Подать объявление

Квартира в стиле "Сепия" ( "Скандинавский" стиль )

23 июнь 2018 14:25
Цитата "Hola Hola":

так, звісно я розумію про що ви тут пишете. але своє особисте сприйняття поки не можу поміняти в своїй голові)) знаєте, як воно буває - є якийсь образ і так із ним і живеш протягом багатьох років))

Вот про образ вы правильно пишите! Когда представляю камин, вижу его только в своем доме!! Наверное еще с детства пошла такая ассоциация)
02 июль 2018 10:31
Цитата "regin1978":

Вот про образ вы правильно пишите! Когда представляю камин, вижу его только в своем доме!! Наверное еще с детства пошла такая ассоциация)

По поводу камина тоже могу сказать, что у меня прямая асоциация с домом))
06 июль 2018 13:45
Цитата "regin1978":

Вот про образ вы правильно пишите! Когда представляю камин, вижу его только в своем доме!! Наверное еще с детства пошла такая ассоциация)


от бачите, не я одна така із асоціаціями камін=будиноку)) якщо повернутися до скандинавського стилю, то як на мене - це не тільки наявність каміну. це перш за все приглушені тони в інтер"єрі і доволі функціональні меблі)
10 окт 2018 15:22
У моего соседа квартира в скандинавском стиле, светлая, однако я в ней себя чувствую как в каком-то офисе( уюта маловато на мой взгляд.
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Подробнее