Подать объявление

ЖК Гармония | Киевгорстрой, Укрбуд | ул. Василия Стуса, 7

ЗастройщикКиевгорстрой
Сдача ЖК2020 г.
Планировки
Карточка Домик
ЖК сдан
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 51.
10/20%
4/8%
10/20%
14/27%
13/25%
1. . .1517. . .94
16 дек 2016 16:36
Цитата "Vorgan":


В отделе продаж говорили, что нужно писать заявление на перепланировку перед тем, как построят Ваш этаж. Если построен этаж и простенки, снос и новые будут за дополнительную плату (снос + вынос мусора и т.д.).


Большое спасибо за информацию 8-) !
16 дек 2016 16:44
Цитата "Alex7937":


Там в общежитие пускают ? Лифт есть ? Как жильцы, не проклинают Гармонию и будущих инвесторов ? Снимите кто - нибудь видео и фоток с 9 - го этажа. Я бы сам, но не имею возможности пока что заехать :(


Да,я нашла 2 лифта.Пройти можно без проблем. Я общалась с жильцами - они довольно дружелюбны, понимают что ничего изменить не могут в принципе.На начавшуюся стойку можно посмотреть из нескольких ракурсов, пройдя по коридору- на стройку выходит несколько окон.
16 дек 2016 16:46
Цитата "Alex7937":
Якщо є що показузувати, чому б камеру не включити 8-) ? До речі, ніхто не знає, на якому етапі можна подавати заяву на бажання перепланування квартири ? За скільки часу максимум до здачі будинку можна змінювати проект забудовником ?

Відповідаю Вам стосовно камери. Іх буде встановлено ближче до весни , оскільки зараз роботи лише на початковому етапі , тому Укрбуд прийняв рішення наразі не встановлювати камери.
16 дек 2016 20:01
Шановні інвестори ! У договорі та чеку про оплату вказано, що кошти внесено БЕЗ ПДВ . То що це означає, нам ще треба потім буде 20 відсотків ПДВ сплатити :???: ?
17 дек 2016 15:01
Нет
19 дек 2016 07:28
Цитата "Alex7937":
Якщо є що показузувати, чому б камеру не включити 8-) ? До речі, ніхто не знає, на якому етапі можна подавати заяву на бажання перепланування квартири ? За скільки часу максимум до здачі будинку можна змінювати проект забудовником ?


Заяву на перепланування можна писати хоч сьогодні, до того як почнуть будувати Ваш поверх.
20 дек 2016 12:14
Хто взяв 2-х кімнатну план 2.1 або 2.2 ???
20 дек 2016 13:39
Цитата "vadik_v":
Хто взяв 2-х кімнатну план 2.1 або 2.2 ???


А шо там 8-() ? Що сталось :ne figa sebe: ?
20 дек 2016 14:59
Цитата "Alex7937":


А шо там 8-() ? Що сталось :ne figa sebe: ?

Три раза перепродали 8-() 8-() 8-()
20 дек 2016 17:48
МБ, вы по - моему писали, что я вас "достал" . Хотя я вам и не писал ничего . Вечно вы суете нос на всех форумах не в свое дело :no-no: . Так нечего мне отвечать :ded: . Дайте нормальному человеку ответить :umnik: .
20 дек 2016 19:08
Цитата "Alex7937":
МБ, вы по - моему писали, что я вас "достал" . Хотя я вам и не писал ничего . Вечно вы суете нос на всех форумах не в свое дело :no-no: . Так нечего мне отвечать :ded: . Дайте нормальному человеку ответить :umnik: .

))) А что не так? Ветка открытая, не закрытая.
Вдруг вам нужен ответ срочно, а нормальный человек не отвечает, вы нервничаете - я и ответила :winky:
А откуда вы знаете, что я "на всех форумах" сую свой нос ?
Вы там тоже бываете и суете? Да и не на всех форумах, я на переправе коней не меняю, а вот по веткам этого форума - ой, как люблю полазить :shuffle:
А квартиры все - таки перепродали. Уточняла вечером в оп, уже по 4-му разу.
20 дек 2016 20:12
Цитата "Alex7937":


А шо там 8-() ? Що сталось :ne figa sebe: ?


тип 2.1 і 2.2 приєднують до гуртожитка, вхід буде через балкон.
Через такі зміни в проекті, інвестори цих квартир мають доплатити ПДВ готівкою особисто в руки Коломойському. :chillout:
20 дек 2016 21:01
В связи с увеличением курса дол., инвестиционная привлекательность нашего комплекса увеличивается. Какие прогнозы по поводу измения цены на квадратные метры?
20 дек 2016 21:11
Что то на форуме у нас тишина или все кинулись штурмовать банкоматы Привата? Когда ждать повышения цены на квадратные метры?
20 дек 2016 21:59
Цитата "vb09":
Что то на форуме у нас тишина или все кинулись штурмовать банкоматы Привата? Когда ждать повышения цены на квадратные метры?

когда продадут все 2 комнатные тогда и подымут цену
21 дек 2016 06:41
Цитата "Alex7937":


А шо там 8-() ? Що сталось :ne figa sebe: ?


Хочу план квартир обговорити...
21 дек 2016 07:08
Хочу план квартир обговорити...[/quote]

Я правильно розумію - це квартири 1 та 2 поверхів?
21 дек 2016 07:15
["vadik_v"] Хто взяв 2-х кімнатну план 2.1 або 2.2 ???


А не проти поспілкуватись, але якщо можливо через особисту пошту. Щоб не провокувати, та не шокувати нікого, хто може не правильно трактувати інформацію.
21 дек 2016 08:23
121715 , так не роблять ! Ми всі інвестори і ми маємо право знати все ! Що там сталось, vadik_v ? Прошу все писати публічно, щоб ми, інвестори, все знали . Не забувайте, що при виникненні проблем тільки спільними зусиллями інвесторів можна буде щось вирішити . Подумайте про це . Не йдіть на поводу відділу продажів ! Тільки ми, інвестори , один для одного друзі ! Оскільки ми і тільки ми найбільше зацікавлені в безпроблемному будівництві, ми вклали сюди свої кошти . Я думаю, vadik_v це зрозуміє та не буде робити необдуманих кроків. Ще раз повторюю - тільки такі ж інвестори, як ви, справжні ваші друзі. Забудовника треба контролювати, а не втиху там про щось шептатись по особистій пошті.

Цей форум для інвесторів, а не для забудовника і ФФС , які взяли наші кошти . Що ви скриваєте, 121715 ?
21 дек 2016 09:09
Шановні (справжні!) інвестори ! Давайте домовимося надалі нічого один від одного не приховувати . Все викладуємо виключно публічно . Будь які пропозиції щось скрити шляхом особистої переписки - ігноруємо !
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее
1. . .1517. . .94
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее