Подать объявление

"Жилой дом Номер Один", Борисполь, ул. Толстого, 1 - "Альтис-Девелопмент"

Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 26.
1/4%
1/4%
2/8%
5/19%
17/65%
1. . .79. . .126
20 март 2017 12:58
20 март 2017 13:01
Кто-то рискнет начать ремонт на осень?
20 март 2017 13:08
Цитата "Кошкин дом 1":
Кто-то рискнет начать ремонт на осень?

а какие проблемы? я на 1-ой квартире начал в декабре, но там дом был заселен, а тут вопрос в другом: будут ли подключены осенью коммуникации???
20 март 2017 14:10
Кто думает делать лоджию?Без неё не обойтись.Гдето надо хранить инструмент,овощи да и покурить. Придётся переносить батарею.
20 март 2017 14:41
Цитата "Кошкин дом 1":
Кто-то рискнет начать ремонт на осень?


Я до 2018 року думав уже переїхати. А зараз он кажуть, що на 3 квартал здача... Поки документи/ключі то добре було б весною заїхати... 6-)
20 март 2017 15:09
Цитата " alexsandr":
Если поздно сдадут и службы поздно примут комуникации то к новому году ремонт можем и не успеть.Плохо что прихожие маленькие и нет кладовки.Придёться по любому делать лоджию,чтобы было где и бельё сушить да и всякие вещи не положишь в спальне или на кухне. И придёться однозначно переносить батарею в кухню.Тепло на лоджии не нужно,так как зимой планирую хранить овощи.Это для тех у кого жёны готовят дома ,а не кормят семью полуфабрикатами с отходов производства.Да и покурить будет где.

для нас тоже проблема отсутствия лоджии актуальна, но на кардинальные меры пожалуй не пойду, у меня гараж за забором будет, придется там овощебазу делать :drink:

Интересно, тем кто отказался от стяжки разводку труб по стенам сделали?
20 март 2017 16:00
А по ділу:
- серед усіх новобудов Борисполя вибір був між тими, що в центрі - вокзал і "привокзалля" то найдепресивніший і найбідніший район міста. Тому обирав між "Банківським", "Делюкс" і "№1".
По ціні найпривабливішим був "Банківський", але прибудинкова територія і ГОЛВНЕ! якість робіт відразу відбила бажання там щось придбати для себе. Зараз на форумі дивився - добре що не взяв - то дах тече, то світло пропадає, то труби протікають. Хоча, повторюся, ціна була шикарна - "двушка" була трішки дорожча ніж "однушка" в "Делюксі" і "№1".
Далі вибір між двома пройшов моментально - поки думав і обирав, "Делюкс" майже добудували і ціни підросли кардинально, а їх 50кв "однушки" коштували вже майже як "двушка" "№1".
- по забудовнику. Двоє знайомих придбали квартири від Альтіса - один по Київському Шляху, інший в "Первоцвіті".
Під'їзд в будинку на КШ такий, ніби будинку не 10 років - фарба, маленький ліфт, мінімум вікон і простору, темно. Ремонт у квартирі передбачав знесення однієї міжкімнатної стіни - довелося добре попотіти, бо то реально був цемент! Плюс розширялося вікно до підлоги - кувалдою махати довелося довго і важко)
В "Первоцвіті" та ж історія - радянський під'їзд, але вже хоч ліфт нормальний і трохи простору побільше. А от квартира - вогонь!) Два перфоратори згоріло поки перегородку на лоджію виносили! Бетон, каміння і залізо! Реально якісно! Теж індивідуальне опалення і теж зовнішнє утеплення стін - в квартирі тепло без опалення до +5 на вулиці, взимку опалюється мінімально, але суми не знаю.
От тому, я вважаю, що по якості робіт проблем бути не повинно. Та й на другу секцію ходив дивитися - цементні суміші нормальні, не пісок, робота ніби якісна, стяжка добротна (не знаю як там труби всередині з'єднані, але вірю що нормально). Під'їзд - стандартна фішка "Альтіса" - "радянський"). Але і прибудинкова територія теж фішка - якісні дитячі майданчики і зелень)
По терміну здачі є питання. Два місяці тому представник чесно сказав, що раніше кінця травня/початку червня навіть і не розраховувати, а тут ось пишуть про 3 квартал... В будь якому випадку "безсанкційний" термін в 6міс. закінчується у вересні - тоді точно все здадуть. Зараз роботи йдуть, але повільно якось - видно справа Насірова дала про себе знати. Та й взагалі вони ближче до Нового Року різко загальмували - я думав пов'язано з морозами, але схоже, що пов'язано це з фінансами. Ще й продажі йдуть не дуже...
Тому чекаємо і віримо, що цей будинок встигнуть добудувати :super:
20 март 2017 16:16
Придёться по любому делать лоджию,чтобы было где и бельё сушить да и всякие вещи не положишь в спальне или на кухне. И придёться однозначно переносить батарею в кухню.Тепло на лоджии не нужно,так как зимой планирую хранить овощи.Это для тех у кого жёны готовят дома ,а не кормят семью полуфабрикатами с отходов производства.Да и покурить будет где.[/quote]
для нас тоже проблема отсутствия лоджии актуальна


А я на этапе строительства перепланировочку себе заказала, и у меня есть кладовка :ura: :ura:
21 март 2017 09:11
Темпы действительно не радуют, раза в 3 ниже чем в начале и рабочих вроде как убавилось... каждый день прохожу мимо и фиксирую внешние изменения объекта...
Из наблюдений:
- за один рабочий день может вырасти кладка фасада одной отдельной квартиры на 3-4 ряда блоков...
- или на одном этаже может добавиться 5-6 стеклопакетов...
возможно все силы кинуты на внутренние коммуникации, внешне это не видно... еще идет активная возня на крыше, похоже обустраивают вентиляционные, но повторяю - внешне изменения очень и очень слабые даже в недельном выражении...
22 март 2017 14:18
по поводу штукатурки слух был чуток преувеличен... как оказалось, газовики требуют чтобы все швы и щели в стенах на кухне были заделаны, а это уже обязанность застройщика, иначе не подписывайте акт :ded:
23 март 2017 09:41
Цитата "zheka3789":
А по ділу:
- серед усіх новобудов Борисполя вибір був між тими, що в центрі - вокзал і "привокзалля" то найдепресивніший і найбідніший район міста. Тому обирав між "Банківським", "Делюкс" і "№1".
По ціні найпривабливішим був "Банківський", але прибудинкова територія і ГОЛВНЕ! якість робіт відразу відбила бажання там щось придбати для себе. Зараз на форумі дивився - добре що не взяв - то дах тече, то світло пропадає, то труби протікають. Хоча, повторюся, ціна була шикарна - "двушка" була трішки дорожча ніж "однушка" в "Делюксі" і "№1".
Далі вибір між двома пройшов моментально - поки думав і обирав, "Делюкс" майже добудували і ціни підросли кардинально, а їх 50кв "однушки" коштували вже майже як "двушка" "№1".
- по забудовнику. Двоє знайомих придбали квартири від Альтіса - один по Київському Шляху, інший в "Первоцвіті".
Під'їзд в будинку на КШ такий, ніби будинку не 10 років - фарба, маленький ліфт, мінімум вікон і простору, темно. Ремонт у квартирі передбачав знесення однієї міжкімнатної стіни - довелося добре попотіти, бо то реально був цемент! Плюс розширялося вікно до підлоги - кувалдою махати довелося довго і важко)
В "Первоцвіті" та ж історія - радянський під'їзд, але вже хоч ліфт нормальний і трохи простору побільше. А от квартира - вогонь!) Два перфоратори згоріло поки перегородку на лоджію виносили! Бетон, каміння і залізо! Реально якісно! Теж індивідуальне опалення і теж зовнішнє утеплення стін - в квартирі тепло без опалення до +5 на вулиці, взимку опалюється мінімально, але суми не знаю.
От тому, я вважаю, що по якості робіт проблем бути не повинно. Та й на другу секцію ходив дивитися - цементні суміші нормальні, не пісок, робота ніби якісна, стяжка добротна (не знаю як там труби всередині з'єднані, але вірю що нормально). Під'їзд - стандартна фішка "Альтіса" - "радянський"). Але і прибудинкова територія теж фішка - якісні дитячі майданчики і зелень)
По терміну здачі є питання. Два місяці тому представник чесно сказав, що раніше кінця травня/початку червня навіть і не розраховувати, а тут ось пишуть про 3 квартал... В будь якому випадку "безсанкційний" термін в 6міс. закінчується у вересні - тоді точно все здадуть. Зараз роботи йдуть, але повільно якось - видно справа Насірова дала про себе знати. Та й взагалі вони ближче до Нового Року різко загальмували - я думав пов'язано з морозами, але схоже, що пов'язано це з фінансами. Ще й продажі йдуть не дуже...
Тому чекаємо і віримо, що цей будинок встигнуть добудувати :super:

Да уж темпы и впрям упали.
Видать бабок только на первую секцию и хватило, и то на то чтобы её ввезти в эксплуатацию видать на "взятки" не выделили.
Тупо конечно, нужно было первую секцию полностью всю закрыть и сдать, что бы люди видели надежность застройщика, а сейчас он будет "локти грызть".
23 март 2017 14:38
Цитата "sio":

Да уж темпы и впрям упали.
Видать бабок только на первую секцию и хватило, и то на то чтобы её ввезти в эксплуатацию видать на "взятки" не выделили.
Тупо конечно, нужно было первую секцию полностью всю закрыть и сдать, что бы люди видели надежность застройщика, а сейчас он будет "локти грызть".


Та хабарів то якраз і вистачило, бо спершу будинок був "Г-подібним") Потім Альтіс підтягнув ще клаптик землі (в оренду не пам'ятаю на скільки років) і будинок став "П-подібним".
Навіть не уявляю, як Ви хочете здати секцію, коли за нуль метрів від неї йде будівництво і всі комунікації будуть зав'язані на 5 черг) До того ж Ви б хотіли жити в будинку, де замість дитячої площадки крани стоять і бульдозери їздять?) На скільки мені відомо, то деякі люди, які купили квартири в перших двох секціях спокійно роблять ремонт до поклейки шпалер.
А по швидкості будівництва - не заморожено точно. Зовнішні стіни кладуть, але повільно. Хочеться вірити, що це пов'язано з внутрішніми комунікаціями, що туди людей направили. В будь-якому випадку до вересня здадуть, а до Нового Року заїдемо :winky:
23 март 2017 16:16
Про то, что кто-то уже делает ремонт - бред полный, какие имеете доказательства?
23 март 2017 16:20
Цитата "kwon":
Про то, что кто-то уже делает ремонт - бред полный, какие имеете доказательства?

Під ремонтом я маю на увазі проведення проводки і штукатурка стін.
23 март 2017 18:36
А я тоже хочу уже делать ремонт 6-) , кто владеет большей информацией, чем та, что подъезды с квартирами закрыты, опечатаны и без охранника не зайти не выйти. ДАВАЙТЕ ФАКТЫ!!!
23 март 2017 18:42
На штукатурку и проводку время надо, и кучу инструментов с материалами. Может знаете, кто на себя ответственность возьмёт дать ключи от клетки в подъезде, и от дверей квартирных? Очень сомневаюсь.
23 март 2017 18:46
Единственное, что возможно, на мой взгляд, это договоренность с самими строителями в свободное от работы время "ремонт" делать. Но лично я бы такого ремонта не хотела. :shuffle:
23 март 2017 18:51
вообще тема интересная. Может с потеплением кто- то лазейку найдет, как хоть проводку положить, напишите пожалуйста. :pray:
23 март 2017 21:05
Цитата "zheka3789":

Під ремонтом я маю на увазі проведення проводки і штукатурка стін.

Зачем такое писать? Сейчас народ ломанется штурмовать ОП и требовать ключи для ремонта :faceoff:
23 март 2017 22:07
Цитата "kwon":

Зачем такое писать? Сейчас народ ломанется штурмовать ОП и требовать ключи для ремонта :faceoff:


Можливо Ви й праві, і я переплутав "шоуруми" від Альтіса з квартирами власників, а може й ні)
Однозначно, ПЕРСОНАЛЬНО власники ремонт не роблять. Лише через будівельників у "неробочий час", як описали вище. Тому "штурмувати" точно безрезультатно.
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее
1. . .79. . .126
Продаж будинку від власника
Енергонезалежний, безпечний, сучасний, комфортний - приватний будинок у передмісті Київа
Подробнее
+380986563402xxxx