Подать объявление

Чи варте житло в києві часу, здоровя, сил

1. . .346
26 март 2007 12:25
Самые перспективные инвестициии весны
//www.investfunds.com.ua/news/5955
нерухомість: дохідність "-"
30 март 2007 11:49

Если Вы собираетесь взять кредит под залог недвижимости - сходите к психотерапевту.

//oligarh.net/?/themeofday/21534/

30 март 2007 13:56
ПОкупать квартиру в Киеве??? Вы че???За такие дурдомовские цены?Моя семья купила дом в Швеции 6 месяцев назад 48 тыс. долл. США.127 кв. метров+гараж.17 соток сада.От столицы 40 км.Все члены семьи имеют работу в радиусе 10 км от дома15
24 май 2007 17:17
natunia

яки щасливи люды!!!!
пардон чё в швеции делаете!? гусей пасете?**Все члены семьи имеют работу в радиусе 10 км от дома** -D
08 июнь 2007 09:51
Гусі ні дочого. моя робота теж за 10 км від дому.
Я в Києві з лівого на привий добираюсь 1 год.
За 1 годину по хайвею в Швеції можна проїхати машиною 160км.
05 фев 2008 11:23
Пройшло пiвроку.
Як там, прихильникiв цього фетишу побiльшало, чи може кращi умови стали для принесення жертви?
21 фев 2008 12:41
Цитата:

ПОкупать квартиру в Киеве???:59: Вы че???За такие дурдомовские цены?Моя семья купила дом в Швеции 6 месяцев назад 48 тыс. долл. США.127 кв. метров+гараж.17 соток сада.От столицы 40 км.Все члены семьи имеют работу в радиусе 10 км от дома:15:

Давайте все уедем в Швецию !Мы имеем образование, желание работать и очень законопослушны ! Здесь пусть остаются Пинчуки, Януковичи , люмпены и тюрьмы ! :105: Хочу в Швецию ! :105:
21 фев 2008 13:19
Цитата:

Пройшло пiвроку.
Як там, прихильникiв цього фетишу побiльшало, чи може кращi умови стали для принесення жертви?

И все-таки это не фетиш :)
Желающих заполучить в собственность єту жизненно необходимую материальную ценность меньше не стало так точно :) Вопрос в том, как изменились их шансы на удовлетворение своего желания. Если сравнивать с ценами на продукты питания, то за эти полгода жилье стало доступней. ;)
21 фев 2008 14:08
Цитата:

И все-таки это не фетиш :)
Желающих заполучить в собственность єту жизненно необходимую материальную ценность меньше не стало так точно :) Вопрос в том, как изменились их шансы на удовлетворение своего желания. Если сравнивать с ценами на продукты питания, то за эти полгода жилье стало доступней. ;)

elia жартуе. Я так зрозумiв.
Покажiть, де бiльше потенцiйних покупцiв з повними чемоданом $$$ ? Я iх не бачу
Кредити стали дешевше? нi
Чи тепер можна гризти бетон й получати калорii, як зпродуктiв харчування?
Чи може ранiше можна було вiдкладати менше, а тепер як продукти дорожче, то можна заощаджувати бiльше (просто голодуеш, бо продукти дорогi, зате економiя огого)?

Прим.: питання риторичнi.
21 фев 2008 14:11
Цитата:

elia жартуе. Я так зрозумiв.

А может иронизировал? Причем не над РН, а над Вашими публичными размышлениями ;)
21 фев 2008 15:31
Цитата:

Покажiть, де бiльше потенцiйних покупцiв з повними чемоданом $$$ ? Я iх не бачу
Кредити стали дешевше? нi
Чи тепер можна гризти бетон й получати калорii, як зпродуктiв харчування?
Чи може ранiше можна було вiдкладати менше, а тепер як продукти дорожче, то можна заощаджувати бiльше (просто голодуеш, бо продукти дорогi, зате економiя огого)?

Ці розмови нагадують знайомі питання
"Чому у мене заробітня плата тільки 2500гр, і як мені купити житло в Києві?
Відповідь: "Ніяк, і ніхто вам його бекоштовно не дасть!"

1. Чи готові Ви купувати фетишне Києвське житло?
2. Так, хто може і хоче - купують!
3. Ні. Не можу і не буду!
3.1. Альтернатива київському житлу - житло не в Києві
3.2. Передмістя Києва - дорога земля, не можу, чи може не хочу?
3.2.1. В Київській області ще є доступне житло?
3.2.1.1. Так. Я його купую
3.2.1.2. Ні. Другі міста і села Київщини
3.3. Другі міста і села Київщини
3.4. Другі міста і села України
3.4.1. Так, я купую
3.4.2. Ні. Я не знаю як можна жити в цій країні.
3.4.2.1. За кордон.
Висновок: при сьгоднішньому рівні міграції населення Украіни в Київ - якщо попит залишиться і ціни також!
Чому міграція висока і чим приваблює так Київ - на ці питання зможете самі дати відповідь?
21 фев 2008 15:58
Я дослiдив Ваше бiнарне дерево.
Будь ласка продовжiть його на регiони й дайте вiдповiдь,
1) якщо така мiграцiя до Киева з регiонiв, чому в них цiни продовжують Киiвський тренд?
2) як корелюе прирiст % мiгрантiв з % росту цiни?
3) а прирiст мiграii дiйсно (аренда теж росте й для багатьох непiдйомна)?
4) а то хто доiзжае з пригорода (електричкою, бусом ...) теж впливать на КРН?
21 фев 2008 18:22
Цитата:

Пройшло пiвроку.
Як там, прихильникiв цього фетишу побiльшало, чи може кращi умови стали для принесення жертви?


Флайман, ты ж в Киеве типа временно, типа, чуть денег заработать. Дам совет. Забей на квартиру в Киеве, на что-то хорошее денег никогда не хватит, а покупать что-то плохое, в пригороде, ну... это надо очень сильно хотеть жить в Киеве, а я так понял что у тебя такой уж большой любви к Киеву нет. Вместо этого купи что-нибудь на родине, в Тернополе или в округе. Купи участок, где-нибудь в живописном месте, необязательно в городе, и начни там строить дом. Во-первых это придаст некий смысл борьбе за существование в Киеве. Во-вторых денег на это может и хватить. В-третьих у себя на родине найдутся строители и будет кому руководить стройкой. В-четвертых жена будет рада. Если в процессе жизни подвернется что-то новое, ну там, денег в Киеве больше дадут или заграницей чего-то обломится, ну и ладно, продадите дом, да и все. А если ничего нового не подвернется и через пять лет тебя все окончательно достанет в Киеве и будет желание вернуться на родину, то там уже будет хороший дом.
21 фев 2008 19:46
кто не в состоянии здесь жить, тот должен уехать...

Флаймэн, заграница ждет Ваших талантов! smile
21 фев 2008 22:34
Цитата:

Я дослiдив Ваше бiнарне дерево.
Будь ласка продовжiть його на регiони й дайте вiдповiдь,
1) якщо така мiграцiя до Киева з регiонiв, чому в них цiни продовжують Киiвський тренд?
2) як корелюе прирiст % мiгрантiв з % росту цiни?
3) а прирiст мiграii дiйсно (аренда теж росте й для багатьох непiдйомна)?
4) а то хто доiзжае з пригорода (електричкою, бусом ...) теж впливать на КРН?


Я думав Ви самі можете дати відповіді на ці питання
1) А Ви дивилися статистику будівництва за останні 20років, в регіонах так як і в столиці не достатньо нових м2, а старе післявоєнне житло вже своє відслужило + іпотека, вона і в регіонах також уже є
2) прямопропорційно, в Києві фактично проживає 4-5млн
3) аренда росте тому що є попит на неї (див. п2)
4) вони всі являються можливими учасниками РН. Сьгодні на бусі, завтра оренда а через декілька років можливо й іпотека (робота все ж в Києві, в Фастові її немає)
21 фев 2008 23:09
Цитата:

Я дослiдив Ваше бiнарне дерево.
Будь ласка продовжiть його на регiони й дайте вiдповiдь,
1) якщо така мiграцiя до Киева з регiонiв, чому в них цiни продовжують Киiвський тренд?
2) як корелюе прирiст % мiгрантiв з % росту цiни?
3) а прирiст мiграii дiйсно (аренда теж росте й для багатьох непiдйомна)?
4) а то хто доiзжае з пригорода (електричкою, бусом ...) теж впливать на КРН?

Упс....Я думав Ви самі зможете дати відповіді на ці питання.
1) А Ви дивилися статистику будівництва за останні 20років, в регіонах так як і в столиці не достатньо нових м2, а старе післявоєнне житло вже своє відслужило + іпотека, вона і в регіонах також уже є. Ціна на будматеріали в регіонах вище ніж у столиці на 10-20% а робота нижча на процентів 20%.
2) прямопропорційно, в Києві фактично проживає 4-5млн, і всім приїзжим студентам та робочим потрібне житло і як мінімум 20-30% намагається залишитись в столиці
3) аренда росте тому що є попит на неї, а якщо попит є значить вона підйомна (див. п2)
4) вони всі являються можливими учасниками РН. Сьогодні на бусі, завтра оренда а через декілька років можливо й іпотека (робота все ж в Києві - в Фастові її немає)
Повірте, не всім людям в Лондоні чи в Копенгагені вдається придбати власне житло, а хто орендує або купує в іпотеку часто користується велосипедом або о.транспортом. Чому? Чи Ви думаєте що вони там усі такі багаті та в білих штанях?
Ви краще б почали нову тему про альтернативу київському житлу або що мені зробити щоб зберегти мій час, здоров,я, сили а може й молодість і не купувати житло в цій фетішній столиці.
Удачі!
22 фев 2008 07:42
Англорус, Ви правильно ловите суть думки.

Я в Киевi на заробiтках.

Тримають в Киевi такi речi.
1. певнi сiмейнi обставини
2. бажання отримати ресурси на start-up IT бiзнесу в провiнцii (досвiд, кадри, зв'язки, капiтал)
3. Чекаю коли просяде КРН. А тодi по Украiнi пiде ланцюгова реакцiя.
Тодi й закуплюсь нерухомiстю, в тому числi й для бiзнесу.

Вiкс.
Поки аренда не рiвна платежам по iпотецi, ринок буде перегрiтий. Що означае, що рано чи пiзно вiн повинен скоректувати до фундаментальноi вартостi (тобто в довготиваломи трендi всi активи на ринках мають середню цiну, яка близька до фундааментальноi).

Про альтернативу для середнього класу - тема вже йе- замiське будiвництво.

Маемо два шляхи розвитку краiни
- европейський
- латиноамериканський

Поки що йдем kатиноамериканським, тому скоро будемо мати трущоби в Киуеi (Борщаговка, Троещина...)


I ще, он до ЧЕ2012 набудують готелiв, з арендою буде простiше.

Щоcь не можу видалити Ваш пост, десь пропали права модерацii.
25 фев 2008 23:18
Цитата:

Англорус, Ви правильно ловите суть думки.

Я в Киевi на заробiтках.

Тримають в Киевi такi речi.
1. певнi сiмейнi обставини
2. бажання отримати ресурси на start-up IT бiзнесу в провiнцii (досвiд, кадри, зв'язки, капiтал)
3. Чекаю коли просяде КРН. А тодi по Украiнi пiде ланцюгова реакцiя.
Тодi й закуплюсь нерухомiстю, в тому числi й для бiзнесу.



Неужто теща выгнала из дома, отправила на заработки? Сорри за солдатский юмор :-) Оно конечно правильно заниматься тем что нравится, и вроде бы Гугл родился чуть ли не в гараже. Ну, что я могу сказать, Флайман, если создашь чего-то такое как Гугл, тогда уж купи на домик.нет большой-пребольшой баннер и напиши там "Флайман прав. Всегда." Я правда желаю тебе успеха, мне всегда нравились упертые люди с предпринимательской жилкой :-)
28 фев 2008 17:09
Цитата:

Давайте все уедем в Швецию !Мы имеем образование, желание работать и очень законопослушны ! Здесь пусть остаются Пинчуки, Януковичи , люмпены и тюрьмы ! :105: Хочу в Швецию ! :105:

:20:
А я хочу в Финляндию...
11 март 2008 14:57
там холодно
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее
1. . .346
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее