Подати оголошення

ЖК Крона Парк 2 | Cityconsult Development | Бровары, ул. Черновола

ЗабудовникАльянс Новобуд
Здача ЖК2021 - 2023 р.
Планування
від 21 166 Грн/м²
Карточка Домік
Індекс надійності
165з 218
Ваше загальне враження про об'єкт і компанію:
Можна вибрати 1 варіант відповіді. Можна міняти відповіді. Всього голосів: 14.
1/7%
2/14%
4/29%
3/21%
4/29%
1. . .919293
09 вер 2022 06:17

Ujosnax

Треба замінити сам ЖУС. Я передбачаю із цим великі проблеми, бо ЖУС так просто не відпустить, але спробуємо.

Ми - ЗА!

09 вер 2022 06:32

Ujosnax

Треба замінити сам ЖУС. Я передбачаю із цим великі проблеми, бо ЖУС так просто не відпустить, але спробуємо.

Знайома працює в ЖУС, то казала, що в нас є декілька місяців (здається 3)після вводу будинку в експлуатацію час, щоб проголосувати за створення ОСББ, надалі на конкурсній основі все переходить в руки ЖУС, а там все спрямовано на викачку грошей, не на створення комфорту для людей. І тоді вже вирватись від них неможливо.

09 вер 2022 09:34
Таак... Начитався тут про вихід з "домоуправства". Страшненько. Ціла комунальна мафія той ЖУС. Ось, наприклад, з однієї статті:

Будь-які спроби провести нові збори, переобрати представника чи управителя, створити ОСББ, врешті-решт - жорстко блокуватимуться "управителями", які вже сіли на ресурс. Бунтарів тягатимуть по судах або просто фізично знищуватимуть. В Росії все це квітне пишним цвітом - ось і українська комунальна мафія мріє про аналогічне щастя.
Я так зрозумів, що часу для виходу з під ковпака ЖУСа дійсно мало. А чи є хто тут з мешканців нашого ЖК, що має досвід створення ОСББ? Може хто знаю юридичну сторону питання?
09 вер 2022 18:27

Ujosnax

Таак... Начитався тут про вихід з "домоуправства". Страшненько. Ціла комунальна мафія той ЖУС. Ось, наприклад, з однієї статті:

Я так зрозумів, що часу для виходу з під ковпака ЖУСа дійсно мало. А чи є хто тут з мешканців нашого ЖК, що має досвід створення ОСББ? Може хто знаю юридичну сторону питання?

То моя знайома, яка там працює так і каже, там все схвачено. Втратите час, а потім ви від ЖУСУ нікуди не дінеться. Там мафія, яка обдирає людей. 

15 вер 2022 18:29

Шановні сусіди, будь ласка, підскажіть, хтось вже встановлював індивідуальний лічильник в будинку 3.2. Цікавить, що там за порядок звернення та можливо хтось порадить компанію яка займаються продажем лічильника та монтажем. Дуже буду вдячний за інформацію! 

15 вер 2022 18:29

Evgen79

Шановні сусіди, будь ласка, підскажіть, хтось вже встановлював індивідуальний лічильник в будинку 3.2. Цікавить, що там за порядок звернення та можливо хтось порадить компанію яка займаються продажем лічильника та монтажем. Дуже буду вдячний за інформацію! 

❗Уточнюю, індивідуальний лічильник на тепло! 

16 вер 2022 05:59

Evgen79

❗Уточнюю, індивідуальний лічильник на тепло! 

В ЖУСі пишете заяву про намір встановити лічильник. Вони дають буклети декількох компаній. Подзвоніть, спитайте ціни, і замовляйте де Вам більше сподобається. Тех документацію підготує також обрана компанія

19 вер 2022 12:50

Приветствую. Местные , подскажите , как там дела с 7м домом? Сдадут ли до НГ?

21 вер 2022 09:57

Доброго ранку. Чи будують 4 будинок? Камера установлена так, шо видно лише низ будинку.  

23 вер 2022 19:19

4 дома сдалось - активности на форуме никакой. Что ж, придется ехать на место самому смотреть)))

Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Детальніше
1. . .919293