Подати оголошення

ЖК Отрада | Киевгорстрой, bUdCapital | пр. Отрадный, 93/2

ЗабудовникBudCapital, Київміськбуд
Здача ЖК2022 р.
Планування
від 22 554 Грн/м²
Карточка Домік
Індекс надійності
142з 220
Ваше загальне враження про об'єкт і компанію:
Можна вибрати 1 варіант відповіді. Можна міняти відповіді. Всього голосів: 31.
1/3%
5/16%
8/26%
2/6%
15/48%
1. . .107109. . .137
12 серп 2022 09:42

В черговий раз зверталася до КМБ з питанням: Коли ж відновиться будівництво. Відповіді все ті ж. Прикриваються воєнним станом і відсутністю будівників. 

А робочі декілька днів тому 100% консервація об’єкту 

12 серп 2022 12:04

Natusiia

В черговий раз зверталася до КМБ з питанням: Коли ж відновиться будівництво. Відповіді все ті ж. Прикриваються воєнним станом і відсутністю будівників. 

А робочі декілька днів тому 100% консервація об’єкту 

Дивно, правда? В країні війна, гинуть наші громадяни, військові і цивільні. Руйнують наші будинки, інфраструктуру. Школи, дороги, порти, заводи. Як будемо зимувати, якщо в ТЕЦ прилетить ракета?

І будівельники, що працювали на КБМ - мобілізовані і воюють, або будують для армії або просто поїхали в інші регіони. І КМБ взяв на себе трошки більше зобовязань (з будинками УКРБУДУ), аніж міг ШВИДКО побудувати-добудувати. 

А Вас не лякає, що у відновлене будівництво і зокрема в цей ваш будинок влучить "Кінжал" або якась інша "ТочкаУ" від москалів?

Може зосередити зусилля на справді важливому та критичному зараз? Ну, або допоможіть КМБ знайти вільних працівників-будівельників для вашого обєкту? Бо КМБ дурний і лінивий, а Кушнір ворюга, а вам же ж видніше, як треба. 

12 серп 2022 12:32

Мене більш хвилює, що в чаті з’явився такий проплачений або представник КМБ, а не реальний інвестор. Який зараз Ж буде рвати за КМБ. Мене хвилює, що війна, але не зважаючи на це, я як чесна громадянка виконую в своїй сфері всі забовязання перед країною. І працюю на її благо. І останні копійки віддаю за орендоване житло, бо надіялась, що КМБ чесна компанія. А Кушнір, в свою чергу навіть, чесно людям в очі сказати не може, що не бачити інвесторам happy end

Слава Україні і ЗСУ

12 серп 2022 18:26

Natusiia

Мене більш хвилює, що в чаті з’явився такий проплачений або представник КМБ, а не реальний інвестор. Який зараз Ж буде рвати за КМБ. Мене хвилює, що війна, але не зважаючи на це, я як чесна громадянка виконую в своїй сфері всі забовязання перед країною. І працюю на її благо. І останні копійки віддаю за орендоване житло, бо надіялась, що КМБ чесна компанія. А Кушнір, в свою чергу навіть, чесно людям в очі сказати не може, що не бачити інвесторам happy end

Слава Україні і ЗСУ

Якщо маєте на увазі мене, то я не проплачений. Я живу в квартирі від КМБ і чекаю на будинок 4 в Чарівному місті.(І читаю гілки про інші будови КМБ, аби розуміти, що все погано лише у нас чи всюди). Але мене просто коробить від хибної логіки "КМБ не будує, бо КМБ поганий". А факт в тому, що "КМБ не будує, бо війна, бо напала на нас росія. Росія погана і спаплюжила нам усім звичне комфортне життя". Комусь більше, комусь менше (кому пощастило).

Тому не проти КМБ треба "ополчатися", а прости реального і справжнього ворога. А так звичайно, позиція "у мене все гарно і все має бути так, як хочеться мені" - дуже зручна для тих, кого не зачепило. 

А мені може заздрісно, що у когось усе настільки добре, що можна тепер переживати, коли КМБ побудує мені житло, а не де і як я і мої діти проведуть цю зиму. 

12 серп 2022 18:26

Andrii_Seven

Якщо маєте на увазі мене, то я не проплачений. Я живу в квартирі від КМБ і чекаю на будинок 4 в Чарівному місті.(І читаю гілки про інші будови КМБ, аби розуміти, що все погано лише у нас чи всюди). Але мене просто коробить від хибної логіки "КМБ не будує, бо КМБ поганий". А факт в тому, що "КМБ не будує, бо війна, бо напала на нас росія. Росія погана і спаплюжила нам усім звичне комфортне життя". Комусь більше, комусь менше (кому пощастило).

Тому не проти КМБ треба "ополчатися", а прости реального і справжнього ворога. А так звичайно, позиція "у мене все гарно і все має бути так, як хочеться мені" - дуже зручна для тих, кого не зачепило. 

А мені може заздрісно, що у когось усе настільки добре, що можна тепер переживати, коли КМБ побудує мені житло, а не де і як я і мої діти проведуть цю зиму. 


Питання не в тому коли КМБ добудує. Так зараз війна. І чьомусь деякі інші забудовники відновили багато об'єктів, цікаво де ж вони знайшли робітників? ))




Головне питання в тому - що КМБ піднімає вартість кв. метру і інвестори мають платити, знаючи що будівництво заморозили. І цікаво - куди ці кошти зараз підуть? Вірно на інші об'єкти (я так думаю оптимістично).




Якщо КМБ така хороша організація - то правильно було б підняти вартість на об'єкти які в роботі. А ті які в заморозці не чіпати. Таким чином інвестори (які ще не виплатили), можуть обирати - продовжувати виплачувати по старим цінам, або ж дочекатись до перемоги і потім продовжити платити, але вже скоріш за все за новими бо КМБ ж говорить що як тільки ВП відмінять так вони дуже швидко все добудують. ))

12 серп 2022 18:26

Можливо написати Кушніру?

12 серп 2022 19:23

З моєї останньої переписки з представниками КМБ, які навіть звичайних слів ввічливості і поваги не використовують, стало зрозуміло, що вони бояться зібрання більше двох чоловік в Головному офісі. І попереджують, що мітинги та массові зібрання в воєнний час заборонені. Сподіваючись, що саме це їх врятує. За попереднім записом, можемо за графіком завітати в офіс 😉 Будемо мовчати- будемо без квартир

12 серп 2022 19:29

Andrii_Seven

Якщо маєте на увазі мене, то я не проплачений. Я живу в квартирі від КМБ і чекаю на будинок 4 в Чарівному місті.(І читаю гілки про інші будови КМБ, аби розуміти, що все погано лише у нас чи всюди). Але мене просто коробить від хибної логіки "КМБ не будує, бо КМБ поганий". А факт в тому, що "КМБ не будує, бо війна, бо напала на нас росія. Росія погана і спаплюжила нам усім звичне комфортне життя". Комусь більше, комусь менше (кому пощастило).

Тому не проти КМБ треба "ополчатися", а прости реального і справжнього ворога. А так звичайно, позиція "у мене все гарно і все має бути так, як хочеться мені" - дуже зручна для тих, кого не зачепило. 

А мені може заздрісно, що у когось усе настільки добре, що можна тепер переживати, коли КМБ побудує мені житло, а не де і як я і мої діти проведуть цю зиму. 

А хто вас сюди кликав?, чекаєте то чекайте. Інвестори проплатили гроші і хочуть побачити результат. Чому інші забудовника виконують свої зобов’язання і будують. Захищайте КМБ на у себе в Чарівному місті. Люди оплатили 100% вартості і хочуть отримати своє житло.

12 серп 2022 19:32

як би там не було, КМБ в своєму наразі законному праві. Не в моральному, але в законному. Те, що КМБ не інвесторо-орієнтовна кампанія, а прибутко-орієнтована - ну то таке. Такі реалії нашого поточного бізнесу. Бізнес для грошей, а не для людей. 

Є час та натхнення - можна писати листи. Колективні, індивідуальні, відправляти рекомендованим відправленням (щоб КМБ не казав, що не отримав). Можна стидати, можна в інтернеті дізлайки ставити, але - які шанси отримати бажаний результат і почати будівництво?

Не тратьте куме сили, ідіть на дно (с)

12 серп 2022 19:51

Andrii_Seven

Якщо маєте на увазі мене, то я не проплачений. Я живу в квартирі від КМБ і чекаю на будинок 4 в Чарівному місті.(І читаю гілки про інші будови КМБ, аби розуміти, що все погано лише у нас чи всюди). Але мене просто коробить від хибної логіки "КМБ не будує, бо КМБ поганий". А факт в тому, що "КМБ не будує, бо війна, бо напала на нас росія. Росія погана і спаплюжила нам усім звичне комфортне життя". Комусь більше, комусь менше (кому пощастило).

Тому не проти КМБ треба "ополчатися", а прости реального і справжнього ворога. А так звичайно, позиція "у мене все гарно і все має бути так, як хочеться мені" - дуже зручна для тих, кого не зачепило. 

А мені може заздрісно, що у когось усе настільки добре, що можна тепер переживати, коли КМБ побудує мені житло, а не де і як я і мої діти проведуть цю зиму. 

Не треба заздрити. Ви живете в своїй квартирі! Я орендуючи житло також думаю, як зимувати. Але ще є проблема - рострочка на яку КМБ піднімає відсоткову ставку, а на об’єкті уже з вересня 2021 року тиша. Ви гадаєте, я не маю права піднімати питання про відновлення будівництва?  Звичайний громадянин, навіть зараз планує своє життя і розходи, а КМБ не планує зараз завісим нічого? Не знає, коли відновить будівництво??? 

13 серп 2022 05:50

Andrii_Seven

Якщо маєте на увазі мене, то я не проплачений. Я живу в квартирі від КМБ і чекаю на будинок 4 в Чарівному місті.(І читаю гілки про інші будови КМБ, аби розуміти, що все погано лише у нас чи всюди). Але мене просто коробить від хибної логіки "КМБ не будує, бо КМБ поганий". А факт в тому, що "КМБ не будує, бо війна, бо напала на нас росія. Росія погана і спаплюжила нам усім звичне комфортне життя". Комусь більше, комусь менше (кому пощастило).

Тому не проти КМБ треба "ополчатися", а прости реального і справжнього ворога. А так звичайно, позиція "у мене все гарно і все має бути так, як хочеться мені" - дуже зручна для тих, кого не зачепило. 

А мені може заздрісно, що у когось усе настільки добре, що можна тепер переживати, коли КМБ побудує мені житло, а не де і як я і мої діти проведуть цю зиму. 

Ни грамма не проплаченный Андрей,за последние сутки на всех ветках по комплексам КГС !!

13 серп 2022 06:58

Andrii_Seven

Дивно, правда? В країні війна, гинуть наші громадяни, військові і цивільні. Руйнують наші будинки, інфраструктуру. Школи, дороги, порти, заводи. Як будемо зимувати, якщо в ТЕЦ прилетить ракета?

І будівельники, що працювали на КБМ - мобілізовані і воюють, або будують для армії або просто поїхали в інші регіони. І КМБ взяв на себе трошки більше зобовязань (з будинками УКРБУДУ), аніж міг ШВИДКО побудувати-добудувати. 

А Вас не лякає, що у відновлене будівництво і зокрема в цей ваш будинок влучить "Кінжал" або якась інша "ТочкаУ" від москалів?

Може зосередити зусилля на справді важливому та критичному зараз? Ну, або допоможіть КМБ знайти вільних працівників-будівельників для вашого обєкту? Бо КМБ дурний і лінивий, а Кушнір ворюга, а вам же ж видніше, як треба. 


Ничего, что люди проплатили по 100% и должны были получить свои метры в конце 2021 года?

13 серп 2022 07:00

Andrii_Seven

Якщо маєте на увазі мене, то я не проплачений. Я живу в квартирі від КМБ і чекаю на будинок 4 в Чарівному місті.(І читаю гілки про інші будови КМБ, аби розуміти, що все погано лише у нас чи всюди). Але мене просто коробить від хибної логіки "КМБ не будує, бо КМБ поганий". А факт в тому, що "КМБ не будує, бо війна, бо напала на нас росія. Росія погана і спаплюжила нам усім звичне комфортне життя". Комусь більше, комусь менше (кому пощастило).

Тому не проти КМБ треба "ополчатися", а прости реального і справжнього ворога. А так звичайно, позиція "у мене все гарно і все має бути так, як хочеться мені" - дуже зручна для тих, кого не зачепило. 

А мені може заздрісно, що у когось усе настільки добре, що можна тепер переживати, коли КМБ побудує мені житло, а не де і як я і мої діти проведуть цю зиму. 

Повторюсь, ублюдок дело не войне, а в том что КМБ не выполняет свои обязанности, а войной, конечно можно прикрываться

13 серп 2022 09:01

Andrii_Seven

як би там не було, КМБ в своєму наразі законному праві. Не в моральному, але в законному. Те, що КМБ не інвесторо-орієнтовна кампанія, а прибутко-орієнтована - ну то таке. Такі реалії нашого поточного бізнесу. Бізнес для грошей, а не для людей. 

Є час та натхнення - можна писати листи. Колективні, індивідуальні, відправляти рекомендованим відправленням (щоб КМБ не казав, що не отримав). Можна стидати, можна в інтернеті дізлайки ставити, але - які шанси отримати бажаний результат і почати будівництво?

Не тратьте куме сили, ідіть на дно (с)

Может пора прекращать говорить о банальных вещах,что бизнес создан,чтобы приносить прибыль?  Вас устраивает,что комплекс в который Вы инвестировали ( Чаривне мисто ) тоже не строят? Ну ладно не строят дома,позже поступившие в продажу,но почему дома 1 и 2 построенные ГОТОВЫЕ!!!  не подают на сертификат? Что мешает это сделать по вашему мнению?

Сейчас ГИАГ (ДАБИ) уже смягчили требования для получения сертификата: можно позже доделывать придомовую,фасады и еще какие-то моменты. Почему этим не воспользоваться и заселить дома,там люди ждут с 2018 (когда -то Укрбуд начал продавать) 

13 серп 2022 10:41

Andrii_Seven

як би там не було, КМБ в своєму наразі законному праві. Не в моральному, але в законному. Те, що КМБ не інвесторо-орієнтовна кампанія, а прибутко-орієнтована - ну то таке. Такі реалії нашого поточного бізнесу. Бізнес для грошей, а не для людей. 

Є час та натхнення - можна писати листи. Колективні, індивідуальні, відправляти рекомендованим відправленням (щоб КМБ не казав, що не отримав). Можна стидати, можна в інтернеті дізлайки ставити, але - які шанси отримати бажаний результат і почати будівництво?

Не тратьте куме сили, ідіть на дно (с)

Якби комплекс було здано вчасно,тоді б було питання щодо подальшого отримання ключів, оформлення основного договору і т.д. На даний момент війна  - привід ще більше тормозити будівництво,а точніше заморозити і милити очі "йде війна,летять ракети",хоча багато інших  будівництв (не КМБ) відновлено. І ми брали КМБ за надійність,а наразі надійністю й не пахне. Краще б я донатила на армію,аніж платила за винаймання квартири. 

13 серп 2022 12:25

superetandar

Может пора прекращать говорить о банальных вещах,что бизнес создан,чтобы приносить прибыль?  Вас устраивает,что комплекс в который Вы инвестировали ( Чаривне мисто ) тоже не строят? Ну ладно не строят дома,позже поступившие в продажу,но почему дома 1 и 2 построенные ГОТОВЫЕ!!!  не подают на сертификат? Что мешает это сделать по вашему мнению?

Сейчас ГИАГ (ДАБИ) уже смягчили требования для получения сертификата: можно позже доделывать придомовую,фасады и еще какие-то моменты. Почему этим не воспользоваться и заселить дома,там люди ждут с 2018 (когда -то Укрбуд начал продавать) 

Нет, меня очень не устраивает ситуация с ЧМ. И я не знаю, что мешает КМБ подать документі на первіе два дома. Но. Вот почему то инвесторі єтих двух домов не рвут сердже на форуме. Они уже прошли все стадии, от отрицания и гнева до принятия. И протестовали, и петиции писали, и под КГС с пикетами ходили. Результата не добились никакого.  Из тисячи инвесторов сотня зарегистрировалась на форуме, активно пишет десяток-полтора. Меньше 1%. 

Пока саміе активніе ветки тут - Урловский 1, Урловский 2 и Отрада. Остальніе КГС площадки - что-то не так активні. Смирились? Им строят? Не знаю. (причем оба урловских я вижу из окна и они мне не чужие, там тоже рассматривался вариант покупки - но не склалося). 

Если тут получится придумать действенній механизм воздействия на КГС - прекрасно. Но пока за 30 лет никому из инвесторов не удалось не то что "нагнуть", но хотя б склонить на свою сторону застройщика. 


Ну а к вопросу о "если б сдали в конце 2021 года", то ждали б вас  другие качели: если запустят на ремонт в зиму, то будет как в соседней теме ЖК Ревуцкий:  23 дек 2021 17:52 сегодня получили ключи во 2 доме 1 комнатная 2 секция. Сказали что уже 4 дня как насчитываются всем платежи в том числе и отопление, так как они включили котельную и на этажах якобы трубы должны быть теплые, я специально проверила трубы на этажах холодные. И считают НЕ ПО СЧЕТЧИКАМ (которых нет и которые не стоят), а по расходу котельной (с холодными батареями). И не факт что весь дом в едином порыве кинется делать зимой ремонты. а платить - всем! И опять будет вой  - нас там нет, мы не живем, чего мы должны платить... причем речь идет о тісячах (6-8 тіс) за отопление по стройтарифам, которого по факту нет.

13 серп 2022 13:41

Andrii_Seven

Нет, меня очень не устраивает ситуация с ЧМ. И я не знаю, что мешает КМБ подать документі на первіе два дома. Но. Вот почему то инвесторі єтих двух домов не рвут сердже на форуме. Они уже прошли все стадии, от отрицания и гнева до принятия. И протестовали, и петиции писали, и под КГС с пикетами ходили. Результата не добились никакого. Из тисячи инвесторов сотня зарегистрировалась на форуме, активно пишет десяток-полтора. Меньше 1%. 

Пока саміе активніе ветки тут - Урловский 1, Урловский 2 и Отрада. Остальніе КГС площадки - что-то не так активні. Смирились? Им строят? Не знаю. (причем оба урловских я вижу из окна и они мне не чужие, там тоже рассматривался вариант покупки - но не склалося). 

Если тут получится придумать действенній механизм воздействия на КГС - прекрасно. Но пока за 30 лет никому из инвесторов не удалось не то что "нагнуть", но хотя б склонить на свою сторону застройщика. 


Ну а к вопросу о "если б сдали в конце 2021 года", то ждали б вас  другие качели: если запустят на ремонт в зиму, то будет как в соседней теме ЖК Ревуцкий:  23 дек 2021 17:52 сегодня получили ключи во 2 доме 1 комнатная 2 секция. Сказали что уже 4 дня как насчитываются всем платежи в том числе и отопление, так как они включили котельную и на этажах якобы трубы должны быть теплые, я специально проверила трубы на этажах холодные. И считают НЕ ПО СЧЕТЧИКАМ (которых нет и которые не стоят), а по расходу котельной (с холодными батареями). И не факт что весь дом в едином порыве кинется делать зимой ремонты. а платить - всем! И опять будет вой  - нас там нет, мы не живем, чего мы должны платить... причем речь идет о тісячах (6-8 тіс) за отопление по стройтарифам, которого по факту нет.

Там інший механізм,якщо документи подані: спочатку отримують згоду більш ніж 50% інвесторів на видання ключів взимку ,якщо відсоток менше - переноситься на весну от і все. Тоді б ремонт був би наступної весни. А так не те що ключів ,не факт ,що взагалі щось найближчим часом буде на будівництві. І те,що на форумі активно обговорюється я особисто задоволена. Люди хочуть хоча б частково було розпочато будівництво,бо повністю поки це неможливо. і так,тоді б обурені були б інвестори тих будинків ,де не відновлено було би будівництво, і я розумію і погоджуюсь з цим. Але без першої черги не здадуть другу, хоч і говорили ,що будуть разом здавати,але ще в грудні 2019 ми знали,що будуть черги,коли прибрали з продажу 6,7 будинки і нам менеджер говорив ,що велика вірогідність здачі чергами,що брати краще 1 будинок і свічки. Коротше кажучи, треба розуміти,що війна,що не буде все як по маслу,але не потрібно мовчати,бо мовчання то згода з тим,що відбувається. Я дуже миру і мирного неба , але і свою кухню, кімнату і дитячу для дочки теж. Віримо в ЗСУ! І в оголошену надійність КмБ. Слава Україні!❤️💙💛


13 серп 2022 15:40

Andrii_Seven

Дивно, правда? В країні війна, гинуть наші громадяни, військові і цивільні. Руйнують наші будинки, інфраструктуру. Школи, дороги, порти, заводи. Як будемо зимувати, якщо в ТЕЦ прилетить ракета?

І будівельники, що працювали на КБМ - мобілізовані і воюють, або будують для армії або просто поїхали в інші регіони. І КМБ взяв на себе трошки більше зобовязань (з будинками УКРБУДУ), аніж міг ШВИДКО побудувати-добудувати. 

А Вас не лякає, що у відновлене будівництво і зокрема в цей ваш будинок влучить "Кінжал" або якась інша "ТочкаУ" від москалів?

Може зосередити зусилля на справді важливому та критичному зараз? Ну, або допоможіть КМБ знайти вільних працівників-будівельників для вашого обєкту? Бо КМБ дурний і лінивий, а Кушнір ворюга, а вам же ж видніше, як треба. 

А ви мабуть в КМБ працюєте і виправдовуєте «роботу» точніше не роботу КМБ! Я заплатила гроші і маю право бачити результат!

13 серп 2022 16:53

Kkatya

А ви мабуть в КМБ працюєте і виправдовуєте «роботу» точніше не роботу КМБ! Я заплатила гроші і маю право бачити результат!

Ні, не працюю. Що я і хто я - я вже писав раніше. А Ви, якщо заплатили гроші - то звичайно ж, право маєте! Я не заперечую. Але не забувайте, що КМБ проти ваших прав виписав свої (і договір ми всі підписали, і ЖОДЕН не зміг той договір під себе переписати, прописати для КГС обовязкові дати або штрафи). І проти ваших прав КГС виставив свої аморальні, але законні права НЕ БУДУВАТИ зараз. Далі що робимо?

17 серп 2022 20:27

Доброго дня. Хто що чув яка ситуація на даний момент? Чи є якісь зміни? Сьогодні звонив в КМБ кажуть що відновлення будівництва в цьому році буде 100% але точної дати ще не знають.

Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Детальніше
+34624407828xxxx
1. . .107109. . .137
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Детальніше
+34624407828xxxx