Подать объявление

ЖК Атлант | Коцюбинское, ул. Доковская, 14

Карточка Домик
Индекс надёжности
206из 220
1. . .111112113
18 ноя 2021 03:43

alex_kiev88

многие так критикуют ЖЭК (он же УК), но наверное вы не сталкивались с другими ЖЭКами. Я сталкивался с разными по стоимости, поверьте у нас УК на стабильную 4. К ним есть вопросы и у меня, но в целом я услугами доволен.

Навіть цікаво стало, чим ви задоволені, і в якому забитняку жили раніше, якщо даний ЖЕК влаштовує?) Територія брудна (навіть на поверхах місяцями не протирають, я вже мовчу про заляпані мастилом та іншим брудом тротуари), озеленення переважно за рахунок мешканців, повідкривали купу ломбардів, пивнух, ліфти не ремонтуються, проблеми з трубами не вирішувались до останнього, не реагують на тих, хто влаштував склади авто для продажу, і паркує їх на території жк, ламаочки треба постійно просити вкрутити, світло вмикається тоді, коли воно більшості вже не потрібне... Чим ви задоволені?) 

22 ноя 2021 02:39

я живу в комплекте 3 года (Аталант2, корп5 секция 3) и почему то не вижу того, о чем вы пишите. Возможно что то не идеально, но такое ощущение что вы собрали единичные проблемы с форумов за несколько лет и все вылили в одном посте

23 ноя 2021 14:12

Знову новий аерообліт

lun.ua/ru/жк-атлант-коцюбинское

24 ноя 2021 05:34
25 ноя 2021 07:50

Почали розбирати цехи біля труб. Потім будуть самі труби. Думаю в наступному році. Нагадую що колись я вже писав що 18 будинок має бути майже впритик до труб. І схему малював. А після нього ще ж має бути зелена зона, тротуар, дорога для об'їзду 18 будинку і можливо ще один тротуар з іншої сторони цієї дороги. Так що труб там просто не може бути ніяк. Чекаємо.

Последние 20 квартир по специальной цене!
Первые три секции уже сданы. Сдать последнюю застройщик планирует уже в конце 2021 года!
Подробнее
Новые условия рассрочки в ЖК «Метрополис»
Квартиры с первым взносом от 10% и сроком выплат до 7 лет
Подробнее
1. . .111112113