Подать объявление

ЖК Star City | Стар Сити | bUdCapital, Киевгорстрой | Каунасская, 27

ЗастройщикBudCapital, Киевгорстрой
Сдача ЖК2022 - 2023 г.
Планировки
от 24 096 Грн/м²
Карточка Домик
Индекс надёжности
147из 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 47.
18/38%
5/11%
12/26%
2/4%
10/21%
1. . .1315. . .20
29 июль 2022 02:13

На 1 будинку на торці від дороги вже утеплюють фасад, на 2 люльках працюють будівельники. На 2 будинку склять вікна і зводять дах. На 3 будинку дороблюють 23 поверх, на 4 будинку в 1 секції зводять 17 поверх і в 2 секції 16 поверх, на 5 будинку ніби теж 17 поверх роблять. Активно працюють на всіх будинках)

29 июль 2022 11:02

подякуйте Урлівському-1. Судячи з усього будівельні матеріали вивозять звідти везуть до вас)

29 июль 2022 11:56

Viper17

подякуйте Урлівському-1. Судячи з усього будівельні матеріали вивозять звідти везуть до вас)

Вы что, пытаетесь у инвесторов Стар Сити вызвать чувство вины, потому что их комплекс строится, а ваш Урловский нет? Это проблема вашего застройщика, а не инвесторов, чтобы они вас за что-то благодарили. Они, так же, как и Вы, заплатили СВОИ деньги за квартиры. 

29 июль 2022 13:55

Viper17

подякуйте Урлівському-1. Судячи з усього будівельні матеріали вивозять звідти везуть до вас)

У Вас є докази вивозу матеріалів саме на наш майданчик? До чого Ваш коментар тут? І чого я повинна комусь дякувати за те, що інвестувала свої кошти у квартиру?) Я теж інвестувала ще і в Урлівський! То, що тепер писати на інших форумах як мене розпирає від заздрощів?))))))

29 июль 2022 19:03

Народ як взагалі об'єкт, забудовник нормальный, те до рядом ЖД колія її дуже чутно буде. Скільки зараз там однушка квадратів 40 коштує в грн?

29 июль 2022 19:47

СергійЯ

Народ як взагалі об'єкт, забудовник нормальный, те до рядом ЖД колія її дуже чутно буде. Скільки зараз там однушка квадратів 40 коштує в грн?

Щодо вартості квартири, то ліпше у відділ продажів дзвоніть, чула лише, що з 1 вересня буде здорожчання. Щодо колій, все життя живу поряд з коліями і вже звикла. У кожного свої пріорітети. 

31 июль 2022 20:08

DillyDream

Вы что, пытаетесь у инвесторов Стар Сити вызвать чувство вины, потому что их комплекс строится, а ваш Урловский нет? Это проблема вашего застройщика, а не инвесторов, чтобы они вас за что-то благодарили. Они, так же, как и Вы, заплатили СВОИ деньги за квартиры. 

друже, у нас 1 забудовник :) Я не заздрю, а навпаки двома руками за те щоб  СтарСіті будувався і були продажі - може хоч якось забудовник упорається тоді з минулими об'єктами :)

01 авг 2022 08:09

Viper17

друже, у нас 1 забудовник :) Я не заздрю, а навпаки двома руками за те щоб  СтарСіті будувався і були продажі - може хоч якось забудовник упорається тоді з минулими об'єктами :)

Я знаю, что у вас один застройщик. Но причем тут инвесторы Стар Сити, и за что они должны быть благодарны Урловскому все еще непонятно!

24 авг 2022 12:35

DillyDream

Я знаю, что у вас один застройщик. Но причем тут инвесторы Стар Сити, и за что они должны быть благодарны Урловскому все еще непонятно!

Что же тут не понятного? Арматура на ЖК Стар Сити привозится не з металобазы  а з Урловского! Если бы на Урловском не было метала стоял бы Стар Сити также мертвым грузом! Сейчас подпорные и основание для бетона вывозят с того же Урловского, что бы достроить Стар Сити!  

25 авг 2022 06:03

_Casper__

Что же тут не понятного? Арматура на ЖК Стар Сити привозится не з металобазы  а з Урловского! Если бы на Урловском не было метала стоял бы Стар Сити также мертвым грузом! Сейчас подпорные и основание для бетона вывозят с того же Урловского, что бы достроить Стар Сити!  

А цемент тоже с Урловского везут?

То что в Урловском реализованы все Квартиры, не означает, что они оплачены, а если можно не платить рассрочку (а Кушнир говорит, что ее почти не платят) то почему Вы думаете, что должны строить?

25 авг 2022 10:25

_Casper__

Что же тут не понятного? Арматура на ЖК Стар Сити привозится не з металобазы  а з Урловского! Если бы на Урловском не было метала стоял бы Стар Сити также мертвым грузом! Сейчас подпорные и основание для бетона вывозят с того же Урловского, что бы достроить Стар Сити!  

Что за чушь? Сколько там той арматуры на вашем Урловском, чтобы за счет нее огромный комплекс Стар Сити строить?! Строительство Стар сити ведется за средства отдельного фонда. Покоя вам этот Стар Сити не дает 

25 авг 2022 13:53

Доброго дня ! Підкажіть як проходить хід будівництва ? Бо зараз немає часу заїхати подивитись 

25 авг 2022 18:42

IvaH

Доброго дня ! Підкажіть як проходить хід будівництва ? Бо зараз немає часу заїхати подивитись 

Будівництво активне з 1 червня. 1 будинок роблять дах, на 2 будинку теж дах роблять, 3 будинок зводять 25 поверх, 4 і 5 теж будують активно. 

29 авг 2022 12:54

DillyDream

Что за чушь? Сколько там той арматуры на вашем Урловском, чтобы за счет нее огромный комплекс Стар Сити строить?! Строительство Стар сити ведется за средства отдельного фонда. Покоя вам этот Стар Сити не дает 

Да какой фонд? О чем вы говорите ? В фонде других жк денег нету а в Стар Сити оказывается есть ?))) а где деньги с других жк ? Куда с ихних фондов деньги делись? А ? А может быть с наших фондов Бетон покупаеться на Ваш Стар сити ? И Смола для крышы тоже покупаеться с фонда Урловского я вас так скажу ! Откуда в Стар Сити деньги то возьмутся ???

29 авг 2022 17:49

Я глибоко впевнений, що будь-кому тут байдуже, з яких фондів купляється смола, якщо вона купляється ) Хоч з урловський-1,2,3.... хоч ще від когось. Нафіга нам читати цю "інформацію"?

29 авг 2022 17:49

Мене більше цікавить, коли я зможу почати ремонт в будинку 1, ніж доля всіх урловських жк.

Я дзвонив у відділ продажу 2 тижні тому. Відповідь була наступна: будівництво за планом, сдача за поаном +півроку. Короче, настипного літа в кращому випадку. 

29 авг 2022 17:49

_Casper__

Да какой фонд? О чем вы говорите ? В фонде других жк денег нету а в Стар Сити оказывается есть ?))) а где деньги с других жк ? Куда с ихних фондов деньги делись? А ? А может быть с наших фондов Бетон покупаеться на Ваш Стар сити ? И Смола для крышы тоже покупаеться с фонда Урловского я вас так скажу ! Откуда в Стар Сити деньги то возьмутся ???

Може краще Вам ці питання задати тим у кого Ви купували квартиру? Навряд чи інвестори Стар Сіті винні щось Вам. Адже можна час та зусилля направити на це, а не доводити щось тут?)

29 авг 2022 20:35

_Casper__

Да какой фонд? О чем вы говорите ? В фонде других жк денег нету а в Стар Сити оказывается есть ?))) а где деньги с других жк ? Куда с ихних фондов деньги делись? А ? А может быть с наших фондов Бетон покупаеться на Ваш Стар сити ? И Смола для крышы тоже покупаеться с фонда Урловского я вас так скажу ! Откуда в Стар Сити деньги то возьмутся ???

деньги с ваших Урловских распилили еще до начала  стройки СтарСити. Деньги ушли и не обещали вернуться

30 авг 2022 20:56

ДиллиДрим

деньги с ваших Урловских распилили еще до начала строительства СтарСити. Деньги ушли и не могут вернуться  !!!         

Чего ?! Кого ?! Стар Сити пусть себе строиться ! Урловский будет как Манхетен на 2-3 года задержки !! 

31 авг 2022 07:43

DillyDream

деньги с ваших Урловских распилили еще до начала  стройки СтарСити. Деньги ушли и не обещали вернуться

Злорадствуете, але ж не кажи гоп поки не перескочиш- инвестиционная банка всех обьектов общая:)

Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее
1. . .1315. . .20
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее