Подать объявление

ЖК Scandia | Скандия | Бровары, ул. Богунская

ЗастройщикГудфор-Ливинг
Сдача ЖК2018 - 2023 г.
Планировки
от 19 000 Грн/м²
Карточка Домик
Индекс надёжности
150из 220
Ваше загальне враження про об'єкт і компанію:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 16.
3/19%
7/44%
1/6%
1/6%
4/25%
1. . .2729. . .151
12 сен 2016 15:53
Доброго дня, шановні учасники форуму!

ТОВ «Просперітатіс» зі звернень наших партнерів (покупців) отримало інформацію про відсутність на сайті ДАБІ України інформації щодо дозвільних документів (декларацій про початок будівельних робіт) на будівництво окремих житлових будинків на території другого житлового району міста Бровари в районі вулиці Богунської та вулиці Маяковського. Зокрема відсутня інформація щодо будинків №27, №28, №29 - декларації про початок будівельних робіт на вказаних об’єктах, які зареєстровані відповідно 25.12.2015 за №КС083153591157 та №КС083153591173, а також 30.12.2015 за № КС083153642677.
При цьому на сайті ДАБІ України наявна інформація щодо Декларації про початок будівельних робіт на будівництво будинку №98 (КС 083161410260) та Декларації про початок підготовчих робіт з будівництва об'єктів інженерної інфраструктури; Київська область, м. Бровари, територія ІІ житлового району, вулиця Богунська та Маяковського (КС 030160990689).
У зв’язку з цим наголошуємо, що всі необхідні дозвільні та погоджувальні документи оформлено (отримано). У тому числі належно зареєстровані Департаментом ДАБІ у Київській області декларації про початок будівельних робіт щодо будинків №27, №28, №29 території другого житлового району міста Бровари в районі вулиці Богунської та вулиці Маяковського.
Жодних документів (рішень) уповноважених органів державної влади щодо скасування отриманих товариством документів дозвільного характеру на будівництво будинків №27, №28, №29 до товариства не надходило. Жодних рішень про зупинення (скасування) будівництва зазначених об’єктів органами державної влади не приймалось і на інформаційних ресурсів таких органів вони відсутні.
А відтак товариство продовжує свою законну господарську діяльність щодо будівництва у другому житловому районі міста Бровари в районі вулиці Богунської та вулиці Маяковського відповідно до наявних дозвільних документів, державних будівельних норм і правил, розробленої та затвердженої у встановленому порядку проектної документацію.
З огляду на зазначене, ТОВ «Просперітатіс» негайно починає комунікацію з відповідними органами державної влади щодо вияснення ситуації, а також причин (підстав) відсутності на сайті ДАБІ України інформації про дозвільні документи (декларації про початок будівельних робіт) на будівництво окремих житлових будинків у м.Бровари.

З повагою,
команда ЖК "Scandia".
12 сен 2016 18:36
Интересно тут у вас сегодня было.. Видимо, это неприятный сюрприз для всех, включая руководство застройщика - представляю, какой там был переполох, что только к вечеру нашлись с мыслями, как прокомментировать. За реакцию - минус, за то, что таки нашлись- плюс. Наблюдаем.
12 сен 2016 18:40
Цитата "Квітка ":
І я,і я, і мене візьміть :shuffle:
Я вже подумки в новій квартирі, на балконі і з :alc: ,а всі негативні статті тільки стимулюють нашого забудовника зробити все вчасно і якісно.

Мне нравится ваша логика :) если всепропальщики (такой, кажется, мне уже ярлык тут повесили?) стимулируют застройщика стараться выполнить работу лучше - то их тут встречать с цветами и шампанским должны, а не гонять пинками, мол, нечего тут панику разводить? Так я понимаю?
12 сен 2016 18:42
Цитата "Leila13":

Вижу в вечернее время пишут покупатели,а только начинается 11-00 и до 18-00 идут заказные провокации


Ау, пани Лейла, 21:42 :) :hi:
12 сен 2016 18:46
Цитата "Igorkolesnik":
А кто это будет строить?

Простите, не понял, а что это? и почему мы это обсуждаем?
12 сен 2016 19:01
Цитата "HOHOWL":

Дзвонив у ВП з приводу даних декларацій. Поки що керівництво не надало ніяких пояснень, але сказали своє припущення, що це може бути пов'язано у зв'язку з підвищенням категорії складності будівництва. Але це тільки припущення. Як тільки буде щось ясно, мене проінформують.

"керівництво не надало пояснень". "припущення". Ничего себе формулировки для официального ответа..
Для изменения категории сложности декларации не ликвидируются и не отзываются до получения разрешения на выполнение строительных работ.
И даже если вдруг смена уровня сложности( :???: ) строительства - неожиданность и для руководства, то управленческий уровень меня начинает смущать...
12 сен 2016 19:44
Цитата "Max...":

"керівництво не надало пояснень". "припущення". Ничего себе формулировки для официального ответа..
Для изменения категории сложности декларации не ликвидируются и не отзываются до получения разрешения на выполнение строительных работ.
И даже если вдруг смена уровня сложности( :???: ) строительства - неожиданность и для руководства, то управленческий уровень меня начинает смущать...

Не потрібно мої слова сприймати як офіційні. Я пишу так, як зрозумів Я. Офіційна відповідь наведена вище.
13 сен 2016 06:38
Цитата "Vasylisk":
Интересно тут у вас сегодня было.. Видимо, это неприятный сюрприз для всех, включая руководство застройщика - представляю, какой там был переполох, что только к вечеру нашлись с мыслями, как прокомментировать. За реакцию - минус, за то, что таки нашлись- плюс. Наблюдаем.


Я бы с ума сошла уже. Не представляю как тут уже купившие квартиру читали новости, что дом строится без разрешения.
13 сен 2016 06:43
Цитата "HOHOWL":

Не потрібно мої слова сприймати як офіційні. Я пишу так, як зрозумів Я. Офіційна відповідь наведена вище.


Ну да, каждый по-разному воспринимает, но как-то все равно странно, сегодня есть декларация, завтра - нет, потом еще какие-то "новости".
13 сен 2016 06:44
Цитата "Max...":

"керівництво не надало пояснень". "припущення". Ничего себе формулировки для официального ответа..
Для изменения категории сложности декларации не ликвидируются и не отзываются до получения разрешения на выполнение строительных работ.
И даже если вдруг смена уровня сложности( :???: ) строительства - неожиданность и для руководства, то управленческий уровень меня начинает смущать...


Не подготовились в ОП :) Не подобрали нужные слова.
13 сен 2016 06:54
Представьте, деклараций нет, по второй площадке, вообще не ясно что. Но...
С понедельника 13.09 цена +100грн
Вечером в пятницу все менеджеры заняты клиентами, начальство подписывает договора.
Стройка кипит в две смены.
Странно.
13 сен 2016 07:03
Цитата "Z.Dvoretskaya":


Не подготовились в ОП :) Не подобрали нужные слова.

Як я зрозумів, для самих представників ВП це була неочікувана новина. Так як наче декларації робили, і ніяких відкликань та заборон не було, а декларації зникли) І я особисто ті декларації дивився. Дивина, та й годі :hm:
13 сен 2016 08:01
Так где декламации, Зин?
И по земле мне не отвечали, почему в кадастре не значатся обьекты инфраструктуры,
а сейчас:
1. по обному из участком земли - судовое решение, запрет на строительство
2. там где уже стоят три дома - нет деклараций. Дома, где продавали квартиры, строят незаконнно, без документов.
3 и мелочь, в кадастре нет инфы о обьектах соц. инфраструктуры.

8-() 8-() 8-()
13 сен 2016 08:05
Цитата "HOHOWL":

Дзвонив у ВП з приводу даних декларацій. Поки що керівництво не надало ніяких пояснень, але сказали своє припущення, що це може бути пов'язано у зв'язку з підвищенням категорії складності будівництва. Але це тільки припущення. Як тільки буде щось ясно, мене проінформують.



Каждый раз разные показания от скандии, то повышают уровень сложности, то не вкурсе вовсе, что декларацию анулировали!

Я ж говорил, такие же как Войцеховский, стройка без документов, а потом быстренько за границу свалили, а вам, покупатели, спасибо, на домик в Нице сбросились ;)

ЖК "Scandia" стоит как Войцеховский! БЕЗ документов! ЖК "Scandia"- обманщики!

буду как Лейла писать, так же интересней)
13 сен 2016 08:17
Очевидно, ошибка в реестрах ДАБИ. Вот их же информация, подписана главой ДАБИ. Все декларации есть.
13 сен 2016 08:29
Цитата "buzov":



Каждый раз разные показания от скандии, то повышают уровень сложности, то не вкурсе вовсе, что декларацию анулировали!

Я ж говорил, такие же как Войцеховский, стройка без документов, а потом быстренько за границу свалили, а вам, покупатели, спасибо, на домик в Нице сбросились ;)

ЖК "Scandia" стоит как Войцеховский! БЕЗ документов! ЖК "Scandia"- обманщики!

буду как Лейла писать, так же интересней)

Ну що ж ви тільки пишете. Збирайте мітинг, друкуйте плакати і їдьте скандувати під ВП. Треба зупинити це безчинство! Терміново! Зараз! 6-) :faceoff: Майдан не за це стояв! :protest:
13 сен 2016 08:46
Цитата "buzov":


Каждый раз разные показания от скандии, то повышают уровень сложности, то не вкурсе вовсе, что декларацию анулировали!

А где Вы такую информацию видели что анулирована? В ДАБИ в отозванных нету :winky: и анулированных. :winky:

Цитата "buzov":

ЖК "Scandia" стоит как Войцеховский! БЕЗ документов! ЖК "Scandia"- обманщики!
буду как Лейла писать, так же интересней)


Ооо!!! Рабочий день начался активистов :super: Так я не пойму за кого Вы радуетесь,если Вы не покупатель?
Цитата "buzov":

БЕЗ документов!

Уточните про какие документы идет речь?
ОП-всем интересующим высылает данную информацию на почтовый ящик.
А именно:
- Декларація про початок виконання будівельних робіт №29.pdf
-Договір Афродіта другі зміни.pdf
-Договір ЖСК другі зміни.pdf
-Доверенность Афродита.pdf
-Доверенность ЖСК.pdf
-Ліцензія Єврокон БУД.pdf
13 сен 2016 09:18
Цитата "Spezz":
Очевидно, ошибка в реестрах ДАБИ. Вот их же информация, подписана главой ДАБИ. Все декларации есть.

А вот сотрудники опаздывают - фото, конечно, есть, но размещено недостаточно оперативно, просто нужно раньше на работу приходить)

Потому и есть фото с подписью, что декларации были,
а сейчас аннулированы - и их нет в базе ДАБИ. Иначе какое логическое объяснение этому найти можно?
13 сен 2016 09:22
Цитата "Brovar4anin":

А вот сотрудники опаздывают - фото, конечно, есть, но размещено недостаточно оперативно, просто нужно раньше на работу приходить)

Потому и есть фото с подписью, что декларации были,
а сейчас аннулированы - и их нет в базе ДАБИ. Иначе какое логическое объяснение этому найти можно?

Мають бути відповідні документи про ануляцію, яких в природі не існує. Тоді який висновок слідує? Чи можливо у Вас є посилання на ці документи?
13 сен 2016 09:24
А на сайте ДАБИ случайно нет примечания, что предоставляемая информация о реестах не должна однозначно восприниматься в качестве официальной и самой актуальной? То есть делаешь скриншот и это официальный документ? Бред, как мне кажется.
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее
1. . .2729. . .151
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее