Подать объявление

ул. Михаила Донца, 2а (секции 3-5) - "Житлоінвестбуд-УКБ"

Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 120.
4/3%
8/7%
33/28%
55/46%
20/17%
1. . .126128. . .145
04 ноя 2016 10:05
А я вчера был на стройке (2 секция) работа идет, поговорил со строителями, планируют сдать после НГ, на ремонт будут пускать в тот же период. Если фасадные работы, то только после ввода в эксплуатацию. Внутренние работы, можна договариваться с января - февраля.
04 ноя 2016 18:55
Цитата "izmaya":
А я вчера был на стройке (2 секция) работа идет, поговорил со строителями, планируют сдать после НГ, на ремонт будут пускать в тот же период. Если фасадные работы, то только после ввода в эксплуатацию. Внутренние работы, можна договариваться с января - февраля.

Дякую :yes: чудова новина :drink: :super:
06 ноя 2016 11:57
Щось я не розумію, мож хто підкаже. Оплатив останній внесок, тобто 1%. Отримав доп. угоду до акту передачі майнових прав, сказали дивитися на сайті, появиться папер з присвоєнням адреси. Минуло півтора тижня. Віз і нині там. Скільки ще чекати ? Коли пустять на ремонти, мається на увазі - буде вода, опалення, електрика - можна класти плитку і ставити ванну і т. і. Щось я втратив логіку подій. Дякую
07 ноя 2016 07:57
Цитата "Karavaev":
Щось я не розумію, мож хто підкаже. Оплатив останній внесок, тобто 1%. Отримав доп. угоду до акту передачі майнових прав, сказали дивитися на сайті, появиться папер з присвоєнням адреси. Минуло півтора тижня. Віз і нині там. Скільки ще чекати ? Коли пустять на ремонти, мається на увазі - буде вода, опалення, електрика - можна класти плитку і ставити ванну і т. і. Щось я втратив логіку подій. Дякую


Адреса буде протягом місяця, після цього видадуть паспорт БТІ і об'ект передадуть на баланс по бухгатерії, ви підписуєте акт з ключницею щодо прийому квартири і тільки після цього можливо починати ремонти.
07 ноя 2016 08:33
Цитата "MICHLKA":


Адреса буде протягом місяця, після цього видадуть паспорт БТІ і об'ект передадуть на баланс по бухгатерії, ви підписуєте акт з ключницею щодо прийому квартири і тільки після цього можливо починати ремонти.

ЖЕК відписувався, що процеcc буде проходити немного інакше. Спочатку ключі, а адреса та оформленя ПС потім.
07 ноя 2016 08:41
Ми також на минулому тижні доплатили 1% і підписали доп. угоду. Судячи з розповідей менеджерів Житлоінвестбуд, перспективи у нас такі: зараз чекають на присвоєння поштової адреси (надіються до середини листопада). Без неї не можуть видати тех. паспорти і рухатись далі.
У нас таке питання: у договорі вказано, що ми маємо протягом 30 днів підписати акт прийому-передачі на будівництві. Але у нас, наприклад, є косяки (косо викладені міжкімнатні стіни, дверний пройом біля полу розходиться більш ніж на 10 см.), які вони точно не встигнуть виправити. Що робить: підписувать, як є, а далі пробувати чогось добиватись, чи чекати поки перероблять?
07 ноя 2016 08:44
А хто знає як в нас буде з сміттям? Штатні сміттєпровіди будуть працювати чи ні? Біля п'ятої секції недалеко від ТП облаштували зону для конейнерів, але вона маленька. Я так розумію, що основна кількість людей буде користуватись сміттєпровідом. Але треба зразу ЖЄК змусити регулярно його прибирати, бо, наприклад, в сьомій секції, частина людей носить сміття на вулицю, а частина не підписали відмову від жеку, розблокували кришки, та кидає його в сміттепровід, а прибиральники мабудь не часто його прибирають тому на деяких поверхах вже є запах з ньогу. Особливо чутно на нижніх.
07 ноя 2016 08:48
Цитата "Julanna":
Ми також на минулому тижні доплатили 1% і підписали доп. угоду. Судячи з розповідей менеджерів Житлоінвестбуд, перспективи у нас такі: зараз чекають на присвоєння поштової адреси (надіються до середини листопада). Без неї не можуть видати тех. паспорти і рухатись далі.
У нас таке питання: у договорі вказано, що ми маємо протягом 30 днів підписати акт прийому-передачі на будівництві. Але у нас, наприклад, є косяки (косо викладені міжкімнатні стіни, дверний пройом біля полу розходиться більш ніж на 10 см.), які вони точно не встигнуть виправити. Що робить: підписувать, як є, а далі пробувати чогось добиватись, чи чекати поки перероблять?
Краще добиватися переробки. Ви можете написати листа та зареєструвати його, в котрому буде указано, що не можети підписати акт п/п тому що, .... І до вас не буде ніяких. Але думаю, що краще йти і постійно вказувати їм на недоробку. Бо вони ігнорують усі претензії, т.к. бачать що люди чекали довго і вже згодні на все.
07 ноя 2016 11:48
Цитата "Отрадный_4":
А хто знає як в нас буде з сміттям? Штатні сміттєпровіди будуть працювати чи ні? Біля п'ятої секції недалеко від ТП облаштували зону для конейнерів, але вона маленька. Я так розумію, що основна кількість людей буде користуватись сміттєпровідом. Але треба зразу ЖЄК змусити регулярно його прибирати, бо, наприклад, в сьомій секції, частина людей носить сміття на вулицю, а частина не підписали відмову від жеку, розблокували кришки, та кидає його в сміттепровід, а прибиральники мабудь не часто його прибирають тому на деяких поверхах вже є запах з ньогу. Особливо чутно на нижніх.


Якщо робота сміттєпровіда буде залежати від думки власників, то, не дивлячись, що ми на 18 поверсі, нам не важко буде виносити сміття на вулицю,заради чистоти нашого будинку.
07 ноя 2016 11:51
Согласен с вами,против запаха "фиалок" в парадной
07 ноя 2016 12:02
Це повинні підтвердити усі власники приміщень. І якщо хоч один буде проти, то закрити його не зможемо. Десь у гілці 6-8 секцій нещодавно посилання на закон було. Ініціатором відмови зазвичай є ЖЄК, бо він не хоче платити додаткові кошти за його чистку. Якщо хтось хоче виносити сміття, він так і робить, менше запахів залишиться :)
07 ноя 2016 12:36
+1 мусоропровод нужно закрывать. Иначе будем жить с ароматом помойки.
07 ноя 2016 13:28
Хотілося б вірити, що всі будуть згодні закрити, бо, як прийнято у нас, на жаль,в менталітеті, все, що поза особистим порогом його житла, людину не стосується та можна занедбати...
07 ноя 2016 17:17
Цитата "MICHLKA":


Адреса буде протягом місяця, після цього видадуть паспорт БТІ і об'ект передадуть на баланс по бухгатерії, ви підписуєте акт з ключницею щодо прийому квартири і тільки після цього можливо починати ремонти.


Акт прийомки підписав та ключі маю давно, дякую за пояснення процессу. Цікаво коли буде вже електрика в хаті ...
07 ноя 2016 18:16
Я точно за закрытие, а точнее полную закупорку мусоропровода. Не влом вынести на улицу, чтоб не превращать дом в свалку.
07 ноя 2016 18:22
Цитата "Karavaev":


Акт прийомки підписав та ключі маю давно, дякую за пояснення процессу. Цікаво коли буде вже електрика в хаті ...



так))) 8-) ..а ну-ка поподробнее, сосед :no: ..как это Вам удалось получить ключи, причем давно ? и где Вы их получали ? мы тоже все подписали-доплатили, но ключей нам жэк пока не дает :notsure:.....
07 ноя 2016 19:19
Цитата "Karavaev":


Акт прийомки підписав та ключі маю давно, дякую за пояснення процессу. Цікаво коли буде вже електрика в хаті ...

Подскажите как Вам удалось их получить?
07 ноя 2016 19:26
Взятку дали😁😁
07 ноя 2016 19:37
+1 щоб мусоропровід закрити :up:
07 ноя 2016 21:00
Цитата "Отрадный_4":
... бо, наприклад, в сьомій секції, частина людей носить сміття на вулицю, а частина не підписали відмову від жеку, розблокували кришки, та кидає його в сміттепровід, а прибиральники мабудь не часто його прибирають тому на деяких поверхах вже є запах з ньогу. Особливо чутно на нижніх.

А можно поподробней? Это точно про наш дом? На каком этаже?
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Подробнее
+34624407828xxxx
1. . .126128. . .145
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Подробнее
+34624407828xxxx