Подать объявление

ЖК "Ярославский", Бровары, ул. Симоненко, 117

ЗастройщикЖСК Ярославский
Сдача ЖК2015 г.
Планировки
ЖК сдан
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 83.
15/18%
6/7%
35/42%
15/18%
12/14%
1. . .6264. . .118
28 сен 2015 19:40
На сайте выложили письмо о проблемах с электричеством и из-за этого переносят сроки сдачи второй секции на конец ноября 2015 (хорошо, что не 2016). Будем ждать. 6-)
28 сен 2015 20:37
Устройство монолитного пояса 10 этажа, секция №2.
Монтаж детской площадки. Устройство входной группы, секция №1.
29 сен 2015 00:10
:pray: И я ещё думал покупать тут квартиру??? :oh: Я как вспомню что они мне втирали в офисе (начало июля), брррр. Ок, это не троллинг, удачно вам разобраться с такими горе застройщиками :hi:
29 сен 2015 04:59
Проблемы с электричеством только во второй секции? Это уже не смешно! Я даже подумывала поверить, брать документы и оформилять право собственности. Но теперь точно нет! Пусть все доделают, подключат и в день открытыя ЖК я приду принимать квартиру с шариками и ленточками.
29 сен 2015 06:44
Всем доброе утро. Письмо на сайте ЖК о электроэнергии очень уж интересное. Т.е. я так понимаю что на данный момент уже нет даже временной электрики???? Или я не правильно понял? Разъясните кто нибудь пожалуйста!
29 сен 2015 06:59

доброе утро, наш ЖК активно обсуждается на ветке ЗК //forum.domik.ua/brovary-zhk-zelenyj-kva rtal-t22359-17960.html, о нашей проблеме знает весь город.
может надо идти нам всем в МЕРИЮ, за разъяснением к Сапожко?

29 сен 2015 07:05
Шановні сусіди!

Ви всі, так чи інакше, кажете вірно, але...

Як можна порівнювати "Троєщину", "Княжий", і "Ярославський"? Що у них спільного крім слова "проблема"? Таке поріняння некоректне - це три абсолютно різних і унікальних ситуації.

Ви говорите - ця ніби-то угода між кооперативом і псевдо-ОСББ - нічого не варта і в неї можна спокійно завернути рибу? Правда! Згоден на всі 100%. А які у вас пропозиції крім [size=150]чекати?[/size] Давайте, тільки як довго? Строки всі порушені і, по суті, договір не виконується і в нього вже можна завернути рибу. Хтось написав претензію чи звернувсь до суду? Мені просто цікаво.

Забудовник готовий пустити нас у "наші" квартири на підставі якогось папірця (без юридичної сили). Все базується, можна сказати, лише на довірі. Так, давіра - в нашій ситуації не найкраще слово, але у будь-якому випадку порозуміння знайдено. Чому всі так переживають? Не хочете брати участі у такій ініціативі? Ніхто нікого силою за вуха не тягне. Це не абов'язок, а право кожного. У вас договори з ким? Із забудовником. Він вам повинен все побудувати і підключити. Чому ви нападаєтесь на ініціативну групу? Вони навіть не ОСББ. Одні люди домовились про щось з іншими. Вивідчуваєте тривогу з цього приводу? Не хвилюйтесь у вас договір з підписами і печатками, а в нас дефакто і деюре усна домовленісь. А яка вам різниця: хто і про що, і з ким домовляється?

Переконувати один одного - марна трата часу. Всі залишаться при своему. Є кількість "за" і "проти". Якщо б голосували всі власники, то було ще більше "за". Тут не треба бути соціологом щоб спрогнозувати результати.

Ще раз повернусь до попереднього питання. Ми собі вирішили так і плануємо робити так. А тепер скажіть: думка більшості сусідів для вас щось значить? Чи готові ви змиритись з рішенням, яке моє формомальне, але все ж таки значення? Ви думаєте ми хочемо і готові зробити собі чи вам гірше?

У кожного своя воля і своя клепка в голові. І всі робили рішення свідомо. Я це рішення підтримую і пропоную рухатись далі. Протилежну думку розумію, підстави для такої думки бачу сам, але тривогу не поділяю.

Вважаю, що дискусїї з цього приводу - марна трата часу. Не вийде так: будемо домовлятись в приватному порядку, але ремонт я почну робити ще до здачі будинку. Хочете приєднатись - будь-ласка, хочете чекати - ваше право. Але я не думаю, що забудовник вам влаштує кульки, стрічки, шампанське, ікру і духовий оркестр в день здачі будинку.
А от я з тими, хто буде не просто чекати, а щось робити... ми собі свято-відкриття зробим обовязково. За нас це ніхто не зробить
29 сен 2015 07:07
Цитата "invest28":
Всем доброе утро. Письмо на сайте ЖК о электроэнергии очень уж интересное. Т.е. я так понимаю что на данный момент уже нет даже временной электрики???? Или я не правильно понял? Разъясните кто нибудь пожалуйста!

Временная есть - ведутся же строительные работы, без электричества никак. Но тарифы .....
29 сен 2015 07:13
Вчера с мужем проезжали мимо дома и свет во второй секции горел в нескольких квартирах на 7 и 5 этажах.
29 сен 2015 07:57
Добрый день, ув. ген подрядчик и представители ЖБК Ярославский,
Предоставьте, пожалуйста, новые ТУ на официальном сайте, также уже есть решение №1545-58-06:

"Про надання згоди на безоплатне прийняття об’єктів інженерної інфраструктури, що перебувають на балансі та у власності товариства з обмеженою відповідальністю «Альянс Новобуд» у комунальну власність територіальної громади м. Бровари"

На последней встрече Вы озвучили, что в случаи принятия городом сетей, водопровод будет подключен в течении дня. Сообщите нам результат.
Спасибо
29 сен 2015 08:35
Цитата "Investor_2_yar":
На сайте выложили письмо о проблемах с электричеством и из-за этого переносят сроки сдачи второй секции на конец ноября 2015 (хорошо, что не 2016). Будем ждать. 6-)

Получается, к концу сентября не построена коробка 2 секции, не сделаны внутренние работы, фасад, окна и все это из-за проблем с электричеством, перенос сдачи только из-за электрики???????=)))) а застройщик типа молодцы, все у них по плану???
29 сен 2015 08:58
Цитата "IRENE BUKUR ":
доброе утро, наш ЖК активно обсуждается на ветке ЗК //forum.domik.ua/brovary-zhk-zelenyj-kva rtal-t22359-17960.html, о нашей проблеме знает весь город.
может надо идти нам всем в МЕРИЮ, за разъяснением к Сапожко?

Скажу больше, нашу стройку уже обсуждают все Бровары=) даже те люди которые и не собираются в ближайшем будущем покупать квартиру=)
29 сен 2015 09:01
Цитата "OLEGco":

Получается, к концу сентября не построена коробка 2 секции, не сделаны внутренние работы, фасад, окна и все это из-за проблем с электричеством, перенос сдачи только из-за электрики???????=)))) а застройщик типа молодцы, все у них по плану???

Угу! И в первую секцию заходите и живите, милости просим мы дом построили даже в таких "існуючих умовах" ! И по доброте душевной разрешаем вам пользоваться "існуючими умовами". Не понятно чего вы кипишуете? - ведь "вбиральня" и вода есть на территории а за електричество 1,82 всего лишь нужно платить!
29 сен 2015 09:17
Цитата "invest28":

Угу! И в первую секцию заходите и живите, милости просим мы дом построили даже в таких "існуючих умовах" ! И по доброте душевной разрешаем вам пользоваться "існуючими умовами". Не понятно чего вы кипишуете? - ведь "вбиральня" и вода есть на территории а за електричество 1,82 всего лишь нужно платить!

Я когда был на последнем собрании, был непротив чтоб 1 Секция подписывал огляд и на этом основании шли получать право собственности, но щас я против на 100%, хоть мое мнение и не учитывается, я инвестор 2 секции
29 сен 2015 09:18
Ув. Инициативная группа, есть ли какие-то новости по коммуникациям? Получены новые ТУ? Спасибо.
29 сен 2015 09:28
Интересно, с сайта убрали информацию по свободным квартирам, получается что все квартиры уже проданы?
29 сен 2015 09:29
Цитата "krimarina":
Интересно, с сайта убрали информацию по свободным квартирам, получается что все квартиры уже проданы?

Насколько я понял, еще на собрании Наталья сказала, что продала последнюю квартиру
29 сен 2015 09:57
Уважаемые инвесторы, интересно, а кого-то из Вас приглашали на осмотр квартир, с подписью так называемого Акта Осмотра?
29 сен 2015 10:28
Уважаемые инвесторы, может нам, в связи с явно коррупционной схемой получения декларации, обратится в STOP Корупції в Київській області //stopcor.kiev.ua/, (Повідомлення про свавілля чиновників приймаються на гарячу лінію за номером (044)5780004, на електронну скриньку povidom@stopcor.kiev.ua, а також через форму зворотного зв’язку на сайті //stopcor.kiev.ua.

Наша мета – це відмова від старого керівництва, яке допускає існування корупційних схем у своїх установах. Ми реагуватимемо на кожне звернення.

При цьому усі рішення будуть відкритими та публічними.

По кожному факту потерпілі отримають кваліфіковану правову допомогу. Наші юристи підкажуть, як правильно оформити документи і куди необхідно звернутися, щоб корупціонер був покараний.)


Дабы встряхнуть этот гадюшник в лице Архитектурно-Строительной Инспекции в Киевской обл. и Ко.
29 сен 2015 10:55
Цитата "1nvestor":
Уважаемые инвесторы, может нам, в связи с явно коррупционной схемой получения декларации, обратится в STOP Корупції в Київській області //stopcor.kiev.ua/, (Повідомлення про свавілля чиновників приймаються на гарячу лінію за номером (044)5780004, на електронну скриньку povidom@stopcor.kiev.ua, а також через форму зворотного зв’язку на сайті //stopcor.kiev.ua.

Наша мета – це відмова від старого керівництва, яке допускає існування корупційних схем у своїх установах. Ми реагуватимемо на кожне звернення.

При цьому усі рішення будуть відкритими та публічними.

По кожному факту потерпілі отримають кваліфіковану правову допомогу. Наші юристи підкажуть, як правильно оформити документи і куди необхідно звернутися, щоб корупціонер був покараний.)


Дабы встряхнуть этот гадюшник в лице Архитектурно-Строительной Инспекции в Киевской обл. и Ко.


И чем это поможет? Нет же факта или намека коррупции.
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее
1. . .6264. . .118
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Подробнее
+34624407828xxxx