Подать объявление

ЖК Гармония | Киевгорстрой, Укрбуд | ул. Василия Стуса, 7

ЗастройщикКиевгорстрой
Сдача ЖК2020 г.
Планировки
Карточка Домик
ЖК сдан
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 51.
10/20%
4/8%
10/20%
14/27%
13/25%
1. . .1618. . .94
21 дек 2016 09:19
Цитата "Alex7937":
121715 , так не роблять ! Ми всі інвестори і ми маємо право знати все ! Що там сталось, vadik_v ? Прошу все писати публічно, щоб ми, інвестори, все знали . Не забувайте, що при виникненні проблем тільки спільними зусиллями інвесторів можна буде щось вирішити . Подумайте про це . Не йдіть на поводу відділу продажів ! Тільки ми, інвестори , один для одного друзі ! Оскільки ми і тільки ми найбільше зацікавлені в безпроблемному будівництві, ми вклали сюди свої кошти . Я думаю, vadik_v це зрозуміє та не буде робити необдуманих кроків. Ще раз повторюю - тільки такі ж інвестори, як ви, справжні ваші друзі. Забудовника треба контролювати, а не втиху там про щось шептатись по особистій пошті.

Цей форум для інвесторів, а не для забудовника і ФФС , які взяли наші кошти . Що ви скриваєте, 121715 ?


А ви що інвестор квартири 2.1. чи 2.2.?
21 дек 2016 09:29
121715 , спілкуйтесь, будь - ласка, публічно , не потрібно від нас, інвесторів, намагатися будь - що приховати (при цьому прикриваючись "благими намірами" як би то "не провокувати інвесторів" ). Все повинно бути по - чесному . Краще піднімайте авторитет забудовника новими фактами , що грають на його користь, а не шляхом щось утаїти , підштовхуючи справжнього інвестора (vadik_v) до спілкування на важливі теми поза форумом .
21 дек 2016 19:06
Цитата "vadik_v":
Хто взяв 2-х кімнатну план 2.1 або 2.2 ???

Давайте обсудим 2-х ком. тип 2.1, а затем можно и 2.2. Перед тем как что-то обсуждать нужно вначале получить на руки рабочую документацию на квартиру. А чтобы рабочую документацию получить надо полностью оплатить объект инвестирования, получается замкнутый круг, а так из него хочется вырваться. А теперь отсюда напрашивается вывод: "Что обсуждать то будем ?" Например у меня есть желание подвинуть стеночку, только вот без точных геометрических размеров, сделать это не представляется возможным. По информации отдела сопровождения (перепланировок), особо губы закатывать не стоит их настольная книга ДБН №____утверждает: что мокрые зоны с сухими местами не меняют, в несущие конструкции не вмешиваются, мокрые зоны не увеличивают и не уменьшают, так что полет фантазии резко сужается, практически сводится к незначительным "покращенням".
21 дек 2016 20:24
vb09, убрать туалет второй (который без ванной) в планировке 2.2 - тоже нельзя ? Что - бы сделать комнату по - больше за счет полного исключения туалета и части коридора , к примеру. Самый главный вопрос - где взять точные размеры квартиры и комнат , почему их скрывают, вы пытались их раздобыть ?

vadik_v, вы говорили, что на 100 процентов оплатили квартиру. Тогда почему вас интересует две планировки, а не одна, конкретная ?

121715, почему вы уточняли, какой этаж (1-2 или выше), планировки 2.1 и 2.2 на разных этажах отличаются ? Что именно вы хотели обсудить по личной почте ?
22 дек 2016 07:31
Цитата "vb09":

Давайте обсудим 2-х ком. тип 2.1, а затем можно и 2.2. Перед тем как что-то обсуждать нужно вначале получить на руки рабочую документацию на квартиру. А чтобы рабочую документацию получить надо полностью оплатить объект инвестирования, получается замкнутый круг, а так из него хочется вырваться. А теперь отсюда напрашивается вывод: "Что обсуждать то будем ?" Например у меня есть желание подвинуть стеночку, только вот без точных геометрических размеров, сделать это не представляется возможным. По информации отдела сопровождения (перепланировок), особо губы закатывать не стоит их настольная книга ДБН №____утверждает: что мокрые зоны с сухими местами не меняют, в несущие конструкции не вмешиваются, мокрые зоны не увеличивают и не уменьшают, так что полет фантазии резко сужается, практически сводится к незначительным "покращенням".


Так все правильно. Ще не можна порушувати кімнатність. Але щодо змін площ мокрих зон - такої заборони не пам'ятаю, та і не зрозуміло як їх можна збільшити.
22 дек 2016 07:46
Наблюдаю за строительством по других обЪектам Укрбуд Девелопмент. Например, ЖК Козацкий . Кладут кирпич в мороз, снег и т.д. Никто не в курсе, так можно ? Мне говорили, что так нельзя делать, температура должна быть плюсовая. Что будет за качество у такого дома 6-) ?
22 дек 2016 08:00
По плану 2.1 і 2.2 є такий недолік як розміщення шахти під комунікації (водопровід, канали витяжки)за стіною спальні. В нічний час в спальні (на мою думку) буде шум від комунікацій. Наприклад шум витяжки з санвузла або з кухні, шум каналізації, водопровода...
Я проплатив 100% в головному офісі УБ попросив план з розмірами квартири. Мені відмовили! для перепланування потрібно написати заяву в офісі, після чого буде організована зустріч з архітектором об"єкту, і вже тоді архітектор покаже розміри вашої квартири і буде обговорення перепланування.
На схемі поверху я позначив комунікаційні шахти за стіною спальні.
22 дек 2016 08:15
Цитата "Alex7937":
Наблюдаю за строительством по других обЪектам Укрбуд Девелопмент. Например, ЖК Козацкий . Кладут кирпич в мороз, снег и т.д. Никто не в курсе, так можно ? Мне говорили, что так нельзя делать, температура должна быть плюсовая. Что будет за качество у такого дома 6-) ?


ваш експерд прав, конечно нельзя!
домик при первом тепле просто расстает, как фигура изо льда,
и ваши денежки утекут в землю.
22 дек 2016 08:19
Цитата "vadik_v":
По плану 2.1 і 2.2 є такий недолік як розміщення шахти під комунікації (водопровід, канали витяжки)за стіною спальні. В нічний час в спальні (на мою думку) буде шум від комунікацій. Наприклад шум витяжки з санвузла або з кухні, шум каналізації, водопровода...
Я проплатив 100% в головному офісі УБ попросив план з розмірами квартири. Мені відмовили! для перепланування потрібно написати заяву в офісі, після чого буде організована зустріч з архітектором об"єкту, і вже тоді архітектор покаже розміри вашої квартири і буде обговорення перепланування.
На схемі поверху я позначив комунікаційні шахти за стіною спальні.


Так, потрібно робити гарну шумоізоляцію.
А ще можна просити перенести комунікації, якщо це можливо (мабуть лише спільними заявами і вже зараз).
Мені теж не подобається таке розміщення комунікацій - по різні сторони квартири, та ще й суміжні зі спальними кімнатами :(
22 дек 2016 08:23
vadik_v, мені також відмовили у пред"явленні проекту, хоча згідно договору ми підтвердили, що нас було ознайомлено з ним. При чому на запитання "можна побачити проект ?" працівники починають морозитись і уходять від відповіді різними способами та не показують. Звичайно, це ненормально та не добавляє довіри до забудовника .

vadik_v, що ви позначили квадратиком на фото квартири (між спальнею та кухнею) ?
22 дек 2016 08:27
vadik_v, в будь-якому разі потрібно написати заяву, щоб отримати точні розміри квартири СВОГО типу. Бо я так і не розумію, який саме тип (2.1. чи 2.2.) Вас цікавить? Знову ж таки поверх має значення.
Та розміри Ви, скоріш за все, отримаєте вже у новому році.
22 дек 2016 08:53
Цитата "Alex7937":


vadik_v, що ви позначили квадратиком на фото квартири (між спальнею та кухнею) ?


Це теж косяк по проекту. З проекту який на сайті я зробив висновок що це стіна товщиною 24 см. (в цеглу), а далі (до коридора) товщина стіни в 12 см. (в пів цегли) тобто з кухні і кімнати будуть непотрібні кути (я таке бачив в мого товариша(забудовник КП «Житлоінвестбуд-УКБ»))
22 дек 2016 09:11
Цитата "AndriyCh":


ваш експерд прав, конечно нельзя!
домик при первом тепле просто расстает, как фигура изо льда,
и ваши денежки утекут в землю.


Можно смеяться ? Читайте технологию строительства . Это опасно, строить в мороз. Весной вода в цементе расстает и как следствие, может дать усадку. Вам ссылок по этой теме накидать или вы сами в состоянии найти ?
22 дек 2016 09:23
Цитата "Alex7937":


Можно смеяться ? Читайте технологию строительства . Это опасно, строить в мороз. Весной вода в цементе расстает и как следствие, может дать усадку. Вам ссылок по этой теме накидать или вы сами в состоянии найти ?


никто не смеется. все серьезно. забирайте деньги пока весна не настала.
22 дек 2016 09:41
Цитата "121715":

А ще можна просити перенести комунікації, якщо це можливо (мабуть лише спільними заявами і вже зараз).
Мені теж не подобається таке розміщення комунікацій - по різні сторони квартири, та ще й суміжні зі спальними кімнатами :(


Ну я до цього підвожу. Конкретно мене цікавить план 2.2 Комунікаційну шахту логічно перенести на протилежну стіну.

Народ не судіть мене строго))) я тут політ фантазій paintom на швидку руку намалював по плану 2.2 як би я переробив:
- Комунікаційну шахту за стіною спальні перенестіс би на протилежну стіну.
- З місця де по плану туалет я б зробив кладову (чорний квадрат це пральна машина)
- Розділив би вану і туалет
- червоним позначено місце монтажу бойлера
- розміщення умивальника в 2-х варіантах
- стіна між кімнатою і кухнею зміщена по прямій в пользу кухні
- Вихід з кухні на балкон замінити місцями двері-вікно...

Звісно вана і туалет будуть компактні, але в панельках вони не більші, і вроді як вистачає...
22 дек 2016 10:26
Цитата "vadik_v":


Ну я до цього підвожу. Конкретно мене цікавить план 2.2 Комунікаційну шахту логічно перенести на протилежну стіну.

Народ не судіть мене строго))) я тут політ фантазій paintom на швидку руку намалював по плану 2.2 як би я переробив:
- Комунікаційну шахту за стіною спальні перенестіс би на протилежну стіну.
- З місця де по плану туалет я б зробив кладову (чорний квадрат це пральна машина)
- Розділив би вану і туалет
- червоним позначено місце монтажу бойлера
- розміщення умивальника в 2-х варіантах
- стіна між кімнатою і кухнею зміщена по прямій в пользу кухні
- Вихід з кухні на балкон замінити місцями двері-вікно...

Звісно вана і туалет будуть компактні, але в панельках вони не більші, і вроді як вистачає...


О, Я про те і кажу, що якщо написати звернення - про перенесення комунікацій по УСЬОМУ стояку, і здається в цьому проблеми не має бути - бо для плану не так важливо зліва чи зправа вони будуть. Але самостійно Ви їх перенести не зможете - бо порушите всю вентеляційну схему будинку. І це заборонено.
22 дек 2016 10:43
Цитата "121715":


О, Я про те і кажу, що якщо написати звернення - про перенесення комунікацій по УСЬОМУ стояку, і здається в цьому проблеми не має бути - бо для плану не так важливо зліва чи зправа вони будуть. Але самостійно Ви їх перенести не зможете - бо порушите всю вентеляційну схему будинку. І це заборонено.

Кто-то узнавал, что их уже не перенесли по плану? В ОП говорили, что они самостоятельно об этом просили
22 дек 2016 10:47
Може,вентиляційна шахта спеціально так запроектована, щоб провітрювати кімнату також ? Моя особиста думка - у багатоквартирному будинку ідеальної тиші не знайдеш. Дуже залежить від сусідів. Місце тут тихе, але невідомо, які сусіди попадуться - шумні чи нормальні .

Читав, що є акустична вата - дешево коштує та має дуже добрі звукоізоляційні властивості . Я думаю, треба буде обшити, якщо треба ідеальна тиша .
22 дек 2016 11:20
А як на рахунок перепланування яке я зкинув...? може в когось якісь пропозиції?)

В кого 2.2 ???
22 дек 2016 11:52
Цитата "vadik_v":
А як на рахунок перепланування яке я зкинув...? може в когось якісь пропозиції?)

В кого 2.2 ???



Мені подобається ідея з коморою. А скільки ви плануєте виділити під туалет?
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Подробнее
1. . .1618. . .94
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Подробнее
+34624407828xxxx