Подати оголошення

ЖК Desna Park Residence | Десна Парк | Зазимье, ул. Киевская

ЗабудовникDesna PRO
Здача ЖК2021 - 2022 р.
Планування
від 16 150 Грн/м²
Карточка Домік
Індекс надійності
168з 220
Ваше загальне враження про об'єкт і компанію:
Можна вибрати 1 варіант відповіді. Можна міняти відповіді. Всього голосів: 9.
1/11%
2/22%
2/22%
0/0%
4/44%
1. . .3537. . .41
27 трав 2022 13:34

liveria

Підкажіть, будь ласка, як ви з забудовником зв‘язувались? Бо по жодному з номерів із договорів мені додзвонитись не вдалось, а дуже хотілось би дізнатись, коли планується підключення електроенергії у вже збудованій черзі.

Там есть электричество , просто по какому тарифу !?Канализация ещё законсервирована , люди уже начали делать ремонты , воду берут в скважине .

09 черв 2022 10:28

Гарантий что дадут воду и канализацию в этом году Нет. Смысл делать ремонт?

09 черв 2022 14:08

Abramovich2

Гарантий что дадут воду и канализацию в этом году Нет. Смысл делать ремонт?

Вода і каналізація після заселення підключається у квартиру, щоб систему каналізації "будівельники" не зруйнували відходами, на час ремонту вона не підключена. Електроенергія по прямим договорам, стандартно 1.68 за кіловат.

09 черв 2022 18:39

AntonNikulin

Вода і каналізація після заселення підключається у квартиру, щоб систему каналізації "будівельники" не зруйнували відходами, на час ремонту вона не підключена. Електроенергія по прямим договорам, стандартно 1.68 за кіловат.

Кто-то будет делать ремонт сейчас , а кто-то через год. И таких людей я думаю сейчас будет много.

10 черв 2022 07:54

mc_dancer2009

Кто-то будет делать ремонт сейчас , а кто-то через год. И таких людей я думаю сейчас будет много.

На даний час ситуація така, якою вона будет в кінці року, побачимо. Ремонти вже роблять поним ходом)

10 черв 2022 17:36

Хтось може підказати, що наразі з каналізацією ?Не робимо ремонт бо цей мосент напрягає сильно. Зробити ремонт і не мати можливості заїхати та ще й у такий час - це розкіш. В ОП ніякої детальної інфи не дали. 


11 черв 2022 08:38

liveria

Підкажіть, будь ласка, як ви з забудовником зв‘язувались? Бо по жодному з номерів із договорів мені додзвонитись не вдалось, а дуже хотілось би дізнатись, коли планується підключення електроенергії у вже збудованій черзі.

Я контактував з представником центру продажів. Номер його отримав коли офрмлювали покупку :)

11 черв 2022 12:49

Артем В

Хтось може підказати, що наразі з каналізацією ?Не робимо ремонт бо цей мосент напрягає сильно. Зробити ремонт і не мати можливості заїхати та ще й у такий час - це розкіш. В ОП ніякої детальної інфи не дали. 


Робите ремонт, заїжджаєте, що тут думати? Каналізація вимкнена, щоб її не знищили ремонтні бригади, які в систему завжди зливають залишки штукатурки, бетону ітд



11 черв 2022 12:53

AntonNikulin

Робите ремонт, заїжджаєте, що тут думати? Каналізація вимкнена, щоб її не знищили ремонтні бригади, які в систему завжди зливають залишки штукатурки, бетону ітд



Зараз немає прямих договорів з водоканалом, тому і закрита каналізація.

12 черв 2022 07:56

lilipuh

Зараз немає прямих договорів з водоканалом, тому і закрита каналізація.

Можливо зараз немає договору, але забудовник впринципі не планував давати користуватися каналізацією до заселення, щоб ссистема була в нормі, Максименко це казав ще у вересні минулого року

12 черв 2022 19:19

По канализации вообще есть хоть какая-то конкретика/сроки? Если дома будут заселены на 40%, то канализацию все равно не включат? Вот так я сделаю ремонт, потрачу деньги, а канализации не будет, и останусь без денег и без квартиры.
Вообще, ОП Десны расслабился - когда был на дефектовке указал на проблемы с окнами (в одном не было ручки, а другое плохо закрывалось/открывалось), так проблемы не были устранены даже на момент внесения второй половины суммы.

12 черв 2022 19:44

fantazista


По канализации вообще есть хоть какая-то конкретика/сроки? Если дома будут заселены на 40%, то канализацию все равно не включат? Вот так я сделаю ремонт, потрачу деньги, а канализации не будет, и останусь без денег и без квартиры.
Вообще, ОП Десны расслабился - когда был на дефектовке указал на проблемы с окнами (в одном не было ручки, а другое плохо закрывалось/открывалось), так проблемы не были устранены даже на момент внесения второй половины суммы.

Можливо вікна не відрегулювали, через те що війна почалася, не думали про таке?.... Хто вам сказав що не буде каналізації?! Які у вас офіційні аргументи на цей рахунок? В крайньому випадку наберіть Максименко і запитайте, якщо вас так бунтежить це питання.

13 черв 2022 14:08

AntonNikulin

Можливо вікна не відрегулювали, через те що війна почалася, не думали про таке?.... Хто вам сказав що не буде каналізації?! Які у вас офіційні аргументи на цей рахунок? В крайньому випадку наберіть Максименко і запитайте, якщо вас так бунтежить це питання.

Війна йде з 2014-го року, хіба ні? На дефектовку я їздив ще в січні 2022, тому час був. Даруйте, але аргумент із війною працює у два боки.

13 черв 2022 14:38

fantazista

Війна йде з 2014-го року, хіба ні? На дефектовку я їздив ще в січні 2022, тому час був. Даруйте, але аргумент із війною працює у два боки.

Вам все одно для того щоб нормально зробили вікна треба буде викликати спеціально навчену людину після ремонту, хочете вирішувати питання з забудовником, тут ви нічого не вирішите, нажаль.

13 черв 2022 19:13

Мне окна отрегулировали)) сам удивился этому)

14 черв 2022 08:38

AntonNikulin

Вам все одно для того щоб нормально зробили вікна треба буде викликати спеціально навчену людину після ремонту, хочете вирішувати питання з забудовником, тут ви нічого не вирішите, нажаль.

Радше за все так і буде, але спробую спочатку вирішити це питання саме із забудовником.

14 черв 2022 16:08

Доброго дня! Пару тижнів назад телефонувала у відділ продажу дізнатись на скільки відстрочать здачу будинків другої черги, так як взагалі-то мали здати в серпні цього 2022 року, але ж розумію, що війна і на 3-4 місяці напевно змістяться терміни.  Мені сказали, що ось-ось відновлять будівництво і скоріш за все можна буде заїхати аж в березні, бо взимку ніякі роботи на буд майданчику проводитись не будуть. Зараз же в лун бачу, що здача другої черги аж в серпні 2023. Цілий рік РІК! Я звісно все розумію, але тут причина уже явно не у війні, це якось занад-то. Цікава думка інвесторів другої черги

14 черв 2022 18:26

Yarika25

Доброго дня! Пару тижнів назад телефонувала у відділ продажу дізнатись на скільки відстрочать здачу будинків другої черги, так як взагалі-то мали здати в серпні цього 2022 року, але ж розумію, що війна і на 3-4 місяці напевно змістяться терміни.  Мені сказали, що ось-ось відновлять будівництво і скоріш за все можна буде заїхати аж в березні, бо взимку ніякі роботи на буд майданчику проводитись не будуть. Зараз же в лун бачу, що здача другої черги аж в серпні 2023. Цілий рік РІК! Я звісно все розумію, але тут причина уже явно не у війні, це якось занад-то. Цікава думка інвесторів другої черги

Вы не совсем понимаете, что в стране происходит. Дай Бог, чтоб через год построили

15 черв 2022 07:49

Yarika25

Доброго дня! Пару тижнів назад телефонувала у відділ продажу дізнатись на скільки відстрочать здачу будинків другої черги, так як взагалі-то мали здати в серпні цього 2022 року, але ж розумію, що війна і на 3-4 місяці напевно змістяться терміни.  Мені сказали, що ось-ось відновлять будівництво і скоріш за все можна буде заїхати аж в березні, бо взимку ніякі роботи на буд майданчику проводитись не будуть. Зараз же в лун бачу, що здача другої черги аж в серпні 2023. Цілий рік РІК! Я звісно все розумію, але тут причина уже явно не у війні, це якось занад-то. Цікава думка інвесторів другої черги

Честно сказать, не удивительно. Если посмотрите, то в договоре четко прописано, что даже основная дата сдачи объекта: август 2022 + 3 месяца (я инвестор дома 9). Добавляем 3-4 месяца простоя из-за войны + 3 месяца зимы. Выходим на конец весны 2023. Там плюс-минус 2 месяца - это норма. Согласна, это всё не особо приятно, но не смертельно.

Есть еще вопрос (может знатоки помогут). Я приостановила оплату в марте месяце, думаю, как и многие инвесторы второй очереди. В этом месяце планирую возобновить оплату и просто оплатить пропущенные суммы по на три месяца дольше графика. Вопрос: будет ли пеня за это дело и какие от меня нужны действия после последней оплаты? Заранее спасибо  


15 черв 2022 11:33

Mariya_Web


Честно сказать, не удивительно. Если посмотрите, то вдоговоре четко прописано, что даже основная дата сдачи объекта: август 2022 + 3месяца (я инвестор дома 9). Добавляем 3-4 месяца простоя из-за войны + 3 месяцазимы. Выходим на конец весны 2023. Там плюс-минус 2 месяца - это норма.Согласна, это всё не особо приятно, но не смертельно.


Есть еще вопрос (может знатоки помогут). Я приостановилаоплату в марте месяце, думаю, как и многие инвесторы второй очереди. В этоммесяце планирую возобновить оплату и просто оплатить пропущенные суммы по натри месяца дольше графика. Вопрос: будет ли пеня за это дело и какие от менянужны действия после последней оплаты? Заранее спасибо  


Я інвестор першої черги і оплачувала 50% на момент підписання попереднього договору і 50% на момент підписання основного.

Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Детальніше
1. . .3537. . .41
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Детальніше