Подать объявление

ЖК Фортуна-2 | Ирпень, ул. Джерельная, ул. Г. Сковороды

ЗастройщикКарпенко Богдан Валерьевич
Сдача ЖК2015 - 2019 г.
Планировки
от 24 450 Грн/м²
Карточка Домик
ЖК сдан
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 138.
11/8%
13/9%
30/22%
33/24%
51/37%
1. . .7880. . .211
05 июль 2016 08:25
Цитата "Olet":

Мы хотели делать ремонт с их командой (контактные лица Денис и Роман), уже даже обсуждали с ними на первом этапе.... Но, еще до того, как начать ремонт в нашей квартире,
их рабочих я неоднократно стала замечать в процессе "перерывов между работами" с алкоголем на парковке.
Поэтому к выполнению ремонта у нас данной командой я отказалась.

Денис це той, що ріелтор, чи інший?
05 июль 2016 08:29
Цитата "slavkoxxl":

Денис це той, що ріелтор, чи інший?

Честно, я не знаю, это тот же (может по совместительству - он и риэлтор :) ) или нет. Номера телефонов указаны на прайсе "Тетриса", который есть в офисе.
05 июль 2016 08:29
Цитата "slavkoxxl":

Денис це той, що ріелтор, чи інший?

Честно, я не знаю, это тот же (может по совместительству - он и риэлтор :) ) или нет. Номера телефонов указаны на прайсе "Тетриса", который есть в офисе.
05 июль 2016 08:34
Цитата "_Immmortal_":


8-() А можно конкретнее? Что, где, и на каких условиях?

Все информация у наших представителей ОСББ! Мы, например, уже сдали деньги на шлагбаум, еще 28 мая - когда было собрание нашего ЖК по этому поводу. Не знаю, уместно ли здесь оглашать сумму. Позвоните в офис ОСББ, они вам все скажут!
05 июль 2016 08:38
Цитата "Olet":

Все информация у наших представителей ОСББ! Мы, например, уже сдали деньги на шлагбаум, еще 28 мая - когда было собрание нашего ЖК по этому поводу. Не знаю, уместно ли здесь оглашать сумму. Позвоните в офис ОСББ, они вам все скажут!

Де де Ви дізнались інфу про збори, 8-й будинок теж запрошували?
05 июль 2016 09:14
Цитата "Olet":

Все информация у наших представителей ОСББ! Мы, например, уже сдали деньги на шлагбаум, еще 28 мая - когда было собрание нашего ЖК по этому поводу. Не знаю, уместно ли здесь оглашать сумму. Позвоните в офис ОСББ, они вам все скажут!


Ну деньги то такое.. Какая схема его работы? Каждому брелок или вахтер в будке?!..
05 июль 2016 09:57

Тут в продолжение вопроса сохранения сквера возле нашего ЖК еще одна петиция есть.. //e-dem.in.ua/irpin/Petition/View/60

Прошу не удалять пост, т.к. этот вопрос важен для данной ветки!

05 июль 2016 12:21
Добрий день,
шлагбаум дійсно на стадії встановлення.
Інвесторами данного процесу стали мешканці будинків 2,4 та 6.
Працює шлагбаум на GPS модулі, тобто закривається та відкривається тел. дзвінком. Долучитись можуть і інші мешканці, проте необхідно пам"ятати про обмежену кількість паркомісць.
Усього найкращого.
05 июль 2016 12:26
Цитата "Osbb":
Добрий день,
шлагбаум дійсно на стадії встановлення.
Інвесторами данного процесу стали мешканці будинків 2,4 та 6.
Працює шлагбаум на GPS модулі, тобто закривається та відкривається тел. дзвінком. Долучитись можуть і інші мешканці, проте необхідно пам"ятати про обмежену кількість паркомісць.
Усього найкращого.


Шлагбаум є, паркомісць нема, але ви тримайтесь! Усього найкращого!))))
05 июль 2016 12:27
Цитата "Osbb":
Добрий день,
шлагбаум дійсно на стадії встановлення.
Інвесторами данного процесу стали мешканці будинків 2,4 та 6.
Працює шлагбаум на GPS модулі, тобто закривається та відкривається тел. дзвінком. Долучитись можуть і інші мешканці, проте необхідно пам"ятати про обмежену кількість паркомісць.
Усього найкращого.

Тобто я ще не отримав ключі, мені ніхто офіційно (представник забудовника) не говорив про шлагбаум, а у мене вже обмежений доступ? Може я щось добре не зрозумів але звучить ДУЖЕ "весело" <:(
05 июль 2016 12:33
Цитата "slavkoxxl":

Тобто я ще не отримав ключі, мені ніхто офіційно (представник забудовника) не говорив про шлагбаум, а у мене вже обмежений доступ? Може я щось добре не зрозумів але звучить ДУЖЕ "весело" <:(



Действительно, "забавненько" звучит.
Так может на 8-й дом и не хватит всем мест?
05 июль 2016 12:36
З нетерпінням чекаю на ключі, щоб теж брати участь у вирішенні питань по комплексу! Три будинки вже вирішили все за четвертий. Можливо у мене дуже багата уява і я не правий.
Шановний користувач з ніком ОСББ чому, ВИ написали інфу про шлагбаум після того як все повирішували? Якщо не кличете нас фізично на збори, то сповіщайте хоча б на форумі. Я дуже незадоволений!!!
05 июль 2016 12:45
В целом, почитал, штука очень крутая! Реально решает проблему брелков или вахтера! Тут вопросов нет, хорошая идея!
Но есть два вопроса:
1. Какой смысл было делать это сейчас, когда не сдан 4-й дом, тем более, что сейчас, как я понимаю проблем с парковкой вообще нет! И что делать 4-му дому? Мы заложники ситуации? Либо платите, либо что, паркуйтесь где то еще?!.. Подход действительно настораживает.. Хотя, за 6 грн./кв. м коммуналки, такой шлагбаум должен быть бесплатным для жителей.
2. Заезда на территорию два. Перекрыли один (я так понимаю верхний, центральный), а что с тем, который возле ОП? Будет закрыт?
05 июль 2016 12:45
Цитата "slavkoxxl":


1. перегляньте генплани сусідніх будівництв і оцініть кількість і наявність в них паркомість (той же річтаун який вже фактично побудований).
2. подивіться скільки автомобілей на нашій парковці ставлять наші сусіди з грандлайфу.

після оцінки ситуації подумайте, чи хочете щоб на нашу парковку заїзджали "ліві" авто...
05 июль 2016 12:57
Цитата "emigrant-l":


1. перегляньте генплани сусідніх будівництв і оцініть кількість і наявність в них паркомість (той же річтаун який вже фактично побудований).
2. подивіться скільки автомобілей на нашій парковці ставлять наші сусіди з грандлайфу.

після оцінки ситуації подумайте, чи хочете щоб на нашу парковку заїзджали "ліві" авто...

Моє питання не в доцільності, чи недоцільності шлагбаума, а в тому що я дізнаюсь все в останню чергу. Чи брали до уваги новий будинок Новосел? Вони теж притендують на парковку? А юридично парковка наша? Чи може їм теж ключі до шлагбаума дамо? Я за шлагбаум який буде на роки, а не на пару місяців (якщо він незаконний)
05 июль 2016 13:06
[quote="Osbb"]Добрий день,
шлагбаум дійсно на стадії встановлення.
Інвесторами данного процесу стали мешканці будинків 2,4 та 6.
Працює шлагбаум на GPS модулі, тобто закривається та відкривається тел. дзвінком. Долучитись можуть і інші мешканці, проте необхідно пам"ятати про обмежену кількість паркомісць.
Усього найкращого.[/quoteСказали бы уже сколько будет стоить. К чему тут секреты. Еще кроме парковки машины со стройматериалами дожны иметь подъезд
05 июль 2016 13:08
Цитата "slavkoxxl":

Моє питання не в доцільності, чи недоцільності шлагбаума, а в тому що я дізнаюсь все в останню чергу. Чи брали до уваги новий будинок Новосел? Вони теж притендують на парковку? А юридично парковка наша? Чи може їм теж ключі до шлагбаума дамо? Я за шлагбаум який буде на роки, а не на пару місяців (якщо він незаконний)

А при чому тут новосел? в них є їхня територія і хай там собі хазяйнують. Парковка будувалась нашим забудовником (фактично за наші інвесторські кошти, які ми всі йому платили). Я декілька раз бачив як приїзджають менеджери новсела з потенційними клієнтами і "продають" чи показуєть це все як те, що буде в них. Тому шлагбаум, який з'явиться буде їм "дзвіночком" про те щоб гуляли лісом. Згідно їх генплану в них є окремий виїзд/заїзд з вул Джерельної (за магазином), от хай ним і користуються коли возять клієнтів.
Щодо Вашої інформованості запитання не до мене. Мені здається, що в ОСББ Ваших контактних даних напевне навіть немає :notsure:
05 июль 2016 13:15
"emigrant-l"
Маю надію що Ви праві)
Напевно, немає потреби розпинатися з своїми думками на форумі. Ось-ось, надіюсь, отримаю ключі і буду чути і бачити все в реальності.
05 июль 2016 13:15
Цитата "emigrant-l":
Мені здається, що в ОСББ Ваших контактних даних напевне навіть немає :notsure:


Собственно об этом и речь! Неужели нельзя было подождать пару месяцев?! У нас то выдача ключей уже на днях..
Повторюсь за себя - идея супер! Поддерживаю! Но вот как то ее реализация.. :notsure:

Ну, а если конкретно, то шлагбаум когда заработает? Сразу? К кому идти, что б номер в базу внесли? У кого узнавать все?
05 июль 2016 13:22
Цитата "_Immmortal_":


Собственно об этом и речь! Неужели нельзя было подождать пару месяцев?! У нас то выдача ключей уже на днях..
Повторюсь за себя - идея супер! Поддерживаю! Но вот как то ее реализация.. :notsure:

Ну, а если конкретно, то шлагбаум когда заработает? Сразу? К кому идти, что б номер в базу внесли? У кого узнавать все?


оф.66 в Джерельній 6 (другий під'їзд, цоколь) - там у нас ОСББ. Голова ОСББ Ніна. Її контактні дані були озвучені десь в цій темі.
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее
1. . .7880. . .211
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее