Подать объявление

"Жилой дом Номер Один", Борисполь, ул. Толстого, 1 - "Альтис-Девелопмент"

Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 26.
1/4%
1/4%
2/8%
5/19%
17/65%
1. . .810. . .126
27 март 2017 09:09
"Ссылка на сообщение zheka3789 » 20.03.2017 18:00
А по ділу:
-
"В "Первоцвіті" та ж історія - радянський під'їзд, але вже хоч ліфт нормальний і трохи простору побільше. А от квартира - вогонь!) Два перфоратори згоріло поки перегородку на лоджію виносили! Бетон, каміння і залізо! Реально якісно! Теж індивідуальне опалення і теж зовнішнє утеплення стін - в квартирі тепло без опалення до +5 на вулиці, взимку опалюється мінімально, але суми не знаю. ""


---- На скільки я знаю Первоцвіт - 2 будинки панельні, 1 монолітний. То це ви в панельному несущу панель вивалювали ? (в моноліті всі ж перегородки з легкіх теплих матерялів) Да ви опасний сусід ))))
05 апр 2017 05:47
Доброго дня всім, хто знає на якому етапі будівництво до введення в експлуатацію ? Чи варто брати 60 кв. М за 850 тис?
05 апр 2017 05:48
В банківській можна взяти 3 кімнати по знижка за 900
05 апр 2017 07:06
Цитата "Гостя 146 3":
Доброго дня всім, хто знає на якому етапі будівництво до введення в експлуатацію ? Чи варто брати 60 кв. М за 850 тис?

Введення заплановано на вересень 2017, зараз завершують кладку 8-9 поверхів із 10, потім утеплення, внутрішні роботи... Банківській не раджу, почитайте відгуки - низькі стелі, не облаштована придомова, тощо... Беруть там задешево для перепродажу, або здачі, але не для себе...
05 апр 2017 11:45
Думаю цей будинок здадуть вчасно, ми були сьогодні на будівництві, робочих дуже багато на внутрішній стороні будинку, та в самому будинку . Будемо сподіватися , що восени робитимем ремонт ))
05 апр 2017 16:02
Цитата "3232CD":


---- На скільки я знаю Первоцвіт - 2 будинки панельні, 1 монолітний. То це ви в панельному несущу панель вивалювали ? (в моноліті всі ж перегородки з легкіх теплих матерялів) Да ви опасний сусід ))))


Вибачте, не я вивалював)))) Знаю, що несучі лише дурні трогають, але то ж не я)
05 апр 2017 16:07
Цитата "Гостя 146 3":
Думаю цей будинок здадуть вчасно, ми були сьогодні на будівництві, робочих дуже багато на внутрішній стороні будинку, та в самому будинку . Будемо сподіватися , що восени робитимем ремонт ))


Вчасно, це "перший квартал 2017-го року") А вересень це вже макимально допустима затримка без штрафів для забудовника. Мені обіцяли кінець травня - початок червня.
А те, що роботи відновилися реально видно навіть не заходячи на будівництво, що не може не радувати) Тож реально є шанс до Нового Року! заїхати, якщо зробити легенький швидкий ремонт.

Схоже, що Ви все ж таки не повелися на ціну "Банківського" і обрали №1?
05 апр 2017 16:09
Цитата "Гостя 146 3":
... ми були сьогодні на будівництві, робочих дуже багато на внутрішній стороні будинку, та в самому будинку...


Наступного разу робіть фото і викладайте сюди :yes:
05 апр 2017 16:46
Цитата "kwon":

Введення заплановано на вересень 2017, зараз завершують кладку 8-9 поверхів із 10, потім утеплення, внутрішні роботи... Банківській не раджу, почитайте відгуки - низькі стелі, не облаштована придомова, тощо... Беруть там задешево для перепродажу, або здачі, але не для себе...

Шось ви таке розказуєте про банківський - придомова територія облаштована - і облаштовується там де була стройка, несуттєві недоліки шо вже усуваються , у альтіса в первоцвіті також недоліки були, - але місце рішає все - в пішій досяжності вся інфраструктура + нова школа через дорогу + наявність балконів
05 апр 2017 17:02
Цитата "zheka3789":


Наступного разу робіть фото і викладайте сюди :yes:

Так😀ми все таки обрали номер 1 . Вже процес договору )) Хоч недолік це немає балкону , але плюсів більше. Хоч і площу взяли меншу ніж пропонували банківський.
05 апр 2017 17:05
Цитата "3232CD":

Шось ви таке розказуєте про банківський - придомова територія облаштована - і облаштовується там де була стройка, несуттєві недоліки шо вже усуваються , у альтіса в первоцвіті також недоліки були, - але місце рішає все - в пішій досяжності вся інфраструктура + нова школа через дорогу + наявність балконів


Територія дому це десять парко місця? І один дитячий майданчик? І краєвиди на жовтий старий будинок(( плюс звичайно два балкони . Але ми замість 3 кімнат 77 кв метрів обрали 64 у будинку номер1. Сподіваюся не пожалкуєм
05 апр 2017 17:09
Цитата "zheka3789":


Вчасно, це "перший квартал 2017-го року") А вересень це вже макимально допустима затримка без штрафів для забудовника. Мені обіцяли кінець травня - початок червня.
А те, що роботи відновилися реально видно навіть не заходячи на будівництво, що не може не радувати) Тож реально є шанс до Нового Року! заїхати, якщо зробити легенький швидкий ремонт.

Схоже, що Ви все ж таки не повелися на ціну "Банківського" і обрали №1?

Доречі може те підказати , там все нормально з договором? Нам підписувати в понеділок, потім платити, майнових прав договір бачили вперше, не знаємо на що звернути увагу. Як було у вас?
05 апр 2017 17:12
Цитата "Гостя 146 3":


Територія дому це десять парко місця? І один дитячий майданчик? І краєвиди на жовтий старий будинок(( плюс звичайно два балкони . Але ми замість 3 кімнат 77 кв метрів обрали 64 у будинку номер1. Сподіваюся не пожалкуєм

На скільки я знаю трьошки в Банковском с видом на частный сектор Спутник и дальше взлет посадку самолеттов видно - однушкі окнами во двор
05 апр 2017 17:15
Цитата "3232CD":

Шось ви таке розказуєте про банківський - придомова територія облаштована - і облаштовується там де була стройка, несуттєві недоліки шо вже усуваються , у альтіса в первоцвіті також недоліки були, - але місце рішає все - в пішій досяжності вся інфраструктура + нова школа через дорогу + наявність балконів


Ага) В "Банківського" один плюс перед №1 - це ціна і балкони. Все.
Якість будівництва, територія величезний мінус.

Школа? Біля №1 їх дві. Що там по дитсадочках у "Банківського"?)
Розташування як плюс??? Кому не подобається ходити по нормальним дорогам і подобається "сільська романтика" звісно плюс. Від №1 до центру 15хв. пішки по асфальтованому тротуару, як і до Аеромолу. Так вцепилися в центр і "всю інфраструктуру", ніби там станція метро) Єдине що там унікального це парк, "кінотеатр" і офіси)
05 апр 2017 17:24
Цитата "Гостя 146 3":

Доречі може те підказати , там все нормально з договором? Нам підписувати в понеділок, потім платити, майнових прав договір бачили вперше, не знаємо на що звернути увагу. Як було у вас?


Схема проплати і в нас така ж була. Ніби все як у всіх) Дереватив як дереватив) Якщо з нормальним забудовником підписувати, то нічого страшного, якщо ж будівництво якимсь чином прогорить - відсудити зможемо лише вартість деревативу. Це дуже поширена схема на сьогоднішній день.
До речі, можете попросити "пустишку" почитати хоч завтра, до підписання договору - оригінал в мене не відрізнявся. Головне, зверніть увагу на дати, Ваші ідентифікаційні дані, номер квартири і номери рахунків, договорів і т.п.
Якщо берете в розстрочку - нічим не допоможу)
05 апр 2017 17:28
Цитата "Гостя 146 3":

Так😀ми все таки обрали номер 1 . Вже процес договору )) Хоч недолік це немає балкону , але плюсів більше. Хоч і площу взяли меншу ніж пропонували банківський.


Можете замовити перепланування і отримаєте нормальну лоджію. Або домовлятися не заливати підлогу, щоб нормально перенести батарею, і самі поставите стінку для лоджії.
05 апр 2017 18:01
Цитата "3232CD":

На скільки я знаю трьошки в Банковском с видом на частный сектор Спутник и дальше взлет посадку самолеттов видно - однушкі окнами во двор

В 3 кімнатній вікна і в двір і на часни й сектор. Наче й не погано, але обрали будинок номер один.
05 апр 2017 18:03
Цитата "zheka3789":


Схема проплати і в нас така ж була. Ніби все як у всіх) Дереватив як дереватив) Якщо з нормальним забудовником підписувати, то нічого страшного, якщо ж будівництво якимсь чином прогорить - відсудити зможемо лише вартість деревативу. Це дуже поширена схема на сьогоднішній день.
До речі, можете попросити "пустишку" почитати хоч завтра, до підписання договору - оригінал в мене не відрізнявся. Головне, зверніть увагу на дати, Ваші ідентифікаційні дані, номер квартири і номери рахунків, договорів і т.п.
Якщо берете в розстрочку - нічим не допоможу)
дякую. Ми теж за повну вартість. Думаю все буде добре.
05 апр 2017 18:06
Цитата "zheka3789":


Можете замовити перепланування і отримаєте нормальну лоджію. Або домовлятися не заливати підлогу, щоб нормально перенести батарею, і самі поставите стінку для лоджії.


Ми взяли в перший секції . Там наче всі внутрішні роботи зроблені. Не знаю чи доречно забирати площу квартири, але Лоджія було б добре. Там вже буде видно під час ремонту.
06 апр 2017 13:31
Цитата "Гостя 146 3":

Доречі може те підказати , там все нормально з договором? Нам підписувати в понеділок, потім платити, майнових прав договір бачили вперше, не знаємо на що звернути увагу. Як було у вас?

Запросите у застройщика какие у них заключены договора с газовщиками. Если ни каких договоров нет, то они будут заключаться после сдачи дома и + запуск, а это займет время тогда заселиться и делать ремонт придется не ранее чем в конце года с плюсиком
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Подробнее
1. . .810. . .126
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Подробнее