Подати оголошення

ЖК Крона Парк 2 | Cityconsult Development | Бровары, ул. Черновола

ЗабудовникАльянс Новобуд
Здача ЖК2021 - 2023 р.
Планування
від 21 166 Грн/м²
Карточка Домік
Індекс надійності
153з 218
Ваше загальне враження про об'єкт і компанію:
Можна вибрати 1 варіант відповіді. Можна міняти відповіді. Всього голосів: 18.
2/11%
4/22%
3/17%
4/22%
5/28%
1. . .949596
31 серп 2023 07:27

Анна Марія

Склять дуже повільно. Фото за 29.08

Якщо дивитись на об'єм робіт, зроблений за цей рік (тобто вставлені вікна до 20 шт), то навряд чи отримаємо документи в наступному році... прогноз песимістичний, але з огляду як продвигається будівництво, то так і є, на жаль...

04 вер 2023 17:06


01 жовт 2023 14:55

Ujosnax

Тут розбирався з платіжками та договором "про відшкодування на утримання нерухомості" із ЖУСом та Альянсом і маю декілька запитань. Може хтось пояснить юридичну сторону:

1. У договорі в "Статті 6. Чинність та припинення" чітко зазначено, що договір діє до моменту оформлення права власності та підписання всіх необхідних договорів з ЖУСом. А так, як окрім цього договору  інших документів я з ЖУСом не підписував і право власності вже давно оформив, то на яких підставах ЖУС досі займається утриманням мого житла та хоче з мене гроші?

2. Прийшла платіжка за вивіз сміття від "Селтік":
  • По перше, я не бачив ще сміттєвих баків біля свого будинку, а будівельне сміття по договору вивозить власник квартири, тож за які це послуги він хоче гроші?
  • По друге, я не маю ніяких договорів із "Селтіком" і в договорі "про утримання" вивіз сміття та сам "Селтік" не фігурують. Знову-таки: на яких підставах я маю сплачувати ці платіжки?


Вітаю, мешканці Крони. Розглядаю придбання квартири в буд 3.2. Буду вдячна за ваші відгуки щодо комфорту проживання та можливо проблеми які виникають із даним будинком. Зорієнтуйте вартість платіжок в опалювальний сезон та утримання прибудинкової. Також цікавить чи відключали ліфти минулої зими у період блекауту. Відділ продаж обіцяє школу та садочок на території комплексу, паркінг, в далекій перспективі?

13 жовт 2023 07:37

Kitti2023

Вітаю, мешканці Крони. Розглядаю придбання квартири в буд 3.2. Буду вдячна за ваші відгуки щодо комфорту проживання та можливо проблеми які виникають із даним будинком. Зорієнтуйте вартість платіжок в опалювальний сезон та утримання прибудинкової. Також цікавить чи відключали ліфти минулої зими у період блекауту. Відділ продаж обіцяє школу та садочок на території комплексу, паркінг, в далекій перспективі?

14.5 грн за 1кв.м. + 244 грн консьєрж ~ 1100грн влітку з електрикою та вивозом сміття. Зимою залежно від лічильника (його наявності)
Ліфти зупиняються (аварійне освітлення присутнє). "Визволителі" приходять швидко й випускають з ліфта

05 лист 2023 07:30

Потрошку ставлять вікна

24 груд 2023 08:02


Почали утеплювати перший поверх будинок 3


13 січ 2024 17:11


Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Детальніше
1. . .949596
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Детальніше