Подать объявление

Отзывы о застройщике Федорченко

Ваше враження про забудовника:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы.
0/0%
0/0%
0/0%
0/0%
0/0%
24 дек 2021 10:05

Отзывы о застройщике Федорченко


Новостройки застройщика Федорченко


24 дек 2021 10:06

Компанія про себе:


"Другого лютого 1990 року  була заснована виробничо-комерційна фірма «Побутсервіс» у формі товариства з обмеженою відповідальністю, яку очолив Віктор Михайлович Федорченко.


У 2009 році фірма змінила назву і переросла в  компанію - ТОВ "Будівельна виробничо-комерційна компанія "Федорченко".


Для підприємства 30 років – солідний вік. Зараз компанія – загальновизнаний лідер у будівництві житла в регіоні.


Основним напрямком діяльності компанії є будівництво житлових багатоповерхових будинків, але виконуються й індивідуальні замовлення.


Серед великого переліку об’єктів, побудованих з 1991 по 2021 рік, елітні котеджі й квартири поліпшеного планування, об’єкти соціально-культурного призначення, торгівельні та офісні комплекси. Ці будівлі розташовані не тільки в Сумах, але й по всій Сумській області.


Пріоритетом будівельної діяльності було і є будування економічного житла для людей, для сумчан. Для цього впроваджена система кредитування й інвестування квартир.


У житловому будівництві компанія впровадила нові прогресивні технології: обладнання житла автономним опаленням (енергозберігаючими двоконтурними котлами), лічильниками газу, електроенергії, води, освоїла та використовує нові методи декоративної обробки поверхонь стін будівель, виготовляє євровікна з двокамерними склопакетами.


Зараз Будівельна виробничо-комерційна компанія «Федорченко» - це багатогалузеве підприємство, основним напрямком діяльності якого є не лише будівництво, а й власне виробництво будівельних матеріалів: керамічної цегли, залізобетонних конструкцій, столярних виробів.


Компанія "Федорченко"  робить все: проектування, спорудження, яке  виконується будівельними матеріалами власного виробництва, за рахунок власних коштів. Отже, компанія має практично всі ресурси для того, щоб побудувати споруду "з нуля" та здати її "під ключ".


Не зважаючи на складні часи, В.М. Федорченко зумів зберегти свій колектив, створивши гідні умови праці.


Вирішуються соціальні питання, а саме:

  • - заробітна плата змінюється лише в бік росту;
  • - робітникам надається безкоштовний фірмовий одяг;
  • - працівників безкоштовно перевозять транспортними засобами компанії;
  • - працюючі отримують премії, допомогу на лікування, оплачувану відпустку, санаторно-курортне лікування, забезпечуються обідами, робітникам надається житло в кредит без відсотків.


Компанія "Федорченко" дбає і про своє майбутнє - оплачує навчання дітей співробітників у вищих навчальних закладах з метою їх працевлаштування на своєму підприємстві, тобто готує їх на зміну працівникам, що йдуть на заслужений відпочинок.


Працівники компанії соціально захищені - отримують премії, оплачувану відпустку, санаторно-курортне лікування. Діти співробітників направляються до дитячих оздоровчих центрів.


В грудні 2020 року генеральним директором ТОВ "БВК компанія "Федорченко" призначено Федорченка Дмитра Вікторовича."

Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее