Подать объявление

Новобудови забудовника Сумбуд

Ваше враження про забудовника:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы.
0/0%
0/0%
0/0%
0/0%
0/0%
24 дек 2021 10:41

Новобудови забудовника Сумбуд


Новобудови забудовника Сумбуд


24 дек 2021 10:42

Компанія про себе:


"АТ «Сумбуд» - багатопрофільна інженерна проектно-будівельна підрядна організація, що має ліцензію на весь комплекс будівельних послуг, власну виробничу базу з необхідним парком будівельних машин і механізмів, кваліфікований персонал, що дозволяє домагатися високих результатів з мінімальними витратами при спорудженні об'єктів будь-якої категорії складності.


АТ «Сумбуд» сьогодні - це 15 злагоджено працюючих підприємств і підрозділів високою технологічної оснащеності, застосування прогресивних будівельних технологій в комплексній реалізації проектів промислового, цивільного і житлового будівництва " під ключ " ;.


АТ «Сумбуд» веде будівництво комерційних, промислових і загальногромадянських об'єктів.


Наша компанія має свій парк вантажної автотехніки і будівельних механізмів, а також власне виробництво сталевих будівельних конструкцій. За роки своєї роботи компанія придбала практичний досвід і штат кваліфікованих працівників. ми ведемо гнучку фінансову політику щодо замовників, їх потреб і можливостей. Послуги компанії ведуться в самому оптимальному співвідношенні ціна-якість. Співпрацюючи з нашою компанією, замовник укладає двосторонній договір, в якому вказуються всі права і обов'язки сторін.


АТ «Сумбуд» має власний відділ по розробці дизайн-проекту. Фахівці нашої компанії розроблять дизайн-проект в Відповідно до використанням простору і розміщення меблів. Таким чином, ви отримаєте гарне, багатофункціональне, комфортабельне житло або робоче місце.


Ми вміємо виконувати будівельні роботи будь-якої складності!"


Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее
Новобудови у Кальпе
Новий житловий комплекс у Кальпе на березі Середземного моря
Подробнее
+34624407828xxxx