Подать объявление

ЖК Синергия 3+ | Ирпень, ул, Новооскольская

ЗастройщикСинергия
Сдача ЖК2019 - 2021 г.
Планировки
от 20 000 Грн/м²
Карточка Домик
ЖК сдан
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 42.
6/14%
2/5%
8/19%
10/24%
16/38%
1. . .7274. . .76
05 дек 2020 15:08
Хочу купить квартиру посоветуйте стоит ли покупать в этом жк?
06 дек 2020 07:07
Подскажите 1-6 дом ввели в эксплуатацию. Хочу купить квартиру? Какие есть подводнве камни?
07 дек 2020 13:42
Доброго дня! Є тут інвестори 9 будинку?)
07 дек 2020 16:43
Более того, в 1-3 доме уже люди делают ремонт, 4-6 на подходе, но кто знает есть ли свободные Квартиры, в Синергии 3+ распродали очень быстро
08 дек 2020 06:59
Доброго дня! Є тут інвестори 9 будинку?)

Доброго дня.
Я інвестор 9 будинку.
12 дек 2020 19:25
1-3 дом сколько обходится котел и установка радиаторов отопления?
14 дек 2020 10:15
Котел 19тис.
14 дек 2020 17:54
Добрый вечер инвесторам/владельцам квартир в нашем ЖК! Может кто владеет информацией о пристройке к 6-му дому, что там будет, какое целевое? Изначально по ген плану ЖК там парковка. Как то крыша подозрительно выглядит с высокими "бортами" под 2м,не будет ли там какой-то летней терасы с музыкой или чего-то другого мешающего нормальному проживанию людей в жилом доме? Кто что думает или может быть знает по этому поводу?
15 дек 2020 11:44
может Торговый центр?) посмотрим информации пока мало, но она будет, нам обещали на сборах жильцов , а паркинг будет возле 9-го дома вроде)
15 дек 2020 13:20
Класссс.... :mad: :mad: :mad: Паркінг біля 9-го будинку.... А де буде зона відпочинку та дитячі майданчики... ?
Попереднь біля нашого будинку паркинг не передбачався....
16 дек 2020 07:32
Звіт про хід будівництва ЖК "Синергія 3+" від 15 грудня 2020 року.

У першій секції завершили фасадні роботи у прибудові. Продовжуємо монтаж блискавкозахисту.

У другій секції завершили влаштування вхідної групи. Завершуємо фасадні роботи у прибудові зі сторони двору. Продовжуємо монтаж блискавкозахисту.

У третій секції завершили влаштування вхідної групи. Продовжуємо фасадні роботи у прибудові. Завершили монтаж домофонного обладнання.

У четвертій секції завершили влаштування вхідної групи. Продовжуємо влаштування фасадів у прибудові. Завершили монтаж домофонного обладнання.

У п'ятій секції завершили внутрішню газову обв’язку під монтаж котлів. Завершили монтаж котлів. Продовжуємо влаштування вхідної групи.

У шостій секції завершуємо внутрішню газову обв’язку. Продовжуємо влаштування вхідної групи.

У сьомій секції завершили монтаж поручней на сходовій клітині. Завершили кладку стін 1-го поверху. Завершили кладку плитки у місцях загального користування. Завершили монтаж квартирних дверей. Завершили поклейку другого шару євроруберойду на покрівлі.

У восьмій секції завершили фасадні роботи. Завершили залиття стяжки у квартирах та місцях загального користування. Завершили штукатурити місця загального користування. Продовжуємо кладку стін 1-го поверху. Завершили монтаж поручней на сходовій клітині. Завершили поклейку другого шару євроруберойду на покрівлі. Розпочали кладку плитки у місцях загального користування.

У дев’ятій секції завершуємо фасадні роботи. Завершили поклейку першого шару євроруберойду. Продовжуємо штукатурку місць загального користування. Продовжуємо кладку стін 1-го поверху. Завершили залиття стяжки у квартирах та місцях загального користування.

На території ЖК «Синергія 3+» продовжуємо влаштування благоустрою. Завершили кладку стін ТП. Завершуємо влаштування покрівлі ТП.
25 дек 2020 20:43
Подскажите 1-6 дом ввели в эксплуатацию. Хочу купить квартиру? Какие есть подводнве камни?

Я не в коем случае Вас не отговариваю, но хорошенько подумайте перед покупкой... Есть здесь не только плюсы, но и много минусов, которые нужно исправлять за свои деньги.. Дома ввели в эксплуатацию (1-6), есть все документы, подводят все коммуникации но с немалой задержкой и постоянно врут, вместо того чтоб объяснить людям нормально причины и быстренько исправится... Стены в на этажах кривые, дверь не качественная, ну то такое, как показала практика их меняют почти все, но есть большой минус который нужно исправлять самостоятельно, это проем дверей входных, будете смотреть квартиры то посмотрите как сделано, это полный ужас, теперь нужно долаживать кирпич, исправлять, как-то докрашивать, чтобы стада стандартная дверь.... Они сами поставили стандартную дверь а проем сделали не стандарт)... Так же межкомнатные проемы могут быть меньше положенного или же огромные... Могут быть дыры по квартире, не качественная стяжка....Много времени врали что будет закрытая территория, потом решили что она нафиг не кому не нужна и теперь говорят что будет закрыто-открытая территория (как это будет не понятно), но в интернете высвечивают информацию про закрытую территорию видимо чтоб люди покупали... Вывод такой, покупать можно но лучше готовое у них, чтобы сразу была актуальная информация и желательно выбивать правдивую, а так же смотреть все изъяны и требовать исправлять перед покупкой...
28 дек 2020 13:58
я вот закончил уже ремонт в своей квартире, не могу сказать что все так плохо как вы говорите! Стяжка нормальная, мне пол кинули за 2 дня. Стены, чтоб не были кривые как вы говорите - штукатурка вам в помощь, это обычная практика. Про кирпичи докладывать вобще не понял где?? у меня такого не было. У меня были вопросы по воде, но когда разобрались все стало понятно. Если мало времени вам, так надо было заказывать доп услуги по штукатурке и разводке и не париться. Вон у нас соседи в 3 доме все сделали еще летом, теперь только красят стены и плитку кладут и все! Я лично доволен, дом теплый и нормальный
30 дек 2020 10:47
Цитата "Omarkovich":
я вот закончил уже ремонт в своей квартире, не могу сказать что все так плохо как вы говорите! Стяжка нормальная, мне пол кинули за 2 дня. Стены, чтоб не были кривые как вы говорите - штукатурка вам в помощь, это обычная практика. Про кирпичи докладывать вобще не понял где?? у меня такого не было. У меня были вопросы по воде, но когда разобрались все стало понятно. Если мало времени вам, так надо было заказывать доп услуги по штукатурке и разводке и не париться. Вон у нас соседи в 3 доме все сделали еще летом, теперь только красят стены и плитку кладут и все! Я лично доволен, дом теплый и нормальный
Стены в подъезде кривые, и при установке входной двери остаются большие щели, которые надо будет замазывать... Кирпич докладывать нужно над входной дверью так как проем больше по высоте недели должно быть... Возможно не у всех проем будет не стандартный, но такие точно есть и много... Что касается стяжки то она рассыпается, у нас пока черновые работы делали так стяжку вытерлась частично, так же при мне долбали стяжку то она легко сыпется, а ту что сами залили то твёрдая... Если делать ремонт не вникая в во все, и делать экономно то конечно можно быстро покрасить и положить плитку)...
30 дек 2020 10:53
Цитата "Omarkovich":
я вот закончил уже ремонт в своей квартире, не могу сказать что все так плохо как вы говорите! Стяжка нормальная, мне пол кинули за 2 дня. Стены, чтоб не были кривые как вы говорите - штукатурка вам в помощь, это обычная практика. Про кирпичи докладывать вобще не понял где?? у меня такого не было. У меня были вопросы по воде, но когда разобрались все стало понятно. Если мало времени вам, так надо было заказывать доп услуги по штукатурке и разводке и не париться. Вон у нас соседи в 3 доме все сделали еще летом, теперь только красят стены и плитку кладут и все! Я лично доволен, дом теплый и нормальный
Вы видимо плохо прочитали раз так пишите)... Не удавлюсь если Вы не есть жильцом данного жк)..
06 янв 2021 11:27
Не знаю,мне все нравится. :smile:
08 янв 2021 21:32
Хочу купить квартиру посоветуйте стоит ли покупать в этом жк?

Двое суток не было электричества у примерно 10 тыс. жильцов. Пока люди под конец вторых суток не подняли хай и не перекрыли две улицы. Этой зимой стали часто быть аварии, сети не выдерживают.
11 янв 2021 14:28
Цитата "мила2":

Двое суток не было электричества у примерно 10 тыс. жильцов. Пока люди под конец вторых суток не подняли хай и не перекрыли две улицы. Этой зимой стали часто быть аварии, сети не выдерживают.


це Ірпінська проблема, тобто пів міста опинилось без світла, але це буває рідко, два роки живу в Ірпені і це вперше таке, тому говорити що це постійна проблема абсурдно, поремонтували дякуючи знову ж таки Оверко, і дякую на цьому
16 янв 2021 15:10
Звіт про хід будівництва ЖК "Синергія 3+" від 15 січня 2021 року.

У першій секції завершили монтаж блискавкозахисту.

У другій секції завершили монтаж блискавкозахисту.

У третій секції завершили влаштування вхідної групи. Підходять до завершення фасадні роботи у прибудові. Завершили монтаж блискавкозахисту.

У четвертій секції завершили монтаж блискавкозахисту.

У п'ятій секції продовжуємо влаштування вхідної групи. Завершили монтаж блискавкозахисту.

У шостій секції продовжуємо влаштування вхідної групи. Завершили монтаж блискавкозахисту.

У сьомій секції розпочали фарбування місць загального користування.

У восьмій секції завершуємо кладку стін 1-го поверху. Завершили монтаж квартирних дверей. Продовжуємо кладку плитки у місцях загального користування.

У дев’ятій секції завершуємо фасадні роботи. Завершили штукатурку місць загального користування.
Завершуємо кладку стін 1-го поверху. Завершили штукатурити сходову клітину. Завершили монтаж ліфтового обладнання.

На території ЖК «Синергія 3+» продовжуємо влаштування благоустрою.
22 янв 2021 10:28
Шановні інвестори Сінергії 3+, підкажіть, скільки реально чекали ключів від підписання договору? Попередній договір завіряли у нотаріуса? Приймав забудовник від вас правки в договір стосовно строку здачі квартири, відповідальності за протерменування сдачі?
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее
1. . .7274. . .76
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее