Подати оголошення

ЖК Радужный | Киевгорстрой | ул. Кибальчича, 2

ЗабудовникКиївміськбуд
Здача ЖК2022 р.
Планування
Карточка Домік
ЖК зданий
Ваше загальне враження про об'єкт і компанію:
Можна вибрати 1 варіант відповіді. Можна міняти відповіді. Всього голосів: 19.
1/5%
2/11%
5/26%
2/11%
9/47%
1. . .138140. . .149
02 серп 2023 07:53

ambrucio


Схоже це вже КМБ дитячий садок, що наказав своїмменеджерам займатись дезінформацією та посилювати страх у інвесторів якщо вонине підпишуть Основний договір. КМБ банкрут? ну поки ще у власності громади Києва залишаються 80% акційХолдингової компанії "Київміськбуд" і попередній Договір не є якоюсь звичайною бумагою. Все ж читайте пункти. А будівельний аудитор це звичайна послуга, де вам допоможуть скласти акт з недоліками, а не просто якись журнал у представниці КМБ яка навіть Ваш підпис не бере за недоліки. 




Схоже таки рівень  пєсочніца...дискусу і простих відповідей не буду

02 серп 2023 13:19

Просимо підтримати петицію https://petition.kyivcity.gov.ua/petition/?pid=12403

03 серп 2023 11:03

Скажите пожалуйста

Схоже таки рівень  пєсочніца...дискусу і простих відповідей не буду

Я подивлюсь на ваш рівень "пєсочніци" коли прийдеться на своєму горбі всі будівельні матеріали піднімати по сходам разом з водою, або на ту суму грошей яку будуть пропонувати вантажники, щоб це все занести. І взагалі чи захоче ще бригада вам ремонт робити без ліфта. А якщо представити сходові марши по яким будуть тянути всі будівельні матеріали - то картина вимальовується ідеальна.   

03 серп 2023 14:56

ambrucio

Я подивлюсь на ваш рівень "пєсочніци" коли прийдеться на своєму горбі всі будівельні матеріали піднімати по сходам разом з водою, або на ту суму грошей яку будуть пропонувати вантажники, щоб це все занести. І взагалі чи захоче ще бригада вам ремонт робити без ліфта. А якщо представити сходові марши по яким будуть тянути всі будівельні матеріали - то картина вимальовується ідеальна.   

В кожному домі точно працює по одному ліфту..

04 серп 2023 08:38

Скажите пожалуйста

В кожному домі точно працює по одному ліфту..

мені здається ви тут просто побалакати зі своєї "пєсочніци". Нічого ніде не працює. Ви вникали в суть повідомлень хоча б останніх двух сторінок? Електроживлення по постійній схемі електроживлення не запущене бо немає ТП і невідомо які мегавати куплені. Будинок підключений по "времянке" до старої ТП, це промислове споживання. Ви знаєте який тариф на промислову електроенергію? Максимум, що вони підключили це дві лампочки в приміщенні по роботі з інвесторами, щоб ці представниці КМБ в свій журнал записували ваші недоліки. Ліфт вони запустять, це вже не смішно і починає напрягати все. А воду хто запустить вище 9-10 поверху? Без нагнітальних насосів які також потребують електрику? по  11 квартир з 11 по 25 поверх куди мають ходити срати? до вас? чи на сходи?

04 серп 2023 17:59

  Ніде нічого не працює, ні ліфти, не вода і т.д.Той ,т.н. прораб, що на відео отдувався за весь КМБ обіцяв до 15 серпня золоті гори, щоб тільки його відпустили,ще й угрожав,тіпа будете приставать зі всякими питаннями то я піду од вас.

15 -е через десять днів, я не вірю шо шось здвинеться.


05 серп 2023 08:15

ambrucio

мені здається ви тут просто побалакати зі своєї "пєсочніци". Нічого ніде не працює. Ви вникали в суть повідомлень хоча б останніх двух сторінок? Електроживлення по постійній схемі електроживлення не запущене бо немає ТП і невідомо які мегавати куплені. Будинок підключений по "времянке" до старої ТП, це промислове споживання. Ви знаєте який тариф на промислову електроенергію? Максимум, що вони підключили це дві лампочки в приміщенні по роботі з інвесторами, щоб ці представниці КМБ в свій журнал записували ваші недоліки. Ліфт вони запустять, це вже не смішно і починає напрягати все. А воду хто запустить вище 9-10 поверху? Без нагнітальних насосів які також потребують електрику? по  11 квартир з 11 по 25 поверх куди мають ходити срати? до вас? чи на сходи?

Я вам задал три вопроса,  на которые вы ,судя по куче слов , не способны  ответить....дальше не вижу смысла  с вами дискутировать))

05 серп 2023 10:43

фото не моё. В общем, движения есть, ура. Напомню, лифт РАБОТАЛ ещё ОСЕНЬЮ того года! Просто платить за электроэнергию никто не хочет, вот и ходят все пешком. И да, мои знакомые когда кмб сдал дом, тягали плитку на этаж, работал ремонтник с генератором первое время. Давайте меньше негатива. 

07 серп 2023 09:08

Pri55


Крім електрики для ліфта, як для обєкту підвищеної небезпеки потрібно щоб його прийняв держенергонагляд, щоб його взяли на обслуговування, нехай покажуть акти здачі цих ліфтів. Х..р кому вони їх здавали. Ваш позитив дуже гарно для вашого здоровя, для інших ..... То шо вони забирають (демонтують) огородження, то вони забирають свої активи, щоб після аудиту нічого не можна було реалізувати. Маємо голі коробки, без нічого.

07 серп 2023 15:57
11 серп 2023 15:42

Скажите пожалуйста

Я вам задал три вопроса,  на которые вы ,судя по куче слов , не способны  ответить....дальше не вижу смысла  с вами дискутировать))

я на фігню, яку ви задали, не можу відповісти, бо інвестори задають інші тут питання, реальні проблеми, а не просто В голос кричати "Підпішить основний договір" і начхати на всі недоліки. А по "куче слов" спишемося тоді, коли ця куча від тої бригади з генератором буде у вас під вхідними дверми. 

11 серп 2023 15:42

Ура) 

Вопрос, у кого исправили недочёты, замечания в квартире? У нас, когда я звонила в конце июля, сказали что ничего не делали и когда сделают тоже неизвестно. Даже не сказали фразу "позвоните через месяц" 🤔

11 серп 2023 15:42

Kyivlyanochka

фото не моё. В общем, движения есть, ура. Напомню, лифт РАБОТАЛ ещё ОСЕНЬЮ того года! Просто платить за электроэнергию никто не хочет, вот и ходят все пешком. И да, мои знакомые когда кмб сдал дом, тягали плитку на этаж, работал ремонтник с генератором первое время. Давайте меньше негатива. 

Ні, шановна, рік назад в вересні 2022 р будинки вводились в експлуатацію. Це значить всі ці роботи мали зробитись, до цього. То, що там ДАБІ була куплена немає сумніву вже судячи з того, що немає ТП. І негатив має бути, бо якщо ні -  то ходіть до магазину, купляйте продукти з доставкою та чекайте рік на них без негативу. Вже рік затримки! люди вимушені платити за оренду в чужих квартирах, хтось недавно кричав про інфляцію, так, будівельні матеріали подорожчали і найголовніше вартість ремонтних робіт. Ще рік назад ціни були нижче. Хай без негативу КМБ нам ремонти поробить за свій рахунок як компенсація за затримку. 

12 серп 2023 14:05

В нашій квартирі були побиті вікна при огляді, ключниця сказала що замінять як дадуть гроші,   а я так думаю хто ж буде їх мінять як гроші на все в т. числі на електро-водо-теплопостачання були потрачені на Гімалаї...


12 серп 2023 14:05

ambrucio

Ні, шановна, рік назад в вересні 2022 р будинки вводились в експлуатацію. Це значить всі ці роботи мали зробитись, до цього. То, що там ДАБІ була куплена немає сумніву вже судячи з того, що немає ТП. І негатив має бути, бо якщо ні -  то ходіть до магазину, купляйте продукти з доставкою та чекайте рік на них без негативу. Вже рік затримки! люди вимушені платити за оренду в чужих квартирах, хтось недавно кричав про інфляцію, так, будівельні матеріали подорожчали і найголовніше вартість ремонтних робіт. Ще рік назад ціни були нижче. Хай без негативу КМБ нам ремонти поробить за свій рахунок як компенсація за затримку. 

1. Так и напишите- не знаю, что буду делать,  если это случится.

2.Не надо расписываться за всех инвесторов, не вам решать какие вопросы кому задавать, так же каждый сам решает подписывать или нет.

3.Не год задержки, а 3 года.

4.Про ремонты от кмб в качестве компенсации вообще повеселило))) спасибо))

12 серп 2023 14:05

ambrucio

Ні, шановна, рік назад в вересні 2022 р будинки вводились в експлуатацію. Це значить всі ці роботи мали зробитись, до цього. То, що там ДАБІ була куплена немає сумніву вже судячи з того, що немає ТП. І негатив має бути, бо якщо ні -  то ходіть до магазину, купляйте продукти з доставкою та чекайте рік на них без негативу. Вже рік затримки! люди вимушені платити за оренду в чужих квартирах, хтось недавно кричав про інфляцію, так, будівельні матеріали подорожчали і найголовніше вартість ремонтних робіт. Ще рік назад ціни були нижче. Хай без негативу КМБ нам ремонти поробить за свій рахунок як компенсація за затримку. 

Я с Вами согласна. Думаете я не страдаю?) По документам сдать должны были в декабре 2019 года, если не ошибаюсь. Но я знала, что никогда не сдают в срок. Никогда. Это у нас, в Украине, в Киеве. Может кто меня поправит, может есть история, когда сдали хоть один ЖК в срок? Только тц хорошо быстро строят 😁 а мост видели, который недалеко от жк Радужный? Подольский. Уже метро должно было быть близко, 15 лет назад. Но нет 👏🏻

13 серп 2023 09:09

Что-то никак не соображу, зачем мне договор с ЖЕКом на обслуживание дома, в который меня не пускают )

А пока закладывают теплотрассу, строят подстанцию и пр - предложат платить за охрану и вывоз мусора?

13 серп 2023 09:09

Kyivlyanochka

Я с Вами согласна. Думаете я не страдаю?) По документам сдать должны были в декабре 2019 года, если не ошибаюсь. Но я знала, что никогда не сдают в срок. Никогда. Это у нас, в Украине, в Киеве. Может кто меня поправит, может есть история, когда сдали хоть один ЖК в срок? Только тц хорошо быстро строят 😁 а мост видели, который недалеко от жк Радужный? Подольский. Уже метро должно было быть близко, 15 лет назад. Но нет 👏🏻

Вы ошибаетесь. Такие застройщики как Столица Групп, КАН, Роял Хаус, Сити Ван Девелопмент — практически все свои дома до 24.02. сдавали вовремя, +/-3 месяца от договора.

14 серп 2023 08:56

dmvgura

Вы ошибаетесь. Такие застройщики как Столица Групп, КАН, Роял Хаус, Сити Ван Девелопмент — практически все свои дома до 24.02. сдавали вовремя, +/-3 месяца от договора.

А кто-то из них нахватал укрбудовских недостроев, как собака блох?

И наверно цена на старте у них дороже чем в КГС?

14 серп 2023 08:57

МирныйАтом

Что-то никак не соображу, зачем мне договор с ЖЕКом на обслуживание дома, в который меня не пускают )

А пока закладывают теплотрассу, строят подстанцию и пр - предложат платить за охрану и вывоз мусора?

Тоже не понял, зачем платить комуналку, если ты там не живёшь? 

Никакой конкретики, все вилами по воде, когда право власности получим, когда ключи, когда можно будет заселиться...Задрала эта курва контора- третий год уже в подвешенном  состоянии!

Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Детальніше
1. . .138140. . .149
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Детальніше