Подати оголошення

ЖК Отрада | Киевгорстрой, bUdCapital | пр. Отрадный, 93/2

ЗабудовникBudCapital, Київміськбуд
Здача ЖК2022 р.
Планування
від 22 554 Грн/м²
Карточка Домік
Індекс надійності
142з 220
Ваше загальне враження про об'єкт і компанію:
Можна вибрати 1 варіант відповіді. Можна міняти відповіді. Всього голосів: 31.
1/3%
5/16%
8/26%
2/6%
15/48%
1. . .108110. . .137
18 серп 2022 12:51

Oleg_iL

Доброго дня. Хто що чув яка ситуація на даний момент? Чи є якісь зміни? Сьогодні звонив в КМБ кажуть що відновлення будівництва в цьому році буде 100% але точної дати ще не знають.

хотілось би вірити ,але думаю що вони обманюють що в цьому році щось відновлять ,доречі проєжав біля старсіті   ,так роботі йдуть продуктивно 

18 серп 2022 19:20

Roman2022

хотілось би вірити ,але думаю що вони обманюють що в цьому році щось відновлять ,доречі проєжав біля старсіті   ,так роботі йдуть продуктивно 

Можу сказати єдине: частину будинків оновила на сайті дату ведення. Ви скажете: та,і що? А я відповім: я моніторю всі ЖК і дату відновили тільки на продуктах 25-30%. Сказали ,що щодо подальшого відновлення будівництва вирішуватимуть у вересні. Так що молимось на першу чергу ,що ремонт весна-літо 2024.

25 серп 2022 20:19

Меня сказал менеджер,будет стройка  в конце этого месяца , ничего об этом не слышно? 

26 серп 2022 12:17

Mariales

Можу сказати єдине: частину будинків оновила на сайті дату ведення. Ви скажете: та,і що? А я відповім: я моніторю всі ЖК і дату відновили тільки на продуктах 25-30%. Сказали ,що щодо подальшого відновлення будівництва вирішуватимуть у вересні. Так що молимось на першу чергу ,що ремонт весна-літо 2024.

И что им мешает еще 10 раз обновить дату, как это уже делалось несколько раз?!

В случае с КГС это говорит ровным счетом ни о чем!

26 серп 2022 12:55

Доброго дня! Щойно написали, що приймати рішення щодо відновлення будівництва будуть у вересні.

27 серп 2022 13:15

DillyDream

И что им мешает еще 10 раз обновить дату, как это уже делалось несколько раз?!

В случае с КГС это говорит ровным счетом ни о чем!

Нічого не заважає,я це  розумію.. але так хочеться вірити. Дає надію все-таки ця зміна дати введення (бо мало де в ЖК змінили дату введення) і що продовжили оренду ділянки. Нині хочеться хоча б відновлення будівництва. 

31 серп 2022 11:50

Є інформація щодо будівництва? Хоч щось роблять?

31 серп 2022 15:26

konogonka

Є інформація щодо будівництва? Хоч щось роблять?

Нет. Пока нет движений 🤷🏻‍♂️🤔

01 вер 2022 05:19

Не кто незнает, цену на перви число точно поднимается?

02 вер 2022 12:13

Отримала відповідь від КМБ щодо відновлення будівництва нашего ЖК:

"У вересні планується нарада с підрядними организациями щодо об'єктів, на яких ще роботи призупинені. Певно, що наступного тижня буде більше інформації."

04 вер 2022 13:33

Дивлюся на https://bild.ua/uk/kievgorstroy/kiyiv

хоча б взагалі бачимо, що всі ЖК КМБ опустилися в рейтингу.

Наш ЖК вже 191. Доречі - я з таким індексом купував на нульовому рівні будівнитства.


Війна змушила зараз жити в Броварах, бачу з квітня!!! постійно будінитство Лісовой квартал (Крона-Парк ...). І люди є, і субподрядники є, і гроші вкладаються.

Головне - бажання.

04 вер 2022 18:29

konogonka

Дивлюся на https://bild.ua/uk/kievgorstroy/kiyiv

хоча б взагалі бачимо, що всі ЖК КМБ опустилися в рейтингу.

Наш ЖК вже 191. Доречі - я з таким індексом купував на нульовому рівні будівнитства.


Війна змушила зараз жити в Броварах, бачу з квітня!!! постійно будінитство Лісовой квартал (Крона-Парк ...). І люди є, і субподрядники є, і гроші вкладаються.

Головне - бажання.

Слушайте,в Броварах (и не только )"Атлант" строит. Другие застройщики...Забудь те Вы уже эти рейтинги,заявления застройщиков и прочию рекламу! Это только  слова, которые не подтверждаются делом

06 вер 2022 07:43

Доброго дня! Запитувала щойно менеджеру, який нас "веде", що зробити, щоб відновили якнайшвидше будівництво на ЖК. Сказав писати звернення-прохання на керівника, Кушніра І.М. в паперовому вигляді і приносити в канцелярію КМБ. Можливо я напишу, але потрібно хоча б ще пару десятків підписів.

06 вер 2022 11:37

Значить, мені точно не доставить складнощів зробити такий мізер,  написати звернення до керівника, і подати у головний офіс у канцелярію! Зробимо....

06 вер 2022 19:09

Я просто в шоці, що значить писати прохання на Кушніра? Інвестори сплатити кошти і  більшість 100%, так будуйте,   може ще вклонитися в ноги щоб розпочали будувати. Я розумію що війна  але як інші забудовника виконають свої зобов'язання перед інвестором?

07 вер 2022 08:57

Ната85

Доброго дня! Запитувала щойно менеджеру, який нас "веде", що зробити, щоб відновили якнайшвидше будівництво на ЖК. Сказав писати звернення-прохання на керівника, Кушніра І.М. в паперовому вигляді і приносити в канцелярію КМБ. Можливо я напишу, але потрібно хоча б ще пару десятків підписів.

То вам так відповіли , щоб ви (ми) відчепилися від них 

07 вер 2022 09:00

Ната85

Доброго дня! Запитувала щойно менеджеру, який нас "веде", що зробити, щоб відновили якнайшвидше будівництво на ЖК. Сказав писати звернення-прохання на керівника, Кушніра І.М. в паперовому вигляді і приносити в канцелярію КМБ. Можливо я напишу, але потрібно хоча б ще пару десятків підписів.

А є в них взагалі грощі на що будувати? Чи вони чекають, що люди почнуть платити і за ті грощі вони потрохи будуть будувати?

 

07 вер 2022 11:53

Я сьогодні відправила теж замовний лист Кушніру особисто в руки. Буду чекати офіційної відповіді і повідомлю. Наскільки мені відомо, у всіх ЖК свій фонд, вони не можуть гроші перекидати туди-сюди. Підрядні організації, які безпосередньо будують всі ЖК також різні. У нас "Ягуар" ось недавно закривав акти виконаних робіт за лютий. Дуже хочеться сподіватися, що діло здвинеться з мертвої точки....

07 вер 2022 18:38

Kkatya

То вам так відповіли , щоб ви (ми) відчепилися від них 

Можливо й так, але спробувати потрібно

07 вер 2022 18:38

Kkatya

А є в них взагалі грощі на що будувати? Чи вони чекають, що люди почнуть платити і за ті грощі вони потрохи будуть будувати?

 

Принаймі будівельні матеріали на місці

Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Детальніше
+34624407828xxxx
1. . .108110. . .137
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Детальніше
+34624407828xxxx