Подать объявление

ЖК Грюнвальд | УСК | ул. Клавдиевская, 40

ЗастройщикУкраинская строительная компания
Сдача ЖК2012 - 2022 г.
Планировки
от 25 550 Грн/м²
Карточка Домик
Индекс надёжности
45из 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 240.
47/20%
32/13%
78/33%
47/20%
36/15%
1. . .286288. . .572
05 фев 2016 07:46
Цитата "AlexUnder":
Вчера был в главном офисе. Оказалось, что желание обзавестись панорамными окнами заразное, и кроме меня ещё есть желающие...


Забудовник готовий ставити панорамні вікна для всіх бажаючих? Чи відмовляє?
05 фев 2016 07:52
Цитата "TetianaU":


Забудовник готовий ставити панорамні вікна для всіх бажаючих? Чи відмовляє?

Судя по 5-й очереди, он может даже доп окно вам сделать, если платите :)
05 фев 2016 07:58
Цитата "sonar4ik":

Судя по 5-й очереди, он может даже доп окно вам сделать, если платите :)


:) Та ні, мене вікна влаштовують у тій кількості і в тому вигляді, в якому є. Просто цікаво, як врешті виглядатиме будинок під кінець будівництва.)))
05 фев 2016 08:08
Цитата "TetianaU":

:) Та ні, мене вікна влаштовують у тій кількості і в тому вигляді, в якому є. Просто цікаво, як врешті виглядатиме будинок під кінець будівництва.)))


Панорамные окна - это Вам не балконы с выносом, такие окна на верхних этажах не бросаются в глаза и только украшают фасад. А здесь идёт речь именно про верхние этажи.
05 фев 2016 08:18
Цитата "AlexUnder":


Панорамные окна - это Вам не балконы с выносом, такие окна на верхних этажах не бросаются в глаза и только украшают фасад. А здесь идёт речь именно про верхние этажи.


Як на мене, то вони б прикрашали фасад тільки якби, наприклад, всі верхні поверхи поставили панорамні вікна. А так, думаю, це все ж буде вибірково. Виглядатиме нічим не краще клаптикового утеплення на старих будинках. Особисто мені це не заважає, так само як і балкони з виносом в межах розумного.

Буде в нас все, і панорамні вікна, і виноси, і кондиціонери, і тарілки. Впевнена, що буде))) Кожен робить так, як йому зручніше, і не бачу сенсу з цим боротися, якщо це тільки не якийсь старий будинок, що має історичну і архітектурну цінність.
05 фев 2016 08:20
для видовых квартир грех не сделать панорамные окна !!!! там вид на Лес ,закат, просто шикарный аааааааа :super: :super: :super: :super: а у меня вид на супермаркет (недостроенный ) :( :( :( :'( :'( :'(
05 фев 2016 08:21
Цитата "Falkor":
для видовых квартир грех не сделать панорамные окна !!!! там вид на Лес ,закат, просто шикарный аааааааа :super: :super: :super: :super: а у меня вид на супермаркет (недостроенный ) :( :( :( :'( :'( :'(


Не переживай, приглашаю в гости - смотреть на закат! ;)
05 фев 2016 08:23
Цитата "TetianaU":


Як на мене, то вони б прикрашали фасад тільки якби, наприклад, всі верхні поверхи поставили панорамні вікна. А так, думаю, це все ж буде вибірково. Виглядатиме нічим не краще клаптикового утеплення на старих будинках. Особисто мені це не заважає, так само як і балкони з виносом в межах розумного.

Буде в нас все, і панорамні вікна, і виноси, і кондиціонери, і тарілки. Впевнена, що буде))) Кожен робить так, як йому зручніше, і не бачу сенсу з цим боротися, якщо це тільки не якийсь старий будинок, що має історичну і архітектурну цінність.

ага и синие балконы на зеленом доме :yes:
05 фев 2016 08:23
Цитата "AlexUnder":


Не переживай, приглашаю в гости - смотреть на закат! ;)

:beer:
05 фев 2016 08:29
Цитата "Falkor":

ага и синие балконы на зеленом доме :yes:

Ну це було трохи занадто))) В цьому випадку із зручністю для власників це не має нічого спільного. Сумніваюся, що колір балкону зовні має якийсь вплив на якість життя у квартирі, як це має місце із вікнами, виносами, тарілками тощо. Певно, у власників не знайшлося зеленої фанери чи хоча б фарби на той момент, а переплачувати не хотілося.
05 фев 2016 08:35
Цитата "TetianaU":

Ну це було трохи занадто))) В цьому випадку із зручністю для власників це не має нічого спільного. Сумніваюся, що колір балкону зовні має якийсь вплив на якість життя у квартирі, як це має місце із вікнами, виносами, тарілками тощо. Певно, у власників не знайшлося зеленої фанери чи хоча б фарби на той момент, а переплачувати не хотілося.

не, наверно бригада рабочих намудрила ,лень искать било под цвет , а инвестор уже по факту получил минус в карму :)
05 фев 2016 08:36
Цитата "AlexUnder":
Вчера был в главном офисе. Оказалось, что желание обзавестись панорамными окнами заразное, и кроме меня ещё есть желающие...


Цитата "TetianaU":
Забудовник готовий ставити панорамні вікна для всіх бажаючих? Чи відмовляє?


Застройщик делает только то, что предусмотрено проектом. Всё остальное - своими силами и за свои средства... Было бы желание...
05 фев 2016 08:46
Цитата "AlexUnder":




Застройщик делает только то, что предусмотрено проектом. Всё остальное - своими силами и за свои средства... Было бы желание...

Це зрозуміло, але очевидно під панорамні вікна проект все ж міняють. Ну і не за спасибі, думається)))
05 фев 2016 08:54
Цитата "AlexUnder":
Застройщик делает только то, что предусмотрено проектом. Всё остальное - своими силами и за свои средства... Было бы желание...


Цитата "TetianaU":
Це зрозуміло, але очевидно під панорамні вікна проект все ж міняють. Ну і не за спасибі, думається)))


Если не затрагиваются несущие стены и общедомовые коммуникации, то проект это не меняет. По поводу необходимости "монетизации" такого изменения планировки - сейчас ведутся переговоры с дирекцией застройщика...
05 фев 2016 09:06
Цитата "AlexUnder":




Если не затрагиваются несущие стены и общедомовые коммуникации, то проект это не меняет. По поводу необходимости "монетизации" такого изменения планировки - сейчас ведутся переговоры с дирекцией застройщика...

Якби знести частину фасаду і поставити панорамні вікна було так просто, то не було б проблем із заскленням лоджій до введення будинку в експлуатацію. Якщо пам'ятаєте, у четвертій черзі хотіли було навіть демонтувати рами на лоджіях, засклених до введення в експлуатацію. Тому не погоджуся з Вами; думаю, проект все ж міняється.
05 фев 2016 09:10
Цитата "TetianaU":

Якби знести частину фасаду і поставити панорамні вікна було так просто, то не було б проблем із заскленням лоджій до введення будинку в експлуатацію. Якщо пам'ятаєте, у четвертій черзі хотіли було навіть демонтувати рами на лоджіях, засклених до введення в експлуатацію. Тому не погоджуся з Вами; думаю, проект все ж міняється.

там по пожарным нормам стеклить нельзя , а фасадные окна не противоречат пожарной безопасности
05 фев 2016 09:29
Цитата "Falkor":

там по пожарным нормам стеклить нельзя , а фасадные окна не противоречат пожарной безопасности

Добре, за пожежну безпеку не буду сперечатися, бо я в цьому справді не розбираюся. Але чому тоді навіть при незначній перестановці гіпсокартонних стін у квартирі, це треба узгоджувати із забудовником, або чекати введення в експлуатацію. Раніше я радилася щодо цього тут на форумі. Олександр мені відповів:

"Дело в том что у застройщика есть проект здания прошедший гос. экспертизу, который соответствует всем строительным нормам и требованиям. Прежде чем присвоить дому сертификат о вводе в эксплуатацию (Сертификат соответствия) гос. комиссия проводит проверку на соответствие фактического строения к проекту."

Я відповідно офіційно це все оформила і заплатила встановлену суму за зміну планувальних рішень. Тобто навіть гіпсокартонні перегородки входять у проект будівлі. То невже зовнішній фасад не входить?
05 фев 2016 11:51
Цитата "TetianaU":


Забудовник готовий ставити панорамні вікна для всіх бажаючих? Чи відмовляє?


Застройщик уже готовится сдавать дом скоро, а не менять проект. Ничего нового кроме окраски фасада вы до вводу в эксплуатацию не увидите. А то что сделали панорамные окна в пентхаузе, язык не поворачивается это назвать чем то что портит облик дома.
05 фев 2016 12:13
Высший хозсуд подтвердил правомерность выделения земли горсоветом Киева под проект Bionic Hill//delo.ua/ukraine/vysshij-hozsud-podtverdil-pravomernost-vydelenija-zemli-gorsovet-311606/
05 фев 2016 12:14
Цитата "Falkor":
для видовых квартир грех не сделать панорамные окна !!!! там вид на Лес ,закат, просто шикарный аааааааа :super: :super: :super: :super: а у меня вид на супермаркет (недостроенный ) :( :( :( :'( :'( :'(


В этом году достроят :winky:
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее
1. . .286288. . .572
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее