Подать объявление

"Жилой дом Номер Один", Борисполь, ул. Толстого, 1 - "Альтис-Девелопмент"

Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 26.
1/4%
1/4%
2/8%
5/19%
17/65%
1. . .6870. . .126
20 окт 2017 17:01
Цитата "DеnchiK":
:notsure:
Но точно мало!

Тобто ще меньше, ніж зазначалось раніше?

На відкритій парковці вже зараз буває не один десяток машин, добре якщо це працівники або мешканці 1, бо якщо це жителі сусідніх будинків, то проблеми з парковкою будуть не лише у мешканців 1, а і в клієнтів коммерційних приміщень.
20 окт 2017 18:14
Цитата ".bloom.":

Тобто ще меньше, ніж зазначалось раніше?

На відкритій парковці вже зараз буває не один десяток машин, добре якщо це працівники або мешканці 1, бо якщо це жителі сусідніх будинків, то проблеми з парковкою будуть не лише у мешканців 1, а і в клієнтів коммерційних приміщень.


Я о том же!
20 окт 2017 18:16
В понедельник забираем документы!
Ара!!! :super: :super: :super:
20 окт 2017 19:43
:protest: :protest:
Цитата "DеnchiK":
В понедельник забираем документы!
Ара!!! :super: :super: :super:

Ну и счего такая радость.Сессия не состоялась и перенесли на 26 октября.Ещё недельку подождём,так что расслабся. :
20 окт 2017 20:47
Цитата " dimon":
:protest: :protest:
Ну и счего такая радость.Сессия не состоялась и перенесли на 26 октября.Ещё недельку подождём,так что расслабся. :


Ваш писемизм-это лично ваша проблема!
А мне паралельно на сессию и прочие моменты, меня все устраивает!
21 окт 2017 06:49
Цитата "DеnchiK":
В понедельник забираем документы!
Ара!!! :super: :super: :super:

Акт приема-передачи? А нам сказали ждать до 10 дней скорее всего. На просмотре были в среду.
21 окт 2017 07:17
Цитата "Аурика":

Акт приема-передачи? А нам сказали ждать до 10 дней скорее всего. На просмотре были в среду.


Я заказал техпаспорт у Альтис за 3 дня, во они все в месте и делают.
Я не вижу смысла ждать 10 дней акта(это в принципе нормальный срок на подготовку документа), а потом еще в БТИ суетится....
Как по мне очень удобрая услуга по изготовление документов на квартиру у "Альтис-проект", за три или за десять дней, разница в цене конечно (15 или 10 гривен за квадрат соответственно), а так очень удобно!
Кстати квитанцию об оплате просят принести когда приходите за документами, без лишней беготни!!! :super:
21 окт 2017 09:27
Ура!наш технічний паспорт теж готовий! В понеділок заберем документи))) і наступний етап))
21 окт 2017 09:50
Цитата "гостя1467":
Ура!наш технічний паспорт теж готовий! В понеділок заберем документи))) і наступний етап))

Да этап составления договоров-самый сложный! :faceoff:
21 окт 2017 12:03
Кто-то заказывал юридическую проверку застройщика? :hi:
21 окт 2017 14:40
Цитата "n0_th1nk":
Кто-то заказывал юридическую проверку застройщика? :hi:

Що саме вас цікавить?
21 окт 2017 15:35
Я от про що. Жодної лавочки немає в дворі, хоча позиціонується як "для прогулки з дітьми". Розумію, що є альтанка, але її призначення я абсолютно не розумію - 1 будочка на 200+ квартир...
І ще - для дітей немає жодної гойдалки... Краще б замість альтанки гойдалки і лавочки по периметру...
21 окт 2017 15:55
Цитата "zheka3789_2":
Я от про що. Жодної лавочки немає в дворі, хоча позиціонується як "для прогулки з дітьми". Розумію, що є альтанка, але її призначення я абсолютно не розумію - 1 будочка на 200+ квартир...
І ще - для дітей немає жодної гойдалки... Краще б замість альтанки гойдалки і лавочки по периметру...


Як це без лавочок та гойдалок? 8-()
Сподіваюся, ще доставлять!
21 окт 2017 16:35
Цитата "DеnchiK":


Ваш писемизм-это лично ваша проблема!
А мне паралельно на сессию и прочие моменты, меня все устраивает!

Пока дому не присвоят номер на сессии,движка по документам не будет.А вот для вас лично по вашей квартире сессию проведут в воскресенье.
21 окт 2017 17:09
Цитата "zheka3789_2":
Я от про що. Жодної лавочки немає в дворі, хоча позиціонується як "для прогулки з дітьми". Розумію, що є альтанка, але її призначення я абсолютно не розумію - 1 будочка на 200+ квартир...
І ще - для дітей немає жодної гойдалки... Краще б замість альтанки гойдалки і лавочки по периметру...

Мені також альтанка незрозуміла, але є і ок, можливо всім іншим подобається. Більш незрозумілим мені є стіл в ній, здавалось вона замість лавок.
21 окт 2017 17:33
Цитата " dimon":

Пока дому не присвоят номер на сессии,движка по документам не будет.А вот для вас лично по вашей квартире сессию проведут в воскресенье.

😁
21 окт 2017 19:41
Цитата " dimon":

Пока дому не присвоят номер на сессии,движка по документам не будет.А вот для вас лично по вашей квартире сессию проведут в воскресенье.

Комментировать Ваше мнение не стану.
П.С. Мне 20.10.17 позвонили и пригласили приехать за документами!
22 окт 2017 04:39
Цитата "DеnchiK":

Комментировать Ваше мнение не стану.
П.С. Мне 20.10.17 позвонили и пригласили приехать за документами!

Мені теж в п'ятницю повідомили ,що тех паспорт готовий,А коли замовляли його то нам сказали ,що коли приїдете будуть готові довідка про оплату ,ще якісь папери і можна до нотаріуса. Сподіваюсь я правильно зрозуміла!
23 окт 2017 08:06
Цитата "гостя1467":

Мені теж в п'ятницю повідомили ,що тех паспорт готовий,А коли замовляли його то нам сказали ,що коли приїдете будуть готові довідка про оплату ,ще якісь папери і можна до нотаріуса. Сподіваюсь я правильно зрозуміла!


Всім привіт! :hi:
Сьогодні ми забрали техпаспорт.
Що стосується акту: сесія по присвоєнню поштової адреси назначена на четвер. Після присвоєння адреси знадобиться 3-4 робочих дні для підготовки акту та інших документів. Далі з цими документами до нотаріуса.
23 окт 2017 08:45
Цитата "Anabel123":


Всім привіт! :hi:
Сьогодні ми забрали техпаспорт.
Що стосується акту: сесія по присвоєнню поштової адреси назначена на четвер. Після присвоєння адреси знадобиться 3-4 робочих дні для підготовки акту та інших документів. Далі з цими документами до нотаріуса.


Привет., поздравляю. :hb: Теперь получается, что в принципе было не обязательно заказывать срочный тех паспорт, если все равно получилась задержка с адрессом, и многие люди просто переплатили деньги зря. <:(
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Подробнее
+34624407828xxxx
1. . .6870. . .126
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее