Подать объявление

ЖК Фортуна-2 | Ирпень, ул. Джерельная, ул. Г. Сковороды

ЗастройщикКарпенко Богдан Валерьевич
Сдача ЖК2015 - 2019 г.
Планировки
от 24 450 Грн/м²
Карточка Домик
ЖК сдан
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 138.
11/8%
13/9%
30/22%
33/24%
51/37%
1. . .3739. . .211
27 июль 2015 13:38
Что-то давненько отчета не было. Хотелось бы увидеть, что происходит сейчас со строительством
27 июль 2015 14:01
Цитата "GAA":
Что-то давненько отчета не было. Хотелось бы увидеть, что происходит сейчас со строительством

Да Да Да я вас полностью поддерживаю :yes:
27 июль 2015 14:49
Доброго дня!
Традиційно, відправляємо Вам наш фотозвіт про пророблені роботи.

На сьогоднішній день по будинку №1:
* завершуються роботи по облагородженню території.

По будинку №2:
* продовжуються роботи по утепленню фасадної частини будинку;
* завершуються роботи з монтажу газових труб по будинку;
* завершуються роботи по розводці електрики по будинку;
* завершуються роботи по розводці кабелю інтернету, кабельного телебачення та домофону;
* розпочато роботи з монтажу сантехнічних труб по будинку.

По будинку №3:
* завершуються роботи з монтажу цегляної кладки 4-го поверху;
* розпочато роботи з монтажу плит перекриття 4-го поверху;
* розпочато роботи з монтажу віконних блоків по всьому будинку;
* продовжуються роботи з монтажу міжкімнатних перегородок.

По будинку №4:
* заверншено роботи по залиттю підбетонки по всьому будинку.


З повагою, Володимир
відділ продажу від забудовника
Будинок 4 (вул.Джерельна, 8)
28 июль 2015 05:49
Судя по фосаду дома №1 кондишен не сильно бросается в глаза. Но у меня вопрос в другом, под кондишен нужно выводить отдельный ввод. Сечение провода имеет значение или можно 1,5 прокладывать? :notsure:
28 июль 2015 08:58
Зачем тянуть отдельный ввод? У вас промышленный кондиционер? Чем вам обычная розетка не устраивает? Можно просто проложить кабель с хорошим сечением на несколько розеток, на них поставить нормальный автомат и подключить кондиционер в обычную розетку. Если руководствоваться подобным правилам, то отдельный ввод надо тянуть к чайнику, микроволновкн, стиральной машине, посудомойной машине и т.д
28 июль 2015 10:35
Добрый день,

У меня отдельно тянули на 2 кандюка. И все это по рекомендации электриков. С ними я спорить не брался))

Хорошего дня Вам.
30 июль 2015 07:54
Всем доброе утро,хотел еще предложить давайте знакомиться) что бы так сказать хоть знать соседей)
Кто есть из Джерельной 6 ?
30 июль 2015 08:26
Цитата "6rey":
Зачем тянуть отдельный ввод? У вас промышленный кондиционер? Чем вам обычная розетка не устраивает? Можно просто проложить кабель с хорошим сечением на несколько розеток, на них поставить нормальный автомат и подключить кондиционер в обычную розетку. Если руководствоваться подобным правилам, то отдельный ввод надо тянуть к чайнику, микроволновкн, стиральной машине, посудомойной машине и т.д

Все вірно, кондюк можна "втикнути" в розетку.
Але якщо є бажання зробити як для себе, а не тяп-ляп, то в Вас по стіні не буде спускатись провід від кондюка до розетки, а буде прокладений провід під штукатуркою і підключення буде "прихованим". А як ви відключите від напруги кондюк коли немає вилки з розеткою? відключати пів квартири - не варіант. Тому і ведуть корему лінію від щитка і заводять під окремий вимикач, щоб ним можна було вимкнути кондюк.
Так само варто робити окремі лінії на всі приховані підключення обладнання, яке "з розетки не витягнеш" (посудомийка, духовка, варочна поверхня). Звісно їх можна компонувати (типу духовка + посудомийка на одному проводі), але тоді перевіряйте завантаження і правильно підбирайте перетин проводу. ;)

По перетину проводу. Всі силові споживачі мають підключатись проводом перетином не менше 2,5 мм2 (це по правилах, а не по допустимому струмові). А який провід Ви собі закладете - відповідальність Ваша, от тільки не забувайте, що проводка в квартирі кладеться раз і на як мінімум років 15. На таких речах, так само як і на трубопроводі не резонно економити, так як потім "докопатись і замінити" буде дорожче...
30 июль 2015 09:36
Цитата "Nikitach40":
Всем доброе утро,хотел еще предложить давайте знакомиться) что бы так сказать хоть знать соседей)
Кто есть из Джерельной 6 ?

:hi: Джерельна 4 )
Шановні сусіди, є запитання для обговорення...
На минулих вихідних був у нас на будівництві...
Все рухається, все гарно. Зробили частину парковки поблизу торця будинку Джеральна 2 і до будинку Джерельна 4.
На скільки я пам'ятаю по генплану, там мала бути парковка у вигляді двох гребінців і проїзд між ними (як біля торгових центрів). Але парковку по факту зробили вужчою і максимум, що туди влізе - це один гребінець і навпроти такий же паркінг як поблизу фасаду першого будинку (дружка за дружкою). Натомість там де получилась вільна ділянка - вже вирівняно і забиті кілочки під нове будівництво невідомо чого... якось негарно получаєтсья, вам не здається?
Справа в тому, що нещодавно переглянув генплани сусідніх будівництв. У них там 10-ти поверхівки і понт парковочних місць... а автомобіль напевне зараз у кожного 2-го. Мені геть не хочеться щоб було так як зараз на Оболоні, коли паркуються скрізь де тільки є місце і кожного ранку обходиш авто в пошуках "сюрпризів"...
Ну і запитання до забудовника, що це за нова будівля, яка на генплані не зазначена, із-за якої Ви вирішили зменшити кількість паркомісць?

Доречі про заїзд на територію всередині. Там поставили декоративні клумби, і туди тепер не заїхати.
30 июль 2015 10:04
Добавлю трохи, відкоригувати попереднє вже не получається...
Там на території був чоловік, що доглядає за рослинами та територією. Він з ОСББ сусідніх багатоповерхівок (ті що за Джерельною 8). Запитував у нього щодо сміттєвих баків (можливо він знає де вони передбачаються). У відповідь отримав таке, що це буде визначатись уже коли жителі будинків визначаться з обслуговуючою організацією (ЖЕК чи ОСББ). Якщо виберемо його організацію то буде пропонувати таку ж систему що й біля тих буинків. Там якийсь підземний забетонований бак, в якому всередині якась ємність, по об'єму чи то як два чи то як чотири звичайні баки. Приїзжає машина, підіймає той бак чи що там, ту бетонну "коробку" миють спец засобами, викачують воду з залишками сміття, дезинфікують і закривають назад. По обслуговуванню таких баків казав що на один і той же об'єм сміття виходить щось навіть в два рази дешевше. Рекомендував поїхати, подивитись. Воно дійсно виглядає дуже цивільно та культурно. Фотки прицеплю ввечері, зараз немає під рукою.

Вертаючись до теми парковок. Коли дивився на ті баки сміттєві, подивився і двори тих багатоповерхівок. Там вже немає куди поставити авто, так що думається мені що і їхні авто будуть поблизу нас стояти...
30 июль 2015 10:18
Доречі про заїзд на територію всередині. Там поставили декоративні клумби, і туди тепер не заїхати.[/quote]

Всё верно! На вручении ключей жильцами было принято решении о закрытии пешеходной зоны для проезда машин. Доставку материалов согласовали таким образом, что перед клумбами будет тележка: нагрузил и адьё! Всё бы ничего да скомуниздили тележан после пары дней эксплуатации...
30 июль 2015 12:31
Добрый день,

Спасибо за вопрос, относительно стоимости не могу сказать, так как не вникал в этот вопрос. По поводу переделки, было немного в ванной, потому что я не планирую устанавливать ванную, только душ кабину + перенести умывальник у другу сторону. Но это не существенные суммы.

Так же доп расходы это вывод главной трубы на фильтрацию воды, так как фильтры в Ирпене нужно устанавливать. Больше переделок не планирую.
30 июль 2015 12:40
Уточняв у представника забудовника, сказали що нічого там будувати не будуть, рівняють ділянку під парковку. Просили не робити поспішних висновків.

Цитата "Deo8881":

Всё верно! На вручении ключей жильцами было принято решении о закрытии пешеходной зоны для проезда машин. Доставку материалов согласовали таким образом, что перед клумбами будет тележка: нагрузил и адьё! Всё бы ничего да скомуниздили тележан после пары дней эксплуатации...


Та я тільки за! Писав про ці клумби для інформації тим, хто туди не їздить поки. На попередніх сторінках хтось казав, що він носив будматеріали, а якийсь чоловік взяв і просто заїхав...
ЗІ: жаль що скомуніздили тачанку.... :down:
30 июль 2015 12:50
Ой, сори ответил на старое сообщение)))

Да это я носил, и буду носить)))

Подскажите, где кто планирует устанавливать фильтры на воду? Спасибо
30 июль 2015 12:55
Вопрос относительно фильтров. Кто может сказать какие фильтра нужно ставить (желательно с указанием модели)? Только магистральный или еще какой?
30 июль 2015 13:01
Цитата "Nikitach40":
Всем доброе утро,хотел еще предложить давайте знакомиться) что бы так сказать хоть знать соседей)
Кто есть из Джерельной 6 ?

Мы с Джерельной 6, пятый этаж, так что можно координироваться:-)
30 июль 2015 13:14
Я думаю ставить 2 фильтра, один на био другой на механику - Raifil BIG BLUE 20/ Raifil BIG BLUE 10, думал ставить меньше фильтр, но меня потом убедили что часто придется менять сам фильтр... а у Вас что?
30 июль 2015 15:36
Цитата "Maniput":

Мы с Джерельной 6, пятый этаж, так что можно координироваться:-)

И я тоже с пятого этажа)
30 июль 2015 19:29
Розумію, що не сильно відноситься до обговорення ЖК, але раз вже почав про ті сміттєві контейнери, то закінчу...
Як і казав, ось фот тих контейнерів. Запаху поблизу не відчувається (біля нього не ходив, просто призупинився прямо поблизу і фоткав через відкрите вікно).

https://s26.postimg.org/oeq3g4qex/IMG_2508.jpg

https://s26.postimg.org/q7t04gbll/IMG_2509.jpg


Цитата "AVATAR_UKR":
Я думаю ставить 2 фильтра, один на био другой на механику - Raifil BIG BLUE 20/ Raifil BIG BLUE 10, думал ставить меньше фильтр, но меня потом убедили что часто придется менять сам фильтр... а у Вас что?


А Ви не думали ставити водяний редуктор? Він дорогий (останній раз як дивився ціни щось біля 3000 грн), але спасає від гідроударів і різких перепадів тиску. По габаритах по висоті такий же як і одна "банка" фільтра по товщині десь в два рази тонший.
В мого друга недавно тріснула колба водяного фільтра грубої очистки попередньо із-за різкого підвищення тиску. Казав що менше як за хвилину затопило весь санвузол, пощастило що якраз вдома був і почув. Правда фільтр то у нього уже в експлуатації десь років 5. Чи у нових будинках немає резону ставити такі редуктори? Якщо вивчали цю тему, розкажіть плс, є якись лімітований термін експлуатації тих фільтрів?
01 авг 2015 06:32
Всем доброе утро) кто был сегодня на дне открытых дверей поделитесь как там?
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее
1. . .3739. . .211
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее