Подать объявление

Дом 13 ( 4 очередь ) - ЖК "ParkLand"

1
21 фев 2018 21:01
Цитата "Yulia-01":
подскажите как ситуация внутри дома?
Входные двери поставили? начали делать ремонт в коридорах? в квартирах котлы поставли и батареи?
Спасибо!

Доброго ранку.Вхідних дверей ще немає.Котлів немає і батарей теж.Стіни в квартирах ще будуть затирати,чесно не знаю як правильно написати.Але сказали,що це ще не фініш.Щодо коридорів,то не дуже звернула увагу,але здається просто плити ще голі.[/quote]
спасибо, по возможности делайте фото ;)
24 фев 2018 18:31
сегодня был в Паркленде, сделал пару фото стройки на против 13-го дома, битоный забор убрали и щас Паркленд строит свой забор. Что это за стройка никто не знает.
25 фев 2018 14:37
Спасибо за фото
02 июль 2018 17:29
Всім привіт)Сусіди,хтось був на будівництві?бо я була на території ,але в сам будинок на заходила,адже не записалась.як там йдуть справи!?бо мені по території все сподобалось,наш будинок трошки відгородили парканом,бо ще територія не зроблена(певно,щоб пил не йшов на 12 буд.)трошки не сподобалось,бо як на мене,то біля нашого будинку буде мало зелені і алей(але іде нічого на поробмш(
13 июль 2018 11:17
Доброго дня! Була вчора. Там все на фінішній стадіі. Все стоіть) двері, котли, батареі, Плитка в коридорах.
25 апр 2019 11:08
Доброго дня всім,

Хтось вже отримав ключі від квартири 13го будинку?
Яка ситуація з якістю робіт?
Є інформація по підключенню основних систем комуникації?

Буду вдячна за будь- яку відповідь.
25 апр 2019 11:11
Цитата "box.22":
Всем соседям привет.7 этаж 13 дом


Добрый день,
тоже 7 этаж)

вы получили ключи?
01 июнь 2019 22:24
Цитата "Alessia":
Доброго дня всім,

Хтось вже отримав ключі від квартири 13го будинку?
Яка ситуація з якістю робіт?
Є інформація по підключенню основних систем комуникації?

Буду вдячна за будь- яку відповідь.


Доброго дня
Отримали, робимо ремонт. Вода технічна, світло є
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Подробнее
+34624407828xxxx
1
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Подробнее
+34624407828xxxx