Подати оголошення

ЖК Радужный | Киевгорстрой | ул. Кибальчича, 2

ЗабудовникКиївміськбуд
Здача ЖК2022 р.
Планування
Карточка Домік
ЖК зданий
Ваше загальне враження про об'єкт і компанію:
Можна вибрати 1 варіант відповіді. Можна міняти відповіді. Всього голосів: 19.
1/5%
2/11%
5/26%
2/11%
9/47%
1. . .146147149
15 груд 2023 10:02

Kyivlyanochka

Хочу спросить у тех кто знает. 2-комнатная квартира,  в углу, первый дом. На фото: Вопрос, что это в полу в санузле? Это электричество или что? Можно ли ту стенку убрать? Хочу немного поменять вход в санузел. Заранее спасибо тем кто отзовётся 


Це заземлення, можна переносити 

15 груд 2023 10:02

Cомневающейся2

Цікава і напевно правильна позиція.  Проте є варіанти.

Частина інвесторів не буде підписувати і заходити на ремонт, а буде вимагати закінчення усіх робіт, так?

І напевно врешті решт, це буде зроблено і буде зроблено не тільки для тих, хто не підписав договір, а для всіх. От така логіка. Люди вірять, що забудовник все закінчить, от і заходять на ремонт.


Я теж звик вірити і вірив не один рік, однак чомусь все інакше виходить. Колись да це буде зроблено , тільки питання коли і за чий рахунок?!!! В мене немає бажання як інвестора дороблювати та виправляти недоліки і порушення які є за свої кошти (а вони будуть немалі), тим більше що я вже кілька років тому назад заплатив КМБ за все в повному обсязі! Добре, зараз підписати договір основний з КМБ і договір з УК і що далі?! КМБ тільки раді будуть що з них буде знято багато питань і відповідальність і все ляже на плечі власника квартири, да і УК зразу скаже гроші давайте!, треба ж якось усувати порушення і щось робити! І буде та квартира стояти поки…, зате у вас будуть підписані договори і буде щомісячно давай і давай постійно гроші ! Це що правильно?, справедливо?, по людські?-ні. Я згоден і все підпишу за один день, однак тільки тоді коли буде виконано те за що я заплатив гроші КМБ кілька років тому назад і в квартирі можна бути робити ремонт і потім жити як людина!

16 груд 2023 09:51
Київрада хоче перекласти на держбюджет 2,28 мільярда боргу "Київміськбуду", ЕП.

Тимчасова контрольна комісія Київради прийняла рішення, за яким витрати на погашення боргів і добудову довгобудів "Київміськбуду" у сумі 2,28 мільярдів гривень хочуть перекласти на держбюджет.


23 січ 2024 07:42

Доброго вечора всім !

Що нового, хто шо знає? Хоть шось ? Чи вже  мабуть ніхто ні на шо і не надіється ... може хто зна, що з опаленням ?  водой, електрикой?

24 січ 2024 13:17

ХМЛ

Доброго вечора всім !

Що нового, хто шо знає? Хоть шось ? Чи вже  мабуть ніхто ні на шо і не надіється ... може хто зна, що з опаленням ?  водой, електрикой?

Вчора була в головному офісі, а сьогодні в будинку (першому). Сказали що опалення і води немає, а каналізація наче є, щоб все підклюити треба багато грошей, а їх немає. Ще сказали, що в деяких квартирах роблять ремонти. Ліфт (пожежний?) сказали працює. 

25 січ 2024 08:18

ХМЛ

Доброго вечора всім !

Що нового, хто шо знає? Хоть шось ? Чи вже  мабуть ніхто ні на шо і не надіється ... може хто зна, що з опаленням ?  водой, електрикой?

Нажаль, нічого... Вже і вікна темні всі, мабуть наробили ентузіасти ремонти... 

26 січ 2024 14:48

ХМЛ

Доброго вечора всім !

Що нового, хто шо знає? Хоть шось ? Чи вже  мабуть ніхто ні на шо і не надіється ... може хто зна, що з опаленням ?  водой, електрикой?

Електрика є, опалення залежить від води. Нема води, тоді не буде опалення. Також я чула що зазвичай включають воду в травні, і що взимку ніхто не підключає воду..  Зі слів людини від керючої компанії: воду подключать "скоро" 

27 січ 2024 15:11

Kyivlyanochka

Електрика є, опалення залежить від води. Нема води, тоді не буде опалення. Також я чула що зазвичай включають воду в травні, і що взимку ніхто не підключає воду..  Зі слів людини від керючої компанії: воду подключать "скоро" 

Не пішить дурню, вам як жінці то ще можна пробачити. Нема трансформаторної на 3 будинки, то немає і електрики. Опалення від води незалежить, навпаки немає опалення вода замерзає. Там ніхто не ставив під тиск ні опалення ні воду, бо не заглушені труби. 

29 січ 2024 14:36

Короче, зрозуміло , на наших недороблених будинках так званий  КМБ  закінчив свої експерименти з будівництва і зник...Так і не дочекалися ми своїх квартир...

02 лют 2024 10:13

Pri555

Не пішить дурню, вам як жінці то ще можна пробачити. Нема трансформаторної на 3 будинки, то немає і електрики. Опалення від води незалежить, навпаки немає опалення вода замерзає. Там ніхто не ставив під тиск ні опалення ні воду, бо не заглушені труби. 

Хочте сказати що якщо є світло у коморі, а на іншому поверсі в квартирі працює розетка - електрики нема?))) На сходових клітинах вже немає тих проводів, коробок розподілення електрики які були раніше на поверхах. Так шо? Жінка-не жінка, яка різниця? тьфу блін

02 лют 2024 10:13

У меня вопросики к тем, у кого 2-к-квартира угловая с балконом, Первый дом. Там комната, которая 18м², у неё не маловата батарея отопления? Кто вообще менял батареи отопления на больше размер? Визуально она маленькая, хватит ли этого для комфорта, вопрос 

07 лют 2024 14:10

Kyivlyanochka

У меня вопросики к тем, у кого 2-к-квартира угловая с балконом, Первый дом. Там комната, которая 18м², у неё не маловата батарея отопления? Кто вообще менял батареи отопления на больше размер? Визуально она маленькая, хватит ли этого для комфорта, вопрос 

Конечно не хватит, на всю длину стенки надо ставить.

10 лют 2024 18:44

Надіємося на зміну керівництва https://kmb.ua/ua/news/ki%D1%97vm%D1%96skbud-ocholiv-vasil-ol%D1%96jnik/

19 лют 2024 14:51

На жаль все відбувається дуже повільно не відомо чи навіть через рік можна буде робити ремонти, дуже прикро!

20 лют 2024 09:54

Pri555

Не пішить дурню, вам як жінці то ще можна пробачити. Нема трансформаторної на 3 будинки, то немає і електрики. Опалення від води незалежить, навпаки немає опалення вода замерзає. Там ніхто не ставив під тиск ні опалення ні воду, бо не заглушені труби. 

Ви впевнені що опалення від води не залежить.

В сучасних будинках, принаймні в багатьох, в теплопункт приходить лише теплоносій,

який нагріває воду в системі опалення, а вона там має взятися з труб Київводоканалу.

Ну і просто цікаво, які саме труби не заглушені?

20 лют 2024 11:27

Cомневающейся2

Ви впевнені що опалення від води не залежить.

В сучасних будинках, принаймні в багатьох, в теплопункт приходить лише теплоносій,

який нагріває воду в системі опалення, а вона там має взятися з труб Київводоканалу.

Ну і просто цікаво, які саме труби не заглушені?

Ви так далеки от стройки, как я от балета. Если система отопления зависимая то в ваших батареях городская сетевая вода с тец или котелен. Бойлери сейчас в основном на гвс, если бойлер на отопление то это независимая система. А так как по проекту гвс не предусмотрена, через индивидуальные бойлера, то вы о чем.  У вас построена бойлерная на 3 дома, или в  каждом доме свой бойлер отопления. Вообще проект тупой иметь централизованное отопление и не иметь централізованого гвп.

23 лют 2024 07:38

Pri55

Ви так далеки от стройки, как я от балета. Если система отопления зависимая то в ваших батареях городская сетевая вода с тец или котелен. Бойлери сейчас в основном на гвс, если бойлер на отопление то это независимая система. А так как по проекту гвс не предусмотрена, через индивидуальные бойлера, то вы о чем.  У вас построена бойлерная на 3 дома, или в  каждом доме свой бойлер отопления. Вообще проект тупой иметь централизованное отопление и не иметь централізованого гвп.

А вы точно только  от балета далёкие?))

Вода от Тец по трубам приходит в пункт теплообмена дома. У каждого дома есть свой тепловой  контур, который нужно заполнить  чем то......  

23 бер 2024 08:27

Скажите пожалуйста

А вы точно только  от балета далёкие?))

Вода от Тец по трубам приходит в пункт теплообмена дома. У каждого дома есть свой тепловой  контур, который нужно заполнить  чем то......  

Говорю пока. Я до балета ближче. Є ІТП на кожен дім, є ЦТП на декілька домів. У нас, вас що конкретно, вы бачили бойлери опалення в кожному домі (ІТП) чи бачили ЦТП на 3 доми. Отже система залежна з рамкою в ІТП. Про тепловий контур дома ніколи не чув., розкажіть дуже пізнавально. Якщо у вас не передбачено проектом централізоване гаряче водопостачання, а від електричних бойлерів, то про яку ви бойлерну говорите. А я тільки хотів донести, що проект гімно. Завести централізоване опалення та не зробити централізовану гарячу воду.

24 бер 2024 19:47

Где в этой схеме вода из Тец  в батареях? И откуда, по вашему, появится вода в циркулирующем конторе системы отопления ( тепловой контур дома)?

01 квіт 2024 19:04

Скажите пожалуйста

Где в этой схеме вода из Тец  в батареях? И откуда, по вашему, появится вода в циркулирующем конторе системы отопления ( тепловой контур дома)?

Две красные трубы снизу, т1 и т2 что заходят и уходят с теплопуункта и есть вода с тец, котелен - источников теплоснабжения.  

Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Детальніше
1. . .146147149
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Детальніше