Подати оголошення

ЖК Радужный | Киевгорстрой | ул. Кибальчича, 2

ЗабудовникКиївміськбуд
Здача ЖК2022 р.
Планування
Карточка Домік
ЖК зданий
Ваше загальне враження про об'єкт і компанію:
Можна вибрати 1 варіант відповіді. Можна міняти відповіді. Всього голосів: 19.
1/5%
2/11%
5/26%
2/11%
9/47%
1. . .146148149
16 лист 2023 12:10

*Ира

В обслуговуючій організації не видають ключі власнику квартири, якщо не заплатити їм внески 10 тис грн наперед. За що сказати чітко не можуть. Комунікацій немає, чекайте весни. Чому про це мовчать ті, хто ,,зайшов на ремонтʼʼ?  Всі однаково заплатили гроші за квартири, а жити в них неможливо. І платити кошти за послуги, які не надаються, тупо. 

І як роблять ремонт без води. Це взагалі не зрозуміло. Що буде після цього з каналізацією?:(

16 лист 2023 12:10

Инвестор 111

Беспредел какой то, по другому назвать сложно, на что 10 тысяч и за что?! Воды еще в квартирах нет, канализация с квартир не подключена к общим коммуникациям, електроенергия в очень и очень малом обьеме и по временной схеме и хватит ее только для несколько десятков квартир, необходимого отопления еще нет и еще 10 тысяч!? Ну это вообще…! Перед тем как подписать Акт принятия квартиры, основной договор и договор с УК Радужный - головой надо было думать тем кто подписал, и теперь те кто подписали локти кусают и не знают что теперь делать! Они и в УК Радужный и в КМБ, думали,  что все инвесторы стройными рядами пойдут и все подпишут и все будет хорошо для них, но не для всех нас будущих жильцов квартир этого комплекса, и как можно подписать с такими недостатками и недоделками?! Я не понимаю и очень очень многие инвесторы тоже! 

Наразі три квартири є світло, тобто ремонти йдуть. Шкода що ці власники не виходять тут на обговорення. Та не ділиться інформацією про те, що їм пообіцяли стосовно підключення комунікацій кмб та ук.

16 лист 2023 17:29

TanyaK18

І як роблять ремонт без води. Це взагалі не зрозуміло. Що буде після цього з каналізацією?:(

Може цим трьом квартирам ще не потрібна вода, або будівельники  приносять з собою її, може в туалет ходять на вулицю чи ще кудись, а відходи зливають невідомо куди і потім виносять - це в кращому випадку. Тому що я і багато інших інвесторів не розуміють як можливо робити ремонт без працездатних мереж і підключених їх в повному обсязі до квартир. Може через деякий час все зміниться в кращий бік, недоліки і порушення будуть усунені, - подивимось. Я тільки бажаю щоб було краще ніж зараз і було все що необхідно згідно оплачених нами грошей, можна було робити ремонти і потім жити. Однак, поки що на жаль є дуже багато питань…

16 лист 2023 17:29

Наразі близько 60 квартир підписали договір з обслуговуючою компанією. Щодо води та опалення - ніякої конкретики. Начебто чекають відповіді на гарантійний лист від Київводоканалу.

17 лист 2023 13:33

Lorne Malvo

Наразі близько 60 квартир підписали договір з обслуговуючою компанією. Щодо води та опалення - ніякої конкретики. Начебто чекають відповіді на гарантійний лист від Київводоканалу.

Всім потрібні гроші і Київводоканалу в тому числі, тільки хто їм платити буде незрозуміло. Щас буде гарантійний лист, а що потім, коли терміни цього листа закінчаться, хто їм буде платит і хто їм буде давати гарантії. Хай платять  УК та КМБ. Щас все повісять на інвесторів і витрати грошей на усунення недоліків і порушень в тому числі, а КМБ буде тільки радий. А суми можуть бути дуже і дуже немалі. Спочатку УК вже збирає, як тут пишуть на форумі, з тих хто підписав договір по 10 тисяч, потім ще по ….., тільки коли ж будуть працездатні всі інженері мережі і комунікації не відомо. 

21 лист 2023 15:09

Инвестор 111

Всім потрібні гроші і Київводоканалу в тому числі, тільки хто їм платити буде незрозуміло. Щас буде гарантійний лист, а що потім, коли терміни цього листа закінчаться, хто їм буде платит і хто їм буде давати гарантії. Хай платять  УК та КМБ. Щас все повісять на інвесторів і витрати грошей на усунення недоліків і порушень в тому числі, а КМБ буде тільки радий. А суми можуть бути дуже і дуже немалі. Спочатку УК вже збирає, як тут пишуть на форумі, з тих хто підписав договір по 10 тисяч, потім ще по ….., тільки коли ж будуть працездатні всі інженері мережі і комунікації не відомо. 

Чи є якийсь дедлайн на підписання основного договору?  Можливо ініціативній группі/інвесторам потрібно зафіксувати в оф листі до кмб  відкладення підписання до усунення всіх недоліків та повного виконання всіх умов по договору, а саме підключення комунікацій. 

22 лист 2023 16:40

Підкажіть, а про яку доплату може бути мова, якщо Ви не були присутні на замірах ?

Чи є якийсь дедлайн на підписання основного договору?  Можливо ініціативній группі/інвесторам потрібно зафіксувати в оф листі до кмб  відкладення підписання до усунення всіх недоліків та повного виконання всіх умов по договору, а саме підключення комунікацій. 

Все в індивідуальному порядку, візьміть і напишіть до КМБ,  як це вже зробили інші. Потім відправте по пошті і як раз зафіксуєте своє звернення. Це буде правильно і не треба ждати коли хтось і щось напише! В першу чергу воно потрібно кожному з нас.

28 лист 2023 07:15

Інвестор 111

Все в індивідуальному порядку візьміть і напишіть до КМБ, як це вже зробили інші. Потім надішліть поштою і як раз зафіксуєте своє звернення. Це буде правильно і не треба ждати коли хтось і щось напише! В першу чергу воно потрібно кожному з нас.

А я тупой, все думаю кому написать, что меня кинули на деньги не сдав сети и подав акт завершенного строительства в ДАБИ. Думал в САП, ДБР или городскую прокуратуру. Писать листы в КМБ то же что написать Путину чтоб войну прекратил. Я просто ох..ю от таких советов.

28 лист 2023 10:52

Pri555

А я тупой, все думаю кому написать, что меня кинули на деньги не сдав сети и подав акт завершенного строительства в ДАБИ. Думал в САП, ДБР или городскую прокуратуру. Писать листы в КМБ то же что написать Путину чтоб войну прекратил. Я просто ох..ю от таких советов.

Меня спросили про КМБ - я и ответил про КМБ! А Вы пишите куда хотите, дело Ваше! Но многие для начала даже в КМБ не написали, все думают что за них это кто то сделает и все решится само собой каким то чудом! 

30 лист 2023 21:06

Исходя из всех новостей -никто ничего не собирается нам делать- в КМБ-де нет денег даже на наши уже оплаченные нами коммуникации, непонятно(точнее очень понятно) кто мог принять эти  3 дома без ничего.Да , там делают ремонты кто то, а потому уже и канализация забита и кстати на входе уже ! на фасаде отвалилась фасадная плитка...

05 груд 2023 12:22

ХМЛ

Виходить з усіх новин -нікто нічого не збирається нам робити- в КМБ-де немає грошей навіть на наші вже оплачені нами комунікації, непонятно(точнее дуже понятно) хто міг прийняти ці 3 будинку без нічого.Да , там роблять ремонти хто то, а потому что уже и канализация забита и кстати на входе уже ! на фасаде отвалилась фасадная плитка...

Ни про какие ремонты зимой уже речь не идёт. Вброс, что люди зашли на ремонты и подписали акты управляющей компании не проходит.  Это ясно адекватным инвесторам, делать ремонт при отсутствии тепла. У нас вариантов не много, только колективний иск инвесторов жк Радужный  в прокуратуру, может из других жк тоже присоединяться. Зимой перекрывать бульвар  Перова как то не очень. Опять же коллективно.

06 груд 2023 07:53
Хочу спросить у тех кто знает. 2-комнатная квартира,  в углу, первый дом. На фото: Вопрос, что это в полу в санузле? Это электричество или что? Можно ли ту стенку убрать? Хочу немного поменять вход в санузел. Заранее спасибо тем кто отзовётся 


06 груд 2023 07:53

Pri555

Ни про какие ремонты зимой уже речь не идёт. Вброс, что люди зашли на ремонты и подписали акты управляющей компании не проходит.  Это ясно адекватным инвесторам, делать ремонт при отсутствии тепла. У нас вариантов не много, только колективний иск инвесторов жк Радужный  в прокуратуру, может из других жк тоже присоединяться. Зимой перекрывать бульвар  Перова как то не очень. Опять же коллективно.

Конечно же вброс. Особенно в 1ом доме, как не зайду, так перфоратор слышно! Они там по-приколу им работают? 

07 груд 2023 09:20

Kyivlyanochka

Хочу спросить у тех кто знает. 2-комнатная квартира,  в углу, первый дом. На фото: Вопрос, что это в полу в санузле? Это электричество или что? Можно ли ту стенку убрать? Хочу немного поменять вход в санузел. Заранее спасибо тем кто отзовётся 


Це заземлення. Можливо перепланування буде потрібрно узгодити. 

https://biz.ligazakon.net/news/207505_pereplanuvannya-kvartiri-koli-neobkhodno-otrimati-dozvl-ta-yak-dokumenti-potrbn

08 груд 2023 11:15

cafy

Це заземлення. Можливо перепланування буде потрібрно узгодити. 

https://biz.ligazakon.net/news/207505_pereplanuvannya-kvartiri-koli-neobkhodno-otrimati-dozvl-ta-yak-dokumenti-potrbn

если границы мокрых зон смещать не будут, то не нужно ничего утверждать

08 груд 2023 18:24

Київляночка

Конечно же вброс. Особенно в 1ом доме, как не зайду, так перфоратор слышно! Вони там по-приколу їм працюють? 

Заманюють інвесторів на звук перфоратора, щоб угоду  з УК підписували та гроші платили.

11 груд 2023 08:23

Я особисто непроти і підписувати угоду і платити гроші і заходити на ремонти і дороблювати все за власні кошти, хоч би це щось дало. Ілюзій не має бути, ми не покупці, а інвестори. Відповідні ризики і ціна за квартиру відповідна. Впевнена, що багато людей розділяють мою думку.

11 груд 2023 08:24

Pri555

Заманюють інвесторів на звук перфоратора, щоб угоду  з УК підписували та гроші платили.

В декількох вікнах періодично світло горить. Мабуть таки хтось зайшов на ремонт. Штроблять під проводку, опалення для деяких робіт непотрібно. Але ж що вони далі робити будуть, без комунікацій. Це головне питання до тих, хто отримав ключі і підписав договір з УК

12 груд 2023 08:29

odarka_odarka

Я особисто непроти і підписувати угоду і платити гроші і заходити на ремонти і дороблювати все за власні кошти, хоч би це щось дало. Ілюзій не має бути, ми не покупці, а інвестори. Відповідні ризики і ціна за квартиру відповідна. Впевнена, що багато людей розділяють мою думку.

Ну якщо Ви згодні підписувати основний договір з КМБ, угоду з УК і дороблювати і  платити за те щоб були працездатні всі інженерні комунікації , мережі, електропостачання тощо- так робіть тоді це за свої кошти, однак щоб Ви зрозуміли  це дуже і дуже не малі кошти і навряд чи Ви захочете платити коли узнаєте які це суми, тільки буде вже пізно !!! А писати можна що завгодно. Всім потрібні гроші і ні УК, ні Київтеплоенерго, ні Київенерго ні Київводоканал не буде нічого нам робити без грошей. Тільки коли Ви ще не підписали основний договір з КМБ та договір з УК , то вони повинні це робити, а коли підпишете і вам передадуть квартиру  - тоді Ви!  А роботи там ще вагон і маленький візок. Я вже заплатив  за все коли купував квартиру  і більше не буду, окрім послуг ЖКГ.

14 груд 2023 14:26

Инвестор 111

Ну якщо Ви згодні підписувати основний договір з КМБ, угоду з УК і дороблювати і  платити за те щоб були працездатні всі інженерні комунікації , мережі, електропостачання тощо- так робіть тоді це за свої кошти, однак щоб Ви зрозуміли  це дуже і дуже не малі кошти і навряд чи Ви захочете платити коли узнаєте які це суми, тільки буде вже пізно !!! А писати можна що завгодно. Всім потрібні гроші і ні УК, ні Київтеплоенерго, ні Київенерго ні Київводоканал не буде нічого нам робити без грошей. Тільки коли Ви ще не підписали основний договір з КМБ та договір з УК , то вони повинні це робити, а коли підпишете і вам передадуть квартиру  - тоді Ви!  А роботи там ще вагон і маленький візок. Я вже заплатив  за все коли купував квартиру  і більше не буду, окрім послуг ЖКГ.

Цікава і напевно правильна позиція.  Проте є варіанти.

Частина інвесторів не буде підписувати і заходити на ремонт, а буде вимагати закінчення усіх робіт, так?

І напевно врешті решт, це буде зроблено і буде зроблено не тільки для тих, хто не підписав договір, а для всіх. От така логіка. Люди вірять, що забудовник все закінчить, от і заходять на ремонт.


Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Детальніше
1. . .146148149
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Детальніше