Подать объявление

Планировка 3б дизайн и ремонт

Стена между коридором и кухней сносить или нет
Можно выбрать 1 вариант ответа. Нельзя менять ответы. Всего голосов: 37.
34/92%
3/8%
1. . .91011
14 авг 2018 06:16
Цитата "MrJon":

Що саме?

Только не несущую перегородку, между кухней и коридорчиком в 3к. звездочке дом 10,11,12,13.
14 авг 2018 07:01
Цитата "MrJon":
Тоді збираємо колективну групу, може навіть дешевше вийде.

Я за!
14 авг 2018 07:21
Цитата "MrJon":
Є ідея колективно піти в Фундамент, до проектантів. Нехай намалюють всім плани по зносу перегородки.
Хто буде за?

Чому саме в Фундамент? Вони затверджували проект будинків?
14 авг 2018 07:45
...Тоже очень интересен вопрос легализации сноса (или подрезки) перегородки в трешке звездочки!
14 авг 2018 15:58
Цитата "Vadoslpmu":

Чому саме в Фундамент? Вони затверджували проект будинків?

Тому що конструктори сидять там. Необхідні креслення і прорахунки що можна, а що не можна.
15 авг 2018 19:48
Цитата "MrJon":
Тоді збираємо колективну групу, може навіть дешевше вийде.

У нас зібралось ще з десяток бажаючих написати колективне звернення в проектну організацію. Пропоную розповсюдити цю інформацію на загальній гілці, може ще бажаючі будуть.
15 авг 2018 20:02
Підтримую. Але зараз там всих цікавить інше, що трапилось в 11 будинку
15 авг 2018 20:43
Я теж за! Коли планується звернення?
16 авг 2018 06:27
Цитата "MrJon":
Підтримую. Але зараз там всих цікавить інше, що трапилось в 11 будинку

Ну так. Треба трохи почекати, коли страсті-мордасті вщухнуть
23 авг 2018 19:37
Цитата "Ольчик_12":
Здравствуйте, вот у нас так,простите, что без фасадов. Сейчас в процесе переезда.

Как у вас получилось спрятать канализацию от душевого трапа. Вы в стене прятали или пол подымали? Тоже делаю подобный душ. Спасибо.
10 окт 2018 14:17
Всім привіт.
Підкажіть, будь ласка, чи є у когось план розводки труб опалення?
Дякую!
06 ноя 2018 15:14
Є ось таке
08 дек 2018 17:16
Цитата "2_метра_росту":
Всем привет. Напомните, пожалуйста, рассматривал ли кто-нибудь вариант перестановки кухни и спальни местами? Кухня будет, как на первом этаже. Если убрать перегородку, то такая планировка делает спальню со своим сан. узлом, что в общем-то хорошо; кухня остается примерно такого же размера, но можно втиснуть туда рабочую поврхность большего размера. С вентиляцией, водой и электрикой потенциально проблем нет, просто вывести все это из второй ванной (как это сделано на первом этаже) Из открытых вопросов только бумаги. Надо ли что-то где-то оформлять? И как вам в общем вариант, друзья?

Привіт. Я хотіла б розділити трикімнатну на дві однокімнатні.
10 дек 2018 10:47
Цитата "гандзя":

Привіт. Я хотіла б розділити трикімнатну на дві однокімнатні.

Шановні, можливо ви ще не читали більшу частину форуму, то дозволю собі нагадати : будинок монолітний, ПЕРЕПЛАНУВАННЯ ЗАБОРОНЕНІ!
Ви просто ризикуєте завалити весь будинок собі та сусідам на голову, зносячи несучі стіні або роблячи в них арки і т.д.
Несічі стіні у нас в 3к всі, крім перегородки між кухнею та коридорчиком.
Розширювати кухню за рахунок балкону - тільки якщо залишати тумбу під вікном, тобто максимум - демонтувати двері та вікно.
"Астанавітєсь!" :ded:
10 дек 2018 13:13
Стосовно змін,то вони мінімальні:вхід з кухні в велику кімнату(90см) і в коридорі будується стіна з вхідними дверима в іншу квартиру .Звісно робити законне перепланування
10 дек 2018 13:24
Цитата "Pi-man":

Шановні, можливо ви ще не читали більшу частину форуму, то дозволю собі нагадати : будинок монолітний, ПЕРЕПЛАНУВАННЯ ЗАБОРОНЕНІ!
Ви просто ризикуєте завалити весь будинок собі та сусідам на голову, зносячи несучі стіні або роблячи в них арки і т.д.
Несічі стіні у нас в 3к всі, крім перегородки між кухнею та коридорчиком.
Розширювати кухню за рахунок балкону - тільки якщо залишати тумбу під вікном, тобто максимум - демонтувати двері та вікно.
"Астанавітєсь!" :ded:

Стосовно змін,то вони мінімальні:вхід з кухні в велику кімнату(90см) і в коридорі будується стіна з вхідними дверима в іншу квартиру .Звісно робити законне перепланування Планування таких однокімнатних в забудовника є
11 дек 2018 09:49
Цитата "гандзя":

Стосовно змін,то вони мінімальні:вхід з кухні в велику кімнату(90см) і в коридорі будується стіна з вхідними дверима в іншу квартиру .Звісно робити законне перепланування Планування таких однокімнатних в забудовника є


Это несущая стена. Ни в коем случае нельзя. Даже если у застройщика есть подобные планировки. Там плита с проемом изготавливается на заводе и арматура рассчитана на определенные нагрузки. Если же вы в глухой стене вырежете проем вместе с несущей арматурой, то несущая способность плиты снизится и тогда нужно дополнительно укреплять. Для этого нужно заказывать проект и делать только согласно проекту с укреплением проема.
11 дек 2018 14:33
Звичайно,тільки після затвердження проекту перепланування
13 дек 2018 19:15
Цитата "гандзя":

Привіт. Я хотіла б розділити трикімнатну на дві однокімнатні.

О, дуже чудово. Будете робити хостел? А в якому будинку, може скооперуємося, та зробимо разом?
15 дек 2018 19:05
Цитата "MrJon":

О, дуже чудово. Будете робити хостел? А в якому будинку, може скооперуємося, та зробимо разом?

Я хочу зробити дві ізольовані квартири
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Подробнее
+34624407828xxxx
1. . .91011
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Подробнее
+34624407828xxxx