Подать объявление

ЖК Традиция | ИнтерГал-Буд | ул. Елены Пчилки, 3

ЗастройщикИнтергал-Буд
Сдача ЖК2016 - 2020 г.
Планировки
Карточка Домик
ЖК сдан
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 169.
24/14%
15/9%
48/28%
46/27%
36/21%
1. . .9193. . .222
07 ноя 2015 17:08
А пока идут баталии на тему садиков, школ и церквей :) домик наш по чуть-чуть строится.
25 этаж уже практически закончили кирпичом обкладывать.
Окна тоже медленно, но уверенно ставят. 18 этаж уже :)
Забор ставят, вернее, устанавливают столбы, стоянку окончательно пока не разогнали. Думаю, машины там будут до последнего стоять :)

Церковь, кстати, тоже растет не по дням, а по часам. Судя по виду здания, это будет двух(?)этажная келья со всеми удобствами. И на работу, опять таки, добираться недалеко :)))))
На счет "колоколов", кстати, не шутка. Они на какую-то Пасху, помнится, так громко включили свои колонки, что на Здолбуновской слышно было. Страшно подумать, как в ту ночь было людям, чьи окна на церковь выходят.
08 ноя 2015 12:26
🏢
08 ноя 2015 17:29
шоу-рум квартира тип №1.
08 ноя 2015 17:35
шоу-рум квартира тип №4
08 ноя 2015 18:24
еще фото
08 ноя 2015 18:31
и еще фото
08 ноя 2015 18:32
еще парочку :)
08 ноя 2015 18:36
:buben: :buben:
09 ноя 2015 09:46
Цитата "j lo":
:buben: :buben:

Спасибо за фотки
09 ноя 2015 10:40
Да, спасибо. А когда это Вы успели столько нафоткать?))
09 ноя 2015 12:00
Цитата "Blade":
Спасибо за фотки)) А как сам ремонт, понравился?))


:hi:
МИ були в суботу на перегляді шоу-румів. D-/
І так по ремонту:
- ремонт коридору на поверсі відмінний. Добре освітлення. Стіни в штукатурці пофарбовані, на полу плитка.
- всі лічильники на коридорі. Є можливість встановити лічильники на тепло.
- вхідні двері - верх дверей зі сторони замка не щільно прилягає до коробки, при чому по всім квартирам. Більш всього, що така поставка від підрядника. :no:
- Ламінат - ламінат гуляє. :protest: При наступанні на ламінат провалюється як візуально так і на відчуття. Висота ламінату між кімнатами з перепадами. Більш всього із-за термінів зробили все не дуже добре. А можливо він просте ще не влігся, хоча при рівній підкладці ламінат не повинен так себе вести і розуміння "гуляє" не повинно бути пристунім. :ded:
- Ванна/туалет - плитка викладена нормально - візуально сподобалось. У ванній по два світильника. Місце під пральну машину(далі ПМ) не правильно зроблено (пол з одного боку з бортиком, що не дасть можливість поставити ПМ рівно, необхідно щось підкладати) - менеджер обіцяв писати служебку. Ширина під ПМ 64 см.
- Дверці в шахту (в ванній і на кухні) для доступа до зливних труб розміщені на висоті +- 1 метр над рівнем полу. Чому їх не розмістили над полом не зрозуміло - знову таки напевно із-за термінів сильно не парились. Особливо на кухні в робочій стіні дверка в шахту - дизайнер мабуть шось забув. :faceoff: :faceoff: :faceoff:
- в одній із кімнат вимикач світла був в коридорі а не в кімнаті. В коридорі, Карл. :faceoff:
- кухня - в кухнях сподобався кафель на полу і робочі стінки. Дверки на кухонному гарнітурі не відрегульовані як візуально (криво відрегульовано) так і по дотяжкам. Дотяжки в одних дверцях працювали а в інших ні. :protest:
- балкон - балкон сподобався :yes: :super:
- шпалери - по стуі питань не було але є місця де видно, що йде не ціла шпальта а зклеяно з кусків. Фарба все сховає :@-:
- міжкімнатні двері - добрі з ущільнувальною прокладкою.

Висновок - дивлячись на попередні ремонти (наприклад з Комарова), то в Традиції є ряд зауважень але все таки більш за все це халатність робочих, яких в свою чергу підганяли терміни здачі.
В цілому ремонт добрий.
:super:

П.С. Ну і вірю, що менеджери напишуть служебки по ряду зауважень і на момент здачі всі недоліки будуть ліквідованими. :smoke:
09 ноя 2015 12:42
Трохи фото
09 ноя 2015 12:50
Цитата "ymznet":


:hi:
МИ були в суботу на перегляді шоу-румів. D-/

П.С. Ну і вірю, що менеджери напишуть служебки по ряду зауважень і на момент здачі всі недоліки будуть ліквідованими. :smoke:

все так по поличках розклали, дякую за відгук!
теж сподіваюсь, що сусіди, які придбали квартири з ремонтом, отримають очікувані квадратні метри з виправленими недоліками
09 ноя 2015 13:16
Цитата "Nata_St":

все так по поличках розклали, дякую за відгук!
теж сподіваюсь, що сусіди, які придбали квартири з ремонтом, отримають очікувані квадратні метри з виправленими недоліками

отож би і воно)) Може виправлять, а може й ні...Я теж був у суботу о 12.))
09 ноя 2015 13:20
Цитата "Blade":
отож би і воно)) Може виправлять, а може й ні...Я теж був у суботу о 12.))

і які враження?
09 ноя 2015 13:56
Цитата "Blade":

отож би і воно)) Може виправлять, а може й ні...Я теж був у суботу о 12.))


Я вірю що виправлять - хто ж тоді в такому вигляді прийме квартиру? Я точно не прийму.
В ниж репутація не та - їм якість також потрібна.
09 ноя 2015 14:04
Цитата "ymznet":


Я вірю що виправлять - хто ж тоді в такому вигляді прийме квартиру? Я точно не прийму.
В ниж репутація не та - їм якість також потрібна.

У вас тоже 5 тип квартиры?это вы её обследовали так?
Вв наверное в сфере ремонта хорошо понимаете - поэтому видите сразу где что не так...для меня это тёмный лес)))))
Где что и как должно быть правильно- не в курсе...
Пишите как ещё что то будете видеть ближе к сдачи дома - буду ориентироваться на Вас))))
09 ноя 2015 14:10
Цитата "malaya_14":

У вас тоже 5 тип квартиры?это вы её обследовали так?
Вв наверное в сфере ремонта хорошо понимаете - поэтому видите сразу где что не так...для меня это тёмный лес)))))
Где что и как должно быть правильно- не в курсе...
Пишите как ещё что то будете видеть ближе к сдачи дома - буду ориентироваться на Вас))))


Якщо відверто то до ремонту взагалі не маю ніякого відношення. :)
Просто на момент перегляду звертав увагу на дрібниці - можливо там ще щось є чого не бачив. :ora:
Необхідно, щоб ще хтось відписався хто знайшов шось інше чого наприклад я не бачив

Так, у мене також квартира 5-го типу.

І ще одне - під час перегляду менеджер Олександр озвучив наступне - якщо мешканці будинку захочуть, то будівельник може встановити забор по периметру будівлі. Тому слово за нами.
09 ноя 2015 15:33
Жители хотят забор. Надо им сказать, пусть опрос проведут, что ли :)
09 ноя 2015 15:35
Тем временем, на дом сегодня завозили окна. Поднимали на 21 этаж. :)
Кирпич уже на самых верхн(их) этаж(ах), там, где лифтовая (я так поняла, застройщик их считает, как 26(27)?)
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Подробнее
1. . .9193. . .222
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее