Подать объявление

ЖК Синергия 3+ | Ирпень, ул, Новооскольская

ЗастройщикСинергия
Сдача ЖК2019 - 2021 г.
Планировки
от 20 000 Грн/м²
Карточка Домик
ЖК сдан
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 42.
6/14%
2/5%
8/19%
10/24%
16/38%
1. . .737576
22 янв 2021 12:27
Доброго дня. Коли вже пуск газу і видача ключів в 5 секції? Вже довго чекаємо. Дякую
22 янв 2021 14:26
Нормально
22 янв 2021 15:11
Шановні інвестори Сінергії 3+, підкажіть, скільки реально чекали ключів від підписання договору? Попередній договір завіряли у нотаріуса? Приймав забудовник від вас правки в договір стосовно строку здачі квартири, відповідальності за протерменування сдачі?


Так трохи чекали по факту, коли оголосили про видачу ключів я за тиждень всю оформив. А від покупки пройшло час як і обмовили, сюрпризів не було
23 янв 2021 17:22
Доброго дня. Коли вже пуск газу і видача ключів в 5 секції? Вже довго чекаємо. Дякую

Так пуск газу вже був в 5 секції
09 фев 2021 13:48
Дякую, вже і ключі забрали😃 скоро на ремонт, з чим всіх вітаю!
16 фев 2021 14:40
Звіт про хід будівництва ЖК "Синергія 3+" від 15 лютого 2021 року.

У п'ятому будинку завершили влаштування вхідної групи.

У шостому будинку продовжуємо влаштування вхідної групи. Підходить до завершення монтаж котлів у квартирах.

У сьомому будинку продовжуємо фарбування місць загального користування. Завершили зовнішню газову обв’язку. Продовжуємо внутрішню газову обв’язку.

У восьмому будинку завершили кладку стін 1-го поверху. Завершили кладку плитки у місцях загального користування. Завершили монтаж квартирних дверей.

У дев’ятому будинку завершили кладку стін 1-го поверху. Завершили монтаж квартирних дверей. Завершили встановлення поручней на сходовій клітині. Завершили монтаж електрощитових у місцях загального користування.
26 фев 2021 21:27
Привет. Есть тут инвесторы 8 или 9 домоа?
27 фев 2021 06:20
Есть 9 дом
27 фев 2021 08:42
Привіт. Я інвестор 8 будинку.
28 фев 2021 16:36
Привіт, ми інвестори 9 будинку. Що кому відомо про введення в експлуатацію ? Обіцяли одне, а на ділі інше.
01 март 2021 14:48
Доброго дня.
Я з 9-го :)
01 март 2021 16:50
Привіт, ми інвестори 9 будинку. Що кому відомо про введення в експлуатацію ? Обіцяли одне, а на ділі інше.


всі по черзі, 1-6 вже введені, багато хто вже заїхав, а хтось ще в ремонті, я думаю, що ті хто купив у 9-ому будинку точно в цьому році будуть святкувати новосілля) я особисто з 4 будинку, ми вже живемо у своїй квартирі! Дуже щасливі, все влаштовує, тим більше що навіть всі комерційні приміщення вже зайнаті, дуже швидко насправді, у нас в районі можна купити все і навіть в ТРЦ не треба їхати)
02 март 2021 05:42
Как долго вы ждали? Когда 4 дом начал строиться и когда вы уже получили ключи?
02 март 2021 20:57
У нас по договору сдача якобы до конца 1 квартала 2021.(9 дом)
03 март 2021 09:05
Купувала квартиру в травні 2020 року. Згідно мого договору 9-й мали здати до кінця 4-го кварталу 2020 року.
Комірку в 7 будинку, купувала в січні 2021 року, строки здачі 7-го будинку в договорі зазначені 1-й квартал 2021 року.
Забудовник декілька місяців назад, повідомив інвесторів, що подали документи на отримання сертифікатів про готовність, на всі три будинки одночасно .
Чекатимемо :)
03 март 2021 13:13
У нас по договору сдача якобы до конца 1 квартала 2021.(9 дом)


если заявили, значит сдадут в эксплуатацию! Там нет причин для задержек совсем, уже большую часть комплекса всего сдали, много кто и заехать успел
03 март 2021 13:44
Коли ми купували, нас запевняли, що сертифікат про введення в експлуатацію буде до НР. Наразі досі немає. Раніше хоч деякі роботи показували по об’єкту , зараз перегляди в соцмережах відсутні стосовно цього жк. Маємо хвилювання
03 март 2021 18:41
Как думаете до конца года ключи получим? Я про 9 дом. Я думаю 7 и 8 дом все раввно раньше введут в эксплуатацию, хоть синергия и заявляет что они все три дома ьудут сдаваться вместе.
04 март 2021 06:58
Я особисто розраховую до Нового року отримати ключі. Мій будинок 9.
За моїми спостереженнями після здачі в експлуатацію будинки будуть по черзі запускати .
Спочатку в 7-му вішатимуть котли, робитимуть запуск газу, потім підводитимуть комунікації воду та каналізацію... на кожен будинок ітиме по декілька місяців...
А що до того, що роботи не велися так це тому що морози були... В нашому будинку фасад не дофарбований... і як на мене нехай дороблюють весною...
04 март 2021 07:47
Роботи активно велися на жк СС і Сіті Парк повністю лютий місяць, і це при тому, що там зовнішні роботи, бетонні, а в наших домах,де в основному роботи вже внутрішні, роботи було відсутні. Думаю це пов’язано з тим, що С3+, вже майже продана, в просуванні особо не потребує, а в інста піарять останнім часом ті два жк, щоб залучити інвесторів. Обіцяли ключі на весну, але реально оцінюючи, це наврядче! Не хочеться навіть думати, що справа з ключами затягнеться аж до наступного Нр(
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Подробнее
1. . .737576
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее