Раздел для тех кому все равно когда сдадут секции Д и Г
• Фамилия, имя, отчество инвестора.
• Номер инвестиционного договора с ПАО «ХК «Киевгорстрой».
• Проблема.
• Контактный номер телефона.
заседания по вторникам с 15:00 до 17:00 ,Киев ул. Суворова, 4-6
Вот этот номер:(044) 564-97-41 ,а там документы по дому "Драгоманова 4а" находятся в Департаменте градостроения и архитектуры Киева, https://kievcity.gov.ua/content/85_departament-mistobuduvannja-ta-arkhitektury.html, и что якобы нет строгих временных рамок, в какой срок должны быть готовы документы! явно она не компетентна, пытался дозвонится :
Директор Департаменту – головний архітектор Целовальник Сергій Анатолійович
Телефон/факс: (044) 279-41-67
Внимание инвесторов!
Секция «Д» открыта для посещения согласно следующего графика:
вторник и четверг - с 10:00 до 17:00. Обеденный перерыв с 12:00 до 13:00
Приглашаем Вас на объект для просмотра качества исполнения строительных работ и подписания «АКТа приема-передачи строительных работ».
При себе иметь (обязательно!) – паспорт, экземпляр договора.
sosed 4a D:
Вопрос возник из любопытства, и личного опыта и одной статьи попавшейся на глаза совсем недавно, очень много из перечисленного в статье сделал при ремонте предыдущих квартир, поэтому и интерисуюсь =)
//blog.i.ua/community/1186/1254846/
sosed 4a D:
//kd150kv.org/raschety
Вот полезный ресурс для жаждущих улучшить свои познания в электрике, заодно своих мастеров проверите, не все они помнят это, а многие и не знали
Voronmetro писал(а): Внутри я без фанатизма немного утеплюсь,
sosed 4a D:
НУЖНО! всего-то оштукатурить тонким слоем (до 3 см) теплой штукатурки *(с перлитом) стену которая граничит с улицей изнутри!
sosed 4a D:
Бывают разные варианты //cdelayremont.ru/teplaya-shtukaturka
Лично мне больше всего понравилась на основе минерала перлит -и теплая и легкая, а наносится даже проще чем обычная штукатурка за счет малого веса и высокой вязкости можно наносить сразу 5ти сантиметровый слой, но цена не дешевая, поэтому исходя из того что наружное утепление 110мм , толщина керамзитбетонных блоков 190ми , то кокретно гипсовой теплой штукатурки Перлитки достаточно 3см, у других теплых штукатурок другая степень теплопроводности - соответственно будет необходима другая толщина.
ПЕРЛИТКА ШТ2
гипсо-перлитовая штукатурная смесь для внутренних работ, предназначена для обустройства жилых помещений. Машинное или ручное нанесение теплоизоляционной штукатурки Перлитка ШТ2.
ПЕРЛИТКА СТ1
цементно-перлитовая смесь для обустройства теплых стяжек жилых и прочих помещений, типа пол балкона.
ПЕРЛИТКА СТ2
гипсо-перлитовая смесь для обустройства теплых стяжек жилых помещений.
Сухие смеси ТМ "Перлитка" предназначены для теплоизоляции фасадов зданий, изготовления термо-откосов, заливки "теплых полов".
ПЕРЛІТКА™® это:
- экологически чистые материалы, изготовленные на основе вспученного перлита
- теплые материалы, имеющие очень низкий коэффициент теплопроводности
- не горючие (до 1200°C)
- очень легкие (имеют низкую насыпную плотность)
- паропроницаемы (поддержка оптимальной влажности помещения, бактерицидность)
- придают помещению необычайный микроклимат
- высоко-теплоемкие ( эффект теплой стены)
- водостойкие, термостойкие, прочные
- высокая шумоизоляция и теплоизоляция
Благодаря тонкому подбору компонентов штукатурные смеси ТМ "Перлитка" имеют ряд преимуществ относительно других смесей:
- не поддаются гниению
- морозостойкие
- не связаны никакими фенольными клеями
- долговечны
- за счет высокого коэффициента паропроницаемости возможно утепление здания изнутри
- разгружают здания
- очень просты в работе, не требуют никаких профессиональных навыков
- экономны, благодаря чему экономически выгодней любых других штукатурных смесей
- препятствуют появлению различных насекомых в помещении
- взрыво и пожаро-безопасны
- совместимы со всеми строительными материалами
Бывают разные варианты //cdelayremont.ru/teplaya-shtukaturka
- Лучше всего водопроводная труба REHAU из сшитого полиэтилена PEX-A, но только труба HIS самая обычная, я обычно STABI работаю, она лучше.
Для створення ОСББ співвласники будинку повинні дотримуватись такої послідовності дій:
1. Створити ініціативну групу з не менше трьох власників приміщень. Така група не обирається і не затверджується, а є самопризначеною.
2. Ініціативна група повинна опанувати теоретичну базу - вивчити у першу чергу:
Закони України:
"Про об'єднання співвласників багатоквартирного будинку" від 29.11.01 р. № 2866-ІІІ;
"Про житлово-комунальні послуги" від 24.06.04 р. № 1869-№;
"Про приватизацію державного житлового фонду" від 19.06.92 р. N8 2482-ХІІ.
Постанови Кабінету Міністрів України:
"Про затвердження Правил користування приміщеннями житлових будинків" від 24.01.2006 р. №45;
"Про затвердження Порядку формування тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій і типового договору про надання послуг з утримання будинків і спору та прибудинкових територій" від 12.07.05 р. № 560;
"Про затвердження Правил надання послуг з централізованого опалення постачання холодної та гарячої води і водовідведення та типового договору про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодно та гарячої води і водовідведення" від 21.07.05 р. №630;
"Про реалізацію Закону України "Про об'єднання співвласників багатоквартирного будинку" від 11.10.02 р. № 1521 зі змінами згідно постанови КМУ від 22.09.04 р. № 1242.
Накази Держжитлокомунгоспу України:
"Положення про порядок передачі квартир (будинків) у власність громадян" від 15.09.92 р. №56;
"Про затвердження Правил утримання жилих будинків та прибудинкових територій" від 25.08.05 р. № 76;
"Про затвердження Типового статуту об'єднання співвласників багатоквартирного будинку та Типового договору відносин власників житлових і нежитлових приміщень та управителя" від 27.08.03 р. № 141;
"Про затвердження Примірного переліку послуг з утримання будинків та послуг з ремонту приміщень, будинків, споруд" від 10.09.04 р. № 150.
3. Ініціативна група має з'ясувати технічний стан будинку та порахувати його економічні показники
реальний технічний стан будинку, його інженерного обладнання, тепло- і водопровідних мереж, стан допоміжних приміщень (підвали, горища тощо);
реальний економічний стан будинку. Для цього треба порівняти обсяг платежів, які сплачують мешканці за експлуатаційне обслуговування будинку (що дорівнює сумі загальної площі квартир, помноженої на тариф, визначений органом місцевого самоврядування) з реальною собівартістю обслуговування будинку ЖЕКом. Крім того, слід порівняти платежі, які сплачують мешканці за комунальне обслуговування за тарифами або за показниками будинкових лічильників з реальними витратами ЖЕКу за показниками теплогенеруючої кампанії - так званими табуляграмами. Якщо сальдо буде свідчити, що загальний обсяг платежів мешканців не менше, ніж витрати ЖЕКу, то це дає ініціативній групі підстави переконливо агітувати за створення ОСББ. Якщо - ні, то треба віднайти заходи економії коштів, яких ОСББ значно більше, ніж у ЖЕКу.
Також треба врахувати наявність хронічних боржників за житлово-комунальні послуги. Цей економічний аналіз, усвідомлення головних статей витрат майбутнього ОСББ, дасть змогу ініціативній групі скласти проект кошторису, який, як правило, вимагають мешканці на установчих зборах.
4. Ініціативна група розробляє статут ОСББ на основі Типового статуту. При цьому слід звернути увагу на частину 1 пункту 3.2.1 Типового статуту, де необхідно зазначити допоміжні приміщення, як об'єкти неподільного майна. У більшості випадків ці приміщення можна конкретно не перераховувати, задовільнившись загальними визначеннями, як вказано у Типовому статуті, у інших - виконавчий орган місцевої ради вимагає їх точно зазначити зі вказівкою площі і навіть за даними БТІ. Якщо керівництво ОСББ має намір вирішити питання у податковій інспекції про входження до Реєстру неприбуткових організацій, то пункт 14.3 слід викласти не так, як зазначено у Типовому статуті і у доповненні до Закону України "Про об'єднання співвласників багатоквартирного будинку" від 03.11.05 р., а так, як зазначено у п.7.11.11 Закону України "Про оподаткування прибутку підприємств": "У разі ліквідації неприбуткової організації її активи повинні бути передані іншій неприбутковій організації відповідного виду або зараховані до доходу бюджету". Щоправда, можна вимагати включення ОСББ до реєстру неприбуткових організацій у судовому порядку, ґрунтуючи свої вимоги нормою п. 4.4.1 Закону України від 21.12.2000 р. № 2181 "Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетом та державними цільовими фондами" про те, що у раз неоднозначного трактування прав і обов'язків платників податків рішення приймається на користь платника.
5. Ініціативна група складає список власників (співвласників) квартир і нежитлових приміщень згідно їх правовстановлюючих документів на ці приміщення. Якщо попри всі зусилля не вдасться з'ясувати власників деяких квартир (з причин їх довгої відсутності, неможливості зв'язатися тощо), то, як виняток, можна скористатися даними паспортистки ЖЕКу.
6. Ініціативна група, на підставі отриманих знань і напрацьованих документів, проводить роз'яснювальну роботу серед власників приміщень, надає можливість ознайомитись з проектом статуту, при необхідності проводить попередні інформаційні збори.
7. Ініціативна група призначає дату, місце проведення установчих зборів і повідомляє про це власників приміщень не менш ніж за 14 днів. Також треба запросити повноважного представника органу місцевого самоврядування. Повідомити слід під розпис або надіслати рекомендованого листа.
8. Для проведення зборів не завадить заздалегідь підготувати "Порядок ведення зборів", тобто все те, що має говорити голова зборів на основі протоколу. Крім того: статут, пропозиції щодо обрання правління і ревізійної комісії, кандидатуру уповноваженого для надання установчих документів на державну реєстрацію, назви ОСББ.
9. Ініціативна група проводить реєстрацію учасників зборів. Важливо наголосити, що відповідно до статті 6 вищезгаданого Закону, кворум вираховується не за кількістю представників від квартир, а за кількістю їх співвласників. Необхідний показник - 50% + один голос. Якщо кворуму немає, то призначаються нові збори, але не раніше ніж через 14 діб.
Керівник ініціативної групи відкриває збори, пропонує кандидатури голови і секретаря. За кожне питання порядку денного голосується окремо, і також рекомендується засвідчити це особистим підписом на так званому "листі голосування" або на протоколі. Для прийняття рішення необхідно 2/3 голосів. Кожен учасник зборів має один голос незалежно від належної йому площі.
10. Новообране Правління готує пакет документів (згідно постанови КМУ № 1521 та Закону України "Про держреєстрацію юридичних осіб") для державної реєстрації, куди входить:
протокол установчих зборів;
статут з підписами членів ОСББ;
реєстраційну форму Ф-І, затверджену Наказом Держкомпідприємництва № 67 від 09.06.04 р.;
cписок членів згідно зразка, що встановлений Постановою КМУ № 1521.
В зв'язку з тим, що у Законі України "Про держреєстрацію юридичних осіб" використовується поняття "засновник", яке далеко не повністю відповідає поняттю "член ОСББ", то при реєстрації об'єднань виникають певні питання. Зокрема, правління ОСББ іноді стикається з такими проблемами:
згідно Постанови КМУ № 1521 протокол надається у вигляді 2-х оригіналів і п'яти копій, а згідно Закону "Про державну реєстрацію юридичних осіб" протокол надається у двох примірниках. Це питання з'ясовується у відділі держреєстрації даного виконавчого органу місцевої ради;
у деяких відділах держреєстраціТ у формі Ф-1 у якості "засновників" треба вказувати усіх членів ОСББ, а у інших - лише прізвище голови та вказувати кількість членів об'єднання;
протокол і статут має бути посвідчені нотаріально. Часто нотаріус вимагає бути присутнім на зборах аби засвідчити підписи членів ОСББ на статуті, іноді він засвідчує тільки підписи голови зборів. Практика вимог по цьому питанню ще не усталена.
До нотаріального засвідчення установчих документів (аби не витрачати зайві кошти) слід зарезервувати найменування ОСББ у відділі реєстрації органу місцевого самоврядування. Установчі документи представник ОСББ подає особисто, орган реєстрації не має права вимагати будь-яких додаткових матеріалів. Для ОСББ держреєстрація безкоштовна. Консультативну допомогу можна отримати у певних підрозділах виконавчого органу місцевої ради, яким доручено цю справу.
Після отримання свідоцтва про держреєстрацію керівництво ОСББ має виготовити печатку, відкрити рахунок у банку, стати на облік у податковій інспекції, пенсійному та інших фондах соціального страхування. Ця робота проводиться у встановленому порядку, як для будь-якої юридичної особи.
Відповідно до статті 11 Закону України "Про об'єднання співвласників багатоквартирного будинку" загальні збори ОСББ можуть прийняти рішення про прийняття свого будинку на баланс. Ця процедура проводиться згідно постанови КМУ № 1521, якою затверджена форма акту і порядок прийому-передачі будинку. Голова ОСББ звертається до виконавчого органу місцевої ради, який виносить це питання на сесію ради, далі голова виконавчого органу видає відповідне розпорядження, на підставі якого формується комісія по прийому-передачі будинку. Ті ГОЛОВОЮ Є голова ОСББ. Передача будинку проводиться разом з планом земельної ділянки, технічним паспортом, іншою технічною документацією. Якщо вона некомплектна, то виготовити її має власник будинку своїм коштом. Головна проблема у цьому питанні є те, що доволі часто у акті не зазначаються істотні вади технічного стану будинку, непогоджені перепланування допоміжних приміщень, реальний процент зносу конструкцій будинку. Це зашкодить у майбутньому під час вирішення питання проведення першого капітального ремонту та визначення участі у ньому колишнього власника. В зв'язку з цим слід до підписання акту проводити обстеження будинку з залученням незалежної професійної будівельної організації.
ОСББ може звернутися до органів місцевого самоврядування для отримання прибудинкової ділянки у власність. Для цього необхідно надати (за максимальним обсягом):
затверджений статут ОСББ; свідоцтво про держреєстрацію;
довідку про включення до ЄДРПОУ;
матеріали земельно-кадастрової інвентаризації;
документ, що підтверджує передачу будинку об'єднанню у встановленому порядку (акт прийому на баланс);
копія рішення місцевої ради про надання ділянки колишньому власнику та план відведення земельної ділянки згідно з цим рішенням;
позитивні висновки міських служб: управління містобудування, архітектури та дизайну, головного санітарного лікаря, управління охорони навколишнього середовища, управління культури тощо.
ЧПлащ:
Господа, кто-то смотрел системы отопления в комнату? Если я правильно вижу, окно идет "в пол" и радиатор под него не поставишь. Ставить сбоку радиатор тоже не выход. Теплый пол (при нынешних ценах ЖКХ), дорого. По форумам предлагают вариант конвектора, встроенного в пол.
//salon-tepla.com.ua/vnutripolniye_konve ktory
хотел бы заметить, что внутрипольный конвектор может использоваться в качестве дополнительного обогревателя. Внутрипольный конвектор "ставит" тепловую завесу перед окном, чтобы холодный воздух не шел в глубину комнаты.
Solemn писал(а):
а как вы его планируете монтировать?? От соседей снизу? Я так понимаю у нас толщина плиты меньше, чем там необходимо пространство. Такие системы применимы в домах, но не квартирах.
Можно, конечно, делать ступеньку, но тогда прийдется менять окна, что бы укоротить раму. Иначе ступенька будет выше рамы.
ЧПлащ:
вопрос, конечно же, интересный. НО! Если я правильно понял, у нас в полу есть стяжка, в которой проходят трубы. Не знаю, но может можно будет встроить конвектор в толщину стяжки? или даже на пару-тройку сантиметров и бетонного перекрытия захватить? Есть конвекторы с глубиной канала 75мм. Если я правильно помню (могу и ошибаться, то у нас высота потолка 2,70 м, следовательно толщина перекрытия 30 см (вместе со стяжкой).
sosed 4a D
Судя по нашим первоначальным замерам,когда стяжки еще небыло, и последней проверке -толщина стяжки от 5 до 7см, также рекомендую ознакомится со сравнительным анализом. //srbu.ru/otoplenie/127-vidy-radiatorov- otopleniya.html#v5
Как дополнительное оно конечно пойдет, а вот ставить его вместо штатного не рационально
Mikeuri
Вот еще одна статья, где описываются варианты отопления для панорамных окон:
//panoteka.ru/15-otoplenie-pri-panoramno m-osteklenii.html
Блок установлен 3 года назад.
Цитата "sosed 4a D":Если кому-то интересно как монтируются наружные блоки кондиционеров на утепленный базальтоволокнистыми плитами фасад, прилагаю фото наружного блока кондиционера расчитанного на 18 кв.м
Блок установлен 3 года назад.
А подскажите, плиз, как устроена система отвода конденсата, если блок расположен на верхних этажах? При ветре "на стену" капающий конденсат будет весь на стене... или кому-то из нижних этажей будет "прилетать" в открытое окно...
Цитата "ЧПлащ":
А подскажите, плиз, как устроена система отвода конденсата, если блок расположен на верхних этажах? При ветре "на стену" капающий конденсат будет весь на стене... или кому-то из нижних этажей будет "прилетать" в открытое окно...
Отвод по правильному делается в канализацию, самотоком или принудительно с помощью дренажной помпы. Главное нормальную трубу использовать, а не гофру и правильно смонтировать все.
Цитата "kc-design":
Отвод делается в канализацию, слишком или с помощью помпы
Не далековато-ли тянуть отвод через всю комнату, коридор и ванную? а если забьется на таком расстоянии где-то? как чистить?
Что бы и выглядело красиво без торчащих трубок и не доставлять неудобств соседям.
Цитата "kc-design":Не далеко, труба легко чистится протяжкой или компрессором в крайнем случае.
А, прошу прощения, как выглядит эта "система"? я ж так понимаю, ее надо вмуровывать в стену? или укладывается поверх штукатурки и обоев? а ничего, что будет 3-4 изгиба? да и какой-никакой угол нужно для того, чтобы самотек был... А ежели придется все-таки чистить или демонтировать, это ж пол-стены придется разворотить.. не елико великая плата за отвод конденсата? Как Вы предлагаете вести такую систему через коридор или комнату к сливу в канализацию? Было бы хорошо увидеть, как это выглядит на фото... А как сейчас сделан отвод в высотках?
Читаю форумы... если делать с отводом в канализацию, да еще и с помпой, то получается конкретный геморрой
//www.mastercity.ru/forums/ventilyaciya- i-kondicionirovanie/t173172-otvod-konden sata-ot-3-kondicionerov/
Цитата "ЧПлащ":
А подскажите, плиз, как устроена система отвода конденсата, если блок расположен на верхних этажах? При ветре "на стену" капающий конденсат будет весь на стене... или кому-то из нижних этажей будет "прилетать" в открытое окно...
в данном случае - никак, просто капает прохожим на голову , согласен что это не красиво и совсем не правильно(монтировали не мои специалисты), но фото скорее о том, что оштукатуреный фасад с легкостью выдерживает нагрузку от наружного блока, не продавливают кронштейны его и не нарушается слой утеплителя
- ЖК Синергия Киев | ул. Ивана Кочерги, 17а04.1233
- ЖК River Port | Ривер Порт | Відважних | Ирпень, Гостомельское шоссе, 4904.1210
- ЖК Трояндовий | Бровары, ул. Фельдмана, ул. Трояндова04.12711
- ЖК Crystal Residence | Кристал | Строй Сити Development, Укрбуд | ул. Жилянская, 26-2802.12249
- ЖК Rusaniv Residence | Русанив | Perfect Group, Citex | ул. Сверстюка02.12473
- ЖК Poetica, 2-я коллекция | Поэтика | ENSO | ул. Дегтяревская, 2502.1273
- ЖК Poetica, 1-я коллекция | Поэтика | ENSO | ул. Дегтяревская, 25а02.123 041
- ЖК Hello House | ул. Николая Кибальчича, 102.1261
- ЖК Озёрный Гай | Интергал Буд | Гатное01.124 052
- ЖК Fjord | Фьорд | ENSO | Военный проезд, 830.11143
- Стоит ли сейчас покупать недвижимость?04.123 838
- Дно рынка недвижимости и влияющие факторы03.1215 234
- Альтернативне живлення для орендарів, хто кому винен?21.1110
- Альтернативне живлення для орендарів, хто кому винен?19.112
- Инвестиции в недвижимость - лучший вариант инвестирования?17.11145
- Продаж квартири з прописаним дітьми11.114
- Лучший район Киева29.101 682
- Квартира не відповідає плануванню. Які права я маю, з чого починати діалог з забудовником?20.083
- Кому принадлежат инженерные сети в доме?20.0718
- Отзыв о строительной команде Алексея Шестопалова04.121
- Отзывы о кондиционерах. Какой кондиционер лучше04.12276
- Как ухаживать за комнатными растениями04.124
- Видеокамеры на даче25.1123
- Дорожки на участке15.1124
- Патріотичні картини як символ національної ідентичності в сучасному інтер’єрі26.101
- Как подобрать кухонную мебель15.104
- Выбор гранитной мойки04.1030
- Как я подбирал на свою кухню разную утварь01.101
- ЖК "Ріверсайд", Рівне, вул. Небесної Сотні, 66 - "DBN"27.10142
- ЖК Стандарт | Стандарт Буд | Полтава, вул. Великотирнівська, 9а18.093
- ЖК "Северный", Чернигов, пр. Мира - "Атлант"21.0811
- ЖК Прохоровський квартал05.081
- ЖК Artville | Артвиль | Zezman | Одесса, 7 км Овидиопольской дороги29.0526
- ЖК "Зелений двір", Івано-Франківськ, вул. Тисменицька23.048
- энергия, мощность02.121
- Багатоквартирний будинок з власним опаленням01.127
- Слабый напор24.111
- Твердотопливный котел и расходы на отопление21.1120
- Из чего построить дом05.1197
- Бачок унитаза15.101
- Интересует подключение бойлера косвенного нагрева Tesy BiLight 100R S в систему отопления тепловым насосом(ТН)08.101
- Перчатки08.102
- Терміново куплю! Балон з гексафторидом сірки SF6 чистоти 99,9% V=72 кг20.091
- Весільний салон Новіас10.111
- Продаж спецодягу06.112
- Коврики от DarianA - уют и комфорт в вашем доме06.101
- Duomed - медична клініка у Львові30.091
- Послуги з будівництва стаціонарних басейнів09.092
- А что смотрим?02.09477
- Пол, тёплый пол, паркет, ламинат, плитка. Продажа напольных покрытий06.0832
- Что подарить мужчине?02.08349
- Послуги Електрика Кам'янець-Подільський13.071