Подать объявление

Дом 1 ( ул. Антонова-Овсиенко, 4-А ) - ЖК "Озерное"

1. . .356
18 июнь 2015 08:49
То есть вы подписали без оговорок по недостаткам?
18 июнь 2015 08:55
Цитата "The Lake House":
То есть вы подписали без оговорок по недостаткам?


які саме недоліки - вода, каналізація чи електрика ? З цим питанням не до КМБ треба уже йти, а до УЖК бо вони прийняли об'єкт без зауважень.
Більше того поки не буде заселення 70% нам ніхто комунікації може і не включати бо це не вигідно.
Але робити претензії УЖК ми можемо тільки в одному випадку - підписавши з ними договір.
У нас як би то правильно висловитися "просторова дірка", коли КМБ уже не має відношення до будинку, крім гарантійних, а УЖК ще не має відношення до нас бо ми з ними нічого не підписували.
Зрозуміло що строки порушені і все через п'яту точку, але нам важко вплинути на певні процеси у цьому бардаку.
Виключно через нашу настирливість КМБ та УЖК запустили нас робити ремонти раніше часу готовності об'єкту під заселення на власний страх і ризик.
18 июнь 2015 09:00
Цитата "ягуар":


які саме недоліки - вода, каналізація чи електрика ? З цим питанням не до КМБ треба уже йти, а до УЖК бо вони прийняли об'єкт без зауважень.

не Сергей ли нам говорил , по коммуникациям обращаться к КГС. Замкнутый круг ! :faceoff:
19 июнь 2015 05:57
Цитата "The Lake House":

не Сергей ли нам говорил , по коммуникациям обращаться к КГС. Замкнутый круг ! :faceoff:

комунікації це питання КМБ, але інвестор приймає квартиру, а не комунікації будинку.
УЖК прийняло будинок на баланс і після підписання актів між інвестором та КМБ питання комунікацій автоматично переходить до УЖК, але без договору з УЖК інвестор не може виставляти претензії за комунікації та подачу послуг по цим комунікаціям.
Якось так, хто знає більше нехай мене поправить.
19 июнь 2015 10:09
Добрый день!

сьогодні підписав усі документи у КМБ для оформлення права власності їхніми працівниками, а в касу по документам для реєстраційної сплачено близько 500 грн.

А не знаете, в какую сумму и сколько по срокам выйдет, если самому правоустанавливающие документы делать в БТИ? Есть ли смысл

По тел. озвучивали цифру около 800 грн. за изготовление и срок около 2 месяцев
19 июнь 2015 10:13
Цитата "Академ_ка":
Добрый день!

сьогодні підписав усі документи у КМБ для оформлення права власності їхніми працівниками, а в касу по документам для реєстраційної сплачено близько 500 грн.

А не знаете, в какую сумму и сколько по срокам выйдет, если самому правоустанавливающие документы делать в БТИ? Есть ли смысл

По тел. озвучивали цифру около 800 грн. за изготовление и срок около 2 месяцев


адмінзбір 0,3 мінімалки + за витяг + 280 техпаспорт, от і рахуйте.
Крім грошей потрібно мати повний пакет документів для реєстратора + черги.
Якщо зекономите 100 грн. то буде добре, але часу і нервів піде на порядок більше.

Якщо хочете знати чи зареєстровано право власності то за 20 грн. можна з офційного реєстру глянути чи є запис і тоді напрягати КМБ, щоб віддавали документи.
https://kap.minjust.gov.ua/services?usertype=
19 июнь 2015 10:19
Спасибо. Я тоже так думала, что экономии особой не будет и это не стоит того.
07 июль 2015 08:31
Хтось буде в суботу зранку у нашому будинку із власників ?
Можна буде поспілкуватися по проблемах які у нас виникають та інших організаційних питань:
- консьєржі
- охорона
- лічильники
- ОСББ
- ін.
07 июль 2015 11:10
Цитата "ягуар":
Хтось буде в суботу зранку у нашому будинку із власників ?
Можна буде поспілкуватися по проблемах які у нас виникають та інших організаційних питань:
- консьєржі
- охорона
- лічильники
- ОСББ
- ін.

В котором часу? Мы планировали быть.
07 июль 2015 11:23
Цитата "Зеленый дом":

В котором часу? Мы планировали быть.


десь на 10-11 можна зібратися
07 июль 2015 11:26
Договорились!
08 июль 2015 04:29
Цитата "ягуар":
Хтось буде в суботу зранку у нашому будинку із власників ?
Можна буде поспілкуватися по проблемах які у нас виникають та інших організаційних питань:
- консьєржі
- охорона
- лічильники
- ОСББ
- ін.


В субботу буду.
Если у кого-либо имеется информация о придомовой территории, то подготовьте, пожалуйста, эту информацию. По той схеме, которая имеется у меня (к сожалению, очень не четкое фото,которое взял на нашем Форуме), общая придомовая территория составляет 3,7979 гектара (Договор № 123/Ф от 27.12.2012).

Кроме перечисленных Ягуаром вопросов, было бы полезно начать разбираться с вопросом имеется ли у нас перспектива создания паркинга на придомовой территории около нашего дома.
08 июль 2015 07:18
Хто буде в суботу на будові є пропозиція встановити на дверцях до лічильників петлі та замки.

Хто виявить таке бажання пишіть мені в приватні повідомлення, щоб зкооперуватися з майстром, який може заздалегідь закупити комплектуючі (петлі та колодки) і в суботу тільки зайнятися встановленням.
08 июль 2015 08:49
Цитата "ягуар":
Хто буде в суботу на будові є пропозиція встановити на дверцях до лічильників петлі та замки.

Хто виявить таке бажання пишіть мені в приватні повідомлення, щоб зкооперуватися з майстром, який може заздалегідь закупити комплектуючі (петлі та колодки) і в суботу тільки зайнятися встановленням.


Уважаемый Ягуар,
Я не знаю как писать в приватні повідомлення, но сообщаю, что я готов скооперироваться с мастером по установке петель и замков. У меня квартира 49, 6-й єтаж, дом № 1. Когда, как и с кем связаться, что бы передать деньги ?
08 июль 2015 09:02
Цитата "ягуар":
Хто буде в суботу на будові є пропозиція встановити на дверцях до лічильників петлі та замки.

Хто виявить таке бажання пишіть мені в приватні повідомлення, щоб зкооперуватися з майстром, який може заздалегідь закупити комплектуючі (петлі та колодки) і в суботу тільки зайнятися встановленням.


Бажання є,от тільки зволікати з цим до суботи не хочеться,з такими темпами в суботу вже може нічого буде замикати :(
08 июль 2015 09:04
Цитата "АББ":


Уважаемый Ягуар,
Я не знаю как писать в приватні повідомлення, но сообщаю, что я готов скооперироваться с мастером по установке петель и замков. У меня квартира 49, 6-й єтаж, дом № 1. Когда, как и с кем связаться, что бы передать деньги ?



відповів Вам листом на цьому форумі - "личные сообщения"
08 июль 2015 09:05
Цитата "Vitaliy04":


Бажання є,от тільки зволікати з цим до суботи не хочеться, може в суботу вже не буде чого замикати.((


я не проти і сьогодні, але сам фактично можу в суботу. Якщо є хтось, хто зможе прийти на об'єкт швидше, то я ЗА. Але тоді всі організаційні питання відповідно за вами.
08 июль 2015 09:10
"я не проти і сьогодні, але сам фактично можу в суботу. Якщо є хтось, хто зможе прийти на об'єкт швидше, то я ЗА. Але тоді всі організаційні питання відповідно за вами."

Я можу в будь-який день після 17.00.
08 июль 2015 18:13
Ягуар, я на жаль не можу писати особисті повідомлення, скиньте свою пошту і я відправлю свої контакти туди.
10 июль 2015 14:48
Цитата "Vitaliy04":
Ягуар, я на жаль не можу писати особисті повідомлення, скиньте свою пошту і я відправлю свої контакти туди.

завтра буду на об"єкті з 10 до 12 год. можна зустрітися і обговорити нагальні питання.
Якщо маєте бажання, то давайте о 11 год. біля каптьорки КМБ.

Також завтра буде майстер, який може зробити петлі на двері до лічильників і кому цікаво можна на місці все узгодити.

Приклад роботи майстра можна глянути в синьому будинку на 19 та 22 поверхах як він мені сьогодні повідомив.
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее
1. . .356
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее