Подать объявление

Дом №15, ЖК "Эврика"

Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 50.
9/18%
2/4%
12/24%
13/26%
14/28%
1. . .5254. . .154
13 авг 2017 17:03
Добрый вечер, подскажите,в 2-ке есть порог на лоджию?
13 авг 2017 19:02
Цитата "RomanB1985":
Добрый вечер, подскажите,в 2-ке есть порог на лоджию?

Конечно есть, он есть во всех квартирах.
14 авг 2017 08:10
Добрый день. Пожалуйста, добавьте на схему, 15 этаж, кв. 3А-2
14 авг 2017 13:02
Цитата "SvitlanaDekhtiar":
Добрый день. Пожалуйста, добавьте на схему, 15 этаж, кв. 3А-2


Ласкаво просимо до нашого товариства, пані Svitlana!
Схему оновлено
14 авг 2017 13:38
Спасибо) Подскажите вот еще что - в этой ветке я видела, что инвесторы планируют расширять кухню за счет сноса, а вот сноса чего я не поняла - балконного проема или перегородки возле туалета? Ведь балконный проем - несущий? или я ошибаюсь?
14 авг 2017 20:30
Поздравляю с покупкой! Планируют сносить перестенок между кухней и коридором (он НЕ несущий), чтобы увеличить площадь кухни на 4кв.м.
14 авг 2017 20:40
Со школами сочувствую очень соседям с детками школьного возраста.
А паркинг тоже аркада передумала строить? На месте школ будем машины ставить?
14 авг 2017 20:57
Цитата "Evo4ka2206":
Поздравляю с покупкой! Планируют сносить перестенок между кухней и коридором (он НЕ несущий), чтобы увеличить площадь кухни на 4кв.м.

Я точно так же думаю сделать еще выход на балкон убрать. Если разрешат я бы сделал панорамный балкон еще. Не вкурсе , можно ли уберать балконную плиту?
15 авг 2017 05:53
Цитата "SvitlanaDekhtiar":
Спасибо) Подскажите вот еще что - в этой ветке я видела, что инвесторы планируют расширять кухню за счет сноса, а вот сноса чего я не поняла - балконного проема или перегородки возле туалета? Ведь балконный проем - несущий? или я ошибаюсь?


Саме так, пані Світлано, Ви праві! Чіпати поріг плити виходу на балкон категорично не можна. Не дай Боже комусь прийде в голову така хвора ідея чіпати несучі конструкції!

Цитата "Maksim88":
Я точно так же думаю сделать еще выход на балкон убрать.


Я звичайно перепрошую, шановний, але Ви коли-небудь задумувались над значенням слова несуча (рос. "несущая") конструкція? Це опорний елемент конструкції, що несе на собі навантаження своєї ваги та елементів які на нього спираються! Це критично важлива конструкція - каркас будинку, що забезпечує його стійкість. Все що товще за 80мм (8 см) - є несучим елементами, чіпати які ні в якому разі НЕ МОЖНА!!!


На форумах обговорювалось неодноразово різні збочення перепланування - хтось навіть хоче поміняти місцями кухню з кімнатою. Хоча це є незаконним переплануванням - це стосується лише власника і сусідів знизу (і то лише у разі підтоплення).
АЛЕ - знесення/спилювання порогів/випилювання дверних отворів в елементах несучої конструкції будівлі - це вже не суто Ваше право (як писав на форумі один дов****б недалекоглядний громадянин - "Моя квартира - что хочу то и делаю. И никто и ничто мне неуказ" ©). Будь які внесення змін в елементи несучої конструкції ЗАБОРОНЕНО ЗАКОНОМ. Це зачіпає безпеку всіх мешканців будинку (як мінімум всієї секції)!

Можливо б я залишив Ваш коментар поза увагою, проте Ваша квартира знаходить в тій же секції що і моя, а від так, зачіпає безпеку близьких мені людей. Тому прошу Вас перед тим як приймати такі рішення - 100 разів подумати чи готові Ви прийняти на себе відповідальність у випадку руйнування конструкції будинку та завдання шкоди майну або (боронь Боже) здоров'ю чи життю мешканців! Оскільки, переконаний що в нашому будинку знайдуться ініціативні люди, які зможуть довести справу до суду у випадку аварійної ситуації спричиненою необдуманими рішеннями при переплануванні окремими жителями будинку.

P.S.
ні в якому разі не хотів нікого образити. Просто переймаюсь безпекою нашої з Вами домівки та її мешканців.
Всім гарної пори доби!
15 авг 2017 06:49
Цитата "Evo4ka2206":
Поздравляю с покупкой! Планируют сносить перестенок между кухней и коридором (он НЕ несущий), чтобы увеличить площадь кухни на 4кв.м.


Спасибо! А выход/вход в санузел будет сразу в кухню?
15 авг 2017 10:17
Цитата "SvitlanaDekhtiar":


Спасибо! А выход/вход в санузел будет сразу в кухню?


Згідно санітарних вимог до будівництва - санвузол не може мати вхід з кухні. Власне саме тому, в проекті нашого будинку є перегородка, що утворює коридор між кухнею і санвузлом.
В теорії, Ви можете зробити як Вам зручніше - ніхто перевіряти не буде. Цю тему вже обговорювали - хтось вирішив не заморочуватись і робити вхід з кухні, комусь до вподоби розділення санвузла на 2 частини - коридор з шафою/полицями і сам санвузол.
15 авг 2017 10:54
По моему мнению выносить балконную перегородку глупо, могут пойти трещины как у меня в квартире, так например этажами выше/ниже, да и вообще непонятно чего ожидать. Перегородку которая разделяет кухню и туалет тоже не хотелось бы, думаю будет смотреться странно, мол туалет и кухня. Хотелось бы как то расширить кухню, но как именно я еще не придумала. А вариант поменять местами комнату и кухню вообще капец! Хз на счет парковки, щас живем тоже в Аркадовском доме на троещине (брали с отделкой ппц какой стремной), так там парковки стихийные, просто кусок незастроенной территории огородили, разбили на паркоместа и берут деньги(((
15 авг 2017 11:49
Цитата "SvitlanaDekhtiar":
Перегородку которая разделяет кухню и туалет тоже не хотелось бы, думаю будет смотреться странно, мол туалет и кухня. Хотелось бы как то расширить кухню, но как именно я еще не придумала.


Вже ділився раніше ось тут своїм варіантом.
15 авг 2017 18:49
Цитата "Torden":


На скільки мені відомо згідно Державних Будівельних Норм України, не дозволяється планування квартири, при якому вхід в санвузол буде через кухню. Саме тому, кухня в наших квартирах має перегородку, яка утворює коридор між власне кухнею та санвузлом.

При переплануванні, потрібно дотримуватись норми описаної вище. Інакше, можливі проблеми при підготовці документів на квартиру у випадку, наприклад, її продажу.

Товщина даного елементу 80мм, що, наскільки мені відомо, не є опірною (несучою) конструкцією і в теорії може зноситись.

Особисто я вже зробив проект квартири, що враховує цю вимогу.
З іншого боку вважаю, що, як варіант, можна буде:
- звернути увагу як це все буде вирішено жителями будинку №8
- надати запит на перепланування з поданням плану у відповідні органи.

На правах імхо

И мне такой вариант очень нравится. Но рассматриваю также идею оставить один совмещенный с/у между комнатами, а из этого треугольного полностью сделать гардеробную- кладовую
16 авг 2017 10:57
Ув. @Torden Поясните как может быть коробка, в которой больше половины вырезано быть несущей! Если не удалять "полосы" справа и слева от проема на балкон, а толь часть где дверь и допустим окно?
16 авг 2017 11:38
Цитата "Ineren":
Ув. @Torden Поясните как может быть коробка, в которой больше половины вырезано быть несущей! Если не удалять "полосы" справа и слева от проема на балкон, а толь часть где дверь и допустим окно?


А вы задаете этот вопрос специалисту? Или вы считаете, Ваше мнение 100% правильное, тем более это касается безопасности всего дома. Почему не сделать по правилам?
16 авг 2017 12:06
Цитата "Ineren":
Ув. @Torden Поясните как может быть коробка, в которой больше половины вырезано быть несущей! Если не удалять "полосы" справа и слева от проема на балкон, а толь часть где дверь и допустим окно?


Для тих хто не розуміє - тему розжували на відповідній гілці форуму (ось тут). Нажаль, на можу знайти фото бетонної плити виробництва ДБК-3, на якій видно що поріг має критично важливу арматуру. Її чіпати ні в якому разі не можна.

Цитата "Ivan.Ka":

А вы задаете этот вопрос специалисту? Или вы считаете, Ваше мнение 100% правильное, тем более это касается безопасности всего дома. Почему не сделать по правилам?


ІМХО - для того щоб розуміти межу між "а я хачу так, патамуша ета мая квартіра" © і безпекою будинку та його жителів - бути спеціалістом не обов'язково. Достатньо здоровий глузд і уміння користуватись пошуковими сервісами.
16 авг 2017 12:09
"ІМХО - для того щоб розуміти межу між "а я хачу так, патамуша ета мая квартіра" і безпекою будинку та його жителів - бути спеціалістом не обов'язково. Достатньо здоровий глузд і уміння користуватись пошуковими сервісами.[/quote]

Услышал Вас, спасибо.
16 авг 2017 12:13
Цитата "Ivan.Ka":


А вы задаете этот вопрос специалисту? Или вы считаете, Ваше мнение 100% правильное, тем более это касается безопасности всего дома. Почему не сделать по правилам?


Сейчас я задаю вопросы людям которые больше меня понимают в этом деле. Чуть позже задам вопросы проектантам и строителям. А после буду опираться на их мнение и законодательную базу. Поэтому не стоит приписывать моему посту лишнего и додумывать за меня. Спасибо.
16 авг 2017 12:16
Цитата "Ineren":
Услышал Вас, спасибо.


Ось знайшов - фото пошкодженої плити (пруф-лінка) - на ньому дуже добре видно арматуру, що міститься в порогові.

Цитата "Ineren":

Чуть позже задам вопросы проектантам и строителям. А после буду опираться на их мнение и законодательную базу.


Спираючись на свій скромний гіркий досвід - будівельники теж є різні. І навіть ті, які Вам здадуться професійними і досвідченими, можу Вас переконати зробити так як вони вважають за потрібне проте не факт що це буде правильно. Просто пам'ятайте про те що в підсумку доведеться відповідати Вам.

P.S. Дуже сподіваюсь, щоб хоча б в нашій секції не було при****ів необачних громадян, які вирішать:
- знести поріг на балкон
- зробити отвір в несучій конструкції для розширення простору
- поробити глибокі штроби в несучій стіні для укладки кабелю
- встановити додатковий кондиціонер, пошкодивши неправильною установкою скан-рокк...

Як-не-як, будинок має 24 поверхи! І це при товщині несучих стін всього-навсього в 160 мм!!!
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее
1. . .5254. . .154
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее