Подать объявление

ул. Николая Закревского, 101 (дом 5)

Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 90.
9/10%
2/2%
27/30%
32/36%
20/22%
1. . .8688. . .153
04 март 2016 13:30
Дорогі сусіди! Треба зустріч однозначно! 19 Березня на 12 годин. Хто буде біля будинку в найближчий час щоб оголошення повісити?
Я також проти ремонтів через рік, бо мала дитина у нас, але хто мене буде питати? Прохання тільки не шуміть в не придназначений для цього час
04 март 2016 16:28
Цитата "crazy--bee":
Дорогі сусіди! Треба зустріч однозначно! 19 Березня на 12 годин. Хто буде біля будинку в найближчий час щоб оголошення повісити?
Я також проти ремонтів через рік, бо мала дитина у нас, але хто мене буде питати? Прохання тільки не шуміть в не придназначений для цього час

Так, а зачем, всё-таки встречаться?
04 март 2016 17:42
Потрібно вирішити залишаємо жек чи осбб. Тут це вирішити не можливо, бо не велика кількість людей слідкують за форумом і я так помітила, що вже починаються перепалки, які навряд будуть при особистій зустрічі
05 март 2016 08:38
Цитата "vitalii-12":
уважаемые соседи особенно те кому не хочется сейчас получать ключи и делать ремонт предупреждаю вас заранее если вы думаете что будете засырать потом лифт своим мусором и включать перфораторы до следующей зимы то говорю сразу будем вызывать полицию особенно в выходные дни и после 20 часов в будние дни начиная с 1 июня .я думаю весны всем хватит что бы воплотить свои творческие планы .а летом у всех будут открыты окна и мы хотим свежий воздух а не цементную пыль с ваших квартир .благо полиция приезжает вовремя и быстро сейчас да и консьержки за лифты порвут кого угодно и за грязь в холле .так что не затягивайте с ремонтами и не жлобитесь заплатить за отопление

С таким розскладом можете приступать к ремонту в непроданых квартирах
05 март 2016 09:58
Я не вижу смысла сейчас менять ЖЭК на другой, сначала надо посмотреть на качество услуг, а потом думать если будет не нравится. Да и вообще считаю данный вопрос на сегодняшний день вообще не актуальным. Рано.
05 март 2016 10:01
Цитата "investor 5 dom":


Значит у Вас толковый электрик. Конечно стоит.

Таке може зробити кожен електрик, все впирається в гроші. Я не робив. Я зробив додаткову розетку від світла і тянув додатковій дріт на ванну з іншими додатковими розетками.
Гарний електрик вкаже на те, що замалої товщини дріт на розетках.
05 март 2016 10:03
Цитата "crazy--bee":
Дорогі сусіди! Треба зустріч однозначно! 19 Березня на 12 годин.

Знаючи своїх клієнтів, о 12-й годині у суботу вони тільки просинаються. :)
05 март 2016 10:06
Цитата "Elite Force":
Таке може зробити кожен електрик, все впирається в гроші. Я не робив. Я зробив додаткову розетку від світла і тянув додатковій дріт на ванну з іншими додатковими розетками.
Гарний електрик вкаже на те, що замалої товщини дріт на розетках.

сказал что тонкий провод
05 март 2016 10:07
Цитата "Lesocheks":
Я не вижу смысла сейчас менять ЖЭК на другой, сначала надо посмотреть на качество услуг, а потом думать если будет не нравится. Да и вообще считаю данный вопрос на сегодняшний день вообще не актуальным. Рано.

Що стоїть робітнику жек прикрутити ручку на дверях у тамбурі? Я просив 2 рази і досі не прикручена.
Рано? Через 3 місяця вже буде пізно. Такі у нас цікаві закони.
05 март 2016 10:12
Цитата "Vica ":

сказал что тонкий провод

Так треба щось робити. Бо в мене один раз вирубило при підключенні тяжкого інструменту такого як перфоратор.
05 март 2016 10:26
Цитата "Elite Force":
Так треба щось робити. Бо в мене один раз вирубило при підключенні тяжкого інструменту такого як перфоратор.

ну так будут менять на более толстый
надеюсь со следующей недели и у меня ремонт уже наконец начнется))
05 март 2016 10:31
Цитата "Elite Force":

Що стоїть робітнику жек прикрутити ручку на дверях у тамбурі? Я просив 2 рази і досі не прикручена.
Рано? Через 3 місяця вже буде пізно. Такі у нас цікаві закони.

Ну если из-за ручки ЖЭК менять надо, то не знаю....я все равно считаю что пока рано решать этот вопрос, но это только мое мнение.
05 март 2016 11:24
Цитата "Lesocheks":
Я не вижу смысла сейчас менять ЖЭК на другой, сначала надо посмотреть на качество услуг, а потом думать если будет не нравится. Да и вообще считаю данный вопрос на сегодняшний день вообще не актуальным. Рано.

Согласен.
05 март 2016 13:21
Хтось знає щось на рахунок садочка? Мені це питання дуже турбує, що за номер і як можна стати в чергу?
05 март 2016 16:33
Цитата "Lesocheks":

Ну если из-за ручки ЖЭК менять надо, то не знаю....я все равно считаю что пока рано решать этот вопрос, но это только мое мнение.

Ручка - це дрібниця яку не полагодили. Що буде потім і не з дрібним?
05 март 2016 18:39
Цитата "Elite Force":

Ручка - це дрібниця яку не полагодили. Що буде потім і не з дрібним?

А кто даст гарантию что другой ЖЭК будет лучше?
05 март 2016 21:06
Власники крайніх квартир двохкімнатних, хтось думав про перенесення кухні в кімнату? І може хтось підкаже чи законно це?
06 март 2016 06:09
Цитата "Vica ":
дорогие соседи!
раз уж тут на форуме так много мнений, порой совсем противоположных, может все таки мы бы собрались 19 марта?
обсудили, познакомились, то сё?))

кто уже сделал электрику, вы ставили щиток в квартире? а то мне прораб советует делать, типа так удобнее и рациональнее - можно отключить нужную розетку, а не все сразу. оно того стоит?

Ваш прораб правильно говорит. Делайте щиток в квартире. Только подводку кабеля от щитка к квартире обговорите с жеком, а то будет куча проводов по коридорам как попало и т.д.
06 март 2016 08:43
Цитата "Продавец воздуха":

Ваш прораб правильно говорит. Делайте щиток в квартире. Только подводку кабеля от щитка к квартире обговорите с жеком, а то будет куча проводов по коридорам как попало и т.д.

Вважаю що власниками коридорів є ми, а не жек. Це потрібно обговорювати з сусідами. Щитки на коридорах не наші але замки повісьте бо будете відповідать. Трохи треба формуліровку жека переглянути. Жек це обслуговуюча контора а не власник будинку. Бо я бачу що за наш кошт ми стаємо від когось залежними.
У своєму домі на своему поверсі я можу хочь на голову стати і це повинно якось хвилювати сусідів але не жек.
Ось чого я проти жеків. Я купив собі піджак а вони керують з якою краваткою мені його носить. Вже керують.
Купи цілий будинок, здай в оренду і керуй.
06 март 2016 10:31
Ще маленька ремарка стосовно коробів на коридорах. Якщо хочете скористуватися чужим коробом, я не маю проти цього ніяких запитань. Але акщо у коробі лежить інтернет або тв кабель то класти з ними кабель з 220 не треба. Я почекав коли прокладе мій сусід, а потім клав свої, щоб не було потім питань чого є наводка.
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее
1. . .8688. . .153
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее