Подати оголошення

ЖК Desna Park Residence | Десна Парк | Зазимье, ул. Киевская

ЗабудовникDesna PRO
Здача ЖК2021 - 2022 р.
Планування
від 16 150 Грн/м²
Карточка Домік
Індекс надійності
178з 220
Ваше загальне враження про об'єкт і компанію:
Можна вибрати 1 варіант відповіді. Можна міняти відповіді. Всього голосів: 8.
1/13%
3/38%
2/25%
0/0%
2/25%
1. . .353637
20 лип 2022 16:08

Андрей 20

Так они исправят замечания в квартире в течении двух месяцев, но после того как закончится военное положение. Это у вас и прописано в договоре 

У мене таке не прописано...а недоліки мають бути виправлені до того як  люди знайдуть на ремонт.

21 лип 2022 03:48

Апрель 66

У мене таке не прописано...а недоліки мають бути виправлені до того як  люди знайдуть на ремонт.

Читайте внимательно про "обставини непереборної сили"

27 лип 2022 07:40

Хто вже робить ремонт - штукатурку забудовника залишали чи збивали?

27 лип 2022 08:01

kievua

Хто вже робить ремонт - штукатурку забудовника залишали чи збивали?

Моя ремонтна бригада сказала, що треба знімати. Ми й зняли.

27 лип 2022 08:41

fantazista

Моя ремонтна бригада сказала, що треба знімати. Ми й зняли.

А чим аргументували? Цікаво бо мені на прийманні квартири спеціаліст сказав що штукатурку можна залишити, за вийнятком проблемних місць де утворився завал геометрії.

27 лип 2022 08:52

kievua

А чим аргументували? Цікаво бо мені на прийманні квартири спеціаліст сказав що штукатурку можна залишити, за вийнятком проблемних місць де утворився завал геометрії.

Казали що штукатурка погана і на ній не буде триматись фарба. Ще знаю, що вони збирались використовувати стеклохолст. Замість вапняної штукатурки зробили МР75. Вона наче краща.

27 лип 2022 11:16

kievua

Залежить від будинку і від того, яка бригада забудовника робила штукатурку..., в деяких будинках +- нормальна штукатурка, яку просто можна за допомогою спеціалістів довести до стану під шпалери чи під фарбування, в деяких будинках біда з штукатуркою.... Мабуть краще б її не було взагалі)

Особисто в мене була наступна проблема - в квартирі під стелею є бетонний пояс (який забудовник робив, як я розумію, для більшої монолітності будинку), в моєму випадку цей пояс був у трьох приміщеннях,  який по правильному треба обробити грунтовкою, потім бетоноконтактом, а вже потім штукатурити.... Через це довелося збивати цю штукатурку, вона просто не приклеїлася до бетону... Пройдіть обов'язково з молоточком ви, або ваші будівельники і перевірте ці моменти...

30 серп 2022 09:31

У кого-нибудь есть инфа, отопление в комплексе ТОЧНО будет этой зимой?

05 вер 2022 17:19

Вода і каналізація має бути на цьому тижні перевіряють будинки і систему загалом.

Розтермінування з фіксацією курсу $ у гривні
Віримо в ЗСУ і майбутнє України - тому в «Новій Англії» виплати за розстрочку зафіксовано у гривні!
+380674202035xxxx
1. . .353637
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Детальніше