Подать объявление

Чи варте житло в києві часу, здоровя, сил

1. . .356
12 фев 2007 14:27
Што прафф тэ правф. Тутай ужо ни до чого й не придовбешси.
14 фев 2007 08:39
Я думаю, що мрії мрійників, які мріяли про прадіння цін на РН вже втілюються в життя, що є підтвердженням нижчеприведеного вислову:

Глупо думать про лень негативно
И надменно о ней отзываться:
Лень умеет мечтать так активно,
Что мечты начинают сбываться!
И. Губерман


14 фев 2007 09:30

Гтвщ, для тебе, на день Валентина я приберіг посилання на механізм дії Аркади, може зрозумієш принцим дії лохорону і забереш назад свої необгрунтовані заяви.

Холдинг, который лопнет
//domik.ua/mod/forum/showthread.php?t=69 66

14 фев 2007 09:58
//domik.ua/mod/forum/showthread.php?t=69 66Механизм уже давно обсосан
14 фев 2007 10:19
//domik.ua/mod/forum/showthread.php?t=69 66
Ну пообсмоктуй, мульку ще трохи, як смокчеш уже років ...?

Берлин. Квартира 35 м2, состоит из двух комнат. 15 тысяч евро.
Берлин. Квартира 56 м2, три комнаты. 25 тыс. евро.

Далі "аргументовану статтю" можна не читати.

Я до речі живу в новому будинку - збудованому КМБ і купленому в Аркаді, і мені твої мантри до одного місця. А ти міг жити, та не послухав тещу з дружиною, а "своїх друзів", які тобі лажу і впарили.
14 фев 2007 10:38
Аркада в Берліні ще працює.
Щось ти заглючив, перезавантажся.
14 фев 2007 10:46
15
14 фев 2007 11:03
Мені не потрібні нелквіди ні в Берліні, ні в Києві, так як я не збираюсь там жити. А як стане ліквідом, тоді куплю і без твоєї вказівки.

Краще розкажи детально як ти купував. Тобі менеджери з Аркади ноги не цілували?
14 фев 2007 11:06
А ведь там и льготы это дополнение от 05.12.2005
14 фев 2007 11:11
Тут туристом не доедешь до Лондона, а про Германию вастче молчу. ВОт краткие требования, что б получить частную визу в Британию.

Документи, що подаються з анкетою на отримання візи



ПРИМІТКА: Особа, що подає заяву на отримання візи, несе повну відповідальність за надання всіх необхідних документів. Тим, хто подає заяви, де не вистачає необхідних документів, може бути відмовлено у візі.

Не-туристичні візи (відвідування друзів, родини, ділові подорожі)

1. Запрошення з поясненням того, як Ви пов‘язані зі спонсором (наприклад: дядько по материнській лінії, діловий партнер, друг і т.п.), чітко сформульованої мети та тривалості Вашої подорожі. У листі також повинно бути вказано повну адресу Вашого поручителя у Великій Британії та номер його телефону.

2. Підтвердження Вашого додаткового доходу (якщо Ви його маєте). Підтвердження доходу Вашої дружини/чоловіка (якщо Ви одружені) і Ваших заощаджень (якщо Ви їх маєте). Усі довідки з банку повинні чітко вказувати суму заощаджень на теперішній час.

3. Підтвердження достатку і доходу Вашого поручителя у Великій Британії (наприклад: квитанції про зарплату, банківські довідки про стан його рахунку). Ми не цікавимося фінансовим станом Вашого спонсора, а лише прагнемо переконатися, що він спроможний сплатити певну частину витрат, пов`язаних з Вашим візитом.

4. Лист від Вашого працедавця, або безпосереднього керівника, де чітко зазначено його/її ім`я, посаду, робочу адресу та номер телефону. У листі має бути вказано строк Вашої роботи в установі, заробітну плату, посаду, мету подорожі, тривалість Вашої щорічної відпустки та передбачувану дату виходу на роботу. Необхідно вказати, чи фінансує Вашу подорож організація, в якій Ви працюєте, і якщо так, яку суму вона на це виділяє.

5. Підтвердження обігу та прибутковості Вашої компанії, що дозволяє Вам здійснити дану подорож. Реєстраційні документи української компанії та підтвердження наявності ділових контактів з компанією у Великій Британії.

6. Усі документи, що стосуються питань, вказаних у листі, виданому Вам під час попередньої відмови (відмов) у видачі візи.

7. Підтвердження бронювання готелю, оплати або передплати поїздки.

8. Підтвердження попередніх контактів зі спонсором у вигляді електронних повідомлень, листів, фотографій, телефонних рахунків та копія паспорта спонсора з підтвердженням подорожей до України (якщо такі були).
14 фев 2007 11:17
2Славентій

Був я ФРНі по службовій, і що? І не лякайте довгими переліками документів.
А ще можна і по студентській.
14 фев 2007 12:10
Колись рублі СРСР теж були ліквідами.
І поменше хворобливо реагуй, я розумію, коли теща каже - лопух, навіть кредита взяти не зміг, а на мене пінитися не треба. Тереби свої ліквіди, ганяючи з ними з одного обмінника до другого.

Ти зайди в Аркаду і подивись на черги за 1 і 2 к. Адже літом там метр був по 1100 у.е., а на вторинному ти і сам знаеш скільки. Та і телячих ніжностей мені не потрібно.
Ти, за скільки купив я, в Києві вже не купиш.
А що по службовій в студобщазі жив, а я думав в Холідей Інн.
Так що, пояснуй жінці про "розводілово", а в мене з чуйниками все в порядку, та і друзі мабуть кращі, рекомендували Аркаду і КМБ.
14 фев 2007 12:11
можна. можна все, что хочецца, но в каждом конкретной ситуации все зависит от чиновника, который дает визы. вот так.
14 фев 2007 12:33
НЕТ! "Но молодым всегда хочется свободы и независимости!" Я в течении года я познакомилась с проблемой жилья в Киеве. Что будет когда я захочу купить квартиру??? 85
21 фев 2007 23:20

Что-то я не понял, почему Берлин вызвал иронию. Вот тут всего по Берлину полно
//ru.immostreet.com/recherche.htm? ... nn_qrypg=5

Как видим красивое качественное жилье по адекватным ценам.

Ну кто-то купил пару лет назад Киев по приемлимой цене - так чего тупо сидеть радоваться - своей трущобе что ли. Пусть посмотрит как люди живут,а не гондурасцы.
И вообще считаю, что тот, кто считает текущие цены на Киев - нормальными попросту сам ненормален. Да в Киеве пол-жилфонда такие - что само проживание в нем - это унижение человеческого достоинства.
А цены - это украинский менталитет - НИЩАЯ ТУПОСТЬ И СЕРОСТЬ - вот они -то и покупают по текущим ценам.
А в Германии - у людей как-то побольше достоинства.

22 фев 2007 09:13
Так че, не слышу комментов по Берлину,неужели сайт врет и нет там таких цен, но вроде как обновление базы - там 5 февраля было,вроде как свежак.
22 фев 2007 09:36
UNDO, ти де? А ну дай нам кузькіну (Берлінську) мать.
22 фев 2007 14:16
Автору и другим любителям баз и индексов цен, статистик и т.п.
Вы когда на заборе читате - тоже всему верите?
Знаете, есть поговорка такая у преферансистов "кто пишет, тот и выигрывает".
Все просто этими цыферками давно и небезуспешно промывают мозги всем тем, кто должен платить, только потому, что это им (промывающим) выгодно. Вот и все! Надули пузырь, теперь в стороны разбегаются, чтобы не зацепило, а то ведь лопается уже.
16 март 2007 10:46

Я зрозумів, по аналогії domik.ua (і небуде).
Як судно незовете, так воно і попливе. Ги-ги.

20 март 2007 11:56
Ну тут я вроді сам собі модератор, так що "трьоп" виключається.
Щодо цін, то як говорили раніше
"то о чем так давно говорили большевики- сбылось"
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее
1. . .356
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Подробнее