Подати оголошення

ЖК Крона Парк 2 | Cityconsult Development | Бровары, ул. Черновола

ЗабудовникАльянс Новобуд
Здача ЖК2021 - 2023 р.
Планування
від 21 166 Грн/м²
Карточка Домік
Індекс надійності
153з 218
Ваше загальне враження про об'єкт і компанію:
Можна вибрати 1 варіант відповіді. Можна міняти відповіді. Всього голосів: 18.
2/11%
4/22%
3/17%
4/22%
5/28%
1. . .9193. . .97
02 серп 2022 13:04

Ann24


Хочу поділитися власними враженнями від перегляду квартири. Плюси: якість будівельних робіт хороша, стіни на перший погляд рівні, цегла покладена акуратно, все прибрано

Мінуси:

1. відсутні ручки на вікно і балконні двері, тому перевірити якість вікон не змогли. Вже другий тиждень ручки так і не поставлені. 

2. Терморегулятори видавати не будуть. Хоча при купівлі квартири їх обіцяли, і у вартість квартири, я думаю, вони були закладені

3. Реально здешевлення проекту, з картинками на рендерах нічого спільного. На сонці навіть видніються нерівності на обшивці будинку

За терморегулятори не пам‘ятаю. Але все я буду купляти смарт-регулятори під розумний дім, тож не критично.

07 серп 2022 07:46

Входная зона в доме 3.2)


07 серп 2022 19:34

Ашатана

Получили квартиры. На окне на одном ручка нормальная,а на втором вообще не чего не работает все слетает (((. На радиаторах нет заглушек вообще, если включат воду то капец всех затопит! Наш дом 3.2 при входе не выглядит на бизнес класс ((( при входе как эконом класс ((( вот те два дома над дорогой там вообще круто сделали,плитка зеркала в пол. Там вообще супер настоящий Бизнес класс! Кому интересно зайдите для сравнения -офигеете. Разница огромная. В сравнении с теми двумя домами которые над дорогой первые сдали, у нас вообще отстой! Не бизнес-класс ,вообще, не какой. Вы зайдите и сразу станет обидно (((( деньги те же платили,и там красиво,а у нас дёшево как в эконом класс ((((

Простите, я из дома 1.1, где там плитка и зеркала впол? Я что то за год почти после получения ключей не заметила там этого, все тоже самое - штукатурка, жёлтая коричневая краска

08 серп 2022 08:54

Anna.A

Простите, я из дома 1.1, где там плитка и зеркала впол? Я что то за год почти после получения ключей не заметила там этого, все тоже самое - штукатурка, жёлтая коричневая краска

Люди переплутали з першою Кроною, і так буває)))

17 серп 2022 08:16
Бізнес-класс у Krona Park 2 різко обривається на другому поверсі і переходить в старий добрий економ. 


17 серп 2022 11:45

Мене обурює, що купували квартиру, бізнес класу будинок, а я тільки по платіжкам бачу що це бізнес клас, а в реалії нічим не відрізняється від ЖК Лісового Кварталу

17 серп 2022 20:25

yuli4ka.angel

Мене обурює, що купували квартиру, бізнес класу будинок, а я тільки по платіжкам бачу що це бізнес клас, а в реалії нічим не відрізняється від ЖК Лісового Кварталу

Так, ЖУС себе не обділив, особливо дивлячись на бур'ян по пояс біля будинку 1.2. І в цілому ЖК реально економ, ну можливо комфорт з натяжкою

21 серп 2022 11:33

Ujosnax

Бізнес-класс у Krona Park 2 різко обривається на другому поверсі і переходить в старий добрий економ. 

Та это даже не эконом. Это какой-то недострой. 

22 серп 2022 10:05

Petka

Та это даже не эконом. Это какой-то недострой. 

Саме так. І, на скільки я розумію, із цим вже нічого не поробиш: будинок введено в експлуатацію ось в такому стані і ДІАМу та іншим контролюючим органам було норм. Як на мене, то це просто плювок в обличя інвестору: здавати ТАКЕ і мати нахабність називати це "бізнес-класом".

Щодо роботи ЖУСа та їх цін на послуги, то, як будинок вже буде більш-менш заселений, я хотів би запропонували сусідам створення власного ОСББ. Живу зараз в ЖК Фамільному і тут відчутно дешевше і ОСББ регулярно звітує - завжди знаєш куди йдуть кошти.

P.S. Не можу не відмітити, що ЖК Фамільний з самого початку позиціонували як комфорт! І при цьому у нього шикарний холл де, бляха, є місце дизайну, чудово оздоблені балкони із скляними й хромованими перегородками та плиткою на підлозі, ну і, звичайно, добудована сходова клітка. А на додачу закритий двір, охорона, конс'єрж (130грн на місяць). Нажаль, будинки в КП-2 навіть до рівня "комфорту" не дотягують.

28 серп 2022 13:54

Ujosnax

Саме так. І, на скільки я розумію, із цим вже нічого не поробиш: будинок введено в експлуатацію ось в такому стані і ДІАМу та іншим контролюючим органам було норм. Як на мене, то це просто плювок в обличя інвестору: здавати ТАКЕ і мати нахабність називати це "бізнес-класом".

Щодо роботи ЖУСа та їх цін на послуги, то, як будинок вже буде більш-менш заселений, я хотів би запропонували сусідам створення власного ОСББ. Живу зараз в ЖК Фамільному і тут відчутно дешевше і ОСББ регулярно звітує - завжди знаєш куди йдуть кошти.

P.S. Не можу не відмітити, що ЖК Фамільний з самого початку позиціонували як комфорт! І при цьому у нього шикарний холл де, бляха, є місце дизайну, чудово оздоблені балкони із скляними й хромованими перегородками та плиткою на підлозі, ну і, звичайно, добудована сходова клітка. А на додачу закритий двір, охорона, конс'єрж (130грн на місяць). Нажаль, будинки в КП-2 навіть до рівня "комфорту" не дотягують.

Цілком підтримую Вашу ідею про осбб. 

 

28 серп 2022 13:54

Vitalii_May

Ви мабудь з будинку 3.2, бо в нашому 1.2 сказали, що наші гірші набагато вікна. Профіль KBE, і встановлювала фірма, якої вже не існує. І не дивно, монтаж жахливий. Сколи, тріщини, не запінені стики і багато ще чого. 

Ну то забудовник має ж це виправити ? 

28 серп 2022 13:54

Ann24

Так, ЖУС себе не обділив, особливо дивлячись на бур'ян по пояс біля будинку 1.2. І в цілому ЖК реально економ, ну можливо комфорт з натяжкою

І де обіцяні крони та парк ??? Як завжди гроші здеруть, а крони відсутні((( настелили плитку і всіх справ. 

28 серп 2022 19:24

Ника_бро

Ну то забудовник має ж це виправити ? 

Звичайно має виправити...тільки питання коли??? Вже місяць не можуть поставити ручки на вікно і балконні двері

29 серп 2022 04:34

Ann24

Звичайно має виправити...тільки питання коли??? Вже місяць не можуть поставити ручки на вікно і балконні двері

Акт підписується тільки тоді коли у Вас відсутні претензії. Я правильно розумію ?

29 серп 2022 06:07

Ника_бро

Акт підписується тільки тоді коли у Вас відсутні претензії. Я правильно розумію ?

Правильно. В акті вказуються всі недоліки. Ось ми чекаємо доки поставлять елементарно ручки на вікна. Поки акт не підписаний, ми не можемо оформити право власності і почати ремонт

29 серп 2022 14:29

У відділі по роботі з клієнтами сказали, що вікна будуть регулювати в вересні. А ще сказали, що бетоні сходи то нормально і в "першій кроні" так само - плитка тільки до 2го поверху. Я там не був, тож не знаю.

30 серп 2022 08:10
А може хтось цікавився, чи є в наших будинках якісь приміщення спільного користування? Кладовки, колясочні? В ЖК Фамільному це дуже зручно - є де поставити дитячу коляску та велик.

P.S.
Не те, щоб я дуже переймався поштовими ящиками, але в будинку 3,2 вони дешевше нема куди. Частина з ящиків вже з прим'ятими дверцятами, де не де є іржа. Добре, що іх заховали в окремому проході.


31 серп 2022 07:49

Ujosnax

А може хтось цікавився, чи є в наших будинках якісь приміщення спільного користування? Кладовки, колясочні? В ЖК Фамільному це дуже зручно - є де поставити дитячу коляску та велик.

P.S.
Не те, щоб я дуже переймався поштовими ящиками, але в будинку 3,2 вони дешевше нема куди. Частина з ящиків вже з прим'ятими дверцятами, де не де є іржа. Добре, що іх заховали в окремому проході.

Кладовку можете купить, если такая будет в наличии на вашем этаже. Обычно бывает по одному-два таких помещения на этаж. Но они не для общего пользования, а на продажу. 

31 серп 2022 09:04

Petka

Кладовку можете купить, если такая будет в наличии на вашем этаже. Обычно бывает по одному-два таких помещения на этаж. Но они не для общего пользования, а на продажу. 

Дякую, я знаю за кладові на поверхах. Я мав на увазі саме приміщення загального користування. В ЖК комфорт классу "Фамільний" є декілька великих приміщень на першому поверсі для мешканців, де можна лишати коляски та велосипеди.

01 вер 2022 05:18

Жесть, рейтинг уже 165, ещё -3 пункта. Неужели всё так плохо, вроде же сдали дома, остальные строят…

Продаж будинку від власника
Енергонезалежний, безпечний, сучасний, комфортний - приватний будинок у передмісті Київа
Детальніше
+380986563402xxxx
1. . .9193. . .97
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Детальніше