з мешканців нашого ЖК, що має досвід створення ОСББ? Може хто знаю юридичну сторону питання?
09 вер 2022 18:27

Ujosnax

Таак... Начитався тут про вихід з "домоуправства". Страшненько. Ціла комунальна мафія той ЖУС. Ось, наприклад, з однієї статті:

Я так зрозумів, що часу для виходу з під ковпака ЖУСа дійсно мало. А чи є хто тут з мешканців нашого ЖК, що має досвід створення ОСББ? Може хто знаю юридичну сторону питання?

То моя знайома, яка там працює так і каже, там все схвачено. Втратите час, а потім ви від ЖУСУ нікуди не дінеться. Там мафія, яка обдирає людей. 

15 вер 2022 18:29

Шановні сусіди, будь ласка, підскажіть, хтось вже встановлював індивідуальний лічильник в будинку 3.2. Цікавить, що там за порядок звернення та можливо хтось порадить компанію яка займаються продажем лічильника та монтажем. Дуже буду вдячний за інформацію! 

15 вер 2022 18:29

Evgen79

Шановні сусіди, будь ласка, підскажіть, хтось вже встановлював індивідуальний лічильник в будинку 3.2. Цікавить, що там за порядок звернення та можливо хтось порадить компанію яка займаються продажем лічильника та монтажем. Дуже буду вдячний за інформацію! 

❗Уточнюю, індивідуальний лічильник на тепло! 

16 вер 2022 05:59

Evgen79

❗Уточнюю, індивідуальний лічильник на тепло! 

В ЖУСі пишете заяву про намір встановити лічильник. Вони дають буклети декількох компаній. Подзвоніть, спитайте ціни, і замовляйте де Вам більше сподобається. Тех документацію підготує також обрана компанія

19 вер 2022 12:50

Приветствую. Местные , подскажите , как там дела с 7м домом? Сдадут ли до НГ?

21 вер 2022 09:57

Доброго ранку. Чи будують 4 будинок? Камера установлена так, шо видно лише низ будинку.  

23 вер 2022 19:19

4 дома сдалось - активности на форуме никакой. Что ж, придется ехать на место самому смотреть)))

28 вер 2022 12:09

По поводу ОСББ. В ЖУСе может не устраивать только цена. Потому что работают они идеально и качество на высшем уровне. Лично моё мнение. Если кто-то хочет создать ОСББ и предоставить такое же качество в 2 раза дешевле, я очень в этом сомневаюсь. ОСББ не создаётся для экономии денег, а создаётся для улучшения качества оказания услуг. Юридически это делается несложно. Создаётся инициативная группа из 3-5 квартир. Определяется глава. Проводится собрание. Глава рассказывает все плюсы грядущих перемен. Далее собираются подписи по квартирам. Всё, ОСББ можно сказать создано. Волеизъявление передаются в необходимые органы. Там всё оформляется. ЖЭК ставится в известность о создании осбб. У них появляется срок о передаче имущества и необходимых документов ОСББ. Сейчас законодательство в этой сфере упрощено, так как государству выгодно избавление от жэков. Но кто этим всем будет заниматься? И действительно ли глава и план развития оправдает ожидания? Я не уверен. Ещё раз скажу, осбб не создаётся для экономии. Если изначальная идея сэкономить, я против. Если кто-то готов пообещать и вписать в план развития дома явные улучшения за теже деньги. Я за. А просто ходить заглядывать в глазки к главе осбб и он будет корчить из себя великого знатока, за скидку в 200грн. - мне не надо. Почему корчить, да потому что 10 летнего опыта работа, как у жуса, у него вряд ли найдётся. Но всякое бывает. Возможно есть самородки хозяйственники среди нас.

30 вер 2022 09:38

Ну я все розумію - за якість обслуговування можна заплатити... Але ж, бляха, не стільки?!

Чому, наприклад, в ЖК Фамільному вартість утримання будинку і прибудинкової коштує 11.80грн за квадратний метр (і це, бляха, закрита територія з охороною) плюс конс'єрж - 130грн, а в нашому ЖК - 13,37грн за метр (відкрита територія без охорони) плюс конс'єрж 370грн(!!!).

Може я чогось не знаю і наші тітоньки-конс'єржки десь в спецназі служили?

На додачу у Фамільному ніхто не вкрав плитку при будівництві сходів. До речі: може накатаємо якусь спільну заяву з приводу вкраденої плитки? Нам отим бетоним пилом дихати. Бізнес-клас, ага...

02 жовт 2022 16:03

Ujosnax

Ну я все розумію - за якість обслуговування можна заплатити... Але ж, бляха, не стільки?!

Чому, наприклад, в ЖК Фамільному вартість утримання будинку і прибудинкової коштує 11.80грн за квадратний метр (і це, бляха, закрита територія з охороною) плюс конс'єрж - 130грн, а в нашому ЖК - 13,37грн за метр (відкрита територія без охорони) плюс конс'єрж 370грн(!!!).

Може я чогось не знаю і наші тітоньки-конс'єржки десь в спецназі служили?

На додачу у Фамільному ніхто не вкрав плитку при будівництві сходів. До речі: може накатаємо якусь спільну заяву з приводу вкраденої плитки? Нам отим бетоним пилом дихати. Бізнес-клас, ага...

Можливо тому що територія ЖК Фамільний (1 будинок на 16 поверхів) і територія нашого ЖК по площі трохи відрізняються? На рахунок конс'єржа не впевнений, але гадаю що коли закінчиться военний стан то повернуть охорону на будинки

02 жовт 2022 20:19

Васька Василек

Можливо тому що територія ЖК Фамільний (1 будинок на 16 поверхів) і територія нашого ЖК по площі трохи відрізняються? На рахунок конс'єржа не впевнений, але гадаю що коли закінчиться военний стан то повернуть охорону на будинки

Територія у нас більша, але ж і будинків, тобто платників, теж більше. Причому якщо розділити на всі будинки, то у кожного не так уже і багато прибудинкової території. Вважаю, що справа у тому, що ЖУС закладує свій високий прибуток у вартість послуг

08 жовт 2022 07:57

Ann24

Територія у нас більша, але ж і будинків, тобто платників, теж більше. Причому якщо розділити на всі будинки, то у кожного не так уже і багато прибудинкової території. Вважаю, що справа у тому, що ЖУС закладує свій високий прибуток у вартість послуг

Я зараз (сподіваюсь ще не довго) живу через дорогу від Фамільного, повірте, територія нашого ЖК в площі розділу на кожен будинок набагато більша. Але головне що там фактично шматочок плиткового покриття навколо будинку, в нас все ж таки більше зелені і доріжок, тому це не доречне порівняння. Не можу судити наскільки ЖУС заробляє на утримуванні, але навіть по Лісовому видно наскільки за останні декілька років територія змінилась в кращу сторону. Єдине питання по платі за консьєржа, але як писав вище сподіваюсь що скоро змінять на охорону

08 жовт 2022 08:49

Васька Василек

Я зараз (сподіваюсь ще не довго) живу через дорогу від Фамільного, повірте, територія нашого ЖК в площі розділу на кожен будинок набагато більша. Але головне що там фактично шматочок плиткового покриття навколо будинку, в нас все ж таки більше зелені і доріжок, тому це не доречне порівняння. Не можу судити наскільки ЖУС заробляє на утримуванні, але навіть по Лісовому видно наскільки за останні декілька років територія змінилась в кращу сторону. Єдине питання по платі за консьєржа, але як писав вище сподіваюсь що скоро змінять на охорону

Ви вважаєте, що охорона буде коштувати дешевше? У нас не закрита територія, як у Зеленому кварталі, щоб один охоронець слідкував за декількома будинками

08 жовт 2022 11:15

Васька Василек

Я зараз (сподіваюсь ще не довго) живу через дорогу від Фамільного, повірте, територія нашого ЖК в площі розділу на кожен будинок набагато більша. Але головне що там фактично шматочок плиткового покриття навколо будинку, в нас все ж таки більше зелені і доріжок, тому це не доречне порівняння. Не можу судити наскільки ЖУС заробляє на утримуванні, але навіть по Лісовому видно наскільки за останні декілька років територія змінилась в кращу сторону. Єдине питання по платі за консьєржа, але як писав вище сподіваюсь що скоро змінять на охорону

підмітати доріжки - то не такі великі гроші. Особливо в перерахунку на весь будинок. І одне діло, коли кущі тільки для мешканців, а інше, коли там все місто топтатися може... 

Коли купувала, обіцяли закриту територію, а тепер - хочете - скидайтесь... таке..

08 жовт 2022 11:15

Рідко сюди заходжу.

Радію за людей, які вже отримали документи. Добре що таки добудували. І що будівництво йде. З коливанням курсу мабуть їм важкувато. Головне, щоб під привідом війни не намагалися приховати халатність. Якщо забудовник хоче лояльності зі сторони інвесторів, то теж міг би піти назустріч. Це визвало б повагу і підвищення рейтингу. Якщо нам не можуть надати обіцяну якість послуг будівництва (і це вже очевидний факт) під приводом здорожчення матеріалів, то дозволили б свій ЖЕК (вони сильно зекономили оптом, а ми би єкономили потрошку, але регулярно). 

Так, забудовнику це не вигідно з позиціі регулярних надходжень, але це значне підвищення лояльності інвесторів і бажання мати справу надалі з цим забудовником. 


08 жовт 2022 11:17

Дмитрий100

Жесть, рейтинг уже 165, ещё -3 пункта. Неужели всё так плохо, вроде же сдали дома, остальные строят…

Строят то строят. Но при решении инвестировать лично я внимание на дизайн сиииильно обращала. И если позиционируется как бизнес-класс, то есть таки критерии. А по факту это частичное кидалово инвесторов со стороны застройщика.

Это как если вы оплатили лексус в салоне, а вам прислали ланос и сказали, что "мы же привезли. Что вам не нравится? Не понимаем..."


И следующий раз я 35 раз подумаю, прежде, чем тут покупать. 

08 жовт 2022 11:17

Васька Василек

Можливо тому що територія ЖК Фамільний (1 будинок на 16 поверхів) і територія нашого ЖК по площі трохи відрізняються? На рахунок конс'єржа не впевнений, але гадаю що коли закінчиться военний стан то повернуть охорону на будинки

Не всі військові служать. І воєнний стан тут нідочого. Нам що тут рота потрібна? Є люди, які вже побували на фронті. Було б бажання знайти...

Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Детальніше
+34624407828xxxx
1. . .9395. . .97
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Детальніше