Подать объявление

Микрорайон Варшавский | Stolitsa Group | пр. Правды, ул. Межевая

ЗастройщикStolitsa Group
Сдача ЖК2017 - 2022 г.
Планировки
от 15 500 Грн/м²
Карточка Домик
ЖК сдан
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 556.
26/5%
27/5%
123/22%
240/43%
140/25%
1. . .347349. . .901
11 июль 2017 14:18
Цитата "Andrey L.":
як почнуть рити метро, то може взлетіти і до здачі.
це той випадок коли неможливо взагалі оцінити на скільки буде подорожчання.


Согласна, метро хорошо цену поднимет, но только тогда, когда его уже достроят.
11 июль 2017 18:26
Цитата "Зинаида777":


Согласна, метро хорошо цену поднимет, но только тогда, когда его уже достроят.


Метро на Троєщину вже 25 років будують, а тут люди вже рахують прибутки від лише запланованих станцій :faceoff:
11 июль 2017 19:49
Цитата "steeple":


Метро на Троєщину вже 25 років будують, а тут люди вже рахують прибутки від лише запланованих станцій :faceoff:

Шановний/шановна! Не варто тролити людей! Навіщо безпідставно псуєте їм настрій! Міський голова анонсував будівництво до 2020 року на Виноградар, за Троєщину конкретних планів наразі немає. Якщо хочеться пролити десь свою жовч, крокуйте на форум "метро на Троєщину"
11 июль 2017 20:02
Цитата "kyyanyn":

Шановний/шановна! Не варто тролити людей! Навіщо безпідставно псуєте їм настрій! Міський голова анонсував будівництво до 2020 року на Виноградар, за Троєщину конкретних планів наразі немає. Якщо хочеться пролити десь свою жовч, крокуйте на форум "метро на Троєщину"

Дійсно. Вже не раз відповідав на подібні закиди, що у випадку з Виноградарем наразі не йдеться про якісь "обіцянки" - вже виділені кошти на будівництво, і ведуться проектні роботи. Так що метро на Виноградар - цілком реальне
11 июль 2017 20:30
Цитата "steeple":


Метро на Троєщину вже 25 років будують, а тут люди вже рахують прибутки від лише запланованих станцій :faceoff:


наши хатки уже за год подорожали и без метро. Так что давай, броди огородами :hi: Привет троещине.
11 июль 2017 20:41
Цитата "diversant":


наши хатки уже за год подорожали и без метро. Так что давай, броди огородами :hi: Привет троещине.


І на скільки ж вони подоржчали?
Минулого року брав по 18к за метр в другій черзі, наче навпаки ціна трохи впала.
11 июль 2017 20:49
Цитата "steeple":


І на скільки ж вони подоржчали?
Минулого року брав по 18к за метр в другій черзі, наче навпаки ціна трохи впала.


Не знаю про 18. Я по 16 за квадрат брал и то еще у меня рассрочка была. Кто сразу внес там еще минус 10%.
Недавно на olx такую как у меня однуху в моем же доме продавали уже значительно дороже. Причем еще ниже этажами.
Я даже свою уже хотел выставлять, но решил метро обождать.

Кстати, на одном из ресурсов о Варшавском мкр. Буквально недавно один юзер кидал объявление что готов купить в доме А 1 очереди однуху до 700 тыс. То есть 700 бы он дал как я понял.
11 июль 2017 20:55
Цитата "diversant":


Не знаю про 18. Я по 16 за квадрат брал и то еще у меня рассрочка была. Кто сразу внес там еще минус 10%.
Недавно на olx такую как у меня однуху в моем же доме продавали уже значительно дороже. Причем еще ниже этажами.


Продавали, це ще не означає що хтось купив.
Теж брав в розстрочку без знижки, друга черга була дорожча, в першій можна було дешевше взяти, але вирішив взяти подалі від дороги.
11 июль 2017 21:05
Соседи-инвесторы, а подскажите пожалуйста, как там дела у 3й очереди дом А (двухсекционный). По фото не могу понять на каком этапе монолит, внешние и (без фото, понятное дело) внутренние работы?
Я не в стране, поэтому все новости только с форумов.
Спасибо за ответ.

П.С. Если можно, тыкните мне фото, будет достаточно.
12 июль 2017 06:45
Платив на оболоні в отп, закинули гроші, заплатили без всяких зайвих питань. Наприкінці квітня.
12 июль 2017 09:15
Цитата "Француженка":
Соседи-инвесторы, а подскажите пожалуйста, как там дела у 3й очереди дом А (двухсекционный). По фото не могу понять на каком этапе монолит, внешние и (без фото, понятное дело) внутренние работы?
Я не в стране, поэтому все новости только с форумов.
Спасибо за ответ.

П.С. Если можно, тыкните мне фото, будет достаточно.


Не хоче народ читати - хоч стріляй :)
Сторінка 342.

Сусіди (3 черга, будинок А) доповідаю :)

На будинку вже є цегляні "шапки" (шахти ліфтів, вентиляція і т.д.). Це означає, що корпус готовий! Вищу половину ще цеглою треба 5 поверхів закласти.

Нижчу половину (14 поверхів) почали утеплювати!

До зими зовнішні роботи закінчать. І, думаю, внутрішні встигнуть. І це прекрасно :)
12 июль 2017 11:29
Цитата "Rarara":


Все правильно касир робив. Вам заре тут баснів нарадять. Від нбу на всі банки вийшов наказ при перерахунку більше 150тис брати документи підтвердження походження коштів. Всі банки таке роблять. Оплачував в Авалі так само требували. Вам в відділі продажу мали це все розповісти. Я пішов іншим шляхом. Через касу перерахував 148тис, на наступний день так само і т.д. поки всю суму так не вніс. Все пройшло без проблем і різних бумажок, таким шляхом я навіть обійшов анкету фін моніторингу.
А якщо перераховуєте всі гроші Ви маєте заповнити анкету фін моніторингу, через яку потім починається тяганина. Також Ви повинні надати документи звідки ці гроші, тумбочки, матраси не канають. Чеки переводів зза кордону, справка що Ви наприклад колись продали авто чи квартиру, довідка про доходи і т.д. Так що касири тут не причому. Я наприклвд домовився що оплачу не за 5 днів а за 8(на всяк випадок). Да гемор, но крім паспорта і індифікаційного і 10хв в банку мені нічого не знадобилось. Також я відкрив карточку і ложив туди гроші а ложить можна скільки хоч через термінал, а потім через онлайн банкінг перерахував, але будь-які операції робляться не більше 150тис на день іначе банк заморожує операцію доти доки Ви не з'явитесь в банк і не надасте справкі і т.д. оплачував починаючи з 4.07.17
Це стосується всіх банків. Є інші банки де не питають це все, але їх нада вишукувати і визвонювати на цій неділі Глобус банк рулив, прийшов закинув і допобачення, але на наступній неділі може вже лавочка бути закритою там)
Як на мене схема 150тис сама безпечніша і дієва


Rarara, и зачем такие страдания? При покупке в жк Варшавский через ОТП банк таких мучений нету. При покупке квартиры в ОТП банк никаких "документи підтвердження походження коштів" не требуют!

При чем тут ваши "басні" про платежи через другие банки на другого застройщика к нашей стройке и к нашей ветке форума :notsure: ?

Если я правильно понял, то вы вложились по соседству в геморройного застройщика Perfect Group (V - Квартал), и в итоге не только столкнулись с проблемами оплаты в банках на этого застройщика, но и еще столкнетесь с нервами ожидания достройки. Я рассматривал возможность очередной своей инвестиции в него, но все мои друзья и знакомые из строительной сферы отговорили меня, слишком много там рисков. Буду рад если друзья ошибаются, не охота чтоб рядом около моей инвестиции заморозился очередной недострой.
12 июль 2017 14:48
А чем плох застройщик 5го квартала? (тем что уже почти догнали 4ю очередь? Или тем что дешевле? )
Зы : мы уже на борту 5й очереди, ничего плохого пока что нет.
Поделитесь информацией, что Вам сказали друзья (нам уже деваться некуда, а другим может будет интересно)
12 июль 2017 15:13
Цитата "Dobruy ":
А чем плох застройщик 5го квартала? (тем что уже почти догнали 4ю очередь? Или тем что дешевле? )
Зы : мы уже на борту 5й очереди, ничего плохого пока что нет.
Поделитесь информацией, что Вам сказали друзья (нам уже деваться некуда, а другим может будет интересно)

Четвертую очередь он априори закончить не мог, потому что он строит только 5 очередь, которая состоит из 3 домов! Вот странно, как люди инвестировали свои деньги, но даже элементарного не знают.
12 июль 2017 15:21
Не нужно ляля, 5 квартал строят нормальными темпами. 😀 так что риски там такие же как и у Варшавского. Все остальное домыслы из за конкуренции.
12 июль 2017 15:28
Цитата "Mynameiskusok":

Четвертую очередь он априори закончить не мог, потому что он строит только 5 очередь, которая состоит из 3 домов! Вот странно, как люди инвестировали свои деньги, но даже элементарного не знают.


"догнали" в данном случае имеется ввиду темпы строительства, тоесть догнали по темпам 4очередь. 😜 а не то что они его строили.
12 июль 2017 15:50
Цитата "Mynameiskusok":

Четвертую очередь он априори закончить не мог, потому что он строит только 5 очередь, которая состоит из 3 домов! Вот странно, как люди инвестировали свои деньги, но даже элементарного не знают.

Никто и не пишет, что закончили четветую очередь. Человек имел ввиду, что по темпам строительства догнали.
12 июль 2017 15:52
Цитата "Dobruy ":
А чем плох застройщик 5го квартала? (тем что уже почти догнали 4ю очередь? Или тем что дешевле? )
Зы : мы уже на борту 5й очереди, ничего плохого пока что нет.
Поделитесь информацией, что Вам сказали друзья (нам уже деваться некуда, а другим может будет интересно)

Все будет отлично и с Варшавским и с пятым кварталом. Нужно только набраться терпения)
12 июль 2017 17:48
Цитата "Mynameiskusok":

Четвертую очередь он априори закончить не мог, потому что он строит только 5 очередь, которая состоит из 3 домов! Вот странно, как люди инвестировали свои деньги, но даже элементарного не знают.


люди ниже правильно ответили, "догнали" это не значит что они строили 4ю очередь..
Инвестируем свои деньги и элементарное уж точно знаем. :yes:
Против Варшавского вообще против ничего не имею , думаю та же земля , те же договора и тд , просто часть отдали Перфект групп ..
Дай Бог чтобы все построилось , пока что по всем очередям все отлично , тьфу-тьфу :)
12 июль 2017 18:24

Сайт для візуалізації положення сонця протягом доби
//suncalc.net/#/50.5032,30.429,13/2017.0 7.12/21:23

Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее
1. . .347349. . .901
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Подробнее
+34624407828xxxx