Подать объявление

Iндивідуальне регулювання температури по запрограмованому графіку

28 янв 2021 05:00
Дано: централізоване опалення, 2 нових радіатори (по одному на кімнату).

Потрібно: можливість індивідуального регулювання температури в кімнатах по запрограмованому графіку.

Питання: як таке зробити? Які є схеми? Які складові потрібні? А також, чи можна таку схему поєднати з ручним управлінням (на випадок, якщо щось зламалося/пропало живлення/інші обставини, щоб можна було вручну відкрити/закрити/відрегулювати кран подачі теплоносія)?

P.S.: намагався знайти якийсь простий опис такої системи, але безрезультатно… сервоприводи, термоголовки, датчики, програматори, блоки… голова обертом йде.
30 янв 2021 23:54
Danfoss Link (DEVIlink) - беспроводное управление системами отопления и электроприборами.

Вам потрібно ось таке обладнання, або його аналоги.


31 янв 2021 01:58
Півтора бобра, дякую за відповідь!

Чи не можете, ще пояснити наступне: в комплекті є радіаторний терморегулятор та модуль управління водяними системами, обігрів чи охолодження. Якщо я вірно розумію, то терморегулятор безпосередньо керує радіатором (більше/менше). А чим керує модуль?
31 янв 2021 05:09
Даний комплект я привів як приклад. Він призначений для повного управління опаленням в будинку/квартирі. Ви можете придбати окремо кожний модуль, той що вам необхідний.
Ви можете управляти термоголовками як на радіаторах, так і на гребінці, залежно від того як у вас виконано розведення опалення.
"модуль управління водяними системами, обігрів чи охолодження" використовується якщо є потреба регулювання теплоносія на різні види опалення тепла підлога, радіатори...
13 май 2021 11:21
У себя реализовал подобное вот такими регуляторами: Eqiva model N белая (THG-000001)
График программируется на самом регуляторе, можно выставить в какое время какую температуру поддерживать. Есть возможность иметь разное расписание на разные дни недели. Так же можно крутить ручку вручную, позже при срабатывании запрограммированных правил все вернется на настроенный график. Есть кнопка "максимум обогрева на 5 минут", для быстрого нагревания помещения. Есть такая же модель с блютуз, там настройка и управление через мобильное приложение. Работает это все на батарейках, примерно год на одной паре обычных АА.
25 дек 2021 07:15

Среди всех существующих типов систем вентиляции приточно-вытяжной считается самой надежной. Обеспечивает аэрацию помещения с параллельным сбросом отработанных воздушных масс. Проектирование сложной инженерной сети требует высокой квалификации и богатого опыта - важно не только рассчитать необходимый объем воздухообмена в помещении, но и выбрать наиболее выгодные траектории движения воздушных масс.

Чи будуть падати ціни на вторинну нерухомість в Києві?
Цікавить думка колективного розуму та очікування. Голосуйте та пишіть ваші міркування!
Подробнее