Подать объявление

Дом №6 ( ул. Сергея Данченко, 32а )

234. . .19
01 март 2016 20:08
Киев, ул. Сергея Данченко, 32а

ул. Новомостицкая и ул. Замковецкая, ж/д №6
01 март 2016 20:09
16 сен 2016 20:23
Инвесторы 6-го дома есть на форуме? Давайте знакомится 😊
21 сен 2016 11:52
Люююдиии!!! Отзовитесь! Есть еще инвесторы с 6-го дома? Что не так с домом, почему нет активности в "нашем доме "? ((((
21 сен 2016 12:45
возможно дом под кого-то строился (под АТОшников, под СБУшников, под КГСовцев и т.п.)

а инвесторы в этом доме - по остаточному принципу - 10-15% квартир продаются, остальные "раздаются"
21 сен 2016 12:58
Спасибо за ответ, а то я уже начала переживать.
21 сен 2016 14:00

потому что не записались в "список инвесторов"... вот и не видно никого
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1G3wJHjUiGe-nJQBHRAb7oKFkq7vjmJILYH640hRbPWg/edit?pref=2&pli=1#gid=138697726

21 сен 2016 16:38
внесла себя в список! :yes: )) но это ничего не меняет :shuffle: Всего два инвестора на весь дом?! Как такое может быть?
07 окт 2016 16:01
Привет соседям! По таблице видно что нас 3. Да работы как то очень медленно идут. На сколько я понимаю только начали утепляться. Все еще продолжают стеклить и класть стены. Вы были на стройке? Есть свежие фото? :smoke:
07 окт 2016 18:04
07 окт 2016 18:26
Спасибо огромное за фото. Не ожидала что внутри так много сделано уже. Удивили. Как Вам метраж? Сильно отличается?
07 окт 2016 19:44
Цитата "LadyIron":
Спасибо огромное за фото. Не ожидала что внутри так много сделано уже. Удивили. Как Вам метраж? Сильно отличается?

Фото будинку № 6, 5-го поверху 3-х кімнатної, я була без рулетки але плаща вражає... фотографувала від вхідних дверей і по годинниковій стрілці, коридор, кухня із балконом, спальня ліворуч, вана, санвузол, друга спальня і кімната із балконом... а потом фото над помилками будівельників... що я маю на увазі: по фасаді де грунтовка по стіні та мало клею на мін-ваті... на кухні закладні уголки не прогрунтованні двічі - ржаві, ржавіють і потім вони по стінах проявиться... кладка по всіх дверях недопустима, блоки стоять а де армування ?... на кухні каналізація відкрита... а вікна дешеві до краю, а головне постачальник знову "Ягуар" - прокладка будівельного монстра "Київміськбуд" ось як відмивають наші гроші та здорожують об'єкт....
12 окт 2016 15:08
собираюсь инвестировать, тоже очень удивляет, что нас так мало на форуме, на планах этажей дома "продано" побольше :hm:
12 окт 2016 20:31
Цитата "Irina_Ledon":
собираюсь инвестировать, тоже очень удивляет, что нас так мало на форуме, на планах этажей дома "продано" побольше :hm:

Я думаю у заселению подтянутся и остальные😉😊
13 окт 2016 14:49
а поясните "новичку", что значит звездочка у нас на логотипе переписки?

вчера не было)
14 окт 2016 09:21
Цитата "Irina_Ledon":
а поясните "новичку", что значит звездочка у нас на логотипе переписки?

вчера не было)

Про какую звездочку Вы говорите? Попробуйте методом "тыка", может разберетесь)Удачи!
21 окт 2016 16:00
MUR добрый вечер. Извините за наглый вопрос : как Вы попали в свои владения? Хочу посмотреть как идут дела в моих хоромах?
21 окт 2016 18:45
Цитата "LadyIron":
MUR добрый вечер. Извините за наглый вопрос : как Вы попали в свои владения? Хочу посмотреть как идут дела в моих хоромах?


Добрий вечір. Я планувала інвестувати, і тому проникла із переодяганням та маскуванням (у робочій формі із білою каскою) але це не головне, головне що б були відкриті ворота або фіртка (час теж головний обід 12 - 14 годин або 17 - 18 годин коли робітники покидають будівельний майданчик), ще день важливий (субота) і головне обійти проти годинникової стрілки по дорозі біля вагончиків що б охорона не замітила. І це все треба робити впевнено і знати прізвище виконроба цього будівництва(на рекламному щиті всі прізвища названі).. а тепер ще один орієнтир (ворота знаходяться від гаражів, пішки потрібно пройти від ... вул. Брецьска на углу потрібно в гору піднятися або вул Жашківська 58 , ліворуч по доріжці грантовій) ... і головне у форумі безліч ботів із Київміскбуду та охорони. .. . Мене дивує інше, монстр будівництва робить безліч недопустимих у будівництві помилки і їх Вони ніколи не виправлять а замаскують і вони виникнуть після фінішного оздоблення. Удачі тобі і терпіння.
19 ноя 2016 21:37
Мы,молодая семья,инвесторы 6 дома. 14 этаж.Будем рады знакомству)
01 дек 2016 10:51
Привет :hi: ) Мы инвесторы дома 6, 11 этаж. Читала отзывы на общем сайте, но у нас оптимистический настрой, Думаю осенью будем делать ремонт)
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее
234. . .19
Продаж будинку від власника
Енергонезалежний, безпечний, сучасний, комфортний - приватний будинок у передмісті Київа
Подробнее
+380986563402xxxx