Подати оголошення

ЖК Радужный | Киевгорстрой | ул. Кибальчича, 2

ЗабудовникКиївміськбуд
Здача ЖК2022 р.
Планування
Карточка Домік
ЖК зданий
Ваше загальне враження про об'єкт і компанію:
Можна вибрати 1 варіант відповіді. Можна міняти відповіді. Всього голосів: 19.
1/5%
2/11%
5/26%
2/11%
9/47%
1. . .137139. . .149
19 лип 2023 17:12

lonesome_wolf



Дякую за відео! 

21 лип 2023 14:49

Якщо в квартирі  встановлений вхідний автомат на 63А, то максимальне навантаження однієї квартири 14,49кВт:
63A * 230V = 14490Wt = 14,49kWt.
Тобто максимальне навантаження тільки 670 квартир 9,7МВт:
14.49kWt * 670 = 9708kWt = 9,7MWt.
Це не рахуючи ліфти, насоси та перші поверхи.
Зрозуміло, що всі електроприлади ще й в кожній квартирі одночасно ввімкнуті не будуть, але коли мова йде про трансформаторну підстанцію (ТП) на 1,6МВт (1600кВт), припускаю, що це помилка:
1600kWt : 670 =  2,39kWt
2кВт для однієї квартири якось замало. Сподіваюся в КМБ незабули, що у нас будинки без постачання гарячої води  і в кожній квартирі буде мінімум один 2кВт водонагрівач та врахують це в разрахунках потужності ТП.
З почутого роблю висновок, що якщо ТП з'явиться через рік, то це ще буде добре.
Дякую ініціативній групі за їхню роботу, а також дякую за відео.
24 лип 2023 10:30

Kyiv_man


Якщо в квартирі  встановлений вхідний автомат на 63А, то максимальне навантаження однієї квартири 14,49кВт:
63A * 230V = 14490Wt = 14,49kWt.
Тобто максимальне навантаження тільки 670 квартир 9,7МВт:
14.49kWt * 670 = 9708kWt = 9,7MWt.
Це не рахуючи ліфти, насоси та перші поверхи.
Зрозуміло, що всі електроприлади ще й в кожній квартирі одночасно ввімкнуті не будуть, але коли мова йде про трансформаторну підстанцію (ТП) на 1,6МВт (1600кВт), припускаю, що це помилка:
1600kWt : 670 =  2,39kWt
2кВт для однієї квартири якось замало. Сподіваюся в КМБ незабули, що у нас будинки без постачання гарячої води  і в кожній квартирі буде мінімум один 2кВт водонагрівач та врахують це в разрахунках потужності ТП.
З почутого роблю висновок, що якщо ТП з'явиться через рік, то це ще буде добре.
Дякую ініціативній групі за їхню роботу, а також дякую за відео.

Два роки затримки будування, потім чекали на введення в експлуатацію, вже майже рік як будинки введенні в експлуатацію відповідно до проектної документації ще й разом з ТП, і ще кажете про один рік? Сусіди , що з Вами? ТП має стояти вже, бо гроші були на неї. Наші з Вами гроші. Будинки і ТП введенні в експлуатацію, а ТП немає! По відео сказали представники грошей немає!!! це вже кража грошей і їх судити треба. 

25 лип 2023 05:22

Да, я за то шоб брать їх за горло, гроші ми заплатили за все  ,  з урахуванням їхнього величезного заробітку.

А то той прораб, чи хто він там на відео нахабно себе веде, все хоче втекти,  та друга ,шо з ним тоже високомерно  ,з позиції (я ні при чом, нема грошей). До яких пор це буде продолжаться, скільки з нас вони будуть пить кров?

25 лип 2023 13:06

Скажите пожалуйста

 Спасибо  за видео и работу И.Г. Просьба, делитесь  информацией и новостями здесь.  Я, и ещё один инвестор, тоже готовы зайти  на ремонты и заселится...

На первой встрече инвесторов, возле домов во время короны, кто то собирал тел., но так и не добавили в группу..Думаю  я и мой товарищ  не одни такие)

Меня тоже не захотели добавить. Но я сама не совсем доверяю источникам тем, как и везде ) 

23 июля была возле жк, поставила подпись. Около 30 лбдей увидела, немало приехало. Не знаю что это даст, там ничего нового не сказали. Но хоть какие-то движения. Но мои знакомые смеются, мол, что это за подписи, раньше такого не было. 

Да и кстати к ЖК на днях привезли трубы, я так понимаю ещё что-то доделывать будут. 

Нет электроэнергии говорят - не беда, я рада буду и так зайти туда. Буду жить в палатке как на фото с Китая показывали - голые стены, зато родные 😂

26 лип 2023 14:32

Kyivlyanochka

Меня тоже не захотели добавить. Но я сама не совсем доверяю источникам тем, как и везде ) 

23 июля была возле жк, поставила подпись. Около 30 лбдей увидела, немало приехало. Не знаю что это даст, там ничего нового не сказали. Но хоть какие-то движения. Но мои знакомые смеются, мол, что это за подписи, раньше такого не было. 

Да и кстати к ЖК на днях привезли трубы, я так понимаю ещё что-то доделывать будут. 

Нет электроэнергии говорят - не беда, я рада буду и так зайти туда. Буду жить в палатке как на фото с Китая показывали - голые стены, зато родные 😂

Не знал, что была встреча.

Тоже уже готов в голые стены заехать. Представитель кгс на видео, общаясь с позиции  сверху, рассказывает про то, как он "старается" и обещают, что зимой  можно будет заселится. Хочется ему напомнить, что 2.5 года назад, мы все, должны были заехать в свои квартиры, и каждый из 28 мес задержки, обходится  в 10 тыс гривен оплаты аренды  чужой квартиры, а это 280 тыс гривен...( молчу про возросшую цену материалов для ремонта)..Я и ещё 2 человека, которые не имеют связи с И.Г., сделали доплаты и готовы зайти на ремонты....Но есть стойкая уверенность,  что нас в очередной раз обманывают и успокаивают..

27 лип 2023 08:29

ambrucio

Два роки затримки будівництва, потім чекали на введення в експлуатацію, вже майже рік як будинки введені в експлуатацію відповідно до проектної документації ще й разом з ТП, і ще кажете про один рік? Сусіди , що з Вами? ТП має стояти вже, бо гроші були на неї. Наші з Вами гроші. Будинки і ТП введені в експлуатацію, а ТП немає! По відео сказали представники грошей немає!!! це вже кража грошей і їх судити треба. 

для добудови усіх будівель включно з Укрбудовськими КП Київміськбуду необхідно 24 млрд.  гривень, а ви кажете кража грошей. Вчора стаття була. Якщо ініціативна група збере людей з нашого ЖК та інших то буду  виходити під Київраду, інакше нам тієї ТП не бачити ні через рік ні через два.

28 лип 2023 12:07

Pri555

для добудови усіх будівель включно з Укрбудовськими КП Київміськбуду необхідно 24 млрд.  гривень, а ви кажете кража грошей. Вчора стаття була. Якщо ініціативна група збере людей з нашого ЖК та інших то буду  виходити під Київраду, інакше нам тієї ТП не бачити ні через рік ні через два.

На наши дома нужно пару миллионов( за свою кв. доплатил 16 тыс.), учитывая,  что у нас в домах все продано, пусть кмб достанут из своих карманов и доделаю,  то , что обязаны. А по остальным  стройкам ими пусть занимается  прокуратура, полиция, дбр, сбу....у нас куча служб

29 лип 2023 07:28

Я не підписував основний Договір і не підпишу поки в моїй квартирі не буде напруги на кінцях жил заведеного кабеля відповідно до норм (квартири з ел. плитами потужністю до 8,5 кВт, загальної S до 95м2 та потужністю до 10,5 кВт, загальної S від 95м2).  Сам "холостий" кабель мене не інтересує. А також в будинок має бути заведена 1 категорія надійності електропостачання для електроприймачів ліфтів, системи протидимного захисту, автоматичної пожежної сигналізації та пожежогасіння, оповіщення про пожежу та управління евакуацією людей, освітлення безпеки та евакуаційне освітлення, система протипожежного водопроводу, протипожежні пристрої, вогні світлового огородження і світломаскування та щити сигналізації до вибухової концентрації газу, ІТП та насосні станції водопостачання. 


А взагалі ситуація з будівництвом печальна. На сьогоднішній день Держава має прийняти лише один Закон по захисту вкладених грошей від інвесторів і відкрити один розрахунковий рахунок державного банку для інвесторів, котрі на початок покупки квартири переводять туди кошти, а Забудовник за ВЛАСНИЙ КОШТ будує будинок(ки). А коли будинок(ки) вводиться в експлуатацію, і від інвесторів немає зауважень (а їх не буде бо Забудовнику так буде потрібно продати цей будинок), то підписується Основний Договір і кошти з державного банку переводяться на рахунок Забудовника. 


І ще один момент про форс-мажорну ситуацію на період війни в Договорі. В нашій країні страшне, що твориться зараз, це повномасштабне вторгнення але юридично економіка країни працює не як на період війни. Тобто пункт про форс-мажорну ситуацію починає діяти тільки коли юридично буде визнана війна і економіка країни буде переведена в відповідний статус. 

29 лип 2023 19:59

ambrucio

Я не підписував основний Договір і не підпишу поки в моїй квартирі не буде напруги на кінцях жил заведеного кабеля відповідно до норм (квартири з ел. плитами потужністю до 8,5 кВт, загальної S до 95м2 та потужністю до 10,5 кВт, загальної S від 95м2).  Сам "холостий" кабель мене не інтересує. А також в будинок має бути заведена 1 категорія надійності електропостачання для електроприймачів ліфтів, системи протидимного захисту, автоматичної пожежної сигналізації та пожежогасіння, оповіщення про пожежу та управління евакуацією людей, освітлення безпеки та евакуаційне освітлення, система протипожежного водопроводу, протипожежні пристрої, вогні світлового огородження і світломаскування та щити сигналізації до вибухової концентрації газу, ІТП та насосні станції водопостачання. 


А взагалі ситуація з будівництвом печальна. На сьогоднішній день Держава має прийняти лише один Закон по захисту вкладених грошей від інвесторів і відкрити один розрахунковий рахунок державного банку для інвесторів, котрі на початок покупки квартири переводять туди кошти, а Забудовник за ВЛАСНИЙ КОШТ будує будинок(ки). А коли будинок(ки) вводиться в експлуатацію, і від інвесторів немає зауважень (а їх не буде бо Забудовнику так буде потрібно продати цей будинок), то підписується Основний Договір і кошти з державного банку переводяться на рахунок Забудовника. 


І ще один момент про форс-мажорну ситуацію на період війни в Договорі. В нашій країні страшне, що твориться зараз, це повномасштабне вторгнення але юридично економіка країни працює не як на період війни. Тобто пункт про форс-мажорну ситуацію починає діяти тільки коли юридично буде визнана війна і економіка країни буде переведена в відповідний статус. 

А Ви смішний. Якщо забудовник буде будувати за свої кошти, то навіщо йому залучати кошти від інвесторів і заморожувати їх на рахунках у банку? Тим паче з цими коштами незрозуміло що зробить інфляція за декілька років, а також інвестиційна ціна майбутньої квартири у 2-3 рази менша за ціну квартири в готовому будинку. По скільки там на початку будівництва продавались студії? По 15000-20000 доларів? А зараз по 45-50 тисяч! 

29 лип 2023 20:00

Я годен з Вами. Юридично у нас не війна, і це перший п..ць.

Друге, читаю Вас, з усім згоден, але Ви не хочете розуміти, чи не можете прийняти,  що Ви( і я, і всі ми), давно ще залетіли з цією курво- конторою, що всіх нас крутили і продовжуючи цинічно крутити на одному місці, що їм пох підпишетесь Ви чи ні..Кушнір на відео явно сказал, як він за вас турбується

При всій моїй  повазі, до людей, які були присутні на зустрічі і намагаються щось зробити, представник кгс Надмінно зсав в обличчя всім нам. Ви можете  скільки угодно нічого не підписувати, але для Вас і для них нічого не зміниться, тому що їм пох.... Але поки Ви не  власник, Ви інвестор,..ну влетіли, ну нічого не отримали- це тільки Ваша проблема.. 

Я підписав і чекаю, щоб підписати основний договір,  щоб хоч якісь права мати. Далі всім кагалом пробувати нагибати цих чортів, і как власники, вимагати від них виконання їх обов'язків.

Злагода почала сама вирішувати питання з підключень. Кгс не явилось на зустріч з водоканалом, і там собі в Кгс вони проголосували, що беруть на два роки на баланс на свій ЖЕК дом..




31 лип 2023 05:58

Bars3

А Ви смішний. Якщо забудовник буде будувати за свої кошти, то навіщо йому залучати кошти від інвесторів і заморожувати їх на рахунках у банку? Тим паче з цими коштами незрозуміло що зробить інфляція за декілька років, а також інвестиційна ціна майбутньої квартири у 2-3 рази менша за ціну квартири в готовому будинку. По скільки там на початку будівництва продавались студії? По 15000-20000 доларів? А зараз по 45-50 тисяч! 

Ви явно не інвестор, але швидко відреагували. Це добре.  Будівництво це бізнес ж. І у кожного бізнесу є ризики. Но знаю одне - забудовників стане набагато менше, це по-перше, а по друге - ніби зараз інфляція нічого не зʼїдає. Головне, що гроші інвесторів під захистом і при неякісному будівництві чи "недостроях" гроші повертаються. 

31 лип 2023 05:58

Bars3

А Ви смішний. Якщо забудовник буде будувати за свої кошти, то навіщо йому залучати кошти від інвесторів і заморожувати їх на рахунках у банку? Тим паче з цими коштами незрозуміло що зробить інфляція за декілька років, а також інвестиційна ціна майбутньої квартири у 2-3 рази менша за ціну квартири в готовому будинку. По скільки там на початку будівництва продавались студії? По 15000-20000 доларів? А зараз по 45-50 тисяч! 

і 40-50 тис. доларів це ви загнули. Не плутайте вже готові квартири з тими які починаються будуватись.  Курс міняється, і так було 16-22 тис грн за м. кв. акційної ціни, а зараз 35-40 без акцій. 

31 лип 2023 05:58

Скажите пожалуйста

Я годен з Вами. Юридично у нас не війна, і це перший п..ць.

Друге, читаю Вас, з усім згоден, але Ви не хочете розуміти, чи не можете прийняти,  що Ви( і я, і всі ми), давно ще залетіли з цією курво- конторою, що всіх нас крутили і продовжуючи цинічно крутити на одному місці, що їм пох підпишетесь Ви чи ні..Кушнір на відео явно сказал, як він за вас турбується

При всій моїй  повазі, до людей, які були присутні на зустрічі і намагаються щось зробити, представник кгс Надмінно зсав в обличчя всім нам. Ви можете  скільки угодно нічого не підписувати, але для Вас і для них нічого не зміниться, тому що їм пох.... Але поки Ви не  власник, Ви інвестор,..ну влетіли, ну нічого не отримали- це тільки Ваша проблема.. 

Я підписав і чекаю, щоб підписати основний договір,  щоб хоч якісь права мати. Далі всім кагалом пробувати нагибати цих чортів, і как власники, вимагати від них виконання їх обов'язків.

Злагода почала сама вирішувати питання з підключень. Кгс не явилось на зустріч з водоканалом, і там собі в Кгс вони проголосували, що беруть на два роки на баланс на свій ЖЕК дом..




Таке враження, що постійно  не інвестори пишуть, а занепокоєні представники КМБ. Нібито  у нас все погано але всі в один голос: підпишіть Основний договір, а потім щось вирішимо. Да, нічого ніхто вже не буде вирішувати, а знову зі своєї кишені викладатиме не малу суму грошей (як Злагода наприклад на щось), а ми на нове ТП і можливо ще кіловати докупити. Любий інвестор може найняти будівельного аудитора і він ніколи Вам не порекомендує підписувати акт прийому- передачі якщо ж такі суттєві недоліки. Кожен інвестор може це перевірити і нічого не втратити. І найголовніше: якщо ви так реагуєте на не підписаний Основний договір значить є сенс в моїх словах. 

31 лип 2023 17:19

ambrucio

Таке враження, що постійно  не інвестори пишуть, а занепокоєні представники КМБ. Нібито  у нас все погано але всі в один голос: підпишіть Основний договір, а потім щось вирішимо. Да, нічого ніхто вже не буде вирішувати, а знову зі своєї кишені викладатиме не малу суму грошей (як Злагода наприклад на щось), а ми на нове ТП і можливо ще кіловати докупити. Любий інвестор може найняти будівельного аудитора і він ніколи Вам не порекомендує підписувати акт прийому- передачі якщо ж такі суттєві недоліки. Кожен інвестор може це перевірити і нічого не втратити. І найголовніше: якщо ви так реагуєте на не підписаний Основний договір значить є сенс в моїх словах. 

Ви висказали своє бачення, а я висловив своэ, до чого цей дитячий садок про занепокоєних представників, ви вже не в пісочниці. Ви забуваєте один маленький фактор, коли пишете про аудіт- зараз війна.

Цікавить ваша думка, будласка напишить по суті:

1.Що ви будете робити коли кмб завтра банкрут з вашим договором?

2. Теж саме, коли щось прилетіт в дім?

3.Скільки ще ви готові чекати свою квартиру, і скільки ми ще втратимо грошей на кожному місяці-році  затримки? 


01 серп 2023 14:11

Возле 3дома эскаватор раскопал яму..

01 серп 2023 14:11

Скажите пожалуйста

Ви висказали своє бачення, а я висловив своэ, до чого цей дитячий садок про занепокоєних представників, ви вже не в пісочниці. Ви забуваєте один маленький фактор, коли пишете про аудіт- зараз війна.

Цікавить ваша думка, будласка напишить по суті:

1.Що ви будете робити коли кмб завтра банкрут з вашим договором?

2. Теж саме, коли щось прилетіт в дім?

3.Скільки ще ви готові чекати свою квартиру, і скільки ми ще втратимо грошей на кожному місяці-році  затримки? 


Схоже це вже КМБ дитячий садок, що наказав своїм менеджерам займатись дезінформацією та посилювати страх у інвесторів якщо вони не підпишуть Основний договір. КМБ банкрут? ну поки ще у власності громади Києва залишаються 80% акцій Холдингової компанії "Київміськбуд" і попередній Договір не є якоюсь звичайною бумагою. Все ж читайте пункти. А будівельний аудитор це звичайна послуга, де вам допоможуть скласти акт з недоліками, а не просто якись журнал у представниці КМБ яка навіть Ваш підпис не бере за недоліки. 



01 серп 2023 14:11

Єдине кого я розумію це інвесторів які вимушені платити весь цей час за аренду квартири десь і не малу  суму грошей.  Но заїхати в пусту коробку це також не поважати себе і при цьому ще доплати робити з кожної квартири по 16-20000 грн знову.  Знову віддати їм гроші.  

02 серп 2023 07:53

Kyivlyanochka

Меня тоже не захотели добавить. Но я сама не совсем доверяю источникам тем, как и везде ) 

23 июля была возле жк, поставила подпись. Около 30 лбдей увидела, немало приехало. Не знаю что это даст, там ничего нового не сказали. Но хоть какие-то движения. Но мои знакомые смеются, мол, что это за подписи, раньше такого не было. 

Да и кстати к ЖК на днях привезли трубы, я так понимаю ещё что-то доделывать будут. 

Нет электроэнергии говорят - не беда, я рада буду и так зайти туда. Буду жить в палатке как на фото с Китая показывали - голые стены, зато родные 😂

Зустріч була по збору підписів, щоб зібрати статистику бажаючих заходити на ремонт. Щоб тиснути на забудовника якнайшвидше допустити дійсно готових людей заходити на ремонти вже зараз. Це ні на що не впливає взагалі. Це просто спроба домовитись про найшвидші терміни. Ці підписи не є обов'язковими для забудовника. Це виключно ініціатива інвесторів.

02 серп 2023 07:53


Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Детальніше
1. . .137139. . .149
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Детальніше
+34624407828xxxx