Подать объявление

ЖК "Парковые озера", ул. Воскресенская, 7 - "Интергал-Буд"

ЗастройщикИнтергал-Буд
Сдача ЖК2011 - 2018 г.
Планировки
Карточка Домик
ЖК сдан
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 245.
25/10%
16/7%
57/23%
98/40%
49/20%
124. . .219
03 фев 2012 02:30
Я тоже инвестор:( 1 очереди. Дела начинают уже раздражать.
Сроки все сорваны.
Качество работ на самом деле низкое. Назвать его приемлемым можно только в сравнении с комсомольскими стройками советских времён.
Работы на стройке не ведутся. Ну или ведутся крайне вяло.
Руководство застройщика инвесторов либо динамит, либо полностью игнорирует.
Отдел продаж, который - естественно - стал козлом отпущения, вынужден мисками лапшу на уши вешать.
А так вообще ничего. Глядишь, к концу лета куда-нибудь заселимся, если сильно на приёмках привередничать и умничать не будем.
03 фев 2012 09:34
Спасибо за отзыв, ech . Скажите, вы в кредит брали?
03 фев 2012 13:07
Вот вам последний хит!
Обратная тяга в доме.
[youtube]//www.youtube.com/watch?v=zHGsiE_pkE8[/youtube]

А теперь представьте КАКАЯ там температура!
03 фев 2012 16:30
Цитата "A_Red":
Спасибо за отзыв, ech . Скажите, вы в кредит брали?

Вы имеете в виду рассрочку? Нет, к сожалению - выкупал. А то бы можно было разорвать договор. Потеря 5% стоимости уже не выглядит такой большой, как сразу.
03 фев 2012 18:37
Цитата "ech":
Цитата "A_Red":
Спасибо за отзыв, ech . Скажите, вы в кредит брали?

Потеря 5% стоимости уже не выглядит такой большой, как сразу.

У тех, кто заключал договора позже -уже 10% D-/ ...
Я брала в рассрочку.
04 фев 2012 19:41
Цитата "twil":

Обратная тяга в доме.
А теперь представьте КАКАЯ там температура!

Ужас 8-() Так а как такое могло произойти?
Это всё время так?
06 фев 2012 10:28
ech и investor_po. Судя по ваши отзывам надо брать в рассрочку!
Не подскажите на что обратить внимание при общении с менеджерами при заключении договора?
07 фев 2012 18:18
A_Red, если говорить конкретно о рассрочке, я бы не назвала это лучшим вариантом. Я брала рассрочку на год до декабря 2012 г.: 50% -до предпологаемого ввода в эксплуатацию -4 кв.2011 (реальный , думаю будет не раньше лета 8-),50% на год ежемесячно равными частями. Аренда составляет 6% годовых(если больше срок, процент увеличивается) от рыночной стоимости квартиры, независимо, какая сумма оплачена.Например по 3-ке это выходит примерно 4,5 тыс.грн. в месяц.Думаю, если позволяет официальный доход, в банке брать кредит выгоднее-там % начисляется от остаточной стоимости.Ко мне как инвестору очень жесткие санкции- 0,1%в день за просрочку платежа,при просрочке 30 дней -договор считается расторгнутым, неустойка при расторжении-10%, за просрочку аренды- 1% в день.Зато к застройщику -никаких санкций за задержку сроков ввода дома в эксплуатацию, за некачественный ремонт и т.д.Еще и срок выполнения обязательств по закладной на полгода позже окончания моей рассрочки :hm:
07 фев 2012 18:31
Ах,да, еще большой минус-нет фиксации цены на неоплаченные метры.Скажем, в "Комфорт-Таун"-70%.
07 фев 2012 19:19
Спасибо за диалог. Скажите, а в целом - вы довольны? Или всё таки, жалеете?
08 фев 2012 08:17
Увы, я не довольна: ремонты некачественные, проход через гаражи к парку не сделан, сроки задерживаются только по 1-му дому на полгода <:[. Сейчас, возможно, посмотрела бы на конкурентов , где и планировки по-лучше, и ремонт можно заказать при созданных при них же бюро, правда, потребовалось бы больше денег и времени :think: .
08 фев 2012 10:51
Я також інвестор цього комплексу. Інвестував в 1-но кімнатну квартиру в 2-му будинку в грудні 2011. Нарікань і зауважень до роботи компанії, а також до концепції ЖК немає. Здачу будинку в експлуатацію затримують на 2(!) місяці, що є абсолютно прийнятно для мене в сучасних реаліях. Тим більше Забудовник вичерпно, зрозуміло та доступно пояснив причину затримки на загальних зборах інвесторів. Також бачив ремонти в 1-му будинку, згідний, дорогі майстри з досвідом, зможуть зробити краще Євроремонт, але точно не за такі гроші, тай чи є сенс в новозбудованому будинку зразу робити супер ремонт? Дуже важливим моментом для мене є те, що ремонт буде в усіх квартирах одночасно і ми (інвестори) не будемо страждати від звуків дрелі та перфоратора, а також купи, не завжди тверезих, майстрів, які бродитимуть по площадках, сходових клітках та ліфтах))). Також в випадку ПО (одночасних ремонтах в всіх квартирах) чистоту приміщень загального користування забезпечити набагато простіше.

Тепер, що стосується ІГБ (забудовника). Я сам вихідець, так само як і ІГБ, з Львівської області. Компанія працює на ринку вже багато років та ніразу не підвела моїх друзів, що купили квартири в ІГБ. Пошукайте в Інтернеті, ви не найдете негативної інформації, що не скажеш про інші компанії конкуренти. Що стосується негативних, а подекуди неправдивих, відгуків існуючих інвесторів 1-го будинку, який було введено в
експлуатацію вчасно (без затримки навіть в 1 день, Сертифікат завантажено на офіційний сайт ЖК), то це показує, що практично всі майбутні мешканці "справжні українці". Більшість з них купили квартири в розстрочку і тому не зацікавленні чим по-швидше вселятись в будинок, оскільки будуть зобовязані платити оренду (відсотки по розстрочці), і не підписують акти огляду квартири. Також, очевидно, що існуючі інвестори, яких прокредитував ІГБ, не зацікавлені в подорожчанні їхньої майбутньої нерухомості, оскільки за незаплаченні ще квадратні метри прийдеться більше заплатити в майбутньому. Через це і льється всякий бруд в сторону цілком адекватної, прозорої та відкритої до інвесторів компанії-забудовника.

P.S. Я не є представником компанії, просто вже немає терпіння читати соплі егоїстичних людей, що не соромляться плювати в колодязь, з якого їм же ж пити воду в майбутньому.
08 фев 2012 14:10
Цитата "Kamen":
Я також інвестор цього комплексу. Інвестував в 1-но кімнатну квартиру в 2-му будинку в грудні 2011. Нарікань і зауважень до роботи компанії, а також до концепції ЖК немає. Здачу будинку в експлуатацію затримують на 2(!) місяці, що є абсолютно прийнятно для мене в сучасних реаліях.

по- перше, Ви ж ще не бачили власну квартиру та її стан, щоб робити якись висновки :winky:
по -друге, задекларований ввод у експлуатацію та реальний - це різні речі :no-no: .
Наскількі мені відомо перший будинок офіційно ввели в експлуатацію ще у 3 кварталі 2011. А реально жити там, як я зрозумів,не можна і ще не відомо коли інвестори зможуть :hm: .
І до речі там з інфрастуртурою не зовсім нормально.
08 фев 2012 14:59
Дорогий helg, я читав Ваші пости на різних форумах і зробив висновок, що Ви експерт і справді намагаєтесь робити обєктивні висновки щодо тих чи інших обєктів. Отже Ваша думка дуже важлива. Ви праві, 1-й будинок ввели в експлуатацію (отримали сертифікат) ще в 3-му кварталі, а оформити всі документи та вселити людей не дозволяла відсутність мера Києва і в свою чергу підписання договору оренди землі, на якому знаходиться ПО. Також деякий час, думаю, заняло виконання ремонтів. Зараз договір підписаний та зареєстрований, ремонти зроблені. На скільки мені відомо, вже сьогодні оформляються всі необхідні документи на право власності і люди, які підписали акти огляду квартир та ремонтів, вже сьогодні завозять меблі в свої квартири. Забудовник, що зовсім не властиво для київських забудовників, провів загальні збори інвесторів, де навів та пояснив обєктивні причини затримки введення в експлуатацію решти 2-х будинків на 2 місяці (зміна генерального підрядника). Всі ці факти справляють тільки позитивне враження в сучасних реаліях ринку нерухомості Києва. Але, незважаючи на це, всеодно, постійно доводиться читати силу силенну негативних відгуків про свою інвестицію, і що найбільш прикро, так від власних же ж співінвесторів, більшість з яких прямо не зацікавленна в здорожчені нашого будунку, оскільки в такому випадку (подорожчення), підняття Забудовником ціни на неоплачені (куплені в розстрочку) квадратні метри буде оправданою. А також, інвестори, які купили квартири в розстрочку, зобовязані платити оренду (6% річних як компенсація за розстрочку) починаючи з моменту заселення в будинок. Парадокс, інвестори створюють всі умови для того, щоб здешевити та зробити непривабливою свою інвестицію)))) Ось таке от.
08 фев 2012 18:39
Цитата "Kamen":
доводиться читати силу силенну негативних відгуків про свою інвестицію, і що найбільш прикро, так від власних же ж співінвесторів, більшість з яких прямо не зацікавленна в здорожчені нашого будунку,

- а навіщо подорощання, якщо люди купують у розтрочку явно щоб жити???І не тільки. Житло повинно виконувати свою беспосередню функцію. А не бути привабливою інвестицією. Житло повинні купувати ті, кому воно необхідне.
08 фев 2012 18:49
Kamen ,у нас с Вами разные цели:Вы рассматриваете квартиру как инвестицию, тогда понятна ваша обеспокоенность репутацией своего земляка застройщика, чтобы не удешевить ее.А для меня квартира- жилье для моей семьи, поэтому я заинтересована получить обещанное качество в обещанный срок.
09 фев 2012 07:30
Шановна investor_po, так, Ви праві, покупка моєї квартири, а такожі інших речей (мебелі, побутової техніки, оздоблення і тп), завжди є моєю інвестицією і звичайно я (та й думаю Ви) не зацікавлений в її знеціненні. Я буду Вашим сусудом, оскільки також придбав квартиру для своєї сімї, тому також дуже незадоволений що ІГБ дещо затримала терміни і не до кінця задовольнила очікування інвесторів щодо ремонтів. Але в будь якому випадку, я впевнений, що постійне нарікання на наші з Вами будинки на всіх можливих форумах точно не допоможуть в покращенні ситуації. Потрібно застосовувати інші методи.
09 фев 2012 08:30
Kamen,если молча проглатывать недостатки и получать за свои немалые деньги товар худшего качества, это точно не поможет.Критика со стороны инвесторов подстегивает адекватного застройщика к открытости и выполнению своих обязательств. И если ИГБ учтет свои ошибки ,подтвердит уникальность проекта в плане КАЧЕСТВЕННОГО ремонта, то и положительные отзывы инвесторов не заставят себя долго ждать :winky:
09 фев 2012 15:42
Цитата "A_Red":
ech и investor_po. Судя по ваши отзывам надо брать в рассрочку!
Не подскажите на что обратить внимание при общении с менеджерами при заключении договора?


В рассрочку брать, как теперь оказывается, рискованно. При приёмке квартир рассрочникам открытым текстом заявляют, что ничего из брака исправлять не будут, потому что рассрочники - существа бесправные.
В общем, трудно что-то советовать. Возможно, я сгущаю краски как любой, кто чувствует себя обманутым.
09 фев 2012 15:52
Цитата "Kamen":
...Через це і льється всякий бруд в сторону цілком адекватної, прозорої та відкритої до інвесторів компанії-забудовника.

P.S. Я не є представником компанії, просто вже немає терпіння читати соплі егоїстичних людей, що не соромляться плювати в колодязь, з якого їм же ж пити воду в майбутньому.


Блин, мне уже страшно представить, что кроется за словами "з якого їм же ж пити воду в майбутньому"! Зря я сопли в колодец напускал(((
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее
124. . .219
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Подробнее
+34624407828xxxx