Подати оголошення

ЖК Desna Park Residence | Десна Парк | Зазимье, ул. Киевская

ЗабудовникDesna PRO
Здача ЖК2021 - 2022 р.
Планування
від 16 150 Грн/м²
Карточка Домік
Індекс надійності
168з 220
Ваше загальне враження про об'єкт і компанію:
Можна вибрати 1 варіант відповіді. Можна міняти відповіді. Всього голосів: 9.
1/11%
2/22%
2/22%
0/0%
4/44%
1. . .383941
04 лют 2023 14:23

Електрика по прямим договорам. Вода є, з водою були раніше проблеми, зараз вже краще. Опалення поки-що немає, але завдяки ініціативним мешканцям юридичний процес рухається і має бути вже дуже скоро вирішеним.

Основне питання залишилось по каналізації. Наразі вона тимчасова. Не дуже зрозуміло, коли забудовник та адміністрація села розберуться між собою.

11 лют 2023 10:46

На следующей неделе должно быть отопление)))

14 лют 2023 19:51

Отопление включают с 16 числа. Последней проблемой по коммуникациям остаётся канализация...

07 бер 2023 18:36

Доброго дня, є якісь позитивні новини по будь-яких питаннях?

30 бер 2023 12:13

AntonNikulin

Отопление включают с 16 числа. Последней проблемой по коммуникациям остаётся канализация...

Добрий день! Скажіть будь ласка, як увімкнули опалення чи було тепло? Чи був конденсат на вікнах? Дякую

06 квіт 2023 08:40

WonderAli

Добрий день! Скажіть будь ласка, як увімкнули опалення чи було тепло? Чи був конденсат на вікнах? Дякую

Конденсат завжди буде перші 1 - 2 роки, поки повністю прогріється будинок + у мене 2 великі панорами, з ранку і коли переш одяг був конденсат, ті хто робив теплу підлогу від забудовника не скаржилися на опалення, у них було прям дуже тепло. З опаленням було 18-20 градусів, для мене це друга новобудова, в першій теж було першу зиму 19, через 2 роки піднялася температура.

Зараз живе 10% першої черги, на вході на лічильнику було загалом 40-50 градусів ( в основному 40-42), в котельні працював лише один з чотирьох котлів і йьому не вистачало абонентів щоб працювати на повну. Котли італійські гарної якості + стоїть система яка в залежності від температури на вулиці регулює температуру в системі. 

Є невеличкі питання до облгазу по тиску газу в ршп, не система, а обладнання яке встановлено облгазом.

Тариф на опалення був 2880 за гКал, 

26 квіт 2023 12:41

Інвестори, 6,8,9 будинків, як ви ставитесь до умов, які поставив забудовник, стосовно доплати додаткових 50$ за квадрат? Такого немає ніде! Мало того , що на півтора року затримали здачу будинків ще й вимагають доплату, якої в договорах і в помині немає. Інакше виставлять на продаж квартиру. Це якась шарашкина контора. Тим паче, це всього лише 4-5ти поверхові будинки, які вже б давно мали добудувати, це ж не 25поверхівки. Нонсенс! 

26 квіт 2023 12:41

twin house19

Если можно, хотела бы уточнить по условиям договора у застройщика 5го дома, что вам предложили доплатить. Я ищ 6го дома. Который не строится! У меня цена приравнивается к курсу доллара... если $ по 40,то считают по курсу... о каком проигрыше идёт речь? И за что именно доплата? 


Соседи, кто уже живёт в комплексе, как обстановка с комуникациями? Отопление?

Те ж саме! Я роблю внески в доларі. Про який програш з боку забудовника може йти мова. В доларі ціна на матеріали та ж сама. Це просто здирництво!


Інвестори , ніхто не звертався до юристів ?

27 квіт 2023 05:42

Ярика25

Те ж саме! Я роблю вкладки в долларах. Про який програш з боку забудовника можно войти мова. В долларах цена на материалы и ж сама. Це просто здирництво!


Инвестори, никто не звертался до юристов?

Шановні інвестори я вважаю нам треба обговорити це питання без забудовника. Можна створити чат для обговорення. Потрібна допомога юриста бо є певні нюанси: 1 на яких підставах забудовник грозиться розірвати договір ,або не надати документи. 2. Де гарантія, що через пів року знову не будуть вимагати по 50 доларів за метр. Вірити на слово? Є люди які сплатили повну вартість і тепер ви кажуть, що платить ще додаткову- це якийсь нонсенс. Забудовник бідкається , що вплинула війна, так згоден, але вона вплинула на всіх і це дуже не добре вирішувати свої проблеми за наш рахунок, щоб отримати запланований прибуток, тим більше, як я зрозумів люди платять кредит теж в доларах. 

Ще питання до інвесторів 5го будинку. Нам казали , що ви погодилися на умови забудовника, хотілося би дізнатися наскільки це відповідає дійсності.

Дякую всім хто дочитав до кінця.

27 квіт 2023 06:04

Yarika25

Інвестори, 6,8,9 будинків, як ви ставитесь до умов, які поставив забудовник, стосовно доплати додаткових 50$ за квадрат? Такого немає ніде! Мало того , що на півтора року затримали здачу будинків ще й вимагають доплату, якої в договорах і в помині немає. Інакше виставлять на продаж квартиру. Це якась шарашкина контора. Тим паче, це всього лише 4-5ти поверхові будинки, які вже б давно мали добудувати, це ж не 25поверхівки. Нонсенс! 

Нормальные условия, учитывая , что квартира была куплена за халяву. Не всем повезло 

27 квіт 2023 08:53

barsikkis

Шановні інвестори я вважаю нам треба обговорити це питання без забудовника. Можна створити чат для обговорення. Потрібна допомога юриста бо є певні нюанси: 1 на яких підставах забудовник грозиться розірвати договір ,або не надати документи. 2. Де гарантія, що через пів року знову не будуть вимагати по 50 доларів за метр. Вірити на слово? Є люди які сплатили повну вартість і тепер ви кажуть, що платить ще додаткову- це якийсь нонсенс. Забудовник бідкається , що вплинула війна, так згоден, але вона вплинула на всіх і це дуже не добре вирішувати свої проблеми за наш рахунок, щоб отримати запланований прибуток, тим більше, як я зрозумів люди платять кредит теж в доларах. 

Ще питання до інвесторів 5го будинку. Нам казали , що ви погодилися на умови забудовника, хотілося би дізнатися наскільки це відповідає дійсності.

Дякую всім хто дочитав до кінця.

Так чем вам юрист поможет? Если вы отказываетесь, то застройщик разрывает с вами договор и возвращает деньги+10% . Всё согласно договора. 

Радуйтесь, что ЖК вообще строится , а не как у многих других.

Приедьте в первую очередь...посмотрите , что построили

27 квіт 2023 20:58

barsikkis

Шановні інвестори я вважаю нам треба обговорити це питання без забудовника. Можна створити чат для обговорення. Потрібна допомога юриста бо є певні нюанси: 1 на яких підставах забудовник грозиться розірвати договір ,або не надати документи. 2. Де гарантія, що через пів року знову не будуть вимагати по 50 доларів за метр. Вірити на слово? Є люди які сплатили повну вартість і тепер ви кажуть, що платить ще додаткову- це якийсь нонсенс. Забудовник бідкається , що вплинула війна, так згоден, але вона вплинула на всіх і це дуже не добре вирішувати свої проблеми за наш рахунок, щоб отримати запланований прибуток, тим більше, як я зрозумів люди платять кредит теж в доларах. 

Ще питання до інвесторів 5го будинку. Нам казали , що ви погодилися на умови забудовника, хотілося би дізнатися наскільки це відповідає дійсності.

Дякую всім хто дочитав до кінця.

Я з Вами повністю згодна! І так, я роблю виплати в доларі, притому, що він зараз по 38, а на момент покупки мною квартири був по 26. А ще мені в телефонній розмові менеджер сказала, що можна платити в гривні, але по курсу долара на чорному ринку, а не НБУ (коли в НБУ був 37,5, а на чорному ринку 40+), хоча в самому договорі було вказано, що робити виплати можна в гривні по курсу долара в день оплати по НБУ. Забудовник абсолютно не дотримується того, що прописано в попередньому договорі. Це страшенно зневірює! Я в пошуках юриста, тому що ці нові умови виглядають здирництвом!


27 квіт 2023 20:58

Андрей 20

Так чем вам юрист поможет? Если вы отказываетесь, то застройщик разрывает с вами договор и возвращает деньги+10% . Всё согласно договора. 

Радуйтесь, что ЖК вообще строится , а не как у многих других.

Приедьте в первую очередь...посмотрите , что построили

Що згідно договору? Я так розумію, ви не являєтесь інвестором. Нові умови, які висунув забудовник ще й в ультимативній формі є ніде не прописаними, тому на підставі чого я маю доплачувати кошти?! В договорі написано, що я маю вносити кошти поквартально до кінця введення жк в експлуатацію. На підставі чого забудовник вимагає , щоб я внесла всі кошти до 15 червня, ще й зробила немаленьку доплату?!

Поруч, де зараз живу, будуються багатоповерхівки, з такою швидкістю як ростуть гриби після дощу. Будують і на вихідних. І 24 поверхи , а не 4. Тому я бачу адекватні приклади прямо біля свого будинку. І уже давно не ведуться бойові дії на території Київщини, тому списувати на війну відтермінування на більше ніж рік, ще й грозитись, що і до кінця року будинок не здадуть - дуже ницо! 


27 квіт 2023 20:58

Yarika25

Інвестори, 6,8,9 будинків, як ви ставитесь до умов, які поставив забудовник, стосовно доплати додаткових 50$ за квадрат? Такого немає ніде! Мало того , що на півтора року затримали здачу будинків ще й вимагають доплату, якої в договорах і в помині немає. Інакше виставлять на продаж квартиру. Це якась шарашкина контора. Тим паче, це всього лише 4-5ти поверхові будинки, які вже б давно мали добудувати, це ж не 25поверхівки. Нонсенс! 

Вперше про таке чую стосовно перелічених вами будинків. Забудовник якось вибірково інформує чи ви щось плутаєте.

28 квіт 2023 06:25

Yarika25

Що згідно договору? Я так розумію, ви не являєтесь інвестором. Нові умови, які висунув забудовник ще й в ультимативній формі є ніде не прописаними, тому на підставі чого я маю доплачувати кошти?! В договорі написано, що я маю вносити кошти поквартально до кінця введення жк в експлуатацію. На підставі чого забудовник вимагає , щоб я внесла всі кошти до 15 червня, ще й зробила немаленьку доплату?!

Поруч, де зараз живу, будуються багатоповерхівки, з такою швидкістю як ростуть гриби після дощу. Будують і на вихідних. І 24 поверхи , а не 4. Тому я бачу адекватні приклади прямо біля свого будинку. І уже давно не ведуться бойові дії на території Київщини, тому списувати на війну відтермінування на більше ніж рік, ще й грозитись, що і до кінця року будинок не здадуть - дуже ницо! 


Так не доплачивайте и застройщик вам вернёт деньги, согласно договора.


Очень жаль, что вам не удалось купить за халяву квартиру в таком красивом ЖК. И теперь нужно доплатить. Не повезло (

28 квіт 2023 06:25

Почитайте пункт договора о форс мажоре. Там всё прописано.

28 квіт 2023 09:47

KatNoCat

Вперше про таке чую стосовно перелічених вами будинків. Забудовник якось вибірково інформує чи ви щось плутаєте.

Значить вибірково. Мені прийшов лист від забудовника стосовно доплати для інвесторів 6,8,9 будинків. Я не змогла бути присутньою на зборах у суботу, але прислали лист вимогами

28 квіт 2023 09:47

Андрей 20

Так не доплачивайте и застройщик вам вернёт деньги, согласно договора.


Очень жаль, что вам не удалось купить за халяву квартиру в таком красивом ЖК. И теперь нужно доплатить. Не повезло (

Що значить на халяву?! Я рада, якщо у вас шалені заробітки, але в кожного вони різні і «халявну» ,як Ви кажете ціну, поставив забудовник і ми підписали попередній договір, змінюватись вона не може по договору. 

На момент мною купівлі квартира коштувала на приблизно 7000$ дорожче , ніж ще пів року до того. Про яку халяву мова?! Не соромно таке писати? Ну Ви ж явно не інвестор, а зацікавлена сторона забудовника

28 квіт 2023 11:36

Yarika25

Що значить на халяву?! Я рада, якщо у вас шалені заробітки, але в кожного вони різні і «халявну» ,як Ви кажете ціну, поставив забудовник і ми підписали попередній договір, змінюватись вона не може по договору. 

На момент мною купівлі квартира коштувала на приблизно 7000$ дорожче , ніж ще пів року до того. Про яку халяву мова?! Не соромно таке писати? Ну Ви ж явно не інвестор, а зацікавлена сторона забудовника

Я с первой очереди. И знаю, что цены были очень низкие в 2021,2020х годах. В сравнении какие цены были в других пригородах и , тем более, в Киеве. А по качеству и комфорту ЖК на 4+ . И на голову выше многих ЖК, которые дороже.


Почитайте пункт про форс мажор. Там всё написано.


И радуйтесь, что ЖК цел и потихоньку строится, и что застройщик выполняет договор и возвращает вам деньги.

28 квіт 2023 11:36

KatNoCat

Вперше про таке чую стосовно перелічених вами будинків. Забудовник якось вибірково інформує чи ви щось плутаєте.

Значит у них нет ваших актуальных контактов. 

Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Детальніше
1. . .383941
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Детальніше