Подати оголошення

ЖК Радужный | Киевгорстрой | ул. Кибальчича, 2

ЗабудовникКиївміськбуд
Здача ЖК2022 р.
Планування
Карточка Домік
ЖК зданий
Ваше загальне враження про об'єкт і компанію:
Можна вибрати 1 варіант відповіді. Можна міняти відповіді. Всього голосів: 19.
1/5%
2/11%
5/26%
2/11%
9/47%
1. . .146147148
02 квіт 2024 11:41

Підкажіть будь-ласка, які кроки робити для оформлення основного договору, куди звертатися або поділіться номером телефону? Дякую!

02 квіт 2024 11:41

Pri555

Говорю пока. Я до балета ближче. Є ІТП на кожен дім, є ЦТП на декілька домів. У нас, вас що конкретно, вы бачили бойлери опалення в кожному домі (ІТП) чи бачили ЦТП на 3 доми. Отже система залежна з рамкою в ІТП. Про тепловий контур дома ніколи не чув., розкажіть дуже пізнавально. Якщо у вас не передбачено проектом централізоване гаряче водопостачання, а від електричних бойлерів, то про яку ви бойлерну говорите. А я тільки хотів донести, що проект гімно. Завести централізоване опалення та не зробити централізовану гарячу воду.

Добрий день! ІТП та ЦТП- це вже незалежна система! Залежна(відкрита) система- це коли теплоносій йдучи від СТ(станція теплопостачання, джерело) потрапляє одразу на всі радіатори опалення будинку, а відкрита тому, що відбір на ГВП відбувається за рахунок теплоносія, тобто ГВП відбирається від теплоносія, а на котельні, СТ,ТЕЦ- робиться підживлення сітьової води(теплоносія).

04 квіт 2024 08:57

Fixxer

Добрий день! ІТП та ЦТП- це вже незалежна система! Залежна(відкрита) система- це коли теплоносій йдучи від СТ(станція теплопостачання, джерело) потрапляє одразу на всі радіатори опалення будинку, а відкрита тому, що відбір на ГВП відбувається за рахунок теплоносія, тобто ГВП відбирається від теплоносія, а на котельні, СТ,ТЕЦ- робиться підживлення сітьової води(теплоносія).

ІТП - індивід. теп пункт, цтп- центральний де стоїть вузол підмісу подачі і обратки і ніяким чином це ні є незалежною системою, якщо там нема бойлеру опалення. Вчи матчаасть "професор".

09 квіт 2024 12:21

Pri555

ІТП - індивід. теп пункт, цтп- центральний де стоїть вузол підмісу подачі і обратки і ніяким чином це ні є незалежною системою, якщо там нема бойлеру опалення. Вчи матчаасть "професор".

Добрий день! Сваритися не будемо. Я в енергетиці вже 20 років працюю від ел. слюсаря на ТЕЦ до інженера Апарата управління та Апарата управління ТМ і знаю, що таке ІТП, ЦТП, ТП та джерело теплопостачання. Ще кому матчасть треба вчити. Може Вам схему залежної системи скинути та показати будинки в Києві де вона працює?- ЛЕГКО!

Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Детальніше
1. . .146147148
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Детальніше